Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od xpandelx » 12.11.2014, 14:38 hod.

Zdravím.Poslednej dobe keď neni s kým hrať preto by som sa Vás rád spýtal, či by ste si ma nepridali do Flistu.Hrám iba HC Season.Postava Wizzard PL 315.
:wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od dawemorraless » 12.11.2014, 18:02 hod.

Je škoda že nemáš HOSko ono nemít team je dost na pikaču občas to jde občas nás sfouknou jak svíčku >:D Už sem jim olajkoval i ksichtník tak mě snad vyberou :green: ikdyž ne všichni co dostali alphu hrajou někoho to holt nebaví :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 12.11.2014, 18:26 hod.

Nedaří se vám náhodou pozorovat, že by rozesílali další pozvánky do hos alphy? Mně teda stále nic nepřišlo. Už to má další kámoš. Pozvánku dostal už 16.10., nebo někdy okolo tohoto data, ale zjistil to až nedávno. Samozřejmě to nehraje...poslal bych jim i nějaké prachy, kdyby mi to poslali, takové pětikilo by mě neurvalo...holt mám smůlu.
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od dawemorraless » 12.11.2014, 20:05 hod.

Posílali minulý týden další lidi z friendlistu dostali a samozřejmě tomu moc nedávaj :roll: ti co by to chtěli tak nedostali. Nicméně sem četl že maj rozdat 4000 invite a po konci té soutěže 3x tolik jestli se nepletu. Docela mě sere že dost často místo hráčů hrajou boti což většinou skončí tím že dostanem na řit páč přimět bota na teamwork nejde :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 13.11.2014, 06:01 hod.

No já jsem právě to HoSko už vzdal. Dawe není jediný v mým FL kdo soutěží v té soutěži a dosáhnul už toho potřebného levelu a stále nic. Takže jsem právě nainstaloval LoLko, který je dle všech recenzí asi nejlepší co se týče hratelnosti a možností progressu v jednotlivých zápasech díky tomu, že se dají nakupovat podpůrné věci a tudíž každý jede svou lajnu, pokaždé může jinou a zkoušet a ne jen jednu a naučit se to dokola jako kolovrátek. Takže tam není vidina toho, že by se to časem omrzelo. Každopádně kdyby mi přišla pozvánka do HoS, tak to minimálně zkusím :) Co jsem ale slyšel, tak free testování pro "všechny" by mělo být až těsně před spuštěním, asi aby otestovali servery, jestli ten "nápor" vydrží. Teď je tam jen pár vyvolených, kteří soutěží o další invite lidí z FL, který jsou taky náhodný, takže když to splníš, tak není záruka, že to pošlou zrovna mě, nebo komukoliv kdo to chce, ale můžou to poslat někomu, kdo to nechce...jestli budu v LoL na nějaké vyšší úrovni když pošlou ten invite, nebo spustí hru jako celek v tom prvním kvartálu roku 2015, tak budu mít hodně velký dilema, jestli to LoLko opustit a přejít do HoS a začít znova od začátku...uvidíme. Mě nic nepřišlo, tak zatím blbnu občas v LoL ale priorita je pořád Diablo :)

to xpandex: však já tě ve FL mám, dyt jsem tě o víkendu expil :D Poslední dny nám v partě chybí vždy jeden hráč, jestli budeš online, tak tě pozvu :) Ale hrajem v partě většinou poslední dny až od těch půl devátý večer do nějakých jedenácti cca. Do té doby chovám, nebo progressuju město a okolí s kočárkem...

Ke včerejšímu hraní toho ani moc nemám. Po dvou hodinách venku s kočárkem jsem přišel domů unavenej a zbitej jako ten pes, zkoušel jsem dobít baterky vydatnou večeří(chleba máslem) a Crazy Wolfem, což se nakonec trošku podařilo a tak jsem na chvíli naskočil do hry. Nejprve jsem ale naskočil na TSko a tam vidím Pinďu, Pytláka i Thannise, tak jsem se rozradostněn nalogoval do hry, že zase zahrajeme v partě a tam vidím jen Pinďu, jak hraje s Predym a na TSku slyším, že Thannis i Mydlář hraní to Elite Dangerous :/ Co se dá dělat, Diablo už toho moc v poslední době nenabízí a pokud nevydají rychle ten patch, ve kterém bude něco produktivního, něco lepšího, co lidi budou chtít a tak se opět zapojí do hry, tak to bude v Diablu čím dál horší a dopadne to zase tak, že si to budu solovat, pač nebude s kým hrát. Snad ti skalní zůstanou (vid Pinďo? :) )

