PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 06.10.2014, 19:45 hod.

Jooky0123 píše:Obhajovat činnost PK je jako obhajovat sériové vrahy. Psychopaty, kteří zabíjejí pro zábavu. Někdo namítá, že je to jen hra - chtěl bych tyto lidi vidět, kdyby podobným způsobem přišli o char a stovky hodin hraní, piplání své postavy, věci a zážitky. Rovněž jsem přesvědčen, že kdyby PK dostali možnost zabíjet v reálu, pak by většina z nich zabíjela a ráda. Za sebe říkám, že to je totální plevel a největší hráčský odpad.
Vůbec nemáš pravdu, já jsem kdysi v Diablu 2 dělal PK docela dost a můžu teda říct že v reálu se považuju celkem za hodného člověka a fakt bych jen tak pro zábavu nevraždil lidi kdyby to bylo povolený. Ta hra to prostě umožňuje, tak to k tomu patří a je to jen jiný styl hraní a je jedno jak na to kdo nadává.

A nedivte se že to blizzard maže, je hrozně jednoduché takhle označit někoho, kdo to vůbec schválně neudělal.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 06.10.2014, 20:46 hod.

Před příspěvkem p. Javůrka jsou dva důležité příspěvky ohledně PK :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 07.10.2014, 00:34 hod.

Javurek: jedna věc je někoho vyzvat na souboj a vrazit mu kudlu do zad - ano, hra to umožňuje a osobně to nepovažuji za něco nenormálního a ano, s nadsázkou se to dá považovat za jiný styl hry - Diablo 2. Jiná věc je zneužít mechaniku hry k nalákání mobek. V Diablu 3 nelze někoho vyzvat na souboj a 99% hráčů, kteří chodí na public, se tam chodí pobavit a zahrát si. Kdyby Diablo 3 umožňovalo někoho vyzvat na souboj, lidi by si obecně dávali většího majzla. A ač je to možná k nevíře, i v dnešní době existují lidi, kteří o zneužití mechaniky hry nevědí a pak jsou nemile překvapeni. Je to v podstatě exploit.
Nevím, jestli rozdíl mezi prvním a druhým případem vnímáš, ale je tam.

Jooky: Hildegard je na US serveru.
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Slw » 07.10.2014, 08:36 hod.

no ono se sice v D2 mohlo "vyzvat na souboj", jenže tohle nikdo nedělal. kolik bylo programů a skriptů na Pk killing (nejslavnější TPPK-town portal pk). byls mrtvej dřív než si mrkl okem (a vůbec nebyla vyhlášená hostilita). a i tehdy se pasti dělaly jako teď (narvat vše co šlo k wp, zahlásit tp2wp safe a bylo vymalováno). je to holt riziko a nedílná součást hc hry. tak to bylo a bude.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 07.10.2014, 08:39 hod.

Jsou i na sezóně?
Jsem včera chvilku hledal a nic.:-D
Rad bych jim to tam sfoukl.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od herba » 07.10.2014, 09:22 hod.

Kubizek: myslíš že PKčka si nechodí na public zahrát a pobavit se? :lol: A pokud to hra umožňuje tak jaké zneužívání? Pokud to někoho baví tak je to jeho volba a jeho zábava. Třeba pár lidem zábavu ze hry prodloužili, co my víme :twisted:

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 07.10.2014, 10:15 hod.

to kuki: ještě že máš to nahrávání, se pak zas pobavíme na tvém "sfoukávání" :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od hulkxxxl » 07.10.2014, 10:26 hod.

blbý je že se tam nedá dojít odjinud prostě než se to načte tak jsi mrtvej, případně jsou takové lagy že se hra vůbec nehejbe je to vidět i na těch videích od PK že je to celé zamrznuté, samé rollbacky, občas se to celé rozjede nachvilku

snad jen jedno video jsem viděl že jim to crus s monkem vyčistili postupně, když se jim nějak podařilo dostat se na volnou mapu, ale myslím že to byli takoví PK noobi
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 07.10.2014, 10:35 hod.

zatím mám 100% úspěšnost, takže cajk.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 07.10.2014, 11:19 hod.

hulkxxxl: no právě...
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 07.10.2014, 12:02 hod.

... jedinej problém je načítání a lagy , pokud by nebyly, tak to vyčistí každej průměrněj char i na T6 ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 07.10.2014, 12:08 hod.

No na T6 prumernej char nevím teda....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 07.10.2014, 12:39 hod.

... vždyť teď krájí T6 skoro každej, skrz gemy a pod je to jako před pár měsícema T3 ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 07.10.2014, 13:16 hod.

