PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 25.09.2013, 23:00 hod.

To bych prave typoval na ty nezkusene hrace co ani nevedi co to je PK, a tak je to potreba sirit co nejvice.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 25.09.2013, 23:07 hod.

jsou lidi, co neví, co to znamená a říkají si, že píše blbosti. pak jsou lidi, co ví, co to znamená, ale nechápou, jak může být v diablu player killing. já osobně kdybych to neviděl, tak bych na to sám nepřišel...a pak jsou ignoranti, co zásadně nečtou chat. furt je to 2/1 pro nevědomost :-(
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 25.09.2013, 23:42 hod.

Zdravím! Mám dobré zprávy! Neuvěřitelné. Nedalo mi to a zveřejnil jsem seznam na d2jsp. Zřídil jsem si tam k vůli tomu account jako Marlboro128 (můj nick z League of legens). Způsobil jsem tam celkem poprask :-) betongsugga si myslí, že jsem nějaký týpek, co ho vykickoval ze hry. Checkujte to :-D

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=68874935&f=182&o=0

Mimochodem tam dává i mimoděk návod, jak je nasírat (snad je to ještě v mezích, Kuki). Logovat se v partě a kicknout ho! Tím přijde o nějaký čas, ve kterém tam nahání moby. Dobrej způsob, je to humánní a i celkem asi efektivní :-) Minimálně to stojí za zvážení jako jedna z antipk strategií.

Ještě mi i pár lidí píše soukromé zprávy na d2jsp o dalších PK. Zatím to prověřuju, jestli to nejsou fejky. Dobrou noc...:-DDDDDD
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 26.09.2013, 06:24 hod.

To Kubizek: Koukam, ze jsi to poradne rozjel :) Velmi dobre. Obzvlast vse co bude skodit betongsuggovi (a jemu podobnym) v jeho PK cinnosti je pozitivni. Ja osobne jsem nekompromisniho nazoru "na hruby pytel patri hruba zaplata" - minimalne v tomto pripade, takze podporuju i ostrejsi jednani proti temto PK vypatlancum. Jsem presvedcen ze s lidmi jejich typu se moc efektivne v rukavickach jednat neda...
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 08:34 hod.

Naprostý souhlas. Na hrubý pytel hrubá záplata. 2x upozorním a pak začnou lítat chlupy :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Guru » 26.09.2013, 08:39 hod.

Dnes jsem behal s DOOM#2165 na MP5 ... je pravda, ze mel HP 160K a dmg ani polovinu z toho, ale rozdal armor a blbosti nedelal ... tak nevim jestli dostal rozum, nebo mel jen slabsi chvilku :?:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 26.09.2013, 10:16 hod.

PKacka jsou vice ci mene ruzne smyslejici lide. Nekdo dela PK vice nekdo mene, z cehoz plyne ze nekdy taky hraji klasicky. Ale i tak je treba byt obezretny, jelikoz nikdy nevite kdy tomuto cloveku rupne v bedne a neotoci proti vam. Zvlast se v nem muze probudit touha Vas zabit, kdyz uvidi, ze jste treba zrovna v potizich (nebo Vam minimalne vubec nepomuzou). Temto lidem se da jen velmi tezko duverovat!!!
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 26.09.2013, 11:09 hod.

PK jsou lidé stejně jako my. Jediný rozdíl je v tom, že vy tu hru hrajete proto, aby Vám něco padlo a oni aby jste padli vy. Nic víc, nic míň. Je to hra, tak ať si ji každej hraje jak chce. Každopádně je to o relaxu a každý relaxuje jinak, kdo to hraje pro něco jiného, tak by měl navštívit asi doktora.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 13:32 hod.

Nebuď naivní. Nejsou to lidé jako my. Jsou to sadistické hovada, jelikož smyslem jejich zábavy je ničit úsilí a čas jiných lidí a baví se nad jejich neštěstím ze ztráty postavy (zničení úsilí, ztráty času vloženého do hraní).
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 26.09.2013, 13:50 hod.

Já naivní nejsem. Jen je třeba takovou věc brát s nadhledem. Když začínalo wowko a ještě než jsem hrál na officiálním serveru. Jsem hrál za Hordu na serveru Galfar kde jsem byl za hroznýho srá*e, tak mě viděla aliance a horda mě měla ráda, kde jsem se stal později i admin a scripter (to ovšem nikdo nevěděl, že to jsem já) a i aliance mě měla ráda, hlavně pokud se budeme bavit o dvou lidech, kteří mě nenáviděli jako Frozna nejvíce a to Darkwolf a Ludy. Často jsem s nimy jako GM (Imagine) kecal. Pokud jsem byl jako Frozen, byl jsem hajzl největší a nemohli mi přijít na jméno... jakmile jsem jim poté řekl, že to jsem já, nemohli uvěřit. No a nakonec to skončilo, tak že jsme spolu začli jezdit na pivko v reálu a založili na ofiku společnou guildu, která fungovala asi 4-5 let. Poté co mi umřel kamarád a já přestal hrát se guilda rozpadla.

