Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 16.05.2015, 18:45 hod.

... njn ale oni byli prostě lepší, mě to dneska ani nenaštvalo, naši hráli na to na co mají, golman dobrý a kdyby to místo tyček lítalo do brány, tak to v té době bylo už 5-0 ... samozřejmě ten gól by to mohl změnit , ale na druhou stranu, pokud kdo to MS sleduje od začátku, tak musí uznat, že toto postavení v brankovišti tam pískají od začátku, to je prostě fakt i když se mi to nelíbí ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 17.05.2015, 08:15 hod.

Me to vazne hodne nastvalo a treti tretinu jsem prakticky nesledoval. Bylo mi jasne, ze nedame-li do 45. minuty kontakt, zapas je ztraceny. Tohle byl regulerni zarez a s tim co se delo v nasem zapase ve skupine - gol na 2:3 si Kanadan hodil rukou pres modrou do vyhody a nic. A pred patym golem jeden z jejich hracu natlacil naseho do golmana a sudi jim to opet sezrali. A vcera tim neuznanym golem de facto rozhodli zapas. Tu brusli tam mel par centimetru. Jsem presvedceny o tom, ze takoveto situace by v jejich neprospech okamzite piskli a ten gol uznali. Nemluve o tom, jak je tlacili proti Francii. Ze byli lepsi je pravda, ale tlaci je skoro cely turnaj.

Jedine pozitivum je inkaso prachu za vszeni v Tipsportu :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 18.05.2015, 10:54 hod.

Mno, koukám, že moje dny budou v diablu asi sečteny. Dle prvních náznaků by měli zničit fear wd.... mnu což, dohraju zaklínače a uvidím....
Obrázek

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od vacicak » 18.05.2015, 15:31 hod.

se vymysli jinej setup co se pojede, v sem je problem?

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 18.05.2015, 20:02 hod.

s tím, že mě nic jiného nebaví :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 19.05.2015, 05:33 hod.

Zdar tak na tu včerejší půlnoční akci Zaklínače jsem nejel a dobře jsem udělal chtěl jsem tam přijet v osm večer čtyři hodiny před otevíračkou a bláhově si myslel že budu mezi prvními a dostanu tričko a plakát od Alžběty Trojanové jenže ono už tam kolem osmé stálo přes šedesát lidí :D Takže ještě, že mě boleli nohy na čtyř hodinový státní ve frontě k ničemu a ještě pak hodinu a půl s šestikilovou krabicí velkou jak od pračky přes noční Prahu kde už nejezdí metro. :D Nakonec jsem to zrušil změnil objednávku na ppl a už to mám doma hehe :D tak zdar za několik týdnu :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 19.05.2015, 07:14 hod.

lol ty pařane máš tu sběratelskou edici? GZ

musím konstatovat že dia fakt jde do kopru, po tý mojí dovolený mě to fakt nebaví, t6 je trapný, drop fakt o vystřelení mozku (včera samé belty úplně k ničemu), navíc už ani pomalu nikdo nehraje :(

no nic ještě že jsem objevil na mobilu summoner wars a když budu o víkendu slaměnej vdovec raději půjdu do města hrát ingress
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 19.05.2015, 09:20 hod.

Souhlasim. T6 je jen fraskoidni rychlofarma matrose. Skoda, ze se nedari sejit se vecer na gr. Casto koncim v praci pozdeji vecer a doma jsem nekdy az i po 22hod.

Kazdopadne o vikendu budu tak neco dejme! :-)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 19.05.2015, 10:29 hod.

Jasně, že sběratelku Geralt, už je pěkně vystavený nad telkou :D ... jinak jsem hrál zatím tak hodinku a docela mě překvapilo, že mi to jde naprosto plynule na high a to mám jen gtx 560 právě jsem se bál že budu muset koupit novou grafiku ale naštěstí nemusím :) ... jediný problém je že mi nejdou nějak nahrát pozice z druhého dilů nevím co s tím bez toho to hrát nemůžu.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 19.05.2015, 10:51 hod.

Někde jsem četl článek, že si máš v rozhovoru odklikat co se stalo...

ps, tak to by mě to mohlo taky jít hezky na:

FX - 6300 @ OC 4.4
Radehon HD 7950
16 GB DDR 3
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 19.05.2015, 11:39 hod.

