The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř
Re: The Expendables

Příspěvek od buchis » 17.03.2015, 09:27 hod.

jak zde vsichni pisou, tak prilozim ija, boze to je hnus ten barb, neskutecny ty gr-čka, parada takze vsichni pojedeme jen barby tedka :roll:
Buchis je death, ať žije herdek

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 17.03.2015, 10:20 hod.

@kolmen
Udrzet perma berserkera je mozny i na T6 - s upravenym Bul-Kathos`s Oath setem bez problemu. Je to pak jen probihacka jak na Normalu. Vyssi tormenty neplanuji, pro blizz jsou endgame Greater rifty. Aspon v tomto smyslu se doposud vyjadrovali.

IK set - nejpravdepodobnejsi je nerf soucasnych 500% z posledniho bonusu na nejakych 300%. To bude pro blizz zrejme jednodussi reseni, nez aby boostoval sety vsech ostatnich class.

Kazdopadne jeste planuju video s opravenym Ashbringerem a mozna neco dalsiho.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 17.03.2015, 12:43 hod.

Antabus: A pak jsou tu ti co budou zarputile tvrdit, ze Blizz random je naprosto v poradku, dokud neprijde Blizz s oficialnim prohlasenim, ze ten jejich uzasny random skutecne byl "trosilinku" poupraveny :D A pak tito zarputilci jen vyblekotaji neco ve smyslu: "Aha to jsem netusil, dyt moje statistiky byly tak uzasny" :D
Dle meho nazoru je Blizz random pri nejmensim podivny, tzv. pseudo-random (kdo znaji, vedi o cem mluvim).
Kdyz uz jsi vypichl tu Tvou konkretni udalost. Tak ja zas vypichnu tu svou: Nasetril jsem si trosku matrose a sel jsem na crafteni Arcane Barba. Od te chvile jsem vycraftil jiz 42 kusi Arcane Barb, no a zatim z toho ani jeden Ancient. Nekdo muze rict, ze to je prilis maly vzorek. Ok, jasna vec. Vsak v tom budu pokracovat dale a uvidime co z toho vzejde, rekneme dokud neskonci S2. Zatim jsem u meho vzorku teda s pst na 0%, jsem zvedav jak moc se to casem priblizi k tem udajnym 10% :) A treba se nakonec dostanu sokujicne az ke 20% :D Joj tak to by bodlo :D
Mimo to bych zminil jeste jednu moji zkusenost: Pred par dny jsem behal KW klice s ruznymi hraci a nekdy i sam. Nic moc to nepadalo, ale hlavne jsem sledoval drop z KW2 pac od nej jsem mel vzdy klicu nejak mene. No pro me jiz 9. run v rade a zadny klic z te mrchy KW2, az na 10. run ta hnida ze sebe onen klic vypustila (pozn. v osmem runu klic KW2 sice vyplodila, ale bohuzel to byl klic uplne z jineho aktu :) ). Schvalne az se budete nekdy nudit, vemte si starou znamou sesti-stennou kostku a za jak dlouho se vam podari hodit 9x v rade liche cislo. Tento jev celkem bezne uvidite u tech znamejch "poctivejch" rulet :D obzvlast tech digitalnich :D
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 17.03.2015, 13:22 hod.

Gl já měl 70 než se povedla ancient. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: The Expendables

Příspěvek od hulkxxxl » 17.03.2015, 13:46 hod.

můžu potvrdit že rng je občast nějak divně vrtkavé

momentálně craftím ab už jsem udělal tak 50 ks minimálně z toho jeden A a tragickej roll šel rovnou zase na fs, nedařííí se a to ybch fakt zbraň potřeboval (fakt nevím kde všeci berete ty burizy s perfetníma rolama)

podobně to bylo u zbraně pro monka (sunder) , pro prvního mě stála jmění ale zase pro druhého asi jen 20 pokusů a bylo to

co se týká a2 klíče tak ten vždy chybí :D
Obrázek Obrázek

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: The Expendables

Příspěvek od vacicak » 17.03.2015, 15:01 hod.

random je proste random, je vesmes jedno kolik co ma procent porad musis pocitat proste s tim ze to nevyjde. ja kraftil uplnej inventar tech kusi a dostal sem 8 Acek :-) rolovani povazuju za vetsi problem :D

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 17.03.2015, 16:09 hod.