Takže jak říkám, je třeba to brát s nadhledem a hlavně se tou hrou bavit. A pokud Vás někdo nachytá, tak se hold stalo a vy se do příště poučíte a i třeba Vám to dá něco do života... třeba že slepá důvěřivost vede k záhubě...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 13:52 hod.

Teď mi přišel e-mail na d2jsp od jednoho člověka, který mi pomáhá s btagy dalších PKs. Tohle by se mělo tesat do kamene:

"Pkers on d3 IMO are the worst plague the HC comm has known even worse than rubberbanding or scammers. People here on jsp are too naive and arrogant to acknowledge that , they want to believe they are more hardcore players and better than the rest of the world hence they believe that if u get pked its your fault... The good thing is that not many people keep pking and the few that still do it appears they are not as successful as they were at start. Players start to learn their traps and threads like yours guides people to the right direction."

volný překlad:
"PK v D3 jsou podle mého názoru nejhorší epidemií, jakou HC komunita kdy poznala, jsou horší, než nekonečné lagy, horší než zloději ve hře. Lidi zde na d2jsp jsou příliš naivní a arogantní, aby si tuhle skutečnost dokázali přiznat, chtějí věřit, že tihle hráčí jsou prostě hodně HC, že jsou lepší než zbytek světa a z toho důvodu věří, že když tě PK sejme, je to tvoje chyba....Je dobře, že ne moc lidí se zabíjením hráčů baví nějak dlouhodobě a těch pár, co to dělá neustále se začíná potýkat s mnohem menší úspěšností, než jakou měli, když s tím začínali. Ostatní hráči se začínají učit, jak vyzrát na jejich pasti a témata, jako je to tvoje vedou lidi správným směrem."
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 13:53 hod.

Můžeš mi toho hajzla ve wowku nějak vysvětlit? V čem to hajzlovství konkrétně spočívalo prosím tě? Díky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 26.09.2013, 14:07 hod.

@Kubizek: Nejde o to co jsem dělal nebo ne, jde o to brát hru jako hru a s nadhledem a ne jako podstatu žití... Jen pro objasnění já PK neobhajuju, ale ani neodsuzuju. Jediný co mě zarazilo, že je soudíte podle hry.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 14:25 hod.

*povzdech*. Tak ještě jednou: hraješ HC. Pěstuješ si postavu. Strávíš jejím hraním 100 hodin (někdy je to sakra víc, někdy je to míň). Přežiješ nějaký ten disconnect, zažiješ si pár adrenalinových okamžiků, protože ne vždy jsi dostatečně nagearovanej. Hraješ obvykle s kámošema, někdy sám. Jednou přijde den, kdy nikdo z tvých přátel není online, tak se rozhodneš, že si zajdeš public. Potud dobrý, jo? Připojíš se a na vlajce vidíš, že někde nějaký barbar bojuje s elitama. Chvilku čekáš, pak vidíš, že přestal, tak se zeptáš: Je to bezpečné? A on ti řekne, jo, pojď, je to bezpečné, můžeš (vyskočil leapem pryč od elit a hned jak napsal větu: "it´s safe, you can come", tak počkal 2 sekundy, než klikneš na vlajku a znova skočil mezi ně). Během cca 2 vteřin vidíš, jak tvých 100 hodin hraní letí do septiku. Už ti je nikdo nevrátí. Mezitím ten dobrý muž checkuje tvůj gear a do chatu se směje, jak ti krásně zlikvidoval celou postavu, celý gear a pár hodně drahých gemů. Takže sedíš a nevěřícně s otevřenou hubou hledíš na monitor. V hlavě se ti honí splašené myšlenky, furt ti úplně nedochází, co se stalo. Když ti to dojde, cítíš smutek a vztek............tohle není "nějaká hajzlárna". Tohle je pořádná hajzlárna. Přirovnal bych to k tomu, když bys chodil hrát s kamarády 3x týdně fotbal a trénovali jste na nějaký turnaj (třeba jen okresní přebor) a den před turnajem by vám onemocněl brankář. Jeden z vás má známého, který umí chytat, tak ho teda pozvete na záskok. Ale on místo toho, aby chytal, tak všechno pustí. Bude si při každém gólu plácat se soupeřem a kdykoliv mu začnete nadávat, že nechytá, tak se začne hlasitě smát. Celé vám to pokazí. Celou vaší snahu. Budeš tohle považovat za normální chování v rámci hry? Když mu budou chtít dát po zápase kluci do držky, budeš jim vykládat o nadhledu?
Tímhle končím s jakýmkoliv vysvětlováním toho, co tady dělám a proč se jak chovám. Jsou lidi, co to chápou, dělají na tom taky a na zbytek kašlu.
Obrázek

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 26.09.2013, 14:32 hod.

