The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781
Re: The Expendables

Příspěvek od Kubizek » 21.11.2014, 15:22 hod.

lol co ukrad?
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 21.11.2014, 15:38 hod.

Tu tašku modrou v ní je plno hader. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od WulFgaR77 » 21.11.2014, 15:57 hod.

aaa Kuki bude na Primě, we :D (a jak umí povzbuzovat :DD)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: The Expendables

Příspěvek od Kubizek » 21.11.2014, 16:18 hod.

***** ***** ***** zlodějský.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Talis » 22.11.2014, 19:23 hod.

Kuki10 píše:Pro pobavení. :-D

Utíkal spoluobčan utíkal. [FACE WITH TEARS OF JOY]: http://youtu.be/gZxzFZJnEpc

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk
Proč ho sundali? Hrál Sc ne? :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.11.2014, 19:23 hod.

Tak další rip v S1 a opět, už po třetí na DC. "Sranda" tentokrát byla, že mi to psalo, že jsem dead, ale ještě 30s jsem si běhal ve hře.

Má to vůbec smysl to HC hrát, když co měsíc člověk dostane DC a všechno v kelu?

Btw...net byl v cajku.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 23.11.2014, 12:39 hod.

RIP škoda pane :-(

EDIT - Blacku proc teda hrat 2 sezonu? Ja nechtel hrat ani tu prvni, ale hrali to skoro vsichni, tak to byla skoro nutnost :-(((

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 24.11.2014, 11:45 hod.

Blacku jaké máš dojmy zatím teda?

Jinak byla tady ráno cigoska esi něco nechcem že už mít nebude pac ji zavřeli syna. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: The Expendables

Příspěvek od Brawler » 24.11.2014, 13:26 hod.

Démone, to mi povídej, taky jsem v týdnu RIPnul, ve čtvrtek navečer, DHčko už bylo naprosto nalouskané, s lukem na cold mi to critovalo za 75mega ku*va drát ... neskutečná řezničina!!!

No a co se mi stalo? Zkuste hádat ...

Jedu T6 rift, všechno padá jen se to na mě podívá a dostanu DC zrovna když jsem sundal elity zhruba půl obrazovky od mě, žádný nebezpečný affix waller, jailer, extra život, prostě nic ... 3 sentryny mezi mnou a těma E ... BLIZZ na mě vyblije po půl minutě co se hýbu jen já a nic jiného chybu, tak ji odkliknu a jsem v menu, žiju!!! No nic, zapnu znovu hru, jsem ve městě, opravím u kováře gear, otevřu si rift říkám si, ale v tom zase zrada, zase se nic nehýbe, jen já ... po chvilce zase chyba, odkliknu ji, chce to po mě login a po nalogování jsem kaput :-DD

74hodin bez DC, tak dlouho mi to DHčko žilo, pak přišel jeden a hned jsem dostal FATALITU :-DD
Strašně mě to sere, už je to jako s těma WDčkama, jediné mi zdechlo v boji, jinak vše DC, s DHčkem taky, jediný RIP při tuhém boji, jinak všechno trapárna smrt při DC :-/

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: The Expendables

Příspěvek od Shadou » 24.11.2014, 14:10 hod.

Dark_Deamon píše:Tak další rip v S1 a opět, už po třetí na DC. "Sranda" tentokrát byla, že mi to psalo, že jsem dead, ale ještě 30s jsem si běhal ve hře.

Má to vůbec smysl to HC hrát, když co měsíc člověk dostane DC a všechno v kelu?

Btw...net byl v cajku.
RIP kámo, no snad tě může trošku utěšit, že všechny věci bys stejně po patchi vyhodil a vyměnil za ty starověký :) Počítám, že hned po patchi zas bude boost na drop, takže to každej nadropuje za týden...až do patche je hraní dia stejně ztráta času, možná kdo nemá nafarmeno něco matroše, nebo soulů či goldů, ale kdo má všechno tak není moc proč hrát :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.11.2014, 14:43 hod.

