Minimální požadavky na dané obtížnosti

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto
Minimální požadavky na dané obtížnosti

Příspěvek od DEU » 29.09.2014, 20:22 hod.

Ahoj,

jsem nováček v HC a nikde zde na fóru jsem nenašel seznam nebo spíš rady, na jaké úrovni byste se měli pouštět k daným obtížnostem. Prostě např. jakou minimální DPS, tough a healing potřebujete napr. na T1 a tak. Takový malý seznam.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
moonfear
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Bydliště:Frenstat pod Radhostem

Re: Minimální požadavky na dané obtížnosti

Příspěvek od moonfear » 29.09.2014, 22:19 hod.

Papirove hodnoty sou kravina, nrjjednodussi je: jdu o obtiznost vyse kdyz sundavam elitepacky do osmi sekund a jsem schopny ustat arcane sentry
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Minimální požadavky na dané obtížnosti

Příspěvek od Shadou » 29.09.2014, 23:02 hod.

to je pocitové, začínáš na normál a když už to dáváš tak rychle, že už tě to ani nebaví a mobky i když tě škrábnou, tak se ti nic nestane, tak je čas jít o úroveň výše a tak postupuješ od normálu až po T6...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Minimální požadavky na dané obtížnosti

Příspěvek od hulkxxxl » 30.09.2014, 06:05 hod.

už jsem ti něco psal ingame, strašně težká otázka bez odpovědi
- záleží na situaci ve hře/ solo/ parta/ jestli dostáváš dc nebo lagy atd.
- můžeš bejt v pohodě třeba na t6, pak dostaneš na t3 dva packy v blbým místě s hnusnejma afixama a je potobě ani nemrkneš (nedávno jsem utíkal asi 3x s procnutou pasivkou na gr 23 tusím)
- osobně preferuju životy nad 500k spíš kolem 550, allres 1000+ minimálně, spíš se pohybuju kolem 1200 - 1400 a hlídám hodně lightning kterej je nejhorší, a k tomu patřičnej armor. do soketů dávám všude diamantíky/ ametyst do blembáku pokud nehoním cdr, pokud mi na gearu kde by měla bejt allres nejde natočit dávám tam alespoň armor - ten preferuju před +% life pokud mám života dost
a jestli to ustojíš musíš vyskoušet, dh má krásnou pasivku a hodně skilů na únik takže ikdyž dostaneš pecku a umřeš stále se dá zrdhnout :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Minimální požadavky na dané obtížnosti

Příspěvek od Antabus » 30.09.2014, 18:04 hod.

Je to přesně tak, jak pišou kluci výše - pocitově. Začni normálem a ve chvíli, kdy budeš cítít, že hra jde sama a zdraví se ti prakticky nehýbá a zárověň vše padá velmi rychle (elity pod 5-10sec) tak jdi výše , postupně, pokud nemáš vybavení a gear,parťáky na který si zvyklý, radím být trpělivej a hrát sólo - lépe v solo hře víš, na co máš, parta muže náramně zkreslovat tvoje schopnosti - rozhodně není ostuda brázdit nějaký čas experta, mastera, než nadropuješ nějaký základní gear. Jinak je prvotní cíl dostat se na torment 1, kvuli dropum Tormentových předmětů. Tak bych setrval i v době, kdy to pada fakt rychle a nafarmil si věci i na případný rip, udělal si nějaký budget, naplnil si truhlu. Neplýtvej surovinama na průměrný itemy, padnou časem lepší a budou ti chybět gemy/fs / něco. Jak se nějak zajistíš, napadají zajimavější itemy, můžet šplhat vzhůru. Co se týče GR, ze začatku bych je doporučil ignorovat. Je to endgameová záležitost, riziko zbytečného ripu je velké, na farmení nejsou imho dobré, klasické rifty jsou po všech stránkach lepší, gemy zpočátku moc nepomužou, když nemáš dobrý gear a stejně nemaš na to je vylepšovat. Snad ti to pomůže, HC je droga a já, jak ho jednou zkusil, už bych nikdy sc dlouhodobě nehrál. SC - to je jak *ukat přes dvě gumy :D
GL

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Minimální požadavky na dané obtížnosti

Příspěvek od Frozen » 01.10.2014, 07:09 hod.

ps. Kdyžtak si mě ve hře přidej znova. Přišla mi od Tebe jen invitace a nic tam nenapsáno, proto jsem to odmítl. Nevěděl jsem, že to je někdo z fóra nebo nějaký bot či úklik...
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Minimální požadavky na dané obtížnosti

Příspěvek od DEU » 02.10.2014, 22:07 hod.

Díky moc všem za rady. Elitky do 10 sec padají jen na Hard, občas na Expertovi. Sám si troufám maximálně na Master. S elitkami bojuji výhradně pozičně. Vykraftoval jsem si i Aughild Set, ale nechce se mi snižovat toughness na 12.5M. Na druhou stranu, zredukoval bych jejich poškození o 15%. Musím to ještě důkladně prostudovat.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“