Takže po nalogování dva tři rychlý rifty T6 s Pinďou a Predym a pak šel Predy off a mi s Pinďou jsme si řekli, že zase otestujem vyšší patro GR. Tak jsme začli na 32 a dali ve dvou 34ku rychleji než dřív a posunuli se v "žebříčku" což nemá význam, ale to zlepšení potěšilo. Nic moc toho nepadlo, jen jeden štít stormshield, který mě celkem podstatně boostnul na toughness a tak jsem si ho nasadil. Ale nevím jestli ten zubatý nemá být lepší? Nicméně jsem tu 34ku absolvoval s tím novým štítem a celkem na pohodu, tak si ho zatím nechám. Další klíč už jsme nedělali, protože jsem byl mrtvej a šel radši ze hry, abych to neporipoval, to by byla škoda, snad dneska toho zvládnem víc :)

Po odlogování jsem dal dva zápasy LoL, které mě prostě nadchlo, být čilý a neospalý, tak těch zápasů dám klidně do rána :) Ale nakonec jsem odpadl celkem brzy :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

pinda
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:pinda#1651

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od pinda » 13.11.2014, 07:31 hod.

tak určitě ;)

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od xpandelx » 13.11.2014, 08:17 hod.

OK dnes tam budem dám echo.LoL mám aj som aktívne hral ale presne na deň skončil pred rokom.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od dawemorraless » 13.11.2014, 08:50 hod.

Lidí bude asi ještě mín dneska vyšel datáč k WoWku a prej good :lol:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 14.11.2014, 08:20 hod.

Tak co může být ve wowku převratnýho? :) Když jsem ho těch pět let hrál, tak mimo nových raidů a dalšího progressu tam nebylo nic, všichni stejně vždycky končili v PvP aby měli co hrát. Takže to je zábava tak na měsíc max a pak to nikdo hrát nebude...ale to je asi diablo taky no :D

Docela jsem zvědavej co vymyslí do toho patche, protože jestli to nebude nic převratného, tak v diablu zbudou jen ti skalní. Půlka už odešla hrát jiné hry a ti co zbyli stejně moc nehrají...podle toho co psali, že tam bude za novinky, tak by to hráče na pár týdnů mohlo zase přitáhnout. Ty zlatý setovky jsou lákavý...zas na druhou stranu úpravu GR moc v plánu nemají nebo snad doufám jo, ale spíš ne a tak k čemu vylepšují gear, když díky legendárním gemům stejně dává T6ku už i úplná lama...takže k čemu budou lepší předměty? Aby to padlo na ránu , když už teď to padá na ránu? To moc lidí znovu ke hře nepřitáhne...jo kdyby udělali T7-10, tak by to mohla být nová výzva pro lidi, kterým GR nic neříká a ani rifty moc nemusí a rádi chodí jen tak po světě zabíjet mobky, nebo dělá questy v bounty...uvidíme co vymyslí, někteří určitě zůstanou, já budu mezi nima :D

Včera to nebyl moc plodný den, co se týče hraní Diabla. Skočil jsem jen na dva rifty s klukama (predy a pinďa) a pak jeden GR s Pinďou. Pokořili jsme další patro a dneska ten limit ještě posunem dále. Aktuálně jsme na 35tce a vzali jsme si 36ku klíč.
V riftu když mi to nelagovalo, tak to bylo na pohodku. Ze začátku jsem měl pár lagů a to mi procla i dvakrát pasivka, což je co říct, když mám aktuálně 45mega toughness a 2k rezisty a 1,2 miliardy HP. Holt to už v těch vyšších patrech pěkně nakládá. Jeden lag, vyhodí affixy a je vymalováno :)
No a při průchodu toho 35 tieru, kdy jsme měli celkem štěstí na mapu i mobky se to stalo. Úzké komnaty, malé dveře, kam se ty mobky moc neprocpou, tak jsem zastunoval jen ty blízko a jelikož měli firechainy tak jsem nechtěl moc chodit mezi ně a tak nebyl jeden, který byl dál od nás zastunovanej a házel vesele arcane, který pěkně nakládalo. Nakonec jsem musel s proclou pasivkou utéct, ale pinďa to ustřílel. Další přímo tragický moment nastal v dalším patře, bylo to prostředí na začátku pátého aktu s těma odbočkama různýma a jedna elitka naproti a druhý zlatá vyšla z uličky. Bez monka jen s piranadem to bylo nemožný dát na jedno místo, tak jsem strašil a běhal jako blbec okolo a stejně se jim podařilo hodit affixy a zas pasivka.