Shadou: Jo a pak další DC...takový hraní mě už jaksi nebere.

Brawler: Škoda dalšího charu :(

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: The Expendables

Příspěvek od hulkxxxl » 24.11.2014, 15:24 hod.

přesně tyhle dc ripy mě vždy vrátí myšlenkama k sc... člověk něco farmí jak idiot půl roku a pak to zrakví díky dc, to je prostě na pikaču, nechci chodit celej pos*ranej t1 abych náhodou neumřel, já chci hrát t6 a GR 30+ a nebát se toho že dostanu lag, nebo dc a umlátí mě nějakej skřet na kterýho bych normálně plivl a byl dole

o tom že se snadno vše nafarmí bych řekl asi to ano za dva dny mi náhodou padl zase amulet, a kadala dala rukavice ale 100x horší roll, zbytek gearu nemám, totálně jsem bez zdrojů na crafty a reroly a žebrám ve hře abych měl nějaký modrý šrot a fs :( , bohužel pro člověka co si zahraje pár hodin za tejden jeou tyhle ripy vážně smutný a zbytečný a odrazují v další hře

vyexpit postavu je naštěstí otázkou minut, paragon zůstane ale rip člověja posune z OP postavy zase na pižlání t1


RIP všem
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: The Expendables

Příspěvek od Shadou » 25.11.2014, 05:48 hod.

to je pravda, ale soft je zas o kokínku no...ale máš pravdu v tom, že ripnout v současné době, tak se na tu úroveň co jsi byl dostáváš dva měsíce, když denně stihneš jeden dva rifty a musíš off, to zažívám momentálně, tak vím o čem mluvíš :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: The Expendables

Příspěvek od Reve » 27.11.2014, 07:59 hod.

ono nejde o to jak dlouho hrajes.. kolik hodin denne..pokud nemas plnou truhlu gearu aby ses oblikl podobne znovu tak to fakt muze od HC odradit...me to zatim nastesti jeste nepotkalo...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.11.2014, 20:54 hod.

Tak mám zase DH na HC. Takže mě Blizz může poslat další DC :D Největší švanda byla, když jsem po doexpení naběhl za Kadalou a ta mi za 480 shardů hodila Taskery 8-) Sice jsou trapný, ale lepší jak drátem do oka.

Třeba ještě do konce Season ten GR 38 pokořím :) To ale ještě bude chtít krapet poladit equip.

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 28.11.2014, 20:39 hod.

Ride píše:EDIT - Blacku proc teda hrat 2 sezonu? Ja nechtel hrat ani tu prvni, ale hrali to skoro vsichni, tak to byla skoro nutnost :-(((
V S2 bude 1 nova season lege pro kazdy char + nove lege gemy. Pak nejake bannery a skiny. Podle me nic zasadniho. A jak uz jsem psal pred tydnem novy sety nebudou hned v patchi 2.1.2 a nebudou season only.
Jsou lidi, kteri pojedou sezonu bez ohledu na novy legendarky. Zacinat s nicim ma neco do sebe. To, ze to deli komunitu je bohuzel fakt a rekl bych, ze ted to bude videt jeste vic. Sezonu 1 si chtel vyzkouset temer kazdy a kdyz uz to hrala vetsina lidi, tak u toho tak nejak zustali.
Taky dost zalezi kolik kdo hraje. Pokud nekdo hraje hodne, tak i v sezone bude mit za par dnu dostatek vseho.
Osobne to vidim, ze budu hrat non-season. Blizz by musel pridat neco hodne zajimaveho abych zmenil nazor.