No neni random jako random. Randomu je spousta druhu. Dokonaly random neexistuje. Existuji jen temer dokonale radomy jez se k tomu dokonalemu velmi blizi. A pak je hromada tech nedokonalych a pseudo-randomu. Otazkou je jaky druh Randomu Blizz pouziva. No zrejme jak moc drahy vyberovy rizneni na nej Blizz udelal :D
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 17.03.2015, 16:34 hod.

haha, jak se ADMIRAL hnedka hlásí - takže co tím vlastně říkaš, když mě urážíš? Že jsem si ty čísla vymyslel? Naprosto dopředu jsem odhadl co napíšeš jak vidím. ;) Ignoruješ to, co máš na stole černé na bílem před sebou, zatímco tvoje argumenty jsou výstřelené od pasu. Dodej výjadření blizzardu o kterém mluvíš. 42pokusů je na to dokázat 10% pravděpodobvnost na nějaký jev směšně málo, zatímco můj příspěvěk se blíží nejjednudoušímu pokusu panna nebo orel, tvůj pokus je podstatně náročnější. Tak moudrý člověk za jakého se jistě považuješ by to mohl vědet... Tam se nutně musí jit do několika stovek, ideálně samozřejmě i více. Jak jinak vysvětlíš 8 ANC u 30 pokusů vacicaka, tak dva rozdílné výsledky. Páč to se ti silně nehodí do tvého ozřejmování :)EDIT Aby to bylo jasné každému, počet pokusů musí tak velký, aby jste dostali při opakování pokusu takový výsledek, který se dle statistických porovnání od sebe neliší více než o o plus minus 5% - jak ukazuje vše, co píšete ohledně kraftu AB, tak vaše pokusy jsou naprosto nedostatečné, proto se tak strašně liší = bohužel nemají žádnou vypovídající hodnotu.

Čím je pravděpodobnost nižší, jako je třeba u dropu ANC, která se údajně pohybuje někde okolo 10%, tím více pokusů a tím více se muže tvůj předpoklad od reality lišit. Zkus hádat číslo, co bude náhodně losovat počítač od 1 do 10- nemusí se ti to podařit třeba ani 100krát nebo taky hned 10krát po sobě, obojí je extrém, je to prostě jenom šance a z toho vidíš, jak moc pokusů na takový testík musíš vyčlenit

Mimochodem, já nic zarputile netvrdím, ale poznám hned člověka jako ty podle vyjadřování, aniž bych ho kdykoliv viděl a vím, co to znamená. Horká hlava, rychlý soudy, se vším hned hotový a taky se bohužel hodně často plete - neříkám že vždy (někdy se takový střelec může trefit samozřejmě:) ). Já když se mě něco nezdá, tak si sháním informace, počítám, analyzuju, čtu, nebo se bavím tím, že si hru obzvláštňuju například tím, že zkouším, zda něco funguje tak ,jak má. Myslíš že kdybych došel na opačný výsledek, že ho sem nenapíšu? Já nepotřebuju mít pravdu,( Tvrdím, že blizz nemusí s ničím manipulovat a dávat nám hráčům lživé informace, protože haters si bohatě vystačí s tím, že si vymýšlí vlastní realitu podle sebe:) ) Chci jen vědet, jak to je, to je moje motivace a s tím se tu chci podělit, nejen s tebou.

