Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 20.11.2014, 10:49 hod.

to iki: až vyzkoušíš uvidíš :) Já to včera zkoušel, tak píšu svý pocity...ty sentry normálně střílí, když vyhodíš taskery, tak skoro nestřílí (přeháním). Prostě s těma taskerama to byl kulomet, bez nich to bylo jak kdyby si ty šípy nejprve vyráběla a až pak vyhodíla...takže ty BP jsou aspon pro mě pořád aktuální, ale uvidí se až to pořádně otestuju, včera jsem jen toho pár zabil a šel hrát normální hru, abych sit o ještě užil, než to zkurví :)

to Hulk: no mě nepřipadalo, že by ty skilly dělaly "hlavní" dmg. Podle mě díky pasivce dělaj největší dmg právě ty rakety, nevím. Možná budou lepší magefisty, nebo cindercoat, oboje mám pěkný v truhle, tak to schválně vyzkouším o víkend. Jde o to na čem to vyzkoušet...možná o víkendu zkusím GR solo "kam až to půjde" s taskerama, další udělám s magefistama a poslední udělám s CC chestou. Na vyšších patrech bude vidět nejlíp s čím to bude padat rychlejc. Ale pocitově mi přišlo, že se co se týče dmge a žlutých čísel moc nezměnilo. Možná absence MS a dmge v jednu chvíli do více mobků bude chybět, ale jinak asi ne, nevím...co ale vím je to, že určitě nemám náladu ani chut zase nekonečně něco farmit, dolaďovat a něco předělávat...takže jestli to domrdají tak jak to vypadá, že jo, tak to zapíchnu jak Petros, kterýho nejspíš ty jejich neustálý změny rozladili tak, že si šel hrát něco jinýho...protože to je fakt nekonečnej boj něco farmit a pak to předělaj a můžeš farmit zas něco dalšího a požitek ze hry nula, jen se za něčím pachtíš...to si budu radši hrát LoLko, kde pořád začínáš od nuly, ale tam to nevadí, pač je to vlastně princip hry :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Cartman » 20.11.2014, 11:59 hod.

Tak tak, me uz to taky nebavi, jednou za rok, proc ne, ale oni kazdej druhej mesic udelaj prepadovku a vsechno zryjou=/

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 20.11.2014, 19:05 hod.

Sorry, chlapi, ale to Diablo se neustále mění a měnit bude. Je to asi 2 měsíce, co jsem psal, že až skončí sezona, tak že budou opět změny v buildech. A vždycky budou, furt se něco nerfuje a něco jiného posiluje.

Shadow: uváděl jsem k tomu i příměr k lolku, kde se taky všechno mění. Až (nebo jestli) to začneš hrát trošku vážně a naučíš se pořádně 1 svého oblíbeného championa, tak za 1/4 roku ti ho nerfnou tak, že bude k ničemu a nebude se dalšího 3/4 roku hrát. Pak ti ho zase boostnou zpátky. Přece jen je tam 160, nebo kolik postav, takže v jednu chvíli je vždy nějakých 50 OP a zbytek se nehraje - je slabý. Cca co 1/4 roku těch 50 nerfnou a jiných 50 boostnou. A tak furt dokola.

Podle mě je to dobře. Není to alespoň jednotvárné. Myslím si, že Petros to přestal hrát, protože už ho to hlavně asi nebavilo herně - farma, farma, farma (ale to si myslím já, možná je to jinak). Osobně teď Diablo nehraju vůbec (CoD AW rulez), ale vím, že se k němu vrátím a budu za změny rád :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 20.11.2014, 19:55 hod.

Proč skončil petros se někde řešilo a myslím, že nemáš pravdu, ale to je stejně jedno, to totiž nebyl jen petros, ale hromada hráčů skončila. Většina mých známých má už rodiny, děti a já jsem k nim přibyl a tudíž jsem na tom s časem dost bídně. Hlavně proto, že se do hry mám šanci dostat na půl hodiny až hodinu denně, tak hlavně z toho důvodu jsem rozčařovanej z těch změn. Když jsem neměl přítelkyni, neměl žádný závazky a přišel z práce, sednul si k hře a hrál až dokud jsem neusnul, tudíž jsem měl play time nějakých 10h+ tak mi nějaký změny byly u zadečku. Prostě jsem tomu ten čas věnoval a ty věci jsem pro pohodlný hraní měl do týdne, někdy dřív od každé změny. V současné době kdy se do hry dostanu na hodku maximálně a to se ještě musím snažit, aby to bylo denně, tak v této situaci mě vidina "farmy" nových itemů, které budou must have docela straší a právě kvůli tomuhle strašáku hromada těch mých známých skončila a přesunula se do jiných her, kde změny nejsou, nebo nejsou tak časté a tudíž když si věci třeba za půl roku nafarmí, tak jim zůstanou a tu půlhodinu hodinu denně si prostě užijí.