Nakonec jsme to dali a ještě zbylo spousta času, posunutí v žebříčku neřeším, ale posunutí našeho rekordu je fajn a dneska když to půjde , tak to vyšší patro dáme. Jen musí být net v pohodě a ne jako včera, něco nám dělali se sítí, celý odpoledne to nešlo, naštěstí večer to zapli, ale asi na poloviční výkon, nebo nevím, prostě to občas laglo, z toho pasivka a tankujte ty elitky když máte proclou pasivku. To bylo pěkný hardcore :D

Další rifty už jsme nedali, skočili jsme do LoL a dali dva zápasy. Pro zpestření od diabla super, ale na delší hraní asi ne. Nedokážu si představit, že bych tenhle typ hry hrál od rána do večera. Defacto tam člověk začíná každý zápas od nuly, musí postupně kupovat věci a jak to neumím, tak většinou se dostanu k nákupu věci, která mi pomůže až když je konec a další hra zas od nuly...je to fajn jeden dva zápasy, ale další už ne. Je to taková forma hardcore, když před dalším zápasem o všechno přijdeš :D
Počítám, že HoS stejně tak jako DOTA2 jsou na stejný princip, tudíž na odreagovávačku dobrý, ale na nějaké delší hraní moc ne...

Máme před sebou prodloužený víkend, budeme se snažit posouvat naše limity, nějaký ty rifty, možná ubery, když budou lidi. Uvidíme, nechci moc plánovat, pak je člověk akorát zklamaný :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od xpandelx » 14.11.2014, 10:41 hod.

Pekne gratulka Shadou.Ja som včera skočil na Public na GR.Zloženie 3x Wizz a WD.Dostali sme GR36 klúč a šli sme na to.Ja som mal teda riadne naložené v gatiach ale nakoniec som bol prekvapený a pasivka procla iba 1x a Guardiana sme zabili s cca minútovou rezervou.Partia bola fayn a pomohli mi s gemami takže ich mám aspom na 25 lvl.Cez víkend a predĺžený víkend nejaké runy dám momentálne to robím tak, že keď prídem z práce dám tomu hodinku a keď z krčmy maximálne ďalšie 2.Momentálne asi nič iné ako GR hrať v nemá ani zmysel plus teda ešte farma RoRG ideálneho ale v ten už ani neverím podobne ako so zbraňami.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 14.11.2014, 11:00 hod.

Lol ranked zápas v pěti lidech, co se dobře znáte, jste spolu na ts, jste sehraní a víte, co od sebe můžete čekat, je proti jiným takovým pěti lidem, kteří jsou minimálně stejně dobří, jako vy, ta nejlepší zábava. Radost z výhry proti lepšímu týmu, proti kterému do poslední chvíle nevíte, zda vyhrateje, je nezměrná a rovná se dropu nějaké velmi, ale velmi dobré legendárky v Diablu - třeba trifecta taskerkám. Když se nedaří, je to kolikrát o nervy, ale to je Diablo hc v gr kolikrát taky. Všechno má svoje pro a proti :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 14.11.2014, 11:51 hod.

no tak to nevím, já to nedávno teprv naintaloval a tenhle druh hry hraju poprvé, takže zatím hrajem v pěti proti botům a všichni slušně lamíme :) občas tam naskočí nějaký level třeba dvacet, který to má "v ruce" a tak udělá hromadu killů na začátku a pak leavne, což je dost naprd, ale stává se to no, takový machírci, kteří ukážou a odejdou, ale aby pomohl, poradil to ne :D Ale až to rozjedem ve velkým, tak to bude určitě super, na tu pětku i lidi by byli, jen to sladit časově a taky s diablem :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 18.11.2014, 09:23 hod.