KW v A2 říkaš? Já zrovna u něj mám klíčů nejvíc, jak mi to vysvětlíš podle své teorie ?:D BTW bych chtel fakt vedet, jak to máš v tý hlavě složený? to si vážně myslíš že blizz sedí a njendou si řekne: HA! a2 bude dropovat 2xmin než všechny ostatní, tím je všechny dostanem!! O to nám přece jde,chcem je všechyn nasXXt a tohle je geniální plán jak to udělat".................. Mě teď třeba chybí a3 klíč, v minulé sezoně jsem moc klíče nehledal ale z toho mála mi nejméně padal a1, často je období, kdy jeden nepadá, když bys to sledoval dlouhodobě, zjistíš že máš plus minus všech stejně.

Další věc z jiného soudku, co mě neustále podivuje, je, že aspoň nějaký čas investovat pro to mít HF snad musí ve hře zůstat proboha, na t6 trvají ubers 10sec, orgán dají vždy, je to nechutně trapně lehké, ale furt jen samé haty a skoro každý si asi přeje, aby se mu HF ringy a amulety zhmotnovaly rovnou v inventáři z ničeho.

tak už se prosím vy rozpoclená shodněte, je diablo trapně lehké nebo strašně zlé a těžké a nespravedlivé , často říkate obojí současně.


Týká se to i změn v dalším patchi, nelibí se mi představa, že neustále rostou lvly GR do nebeských výšin co se dají hrát, tak rychle po novém startu sezóny se jede T6, tak rychle padají vysoké GR, nadropovat všechny základní itemy není vůbec žadný problém, ale s tím jak obtížnost hry snižuje, prudce roste rozežranost hráčů, jak se jim cokoliv nedaří tak dobře jak očekávájí( a skoro všichni od sebe čekají že jim to samozřejmě ohromně jde) tak běda, to je najedndnou křiku, hejtů, brečení, zbytečných debat :shock: .................... což je na zamyšlenou 8-)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 17.03.2015, 21:38 hod.

Rikas zbytecnych debat :) tak potom co je ten Tvuj pripevek. No naprosto zbytecnej uplne stejne :) Dle Tveho povidani michas ruzne veci dohromady a vytvaris si v hlave nejakou svou paranoju akorat :)
Moc rad bych vedel cim jsem Te jako urazil, to by me opravdu zajimalo? Mozna to bude tim ze jsi vztahovacnej, hm? Ovsem vztahovacnost je vysadou uplakanych princeznicek :) Moment ja teda prepokladam ze jsi muzskeho pohlavi, ale jestli se mylim tak SORY :)
Je videt ze si vse vykladas a prekrucujes podle sveho tak, aby jsi mohl kritizovat a to jeste hodne ledabyle.
1) "ADMIRAL se hnedka hlasi", HNEDKA je podle Tebe za nekolik hodin, nooo tak to pak asi jooo :) To uz to Tvoje HNEDKA je myslim vice HNEDKA nez to moje HNEDKA, rekl bych :D Anebo Ti co tu vlozili prispevek prede mnou, to psali jakoze vic HNEDKA nez ja :D?
2) Nikde jsem nic nerekl o tom ze sis neco vymyslel (ohledne Tvych statistik apod)
3) Nevim kde beres to ze moje argumenty jsou vystrelene od pasu a Tvoje ne - tady to vidim jen jako "prani je otcem myslenky" kamo :) tak jako mnoho dalsich Tvych tvrzeni.
4) Pises ze 42 pokusu je malo. Rekl jsem snad nekde ze to je dostatek pokusu. Ba naopak jsem k tomu neco pripsal, ale Ty evidentne vnimas jen to co chces vnimat. Milej zlatej nauc se cist a vnimat vse co je v textu sdeleno.
5) A co bych mel jako vysvetlovat u 8 dropu u Vacicaka. Ja jsem nikde netvrdil, ze Blizz random dropuje jen malo, to sis zase vsugeroval jen Ty, jen abys mohl nesmyslne kritizovat.
6) Snazis se tady poucovat a vlastne vyvracis jedno sve tvrzeni jinym. Je fakt smesne nektere Tve argumenty cist, bohuzel.
7) Jo ty poznas hned cloveka jako ja. No musim rict ze o me nevis nic. Hodnotis me a vubec me neznas. Dle stylu Tveho vyjadrovani je zrejme ze mas EGO vetsi velikost samotneho vesmiru :)
8) A co jako ze mas vicero klicu od KW2, nikde jsem nic nerekl o tom, ze by to nebylo mozne. Anebo ze by Blizz nekde sedel a neco ovlivnoval. Zase si jen vymyslis neco co se Ti hodi do Tve pranoji :)
9) Myslis si snad ze mi jde o to aby byly lepsi dropy? Pokud ano, tak se mylis a vubec jsi nepochopil to o cem jsem tu psal.
10) Snazis se soudit vsechny hrace najednou, aby se rozhodli jestli je Diablo obtizne nebo prilis snadne :) Pokus se spise prepnout mozkove zavity na realny rezim :)