... frozene pojede ti to na něco mezi high a ultra na 45fps+, tzn. naprosto v pohodě ... jinak mě se nabídly pozice z W2 při spušnění nové hry, ťukl jsem na to a hra se rozjela, tak doufám, že to nahraný mám, teda ne že bych to nějak poznal ? ... zkoušel jsem to teda asi 30 minut, když mě ve 3 ráno vzbudil bolavej zub a každopádně já budu spokojenej, vypadá to skvěle a hraje se to minimálně stejně dobře jako dvojka, takže ....

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 21.05.2015, 13:01 hod.

Mdmt gratulace k solo dh 48 a predevsim k nadhernemu 10. mistu v eu non season ladderu!!!
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Marast » 22.05.2015, 03:33 hod.

A co ty DEU :?: Uz jsi dostal RoV poradne do paze :?:
Se uz tesim jak to tam budes skladat jak uhli. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 22.05.2015, 06:15 hod.

Vítám novou Mrtvolku - HC nováčka

nick na fóru Psycho

profil zde http://eu.battle.net/d3/en/profile/Cart ... o/61006061

Main Barb
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 22.05.2015, 07:46 hod.

Uz je to lepsi. Ale je to mnohem narocnejsi na hrani nez mara. Dh musi mnohem vic behat a klickovat mezi moby. Jeste to chce potrenovat...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Cartman » 22.05.2015, 08:05 hod.

Zdravim = )

A rovnou podekuju vsem za vcerejsi rifty, uz mam full EQ set a chybi jen boty, necekal sem, ze to tak hned popada:D No a ztm pojedu fire, jelikoz padl i Maximus a padl i krasny unity.

Chybi toho teda spousta, ale aspon se rysuje uz nejakej build :D

No a budu moct konecne i neco delat sam za sebe, nez padne ww set : )

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.05.2015, 11:23 hod.

... Deu díky, ale ono je to 10tý místo z cca 20ti lidí co to hraje, takže žádná sláva :-) ... navíc ten char už je ripnutej, což je škoda, protože reálně měla i na 50 při slušným rollu, nakonec mě nejmul Orlash na ušmudlanejch 45, ale hold DH je papír a když na blbé mapě dojde discipline u těch RG co skáčou přes půl mapy, tak je to prostě v háji:-) ... ale už mám postavenou novou, skoro stejně dobrou jen ty 40+ gemy jsou škoda no :-)) ...

EDIT: no ale hlavně aktuálně D3 fakt moc nedám, max tak hoďku denně mezi 20-21h než všechno pořádně usne, abych se mohl pořádně soustředit na Zaklínače :-)) ...

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 22.05.2015, 17:06 hod.

Kde už jseš md? Já jsem pořád v prologu akorát jsem u grifina ... a ty savy z dvojky se mi nepodařilo rozject volal jsem i na podporu ale ten týpek věděl naprosto prd.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 22.05.2015, 20:51 hod.

Md mne bylo hned jasne jakmile jsem tu ackovou natalku poslal k zemi ze ji pohrbis :) Ale co bych neidelal pro kamarada. Alespon mam na te tve 48 nejaky pidipodil :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 23.05.2015, 11:40 hod.

... tak DEU to je jednoduchý, buď budeš hrátl low lvl a nebo to někdy pohřbíš, nic mezi tím není :-)) ... hold je to HC ... jinak N už mám áčkovou další , i když horší než tu předtím, ale není to tak velkej rozdíl ... ta od Tebe byla krásná, díky Ti za ní .-) ... Predy jsem jen o kousek dál, hraju to na tu druhou nejvyšší obtížnost, kde meditace neléčí a je to docela těžký, takže jsem se trošku zasekl a musel otevřít save asi 4h zpět, protože jsem neměl žádný jídlo na léčení a pod :-) ... ale každopádně je to pecka ... jinak savy se mě asi načetly, protože pokud nenačtou, tak by právě po zabití gryfa měl být nějakej rozhovor, kde uděláš volby z předchozího dějě ... a vzhledem k tomu, že já jej tam neměl, tak si myslím, že mám načtený rozhodnutí ze savu ... ale toto jen prodávám jak jsem nakoupil na googlu :-) ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“