The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.08.2016, 17:41 hod.

Ještě někdo jo, ale co sezonu, tak je těch lidí míň a míň.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: The Expendables

Příspěvek od Stanley » 06.08.2016, 21:01 hod.

Ja tuhle asi celou vynecham a pokud se Blizz pochlapí, tak tu dalsi mozna pujdu. GL vsem ;)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 08.08.2016, 11:16 hod.

já sem se nakonec rozhodl, že si doplním kostku itemama pro barbuchu. až mi to napadá tak se uvidí co dál :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 08.08.2016, 18:58 hod.

hraje se i kdyz clovek to trocha nechape, ale holt jsou lidi nadsenci, i kdyz je hra o prdu a Txxx navic tomu neprida ani omylem :-((((

jinak aby jste se pobavili, pri hrani se mi sam od sebe vypina monitor, takze HC. Holt je v pr a zatim jsem nejak nevybral novej. Ale vytazeni snury a 5 min pauza pomaha :-D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.08.2016, 19:41 hod.

Já si oběhnu jen ty srandy potřebné na zvětšení bedny a tím pro mě S7 končí. Kdyby totiž S5 trvala do teď, tak by se vlastně skoro nic nezměnilo.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.08.2016, 13:57 hod.

Takže včera, po 8 dnech (29 herních hodin) od začátku S7 jsem dokončil Season Journey kvůli báglu navíc v bedně. Tím pro mě S7 končí. Už se nehodlám jak pako hnát za Paragonem xyzž, abych dal ve finále o 3 levely vyšší GR. Už to asi nevnímám jako legraci a relax. A když opomenu nějaké detaily ohledně mechaniky hry, tak se vlastně od S5 hraje furt to stejné :roll:

Takže všem, co do toho hodlají dál mlátit přeju hafo zdaru při dropu a pokud možno žádnej rip ;)

Pokud se Blizz probere, tak se třeba setkáme v S8.

Do té doby budu vybíjet démony v D2 :twisted:

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 12.10.2016, 18:02 hod.

Stejne jako Dark_Deamon jsem obehl Season Journey, ale az nyni tesne pred koncem. Od Season 6 nedoslo ve hre k zadne zmene, ani ke zvyseni damage. A jelikoz Season 8 bude opet stejna, udelam totez.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: The Expendables

Příspěvek od Stanley » 12.10.2016, 21:07 hod.

Ja neobehl nic, parim jiny veci psku :) Diablo mi vubec nechybi, ale chybi mi ten pokec na TSku :)) Jinak vsem co hrajou a hlavne tem co nehrajou preju taky hodne zdaru :)))

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 14.10.2016, 08:42 hod.

Taky jsem chtěl záložku do bedny, ale už to nestihnu. Sezóně jsem dal jenom pár hodin. Tento týden jsem jej dopoledne trochu víc, ale pro mně je to málo. Hrál jsem jenom barbucha kladívko a ten je na ty závěrečný solo úkoly slabej. EQ barbara bych poskládal, ale včera jsem zjistil, že je stejně málo času. Musím se věnovat rodině. Snad to zvládnu v 8 sezóně, když ji začnu hned jak bude spuštěná.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 17.10.2016, 17:54 hod.

Tak záložku do bedny jsem zatím nikdy žádnou nezískal - buď jsem hrál NS, nebo jsem psychicky nezvládal pitominu s názvem set dungeon, popř. sezonu vynechal - to samé se bude týkat i té následující, tudíž jsem bezzáložková socka :D Ale ono je to asi fuk - k D3 se vrátím jedině v případě velkých změn (megapatch, datáč) a pak na sezóně nedostatkem místa v truhle netrpím - to mne trápilo na NS kde člověk nasbíral tuny veteše a záložního gearu - jenže to bylo ještě v době kdy HC bylo opravdu HC a záložní gear přišel často do akce, RIPnout 2x měsíčně nebyl problém ;) Takže hodně zdaru, zatím budu prohánět svou Shin Min-A v Path of exile :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.10.2016, 15:44 hod.

Pokud by měl měkdo zájem, tak zítra v 5 budu na start S8 hrací. Ale předem upozorňuju, že na dlouhodobější hraní a pokořování GR jako v minulosti to se mnou nebude. Odběhám si jen věci potřebné k rozšíření truhly a tím to pro mě končí... Viděl bych to na max 1 týden.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 20.10.2016, 20:30 hod.

Tak já jsem taky odhodlán aspoň v pátek věnovat veškerou pozornost S8. Stará dobrá manželka už je informovaná a smířená, tradiční páteční pivo obětuji, tak budu na značkách. Ale taky nepůjdu do ničeho velkého. I když, teď jsem měl možnost pár dní dopoledne hrát a zjišťují, že konkurence v D3 je velice mizerná. Jinak si nedovedu vysvětlit, že i já, takový dřevák je schopen umístění v žebříčku kolem 200. místa. Dnes třeba 219. místo s prstem v nose.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 21.10.2016, 00:34 hod.

Kdyz vse klapne, dnes v pet na startu sezony. Stejne jako Dark_Deamon si ale obehnu jen Season Journey kvuli dalsi zalozce v truhle.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: The Expendables

Příspěvek od Jimmi » 21.10.2016, 12:24 hod.

Ja este neviem ci pojdem 8 mu sezonu..7mu som aj zacal..ale potom som zistil ze nemam vobec cas na to... tak si musim este rozmysliet:)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 21.10.2016, 12:52 hod.

dnes se mi narodila neteř, zítra má kámoš 50tku. já sem o weeku jasný :green: stejně teď lítám s trapkou v d2 ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 22.10.2016, 07:46 hod.

Tak jsem se zúčatnil začátku 8. sezony. 70tku jsme s numberem pokořili 1minutu po půlnoci. Tak bych chtěl tímto poděkovat ještě i DEU, že se mnou měli trpělivost, neb jsem jim to asi trošku brzdil. Teď jsem se díval do žebříčku a díval jsme se na první místa v barbarech. Ti lidi jsou po pár hodinách hraní ogearovaní jak já po měsíci hraní a GR58 hovoří za vše :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.10.2016, 13:41 hod.

Měl jsi se podívat na DH. Ani ne za 24h se už běhalo GR 75 :D Na HC samozřejmě.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 24.10.2016, 06:06 hod.

No stačí se podívat na tebe :-) Je fakt, že jsem tomu věnoval málo času, jen ten pátek a pak asi 5 hodin do neděle. Ale bude mi stačit, když dal tuto sezónu aspoň tu záložku ku do bedny.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.10.2016, 19:39 hod.

Tak já mám v této sezoně hotovo. Moc času to nezabralo :) To nejlepší jsem si nechal nakonec. Foto 1, 2, 3

Ať vám ostatním daří. Třeba se ještě během sezony ukážu.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 24.10.2016, 19:47 hod.

cg DD. tohle hovoří za vše. chvíli sem měl cukání že bych to zapl, ale tohle opravdu ee :shock:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“