Zdravím vespolek,

troška psaní z prodlouženého víkendu, kdy se toho moc neudálo, ale to co se událo stojí zato (nebo za to? :D ) :) Bohužel i když byl prodloužený víkend, tak jsem nahrál tak asi jen pět šest hodin. Kdysi dávno (zhruba tak před šesti sedmi týdny, kdy jsem ještě nebyl otcem) bych propařil celý ten prodloužený víkend, za ten pátek až pondělí bych nahrál odhadem tak šedesát hodin a bylo by to brutus. Ale s prckem na krku se už hrát prostě nedá. Když si sednu konečně ke hře a chceme něco skočit a já přes ten brekot neslyším ani kluky na tsku. Spíš se soustředím co se děje doma, než co se děje ve hře, s tímhle "materiálem" to prostě nešlape. Ani si nepamatuju, kdy jsem zahrál v klidu v posledních pár týdnech. Vždycky je to dvojí stres, co se děje doma a ještě co se děje v riftu třeba. Takže mám takový HC nadruhou, pač nestíhám sledovat všechny eventuality a ta pasivka taky občas "procne" ;)

Ale těch pár hodin, co jsem ve hře strávil bylo celkem plodných. Jelikož už je úterý a já si nepamatuju co bylo včera k obědu, natož v pátek ve hře, tak to bude opravdu jen letem světem a vypíchnu jen ty události, které stojí za řeč. Obecně se chodili grifty a rifty, občas bounty. Na nějaký Ubery, nebo farmu klíčů, nebo něco "nadstandartního" prostě nebyl čas. Ony i ty Grifty byly celkem lahůdka, když jsme skočili, měli půlku hotovou a přiběhne přítelka, at jdu pohlídat malou, nebo cokoliv jiného, to se pak zbytek toho riftu, který je na čas a nemůžu prostě skočit do města, protrápí, nervy v kýblu, nebo spíš hladina vzteku stoupá...no děs, ale každý kdo to zažil chápe a kdo to nezažil ještě, tak je to celkem slušná antikoncepce :) Ale tak je to jen hra, život běží jinde, na jednu stranu když si člověk zapařit chce, tak to je omezující a mrzuté, zas na druhou stranu jen sedět u počítače a pařit a spát, jít do práce a pak zas pařit a osobní život nula, to taky není dobře...je fajn z toho takhle vypadnout, o to víc se do tý hry pak člověk těší :) Ale dost filosofování...

Takže v pátek, to ještě byl doma celkem klídek a nahrál jsem víc hodin jsme chodili rifty na rozjezd a pak jsme s Pinďou skočili ten 36 tier v Griftu, který jsme si den předtím vymlátili. Mapa na hovínko, mobky a elitky na dvě hovínka. V jednom patře nebyla žádná, v dalším patře jich bylo pár a ještě k tomu blbých...no nešlo to od ruky a ten rift jsme dokončili asi s minutovým zpožděním, nebo možná půlminutovým, ten časovač se zastaví a pak už to nepočítá a mi jsme měli trapnýho bosse s tornádama, tak se člověk soustředil spíš na přežití než na nějaký čas :D Ve finále, když byl dole, tak přišlo velký zklamání. Drop NULA a při 60% vylepšení gemu třikrát failed!! To je normální tragédie. V tieru 24 když mám na 25-26 třicet procent, tak se to povede a tady ze šedesáti třikrát nic? To je k zamyšlení, ale budiž, co se dá dělat.
Pak jsme bilancovali, proč se to nestihlo a co jsme mohli udělat lépe a zjistili jsme jednu docela podstatnou věc, kvůli které jsme to nestihli a o té věci mám od Pindi výslovný zákaz sem psát, takže ten jeho lehký fail nebudu zmiňovat :) Počítám ale, že kdyby bylo vše jak má být, tak jsme tu 36ku dali celkem v pohodě a proto to taky nebalíme a určitě jí dáme a snad ještě do konce sezony, která bude tak měsíc ještě trvat, možná dýl...

Po té 36tce co jsme došli dorazil Resi a tak jsme chodili další grifty ve třech. A přišla druhá celkem stěžejní věc, která se o ten prodloužený víkend stala. Jdeme si nějaký 34 tier, já stunuju a držím mobky na místě a jde to celkem v klidu. Nepočítám proclý pasivky kluků, kteří šli s DHčkama, protože to je celkem normální, v každým griftu je dmg, které nelze uhnout a která většinou tu pasivku procne. Šlo to celou dobu na pohodu až jsme došli do patra v tom griftu, který je to vězení v pátém aktu před Mathaelem. Jdeme, první elitky dole, jdeme dál až k tomu totemu, který střílí ty blesky. Ještě než jsem na TSku stihl vyřknout, že jsem tu na forku četl, že to ve vyšších patrech pohřbilo už pár lidí, byl Pinďa dole. Bohužel sentry střílejí do všeho jiného, jen ne do tohohle totemu a to byl problém. Já jsem na blesky imunní, mě to nic neudělalo a resi byl dál. Odnesl to Pinďa, který měl už vymazlenýho DH i s pěkným bombardierem, SoJkou atd. Fakt škoda. Nakonec jsme ten grift došli, bosse jsme kudlali docela dlouho, pač já bez DMGe a Resi na to sám nemohl stačit, protože to mělo HP pro tři hráče myslím, protože měl fakt hodně, navíc házel samý blbý affixy, tak bylo lepší se od něj držet dále...no nakonec jsme to ukudlali, odměna opět nulová, gemy se podařilo vylepšit, protože jsem vylepšoval jiné...