To ze mas nejakou svou predstavu jak by melo Diablo vypadat, je jedine dobre. Ovsem je tu rada hracu jez ji muze mit vice ci mene jinaci. A zalezi jen na Blizzu, ktery ten ci onen "plac" vyslysi.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 17.03.2015, 23:24 hod.

Ptáš se čím mě uražíš? Od princezen a toho, že mě osočuješ z nějaké paronii v minulém příspěvku (já si nestežuju, že hra funguje špatně a neměří všem stejně, to je tvůj problém), tak jsi mě urazil s tímhle:
admiralos píše:Antabus: A pak jsou tu ti co budou zarputile tvrdit, ze Blizz random je naprosto v poradku, dokud neprijde Blizz s oficialnim prohlasenim, ze ten jejich uzasny random skutecne byl "trosilinku" poupraveny :D A pak tito zarputilci jen vyblekotaji neco ve smyslu: "Aha to jsem netusil, dyt moje statistiky byly tak uzasny" :D

Zaprvé, vymyslíš si pohádky, nic takového o čem píšeš neexituje, tohle třeba zdůraznit, je to tvůj hlavní problém
. Já mluvím o věcech, co existují a snažím se je popsat, ty mluvíš o věcech, co si MYSLÍŠ, že jsou, ale nemáš žadnou snahu je nečím relavatním podpořit. Když o někom řekneš, že jeho pětidenní sběr dat - dle tebe střelba od pasu navíc jak čtu- je blekotání, není to snad urážka? Tak pokud jsi to nevědel, uraží mě to :arrow: Já si práce druhých, na kterou jsi navíc ty sám líný, vážím a umím ji ocenit, nehledě na to, jestli se mi hodí do krámu.
admiralos píše: 6) Snazis se tady poucovat a vlastne vyvracis jedno sve tvrzeni jinym. Je fakt smesne nektere Tve argumenty cist, bohuzel.
Prosím, abys uvedl o čem mluvíš, jinak se asi společně nezasmějeme těm protichudným a směšným argumentum, nevidím je totiž. Ne v mém textu,ale tady ano:
admiralos píše: 8) A co jako ze mas vicero klicu od KW2, nikde jsem nic nerekl o tom, ze by to nebylo mozne. Anebo ze by Blizz nekde sedel a neco ovlivnoval.
Vážně? O čem se tady teda vlastně bavíme :lol:
admiralos píše:..............Antabus: dokud neprijde Blizz s oficialnim prohlasenim, ze ten jejich uzasny random skutecne byl "trosilinku" poupraveny :D................
.......................Dle meho nazoru je Blizz random pri nejmensim podivny, tzv. pseudo-random (kdo znaji, vedi o cem mluvim)...............