Ono je něco jiného přijít do hry, kdy už máš vše vyladěné, skočit pár riftů a pobavit se, než mít prd, skočit do hry na půlhodinu hodinu a bejt akorát naštvanej, že nic nepadlo, partě jsem k hovinku protože nic nezabiju atd. Je to hra, která baví a baví tím, že si to dáváš a odreaguješ se u toho. Mě to pořád baví, neříkám, že ne, ale baví mě to právě kvůli tomu, že mám WD vymazlený, teď už i DH vymazlený...když to vše nerfnou, tak půjdu hrát tu fifu, tam žádný změny nehrozí, tot celé. Jestli to někoho irituje, že to tu píšu, tak at to nečte, je mi to jedno, je to prostě můj názor, který píšu do svého topicu a tak to bude :D

Jinak z jiného soudku, akorát jsem nalogoval do hry a "ztratil" půl hodky na PTR. Skočil pár riftů, taky dva bosse a u všech hlavních bossů jsem jen vyhodil sentry a nic jsem nedělal. Jednou jsem to šel s taskerama jednou bez taskerů. Tudíž jen lítaly ty bílé šipky a občas raketa...to samé jsem udělal na normální hře, kde ještě spendery fungují a tam jen s taskerama. Výsledek byl překvapivý...na normální hře to bylo s těma spenderama horší časově, než na PTR bez nich, jen s bílejma šipkama a raketama...takže nevím...jediné co vím je, že si nechám taskery i po patchi, protože bez nich ty bílé šipky fakt skoro nelítaly...

Asi to chce pořádné testování a na to nemám čas, takže to opět berete jen jako můj pocitový názor z odehrané půlhodinky, pár bossů a pár riftů :)

Howg
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Cartman » 20.11.2014, 20:04 hod.

Hlaně pokud budou EXP odměny výrazně zvýšeny, tak to je výsměch a v téhle chvíli to nehodlám hrát, přeci je, je to RPG, nějaký budování. Pokud to zkončí tak, že budu mít za tejden tolik EXP, co za 2 měsíce teď, tak je to smutný, při současných odměnách za GR na PTR.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 20.11.2014, 21:36 hod.

Je to hra, která baví a baví tím, že si to dáváš a odreaguješ se u toho. Mě to pořád baví, neříkám, že ne, ale baví mě to právě kvůli tomu, že mám WD vymazlený, teď už i DH vymazlený

Jo, to mě takhle baví měsíc. Do té doby mě baví dostávat se do tohoto stádia. Měsíc se sešel s měsícem (už jsem dosáhl toho stádia), takže pauza. Není to daný tím, že bych si řekl měsíc a dost, ale prostě mě to cca po měsíci přestane bavit, když se nemám za čím honit a předtím jsem se za něčím furt hnal. A podle pravidelně se opakujících statistik na xfire to takto nějak podobně má většina. Což není ani dobře, ani špatně a v tomto ohledu spadám do většiny. I když nevím, jestli většina má nahraných snad tisíc hodin, jako já...
A hlavně už to znám, Blizzard buffy a nerfy dělá v podstatě od vydání Diabla. Ti, co mainovali DH v době vydání léta páně 2012 o tom ví svoje. A tak to bude, dokud budou na Diablo vycházet patche. To je prostě jejich systém a přístup ke hře, je to součást jejich představy o tom, že se o hru starají. Podle mě je to dobře, alespoň se něco děje.
Píšu to tady do topicu, který založil fanoušek Diabla na veřejném foru pro fanoušky Diabla, mezi které se počítám a píšu to jako svůj názor a tak to bude :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 21.11.2014, 07:24 hod.