Kuki10 píše:Blacku jaké máš dojmy zatím teda?
Na PTR je porad prvni verze patche, kdy bude dalsi je otazka. Zatim je jeste brzo to nejak hodnotit, uvidime az jak bude vypadat finalni patch 2.1.2.
Moje dojmy - upraveny rifty a GR jsou OK (i kdyz pylony by mozna bylo lepsi uplne zrusit), na ancient legendarky se tesim a treba novy goblini jsou taky fajn.
Farmit material pro me cenu ma. Pocitam, ze craftnout peknou zbran nebo pekny ancient verze napr. Aughild ramen a braceru bude stat dost materialu.
Komplet ancient gear bude pro me vlastne endgame.
Na non-season bych casem taky rad rozjel poradne monka. Co udelat grupu 4 monku? ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 11.12.2014, 09:37 hod.

Blacku tak si na vánoce pořídím druhou gtx 660 do sli musím to prostě zkusit, jsem zvědav na ten hukot.

Podle testu průměrné 50%.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 12.12.2014, 11:32 hod.

Kuki: A nebudes na to potrebovat novy zdroj :) Prece jen grafika nasava asi nejvic :) Takze mnohem vetsi spotreba, vice Ti to bude uvnitr topit. At pak nehasis plaminky :D No hlavne at to mas dobre poladene :) Ja jedu na GTX 770 a jsem spokojen.
DC RIPovani: Bohuzel toto je asi jeden z nejvetsich problemu HC hrani. Proste Blizzardovsky Matrix jaksi neni uplne cajk. A tezko rict jestli to Blizz vubec nejak vymysli jinac tak aby DC RIP co nejvice zredukoval pripadne eliminoval. Muj odhad je ze NE :) Pak uz nezbyva nic jineho nez resit jak se s tim vyporadat. Samozrejme lze hrat SC, ale to asi nikdo z HC hracu moc nechce. Pak se to da rozdelit na to jestli hrat sam nebo s nekym. Dle mych zkusenosti se pri Solo hre RIPuje na DC mnohem vice nez v parte. Takze by z toho plynulo nehrat Solo. Otazkou je zda je toto prijatelne pro vsechny. V kazdem zpusobu hrani se skryvaji rizika (vetsi ci mensi) pak si clovek musi vyhodnotit zda je ochoten je podstoupit. Tim samozrejme nechci nijak obhajovat DC RIP politiku Blizzu, ba naopak me s tim Blizz tez neskutecne se*e. Ale proste pokud chceme hrat HC tak nezbyva nez pracovat s tim co mame a co je pred nas postaveno, bohuzel :(
Nekdo tu psal ze uz ted neni proc hrat. No s tim uplne nesouhlasim. Vzdy se daji jet minimalne achievementy :D 10k bounties na vsechny ceka s otevrenou naruci :D
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 12.12.2014, 11:38 hod.

@kuki
tak jestli bude ta druha karta za 2-3 tisice a jestli mas slusny zdroj (treba corsaira 750), tak proc ne ;)

PTR - par postrehu
Shard of Hate - s light WW jede paradne, na dmg je ted lepsi nez TF.

Rifty:
Hustota v GR je o dost lepsi, casto staci prvni mapa na 100% progres. Zadny hluchy mista.
V normalnich riftech to tak dobry neni.
Layout map - mel jsem i par, ktery byly do kruhu, ale pri dobre hustote to nevadilo.

Drop - rekl bych, ze pada mene lege, nez pred community buffem na ptr (2000% na lege atd)
Test:
11x GR30 - prumerny cas neco pres 6minut, padlo celkem 23 lege a z toho 2 ancient
11x T6 riftu - casy nevim, padlo celkem 25 lege a z toho 2 ancient

povedena ancient 2h http://i.imgur.com/TiKEu4h.jpg
goblin party http://i.imgur.com/2TxTVtJ.jpg
HF amu Ancient http://i.imgur.com/59smMKB.jpg

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 12.12.2014, 12:16 hod.

Tak tepla se nebojím to je ready.
Nemá smysl kupovat teď 970 když ju nevyužijí tak si aspoň budu hrát s tímhle. :-D
Blacku jak to vis? :-D

Jinak patch vypadá zatím dobře ale to je času to snad ještě oblecu barbara. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“