Hardcore obecně

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: Hardcore obecně

Příspěvek od kojot » 10.11.2012, 13:34 hod.

Padá to stejně.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Mr_Perfect » 10.11.2012, 17:58 hod.

sayonara píše:pocity pocas hry su vseliake ale drviva vacsina konci takto trgicky :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=tfPOFSXQpdQ
:lol: :lol: Ty vole, já se nemůžu přestat smát... Jak tam ten zatoulanej vorvaň máchá těma ploutvičkama a prská u toho :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Hardcore obecně

Příspěvek od Smelina » 10.11.2012, 18:56 hod.

Dobře zahrané ;-)

zylvar
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zylvar#2475

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od zylvar » 10.11.2012, 20:53 hod.

no jo z toho plyne poučení nežer když hraješ :P šetří to i klávesnici

Pavlajs
Quill Rat
Příspěvky:44

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Pavlajs » 09.01.2013, 13:17 hod.

Tak mi to nedá sem napsat a zeptat se na Váš názor.
HC jsem začal hrát už někdy na začátku, nevím zda se mi to jen zdá a nebo jsem tak dobrej :D , ale přijde mi to aktuálně strašně easy. Za barbara jsem to dohrál už dávno a na nový rok jsem se rozhodl si rozject demon huntera, neboť předtím jsem ho mojí blbostí na 39 zarakvil. Tušil jsem, že to nebude tak snadné, ale opak byl pravdou?! Do mého gearu pokud nepočítám gemy, jsem na 60. vrazil asi 1,5mega a došel jsem s tím až na konec třetího actu a to mám jen 26k dmg. Tak se ptám, to to fakt tak zlehčili nebo co? >:o

Atrej
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Atrej#2900

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Atrej » 09.01.2013, 13:48 hod.

predpokladam ze hras bez monster poweru, daj si v 3akte s tym tvojim dhckom mp1 a ked vysliapes tie schody tak si pan:), prichodom mp klesla obtiaznost ked hras bez mp, podla mojho odhadu sa povodna obtiaznost inferna v sucastnosti rovna mp3-4

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 09.01.2013, 14:05 hod.

Tusis spravne, ze to je ez mode zhruba od doby kdy zavedli monster power.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Punky » 30.01.2013, 11:01 hod.

zacali sme nedavno hrat s partiou HC... hrame v podstate vzdy len ked sme min 3ja, ale vacsinou 4ria... zatial len teda koniec act III na normal. lvl 30+... cely cas sme na MP10... chcem sa spytat... je to efektivne? alebo sa viac oplati nejake MP5 a ist to rychlejsie za cenu nizsich XP ale aj mensieho rizika (normal zatial easy, ale tak nightmare asi uz kus prituhne...)? viem ze najidealnejsie by bolo pockat na patch, ale to bude bohvie kedy... zatial je v plane len to na HC dohrat, potom sa uvidi... takze zatial cisto len drop + nakup na AH z penazi nazbieranych, ziadne prevody z SC, takze podla toho je aj ten gear taky priemer

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od iki » 30.01.2013, 11:35 hod.

No pokud nemate protahovace a jdete to postupne quest po questu, tak je urcite lepsi, kdyz mate MP na takovem levelu, abyste pokud mozno vsechno sundali na 1-2 rany. Vic expu celkove neni moc poznat a mam spis zkusenost takovou, ze za stejny cas pomlatim na MP vetsim cisle mene potvor, nez stihnu udelat treba na MP0 + bonusy za questy nebo hromadne masakry. Na 60 lvl se vetsinou dostanes nekde v pulce hellu a fakt to plus minus odpovida pomalejsimu postupu s vetsim MP nebo rychlejsimu s MP0.
Spis se vyplati expovaci equip, ale tak, abys prezival. Pro mne osobne je tohle na HC celkem zbytecnost. Nastavuju si vyzvy. Udelat 60lvl, dostat se do inferna, dohrat inferno a kdyz nechcipnu, pomalu levelovat.
Normal a nightmare jsou jednoduche, na zacatku hellu uz vetsinou sezenes nejake veci s level requirementem a to te boostne paradne. V podstate mi tak hell prisel paradoxne nejlehci, i kdyz uz tam se obcas vyskytne infarktova situace :)

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od SuperSheep » 30.01.2013, 11:57 hod.

Vicemene jak pise iki. Akorat na to prvni prochazeni na HC je asi kvuli zabave a osvojeni navyku lepsi vyssi MP. Jediny rozdil mezi prochazenim vseho na MP10 a primocarym postupem na MP0 je, ze budete mit level na opacnem konci "povoleneho lvlu pro public hru". Pro oba postupy je potreba nakupovat na AH - kvuli obtiznosti / nedostatecnemu lvlu. Ve vysledku rozdil nebude, protoze s MP10 dostanes lvl60 v A2 hellu; s MP0 si v A3 das jeden run navic a mas ho taky. Do A4 uz je lepsi jit s sedesatkou a aspon zakladnim equipem.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od spiderer » 30.01.2013, 21:53 hod.