............Ja jsem nikde netvrdil, ze Blizz random dropuje jen malo.................
Prosím tě pěkně, aby mi řekl, o čem jiném tu mluvíš, než o tom, že blizz ovlivňuje hru - drop - tak, aby vznikal ten tvuj tvz. pseudorandom. Asi by sis mohl najít minutku navíc, když už tu píšeš stránkové příspěvky jako já, a byl tak laskavý a vysvětlil nám všem podstatu (tvůj pojem) pseudorandomu. Třeba se tím vše vyřeší :idea: ;)


Až předložíš něco, co má nějakou hodnotu, dej vědet. Jinak mě by to samozřejmě zajímalo. Krafti si AB kolik chceš, ale tam něco zpochybňovat je úplně zbytečné. Že někdy čekat na pěknou ancentku je peklo,to zná každý. Já kraftím stále, proto nemám stále surovin. Jen to ale klidně ověř. Mě by konkrétně zajímali víc ti KW, protože by mě zajímalo, jak se bere v potaz fakt, že muže padnout různý klíč než přísluší danému aktu, stejně tak se vzácně stává, že padnou klíče dva, dokonce jsem někde tuším viděl screen, kde byly klíče tři (neověřené).

Do té doby s tebou už dál fakt bavit nebudu, vím že to nemá smysl. Omlouvám se všem ostatním, co se v tom musí brodit. HOWG

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od WulFgaR77 » 17.03.2015, 23:41 hod.

mluví o softwarových generátorech náhodných čísel, které opravdu nejsou náhodné a odborně se říká, že mají "špatné statistické vlastnosti" ... ty nejběžnější generátory založené na interních hodinách opakují vzorce už u 1000cových souborů ...

ale jinak je to hádka celkem o ničem :)

Kuki je TOP

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 18.03.2015, 00:06 hod.

No jak jsem rekl, ses evidentne vztahovacnej, tak se z toho klidne urazej jak chces :) (o Tve osobe nepadlo ani slovo a uz vubec ne o Tvem sberu dat) Rekl jsem ze vztahovacnost je vysada uplakanych priceznicek a jestli se tak citis a urazi Te to, je to Tvuj problem a vyrovnej se s tim jak chces.
To ze tu vymyslis sve paranoje je fakt a jestli i to Te urazi tak pro me za me :D
Ty ze mluvis o vecech co existuji... nuze dobra mozna tak napul :D
Uvadis ze to co tvrdim neexistuje a to mas jako na zaklade ceho, ze ses si tak stoprocentne jistej. Nejses si vubec jistej a ani nemuzes, jen tu zvani Tvoje nafoukly Ego :)
Co se tyce protichudnosti Tvych tvrzeni, tak si laskave po sobe precti co pises a mozna Ti to dojde :)
No ona asi podivnost Tvych nazoru bude pramenit z toho ze netusis co je pseudo-random. A kdyz jsi tak aktivni a snazivy clovek tak si to velice rad najdes sam :) Ono nez budes nekoho soudit tak si nejdrive zjisti fakta. Je docela trapne pak vynaset soudy, co jsou dost mimo misu.

PS: Vis vubec ze Blizz prisel s ofiko prohlasenim ze mel system dropu krasne poupraveny po svem v dobe pred ROS. A Ty ted budes tvrdit ze ses si naprosto jist ze to ma Blizz vsechno ok :) Jen tak dal :D
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 18.03.2015, 00:07 hod.

WulFgaR77: Jojo mas pravdu ze ta debata je o nicem, ale s*at na hlavu si nenecham, sry.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 18.03.2015, 11:16 hod.

PTR
pro zajimavost 2 videa s novymi lege botami na Avalanche.

Diablo 3 RoS - PTR 2.2 - Fire Seismic Treads + IK set GR46
http://youtu.be/UfxWK1-hlBM

Diablo 3 RoS - PTR 2.2 - Cold Seismic Treads + IK set GR45
http://youtu.be/2hDvNwp9_Dc

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 18.03.2015, 11:25 hod.