Souhlasím s Kukim. Těch arcane a všeho, co tam je, je záhul pro větinu charů. Jedna věc je dávat T6 s prstem v nose i solo, kdy se to na hráče hrne postupně a druhá věc je objevit se uprostřed tuny arcane, plagued, nejlíp zafreezovaný a pod drobnohledem asi 30 oštěpařů, kteří to jistí z dálky. Jedna věc je vyběhnout ven s proclou pasivkou a druhá je to vyčistit, když je healing pot na cd atd.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 07.10.2014, 13:18 hod.

s tím souhlasím, T6 je fakt trága, trošku vylepšíš gear a je to jak normál skoro, já už to hraju nohama a v jedný ruce hraju s mobilem a druhou si loupu salám :D ne jako fakt by měli zavést aspon T10, aby začla výzva, nebo se na to půlka vyprdne...dokonce i mě už to pomalu přestává bavit a to je co říct...

a GR jako výzvu nepovažuju pro některé, kteří to pořád omílají. Dokud nebude GR formou raidů jako ve wowku, kde ty raidy jsou neustále stejně a tudíž kdo to projde první je dobrej atd. tak GR neuznám. Ted kdo udělá nějaký rank v GR tak měl bud unity, nebo měl štěstí na mobky a mapu...pokud budou GR udělaný formou tou, že první patro bude takové a další makové, ale PRO VŠECHNY STENÉ, pak to bude měřítko...do té doby je to jen na vylepšení gemů pro sekundární vlastnost a jinak k ničemu...možná v partě pro pr*el, ale jinak ne...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 07.10.2014, 13:42 hod.

Hm, já zas něco napíšu pro ty, co furt omílají, že to výzva není :) Taková 32 v partě, kde jsou všichni squishy už může být docela prča. Včera jsme takto běhali 2x wizzard a 1x dh a v podstatě jsme půlku riftu běhali s proclýma pasivkama (špatný mobky, ale i na takto "nízkém" gr už to byl záhul). Jasně, pokud někdo udělal solo třeba 40 a měl na to dobré moby, tak super, ale pokud někdo běhá pravidelně 30+ se squishy charem, tak se rozhodně nenudí. Výzev je v Diablu stále dost, stačí si je jen najít. Běhejte s DH furt gr 33 a budete mít T10 jak vyšité.
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 07.10.2014, 18:52 hod.

Ono co se týče toho zabíjení mi spíš vadí, že to těm lidem nejde vrátit jako to šlo v Diablu 2.

Jako exploit bych to teda ale nebral, je to jen využití prostředí k pokusu o zabití hráče. Ono i tohle se právě dělalo v Diablu 2 přes TP/WP. Hlavně u krav, tam zařvalo strašně moc lidí :D. Kdo chodí public, musí s tímhle holt počítat.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od NargarotH » 08.10.2014, 01:32 hod.

Přitom by stačilo, aby byl char při vstupu do nové lokace invulnerable po dobu třeba 15sec nebo než dříve udělá nějákou akci, a nemuselo by se to vůbec řešit, jenže Blizzu je to u (_o_) :D
R.I.P. 27.3.2014

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 08.10.2014, 11:55 hod.

... Shadou s těma GR za sebe nesouhlasím ... nebýt GR, tak už D3 asi nehraju, protože právě hraní co nejvyších GR je ta největší zábava na HC ( minimálně ve 3 , ideálně 4 lidech ) ... a nejde o umístění v žebříčku, jde o tu snahu dotáhnout to se svojí postavou ( respektive grupou, solo nehraju )co nejdál ... k tomu neustále opakovanému , že každej rift jinej, štěstí a pod ... nezlob se na mě, ale píšou to většinou lidi, kteří na ty vysoký GR buď nikdy nešli nebo to zkusili jednou, zjistili , že je to o hubu a kašlou na to ... my když se sejdeme ( aktuálně hlavně v sestavě Peťa, Frozen, Hulk a já - tzn. DH, strašák WD, DH, sup. monk ), tak nehrajeme nic jinýho než rifty kam nás to pustí a co sneseme ... mimo to, že je to skvělá zábava, tak už si dovolím tvrdit i to, že minimálně ve 3-4 opartách na HC to se štěstím nemá nic společnýho ... ano můžeš mít kliku a dáš o jeden rift víc než na co máš a budeš 20tej místo 50týho, ale primárně to o tom není ... když se podíváš na ty chary který tam nahoře jsou, tak jde krásně vidět proč tam jsou a že ty party přesně vědí proč a jak hrají ... ale to je jen můj názor nikomu ho vnucovat nechci ... za mě jsou GR 35+ to nejlepší co jsem v D3 za 2,5 hrál ( a že mám odehráno už taky docela dost ) a doufám, že to nebudou nijak extra měnit ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 08.10.2014, 12:21 hod.

mdmT: tak to není jen Tvůj názor, ale i můj. Po ripu mého vymazleného barbara už kašlu na umístění v žebříčku, co jsme s An7ykem přešli ke Kolmenovu IM klanu, tak je to hraní přece jen o něčem jiném. Taky mám upgradovaný comp, takže už můžu bez problémů běhat v partě 4 lidí a ne max ve 2 lidech. GR jsou stále výzvou a přesně jak říkáš, o umístění v žebříčku to není. Ztotožňuji se s tím, že kdo chce, tak si díky GR najde hromadu výzev. Solo, duo, trio, quadro...s tankem, bez tanka... Co třeba udělat challenge všechny akty do 15 minut? Už to všichni mají, nebo toto dávají s prstem v nose? Nemyslím si. Je toho fakt hromada, co se dá dělat. Stačí jen chtít.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“