Však si piš co chceš, mě to nevadí, jen mi neber a nerozebírej můj názor :) Jak jsem psal, dokud jsem měl tuny času, tak jsem nic neřešil, teď když ho mám malé minimum, tak to řeším. Každý do hry jde s něčím jiným. Ty do hry jdeš budovat a získávat a máš na to očividně čas, nebo minimálně nervy. Já si do hry jdu zabít pár mobků a odreagovat se. Jak ve hře, tak v životě nejsem ovce, takže mě nebaví a není to moje představa hry, že chodím s jinýma vymazlenýma charama a jen vzadu jak ta ovečka sbírám loot a nic ani nezabiju. To mě nebaví a tak to je pokud nemáš gear. Nikdo nedoexpí a hned mu to nenapadá a pokud ano, tak je to štastný člověk. Já takový nejsem, na všechny itemy se sakra nadřu a stojí mě to spousty času, který jsem měl a už nemám. Nevím jestli pořádně chápeš ty nebo i ostatní co tím chci říct. Prostě v současné chvíli teď a ne před pár měsíci je to u mě tak, že do hry skočím a chci si hrát a ne něco lovit. A to nejspíš právě po tom patchi nastane.

takže jsou dvě varianty. Vše si nechám tak jak to mám a budu to hrát dál tak, ale tím pádem budu pěkně trapnej a přestane mě to bavit. Nebo je varianta, že se budu snažit získat ten vylepšený gear, nebo ten nový. Jenže s těma pár hodinama hraní týdně je to běh na dlouhou trat a být pár týdnů, nebo měsíců ovce mě taky bavit dlouho nebude...tak to prostě je.

Včera jsem hrál asi tak deset minut s klukama což mě baví, ale víc jsem tomu věnovat prostě nemohl(malá prudila a i velká pak), předtím jsem zkoušel to PTR o tom jsem psal výše, tak to nebudu znova vypisovat, každopádně deset minut, co za deset minut dropnu?? Když to tak bude i do budoucna, jak mě to může uspokojit? Včera mě i těch deset minut bavilo, protože na postavě mám všechno a tudíž jsem si i těch deset minut užil...a o tom to je :) A bylo by klidně deset let...asi máš pravdu v tom, že kdybych mohl hrát zas těch pět šest i víc hodin denně, tak s jedním "nejlepším" gearem by to asi po čase nebavilo. Ale já to píšu ze svého pohledu ze současné situace. Ty jsi asi v situaci jiné a tak to je jiné, jak se říká - sto lidí sto názorů :)

Už kvůli tomu co jsem psal výše je jasné, že dnešní psaní o včerejším hraní nebude nic moc, za těch deset minut padly dva bossové a mě z toho nic nepadlo...o tom testování na PTR sem psal výše...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 21.11.2014, 08:08 hod.

Aspoň se budeš do hry víc těšit. Já měl. Včera hodku čas než jsme jeli na bowling tak jsem zkoukl bfko a teď nevím co dřív jak bude cas. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 21.11.2014, 14:17 hod.

No nevím uvidíme :) Tak já se do hry těším každý den už jen kvůli lidem se kterýma kecáme a probíráme vše a nic :) Takže minimálně afkovat do města a pokecat budu chodit pravidelně, ale nějaká farma novýho gearu...uvidíme jak to bude s časem ;)

PS: co na tom bfku všichni máte? :D na vojáčky sem si hrál tak před dvaceti lety v lese, když jsem běhal s klackem v ruce a říkal tomu kulas :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 21.11.2014, 14:21 hod.

To nepochopis. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 21.11.2014, 15:10 hod.

Což o to, ono BF vypadá dobře, ale nový COD, to je teprve lahůdka! Je to rychlé jako prase, takže něco úplně jiného, než tradiční BF a COD hry. Už to pařím cca týden a nemůžu se toho nabažit :lol:

for Shadou: vidíš to a já si zase před 25 lety hrál na doktora (sice ne úplně witch doctor, ale pointa je jasná) :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 21.11.2014, 15:22 hod.

No me to Cod přijde furt stejný...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 21.11.2014, 15:23 hod.

Hrál jsi mulťák toho novýho?
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kuki10 » 21.11.2014, 15:38 hod.

No nemám asi jak na slepo to už nekoupím.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kubizek » 21.11.2014, 16:16 hod.