Já nikde neřekl, že jsem si naprosto jistý, že je vše ok. Například diablo muže obsahovat chyby, kdybych si tím byl jistý, nědělám testování, nedělám pokusy. Jenom vychazím z jiné premisy než co tvrdíš ty, což je úplně v pořádku. Co v pořádku není je tvůj přístup. Já se snažím narozdíl od tvých hospodských řečí něco konstruktivně dělat. Hledám důkaz, že něco takového o čem ty mluvíš v diablu existuje,vlastně dělám tu práci za tebe, ale zatím sem ani já, ani ty (protože ty jen mluvíš) neprokazál nic, co by ukazavalo na tvůj preudorandom v diablu. Já samozřejmě přesně vím, co tím pojmem myslíš, jenom bych rád slyšel vysvětlení od tebe, když si tvrdil, že nic takového netvrdíš.
Jestli něco existuje nebo ne, se v našem fyzickém světě ve kterém všichni žijeme dělá podle toho, že se dělají pozorování. Na to stojí celá naše věda. Pokud pozoruji, že voda při definovaných podmínkách zamzrzne při teplotě 0 °C, pokus zopakuju, zopakuje ho někdo jiný na různých místech naší Země se stejným výsledkem, tak z toho lze vyvodit závěr, že voda zamrzá při 0°C. Ty jenom meleš pantem a ani neumíš svoje řeči podepřím prostým překopírovaním textu.

Pokud něco nemužu prokázat že je, tak nemužu říkat že to existuje, to je všem normálním lidem jasné jako facka. Pokud mě ta voda při 0°C nezamrzne, tak prostě nevykládám, že při 0°C mrzne, a to přesně dělaš ty. Slušně se takovým lidem říká paličáci.

Ty prostě věříš na mimozemšťany metaforicky řečeno, nikdo žadného neviděl,neexistuje přímý ani nepřímý důkaz o jejich existenci, absolutně nic, ale ty si prostě na ně věříš, všichni ostatní jsou hlupáci, oni tu jsou a tečka. Nezlob se na mě, ale chováš se úplně jako malé děcko, už to tvoje nervení na chatech, den co den, když se ti nepodaří zrovna udělat gem, kraft, já nevím co, které je základem této debaty a tvoje totálně dětinské jednoslovné odsekávání "není" nefunguje" nepadá" už mě mělo varovat, že jakkýkoliv způsob dospělé konverzace s tebou je zbytečný.Furt sem nějak doufal, že se probereš a začneš mluvit jako normální člověk, tvým posledním příspěvkem jakkákoliv naděj zhasla.



Kdbych nevěděl že diablo hraješ v práci, takže musíš být dospělej chlap, opravdu si myslím, že se bavím s 13letým puberťákem. Takže jestli máš pocit, že se na tebe dívam zpatra(tvoje napádání mého ega) tak máš pravdu. Nedal jsi mi jediný důvod, abych s tebou mluvil jako sobě rovným a slušný jsem k tobě už byl dost.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: The Expendables

Příspěvek od admiralos » 18.03.2015, 12:37 hod.

Akorat meles ten svuj nudnej hnuj porad dokola a ja uz se opakovat nebudu. Svoje jsem si rekl a evidentne to nechapes, takze dale se s Tebou bavit vubec nebudu. Mimochodem kdo tuto debatu rozpoutal jsi byl Ty a jestli Ti nechutna vlastni medicina tak je nacase si zvykat. Soudis tu lidi na zaklade Tvych ujetych predstav a argumentu, mel by ses probrat frajirku libovej.
Pokud zijes jen ve svete nul a jednicek a nedokazes pripustit nic mezi, tak uprimnou soustrast. Ty zustanes navzdy tou nulou. Vis co bez si radsi zmerit jestli Ti nezamrza mozek uz pri pokojove teplote :D
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 18.03.2015, 14:43 hod.