Guru píše:Dnes jsem behal s DOOM#2165 na MP5 ... je pravda, ze mel HP 160K a dmg ani polovinu z toho, ale rozdal armor a blbosti nedelal ... tak nevim jestli dostal rozum, nebo mel jen slabsi chvilku :?:
Podla mna klasicka ukazka socialneho inzinierstva. Ziskat si doveru a potom ked to najmenej cakate tak zakilovat pred beziacou kamerou aby si mal co zavesit na youtube ked uz nema usi ako trofej... A cim vyssi plvl tym cennejsia trofej

pozerat si tie videa kde nic netusiaci hraci v dobrej viere sa k nim pripajaju a kratko na to su zabity je dost smutne. Este horsie je ale to, ze sa s tym ti hraci chvalia a prezentuju pred svetom a Blizzard hra poziciu mrtveho chrobaka. A potom nejaky vyvojar alebo komunitny manazer ci priamo josh mosqueira vyzyva hracku komunitu aby hrala co najviac public games...

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 26.09.2013, 15:29 hod.

Sorry Frozen, ale absolutne nechapes o co tu jde. Ty uz PK znas a nejakym zpusobem ses s tim smiril a dal s tim nechces nic delat - jasny je to Tva volba. Mel by sis precist vse co jsme tu o tom napsali a mozna bys aspon trosku pochopil. Znovu se budu opakovat tak jsem tu uz psal, ze to ze Tvuj vytvor je z "nul" a "jednicek" nedava nikomu moralni pravo Ti to znicit. Neco jineho by bylo kdyby ten dotycny prisel a vysvetlil by Ti pravidla sve hry a Ty jsi si z toho mohl vydedukovat nebezpenost a nejak na to reagovat - jooo tak to by pak bylo nejakym zpusobem fer. Chovat se zakerne rozhodne fer neni a je jedno jestli to delas v realnem svete a nebo ve svete "nul" a "jednicek". S Kubizkem naprosto souhlasim, uvedl to super trefne. Jen bych to doplnil, ze lide u PC si mnohem vice dovoli byt takto zakerny a jeste se Ti za to posmivat, jelikoz citi ochranu za hradbou internetu. Muzes si byt jist, ze takovy clovek by dostal okamzite minimalne pres drzku, kdyby neco takoveho chtel provadet neskryte!!! Za sebe muzu rict ze do takove svine bych sel jeste kopnout!!!
Nicmene nasim hlavnim cilem tady (a zase se budu opakovat) je sirit osvetu o teto cinnosti PK. Cim vice lidi to bude znat, tim vice se PK praktikovani zredukuje. Rozhodne se nestane a my to nedopustime ze se PK komunita bude rozrustat a skodit vice a vice lidem. HAWK, domluvil jsem :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 26.09.2013, 15:35 hod.

Tohle je bohužel smutné no, mě osobně PK nikdy nevadily. V Diablu 2 jsem je jeden čas lovil, jiný čas jsem zase dělal PK sám >:D .

Blbé je, že v Diablu 2 s tím člověk prostě počítal, protože PK bylo legálně povolené. V d3 není, a tak by to mělo být nějak lépe ošetřené, i když ona se vždy najde nějaká cestička. Když člověk chodí public , musí s tím počítat.

Způsob kterej praktikujou v d3 je hodně starej a je z d2.

Já bych řešení viděl v tom že po průchodu přes TP má hráč možnost ještě třeba 3 sekundy vyskočit rychle ze hry bez časového limitu.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 26.09.2013, 15:55 hod.

Admiralos +1.

Javurek: taky jsem nad tím přemýšlel a napadlo mě, že by mohli do multiplayeru zavést po portu 3 vteřinovou nesmrtelnost ve formě bubliny, jakou mají moby s shieldingem. Už jen k vůli lagům. Co si o tom myslíte? Je to blbost? Když by jste to ve většině přijali dobře, hodím to jako thread na battle.net :-)

Jinak když jsem byl ve věku, že jsem měl potřebu prosazovat se v gaming PvP, tak jsem se věnoval 1on1 unreal tournamentu 2004 (dá se říct, že celkem úspěšně - 4. na MČR 2007. Do online kvalifikace se tehdy přihlásilo tuším cca 200 hráčů). To byla férovka - ty vs já, stejná mapa, stejné startovní podmínky. Rozhodovaly reflexy, znalosti a jak rychle to komu pálilo - zkrátka lepší vyhrál. Zákeřnosti mě nějak neberou :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Lemurman » 26.09.2013, 16:01 hod.

já osobně bych v menu zaved možnost mít po portu tu nesmrtelnost, jako když postava zemře. Monstra by jí nic neudělala a ona jim. Tahle možnost by se dala vypnout, protože když hraješ s kamarádama, který znáš tak to a jeden bude potřebovat pomoc, tak ho to může stát život
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 26.09.2013, 16:20 hod.

Jojo ta nekolika-sekundova nesmrtelnost po jakemkoli TP nebo loadu nove mapy je jiste dobry napad a souhlasim s tim (jako to bublina co maji Elite). Urcite dobry napad to dat jak moznost volby do options. Jestli k tomu prihodit jeste moznost opusteni hry v tom limitu nesmrtelnosti, nevim, ale proc ne, ja osobne bych s tim problem nemel. Je zrejme ze toto by temer uplne ne-li uplne vymazalo PK v D3.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“