Když tak mrkni na streamy na twitchi, nebo na videa na youtube. Je to fakt něco úplně jiného.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 24.11.2014, 05:58 hod.

Zdravím vespolek,
někdo na TSku říkal, že ty nový CoD vypadají prý neskutečně, že to taky asi koupil? Nebo stáhnul a zahrál a prej luxus. Mě naštěstí tyhle hry fakt nic neříkají. Naposled jsem hrál kdysi vietkong a trápil jsem se s tím několik měsíců :D Pak ještě Comandos jedničku tenkrát. Ta mě docela bavila, ale je na jiném principu, tak možná i kvůli tomu. Jinak tyhle střílečky nevím no. Ale zas na druhou stranu občas s kámošema zajdem do školy, kde jeden z nich řediteluje a hrajem po síti Unreal Tournament a to je docela prča :) Přitom je to vlastně to samé, jen člověk neplní mise...
Možná ale s mým nadšením, kdybych si to koupil a nainstaloval, tak mě to třeba chytne, tak to radši dělat nebudu, protože už teď jsem na tom s časem bídně a pak už bych opravdu nevěděl coby.

O víkendu jsem diablo skoro nezapnul. Došel jsem ke zjištění, že je to v momentální situaci ztráta času. Každý předmět, který totiž padne a může být sebelepší je totiž na rozklad kvůli novým legendárním itemům těm starověkým...Tak jsem se rozhodl až do patche "přerušit" hraní diabla a věnovat se jiným hrám, které jsem odsunul na druhou či třetí kolej. Přerušení hraní diabla spočívá v tom, že nebudu už farmit bounty, ani chodit rifty normální. Jediné co bych chtěl je pokořit ještě ty vyšší patra GR v partě dvou, tří a čtyř lidí. Solo GR pro mě není výzva a díky těm mapám a mobkům mě to nebaví, ale o tom už jsem psal. Ale ve více lidech je to aspoň prča.
Takže do hry naskočím vždy na chvílku, oběháme nějaký ten GR a zas logout. Jak v normální hře, tak na PTR. Obecně jsem úkoly své pro první sezonu splnil. V prvopočátku jsem na sezonu šel jen doexpit semdmdesátku, abych měl ten transmog. Pak jsem si říkal, že když už tam jsem, tak bych mohl dropnout Furnace a Kukkri, které se mi nedařily v normální hře a nakonec jsem si řekl, že bych mohl splnit achievy Season only. V současné době mám achievy splněné a kukkri i furnace mám, takže cíle splněny a sezona pro mě "skončila"..

Přesto o víkendu došlo k nějakým zjištěním. Chvíli jsem byl na tom PTR a kluci co říkali, tak tam byli docela větší chvíli a tak pár postřehů...

Můj postřeh je jasný, šel jsem pár bounty a zkoušel jak dojebali ten mara set. Přišlo mi, že to padá stejně rychle, jako to padalo se spenderama. Upravil jsem build tak, že jsem místo multishotu nandal past na zpomalení a zvýšení dmge, jinak jsem ostatní nechal jak bylo. Nedával jsem ani žádnej hatred doplňovač. Tím, že se sentry vyhazují hned dvě a s mým stylem hraní, že se nikam neženu jsem nepoznal žádný rozdíl, jedině v tom, že to všechno padne hned a ty senty mě ani nijak neomezují. Vyhodil jsem vždy dvě sentry najednou, což to ten nový patch povoluje, hodil jsem frost arrow kvůli procnutí pasivky a trapped gemu a pak jedno CA a bylo vše dole. Aniž bych dropnul nějaký ten ascient krám. Takže počítám, že až něco za sto let třeba podropuju, tak to bude jen lepší. Chtěli bychom s klukama vyzkoušet ten nový set pro DH...každopádně já se stejně vracím k WD po sezoně, takže na DH mi věci dropnou leda kluci :) Takže na T6 přičemž obtížnosti nezvedali je to hratelný i "po staru" a GR stejně budu chodit s Witchem, takže mě ty změny u DH ani netankují...