BlackMage17 píše:PTR
pro zajimavost 2 videa s novymi lege botami na Avalanche.

Diablo 3 RoS - PTR 2.2 - Fire Seismic Treads + IK set GR46
http://youtu.be/UfxWK1-hlBM

Diablo 3 RoS - PTR 2.2 - Cold Seismic Treads + IK set GR45
http://youtu.be/2hDvNwp9_Dc

Dík blacku za příspěvky. Je to síla. Zvlášť ten cold vypadá cool :) JInak GR 46 za 6,7 minut....WTF ! :{

Je dobře, že se blizz kousl a snaží se vytvořit více rovnocených variant buildů a vybavení pro jednotlivé klasy. To je jednoznačně velké plus. Zatím to však vypadá, že jsou všechny moc silné. Líbilo by se mi, kdyby to ještě ponerfovali a dotáhli aspon k úrovni, GR, co se chodí teď. (nejradši bych bral aby GR 4O byla pro solo TOP úroveň, ale k tomu se už asi nevratíme nikdy :( )
Nevýhoda jest v tom, že čím více dobrých věcí ve hře, tím rychleji se dostanete na tu top úroven, progress a vývoj postavy se ještě krátí a tím i podle mě čas největší zábavy.
Navíc abych mohl chodit GR, musím chtě nechtě chodit obyč rifty na t6, s postavou co bude vše zabíjet pohledem. Abych mohl chodit rifty na T6, potřebuju dělat bounties na T6...tyhle pasáže hry vás budou bavit asi tolik, jako je ted čekaní na to, než se vám udělá sto gemů. Už se to děje i ted, ale s tím jak se bude rozdíl v tom, jakou obtížnost dobře vybavená postava zvládne a obtížností T6 zvětšovat, tím to bude horší. V tomhle se mi směr nového patche nelíbí, myslím si, že tím sám sobě takto podřezává větev v trvalivosti, ale zatím je to stále PTR, tak uvidíme co se pak dostane na live.

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: The Expendables

Příspěvek od BlackMage17 » 18.03.2015, 15:56 hod.

Dodatek k Cold videu - zajimavy ke Ground stompu je novy lege mec In-geom.
http://i.imgur.com/HXehqUn.jpg

Ve videu jsem pouzil Rimeheart, protoze mam relativne slusny uz dlouhou dobu a nenasel jsem pro nej vyuziti. Zatimco In-geom mi padl slusny az dnes. Kazdopadne s redukci 6s na cooldown je to pro Ground stomp (default je 12s) velmi vhodny item.

IK set - jak uz jsem psal drive - je velmi pravdepodobny nerf soucasnyho bonusu 500% za 6ks IK. To zkrouhne barba hodne. Uz perma berserker je super a me by stacilo i to.
Co asi nepredelaj jsou peti, kolem kterych se IK set toci. Dost lidem vcetne me leze trend petu uz krkem. Chci jako barbar delat dmg sam. Silny shouty, 2h zbran do kazdy ruky, ale na to zrejme jeste blizz nedospel. Pety si dokazu predstavit jako podpurny skill pro ranged barba - treba hazeciho nebo se seismic slamem. Pet build pro barba jako specialita pro fajnsmekry proc ne. Ale udelat z petu must have skill je podle me spatne.

Jinak taky bych radsi hru obtiznejsi hru. O T7-10 si to celkovy nastaveni hry ted uplne rika. Uvidime co prijde na live.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 19.03.2015, 00:39 hod.

Hosi, klid. Staci, ze to vre v tematu o PK a obcas v nasem MHC clan foru :D
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.03.2015, 10:30 hod.

BlackMage17: Pamatuješ, jak jsem ti říkal, že se brzo bude běhat GR 100? Už se to blíží :D Když vidím, jak proletíš 45 a ani se ti nehne life, tak to je psycho. A dávej k videím aspoň nějaký koledy nebo něco...to ticho je napalicu :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“