Následující zbytek večera byl o expení. Resi si udělal druhého DH a Pinďovi jsem doexpil nového s tím, že další den tudíž v sobotu poběháme jen rifty, aby popadaly nějaké věci. Tak se také stalo. Sobotní hraní se neslo v duchu riftů a farmy itemů pro Pinďovýho DH, abychom mohli brzy znovu zkusit tu 36ku. Pěkné je, že když jsem přišel do hry včera, tak jsem koukal, že už má Pinďa toho nového DH celkem vymazleného, možná srovnatelného s tím minulým, což je potěšující do dalších dnů, můžeme zase progressovat vyšší patra.

V neděli jsem se ve hře jen mihnul, skočil s klukama pár riftů a pak se musel odhlásit a jít se věnovat malý, která měla asi nějaké břišní problémy, protože řvala jako tygr neustále a v pondělí víceméně to samé. To jsem stihl jen jedno bounty na krabku z prvního aktu, jinak ani rift. Fakt trága, ale snad to bude lepší...

Plány do budoucna nejsou radši ani žádný, protože to zklamání je pak obrovský :D Ale přeci jen, je menší, než kdyby byl nějaký větší patch, spousta nových věcí a lokací a já hrát nemohl. Teď když nemůžu, tak to tolik nebolí, protože vím, že se ve hře stejně nic nezměnilo, nikdo nic nepřidal a je to vlastně pořád dokola to samé. Jediné co mi chybí jsou ty lidi, ale ti to zase chápou, že tu nemůžu být pořád...snad bude líp. Patch bude tak v únoru, to už budou malý čtyři měsíce, to už bude velká holka, to už si zase budu moci hrát :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.11.2014, 10:16 hod.

aaa dokrmujete, co ? :D ... prdíky a bude hůř :D (mám tříměsíční)
se tem dětem nedivim, když jsem to vochutnal (Nutrilon), tak jsem se zkroutil naprosto celej.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 18.11.2014, 10:54 hod.

nn naštěstí nedokrmujeme ještě a asi o to hůř, přítelka něco blbýho sní a už je to nafouklý a jen to bečí :) Nutrilon je koupenej a ani nevím, jestli ho zděláme, pač je na tři měsíce dítěte a za chvíli bude mít dva a pořád pije z koz :( vyhozený prachy...ale tak třeba se kousne a bude potřebovat, ale zatim ne, jen kojí a stejně přibírá i prej až moc říkala doktorka na posledním vážení, bude to cvalda :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 18.11.2014, 11:15 hod.

Vole radši ať pribejra. Mi měli nutrilon snad od dvou měsíců.
Ale už mám tohle za sebou. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 18.11.2014, 11:53 hod.

to máš a stejně chodíš do hry jednou týdně tak o půlnoci :) bud paříš něco jinýho, nebo tě tvé dítko taky pěkně zaměsnává, jestli to druhé, tak to se mám na co těšit a ted si můžu ještě pískat s tím game time :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 18.11.2014, 11:56 hod.

Vole druhý ještě nemám ale teď bylo min času no. :-D
Jinak nutrilon se dá kupit i v akci popřípadě je těch mlik víc.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 18.11.2014, 12:37 hod.

nemyslel sem druhé dítě, ale to druhé (jako to, že tě zaměstnává i když už má ten hroznej začátek za sebou) :D No říkal jsi naposled na tsku, že začínáš podnikat na více frontách, to je možná ten žrout času, přijdeš domů a radši jdeš lehnout vid? To je možná horší než prcek :D Ten občas když zaspí, tak zahraju :)
Nutrilon zatím nepotřebujem, jestli to kozy přítelky vydrží, tak bude kojit až dokud nepřejde na normální stravu :P Mlíka je dost, má balony jak Zugarová už, akorát bez plastiky :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 18.11.2014, 12:49 hod.

Jo mladá měla taky a jak k tomu rychle přišla tak to zas odešlo. :-D

Jojo je toho víc, do toho soud toto tam znáš to no. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“