Punky - na solo expeni bych to videl podobne jako na SC = najit si idealni MP aby mobky padaly bez vetsiho zdrzovani a to nejvyssi, ktery ti umozni plynulou hru muzes hrat ;) Pokud bys nekdy chtel pomoct s expenim, dej vedet neco bych s tebou klidne prosel.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Punky » 31.01.2013, 09:17 hod.

no my sme to rozbehli ako parta, chalani s ktorymi som viacejmenej siel do D3, hral gw2 a kedo mrzelo aj to, tak sme teraz spolocne rozbehli HC v zlozeni barb, monk, wd, dh (samovrah) :) uvidime dokedy to takto vydrzi pokope, hrame v podstate fakt len pokial sme aspon 3ja online, je to taky relax s pokecom na tsku skor, nez nejake nahananie sa za expami... ale mozno ten relax skonci niekde na hell alebo to chalanov prestane bavit... ja to chcem na tom HCcku kazdopadne aspon dohrat, takze pokial by som ostal bez partakov, tak sa urcite ozvem... v parte sa lepsie hra, a na HC aj lepsie preziva

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Punky » 11.02.2013, 10:05 hod.

tak sme ostali (nateraz) z nasej 4clennej party 2ja, kamos "prisiel" o acc a druhy ripol vcera s nami DH na lvl54 :) momentalne ja lvl 53 barb, posledny partak lvl 56 wd... zatial to hram cisto len na veci najdene mnou alebo ludmi z party, teda az na weaponu, tu som kupil za 1m (aj ked teda je to DOST podstatny boost no :) )... v priebehu tohto tyzdna snad to inferno padne, uvidime co dalej, ale zatial je to zabavne, ten pocit smrtelnosti vas nuti hrat tak nejak inak... na lvl60 pride nejaky lepsi equip, zatial mam nejakych 15m goldov k dispozicii, tak uvidime co z toho bude, mozno aj nejaky ten P level sa pokusime nahrat... hravame vacsinou tak vecer po 20tej do tej cca pol noci, sme na TSku a pomaly vklude ideme dalej, nejak to nehrotime, takze ak to dotiahneme do konca mal by potom niekto zaujem, tak sa mozete pridat, najlepsie nejaky nanuk wizz popripade monk

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Punky » 28.02.2013, 08:22 hod.

tak inferno dohrane... uvidime co dalej, lebo na jednu stranu je to zabava a obcas aj dobry adrenalin, hlavne ked chytite 2-3 packy nejake a musite sa fakt snazit prezit... na druhu stranu, povacsinu casu vas biele moby nedaju pod 90%hp na mp 1-2, a jedine co vas moze zabit je DC, co az taka sranda nie je... mozno jedine skusit nejak umelo oslabit equip, popripade nejaky "for fun" build aby si to clovek trochu ozivil tu hru no

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Zmener » 28.02.2013, 12:53 hod.

Taky jsem nedavno dohral inferno. Po nekolik umrtich, kde jsem jednou umrel ve vault of assasin na infernu, jsem jel ciste defenzivne a hral velice opatrne v kazdem aktu. Kdyz jsem zabil Diabla, mel sem horznou radost. HC me bavilo a to hodne. Rekl jsem si ze si rozjedu monka a budu s nima hrat i dal. Barbara hraju na sc, takze chtelo to jinou postavu. Normal a Nightmare jsem s monkem projel i na public hrach vcelku rychle. Vcera ve druhem patre katedraly me polila studena sprcha. Rychle jsem sel abych byl co nejdrive na infernu a tak jsem vlitl do dvou skupon ellit a ty mne po nekolika vterinach zabili. Mel jsem zlost, ale pouze na sebe. Na hc se nema smysl nekam hnat nebo to takle dopadne. A ja jsen zjistil, ze hrani na hc zrejme neni pro me, protoze radsi chodim na vyssi mp a davam hrozny rany. Kazdopadne hrani na hc je zabava, ale opravdu ne pro kazdeho :)
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od mdmT » 01.03.2013, 13:36 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/mdmT ... o/24794981
Ahoj mám prosbu, mohl by prosím někdo zkušenější kouknout na můj profil a posoudit jestli se s tímto dá vlízt na řezníka na infernu ( a ideálně od něj i odejít ?:-) ... Případně uvítám i nějakou radu co s equipem, ale mám jen cca 1,5 mio a na AH nic použitelnýho v této ceně není ... díky mdmT

cqa
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od cqa » 01.03.2013, 14:02 hod.

Ahoj, asi ti to nepomůže, s HC teprve začínám, ale s mým monkem z podpisu jsem předevčírem řezníka umlátil (dál se ještě bojim, chci se o víkendu trochu prokraftit na vyšší úroveň). Být tebou, tak bych se víc opřel do rezistů - (bál bych se ohně) a do regenerace života. Koupil bych si plánky (vitalitu), nasbíral esence a ukraftil si vhodný kusy oblečení. P.S. s výbavou do začátku mi velice pomohl Tapeworm...

Zdar a sílu (teda spíš dexteritu s vitalitou)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/KryO ... o/25366350

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od mdmT » 01.03.2013, 15:38 hod.

Jj díky, naopak jsi mi pomohl, protože jsi mi potvrdil přesně tu obavu co mám, nebojím se že by mě umlátil, ale bojím se ohně ... Tak zkusím žvýšit rezisty,ale to je hodně drahý, zkusím se podívat na ten craft ... Ještě jednou díky mdmT ...

cqa
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od cqa » 01.03.2013, 17:33 hod.

Ten kraft tě vyjde docela levně - plánek stojí kolem padesáti-sto tisíc a jeden pokus taky pade. Tyhlety zápěstníky se mi povedly na pokus druhej.

Zdar

P.S. samozřejmě jdou ještě ramena, rukavice a amulet. Chestka se ti zatim peněžně (tak jako mě) nevyplatí (plánek stojí přes milion a půl), protože tolik peněz navíc ještě nemáme :o). Hlavně sjednotit ty resisty+allres...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“