Kluci se PTR věnovali trošku více a tím zvýšením dropem legendárek se jim podařilo dropnout nějaké ascient věci už, hlavně zbraně pro DH a prý je to masakr. 34tier do sedmi minut atd. Dneska a během týdne zkusíme tudíž na PTR co nejvyšší tier GR, který dáme i za cenu, že ripnem, pač si tam za tři dny ty postavy můžem nahrát znovu, tak to pohrotíme. Proložíme to oficiálníma GR co nejvyššíma v normální hře jednak pro porovnání a jednak pro radost :)

Takže dia úplně na hřebík nevěším, ale do vydání patche je to ztráta času a tak to vidím jen na ty GR a nic víc :) Spíš potestování na PTR a hraní jiných her. Včera jsme dali LoL poprvé ve full partě na TSku a byla to paráda, brzy nás bude pět a víc, tak si povodíme i 5vs5 a bude to parádička :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Mlok » 24.11.2014, 07:06 hod.

Pokud jsem neco neprehledlul, tak je na PTR stale prvni iterace a pripravena druha s nerf variantou M6 stale ceka na nahrani. Na T6 je ta prvni variana M6 silnejsi nez na live.
A GR jsou zlehcene na PTR - nizsi dmg mobu, nerf nekterych mobu a zruseni nekterych affixu jako extra live.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 24.11.2014, 08:00 hod.

Aha, tak to pak bude vlastně změna nezměna :) Oni nerfnou M6 a zavedou starověký M6, který budou vlastně jako ty původní :) To je jak naše vláda :D O těch Griftech jsem slyšel, že jsou easy, dneska chcem pokořit co nejvyšší se stunovacím WD, počítám, že to půjde hodně vysoko...ale taky jsem slyšel, že je větší hustota mobů, žádný blbý mapy, tak by to mohlo být lepší....další věco co jsem ale taky na TSku slyšel bylo, že šel Pinďa vyšší tier a patro končilo, nešlo jít výše a nikde nebyli mobky :D Takže i chybky na tom PTR jsou (nečekaně)...uvidíme co patch přinese, počítám, že at přinese cokoliv, tak to stejně budu hrát a i ostatní, prostě zatnem zuby jako už kolikrát a zas se do toho pustíme :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 25.11.2014, 06:00 hod.

Zdravím vespolek,
tak dnes není ani moc o čem psát. Do diabla jsem se podíval jen na PTR, kde jsem absolvoval se svým DH 35 patro Griftu odpoledne a zjistil, že je to celkem opravdu o ničem. Nemyslím teď co se týče hraní a dmge, ale spíš o tom, že aniž bych změnil jedinou věc, tak to nějak podezřele dávám. To koresponduje s tím, co psal Mlok výše, grifty tam jsou zlehčený a to je špatně. Protože proč jde člověk hrát PTR, kde se mu nic neuloží a o vše pak wipem přijde? Odpovím si hned v zápětí. Každý chodí do PTR hlavně kvůli tomu, aby vyzkoušel ty změny, které převrátili tříměsíční hraní naruby. No a když přijde na PTR kde všechno padá samo, tak to není moc k vyzkoušení. Pak najede ostrej patch, hráč, který si na PTR dával v pohodě 36 tier dejme tomu, si skočí nějakou 32-34 a ripne, pač tam to už bude opravený, mobky budou nakládat atd.
Takže když pominu těch pár lege co padlo a co je stejně k ničemu, protože souly se taky vymažou, tak herní požitek bohužel nula. A tak jsem po tom PTR a pak pár riftech šel raději hrát LoLko, který nás s klukama zabavilo na zbytek večera :)

Takže nevím ani co v diablu už hrát, normální hra o ničem, pač co padne se stejně po patchi rozloží, myslel jsem že bych testoval na PTR, ale dokud tam nedají ten nový set pro DH, nebo nějakou jinou novinku, nebo to alespoň neztíží na úroveň normální hry, tak je to celkem o ničem...ale stejně určitě hned jak dojdu domů z práce, kdy většinou není nikdo online z kámošů zas to PTR zapnu a zas něco poběhám i když pak budu naštvanej, že jsem zbytečně zabil čas...asi nikde nepsali, kdy budou dodávat další věci na ten PTR co? Že bych si do tý doby dal Diablo dovčü...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Mlok » 25.11.2014, 07:09 hod.

Zlehceni GR26+ je jednou ze zmen patche. To zustane i po vydani na live.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“