PTR HC Torment I +

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od Darkness » 20.01.2014, 15:44 hod.

Jo LS je v soucasnosti na infernu ucinny z 20% a v PTR/ROS na urovni 60 jen 10%. Proto si myslim, ze je lepsi prestavet vybavu a hrat bez LS a i elitky se pak daji relativne v klidu ustat :)

Mne by davalo smysl, aby Torment byl hratelny jen jako vyzva. Uz v popisu se pise, ze je urcen jen pro hrace s nejlepsimi dovednostmi a vybavou.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od Kolmen1 » 20.01.2014, 15:53 hod.

Nemůžete přece hrát Torment na PTR když nemáte itemy z lvl 70 kde vyměníte 95%gearu a budete na tom uplně někde jinde...torment je dělanej do RoS kde máte lvl 70...tohle mohou posuzovat pouze lidi co testujou betu Ros ne PTR...
Ale souhlasim, že hlavní upravy proběhnou až po vydání kde se na to vrhne kupa lidí a tam teprve poznaj, že to ještě tak rok neměli vydávat :D :wave:

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od spiderer » 20.01.2014, 17:30 hod.

Kolmen - Torment bude hratelnej i pro hrace lvl 60 v patchi, nebude to pouze vysada RoS = monstra na Tormentu porad odpovidaji levelu postavy, takze obmena gearu pujde pouze ruku v ruce s tim jak bude postava levelovat dal, ale tim samozrejme posili i vsechny monstra, rozdil mezi Tormentem na 60 a 70 levelu bude obrovskej, v tuhle chvili kdyby byly monstra lvl 70+ tak neustoji temer nikdo ani ranu.

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od maslo » 20.01.2014, 17:39 hod.

spiderer: Docela by mě zajímalo jak velký to bude rozdíl, ale asi dost masivní že si to možná nedokáži ani představit, ale bude zajímaví pozorovat jak rychle a jestli vůbec se hráči na HC budou pohybovat na T6 aniž by měli strach a báli se podívat za každé dveře a každý roh :D

Zajímalo by mě na jaký T bude optimální pro rychlé expení a dobrý drop osobně myslím že tak T3-4 ale nevím co myslíte vy ?

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od spiderer » 20.01.2014, 18:19 hod.

Ted jsem zkusil na PTR trosku poladit monkuv build v souladu s PTR a Torment 1 uz je faceroll - pouziti lashing tail kick a k tomu mantra na regen hp se stitem a clovek to reze jak ve vanille jen trosku dyl, ale pasivka neprocla a zadnou vyraznejsi stresovou situaci jsem nezazil, celkem to pada i rychle. Jen mi u skillu chybi ciselny vyjadreni kolik co dava oproti cemu, takhle se ty runy zatim nevybiraji uplne idealne :)

maslo - co se tyce obtiznosti bude to hodne zalezet na gearu, jedna dve legendarky s vhodnymi affixy byly v bete pred patchem schopny te posunout dal o nekolik tormentu = asi nebude existovat nejaka jednoducha tabulka ve stylu 500k dmg = cca torment 1 atd, ale clovek s 500k dmg, kdyz bude mit spravny affixy na lege tak muze hrat i T3 a jinej bude mit na T1 potize..

Kazdopadne s tim jak se casem upravi buildy si myslim, ze ten Torment minimalne ty nizsi budou stejnej faceroll jak ted MP5+ :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od Lemurman » 20.01.2014, 18:35 hod.

spiderer: dá se to zapnout v menu, je to stejný jako u Vanilly, tam sis to taky musel zapnout ;)
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od spiderer » 20.01.2014, 18:45 hod.

Lemure dik, uz jsem si rikal ze to je nejaky divny :D hned jsem klidnejsi kdyz vidim jaky cisla kterej skill dava :)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od Kolmen1 » 20.01.2014, 19:13 hod.

Spider: Jo sorr ja to myslel trochu jinak než sem to napsal :-) Jde o to, že ty teď taky nechodiš z lvl 50 na 60...hraješ na lvl 60 a v RoS budeš hrát na lvl 70, takže to řešit nemá vůbec cenu...vždy šlo a vždy pujde jen a jen o farmu a ta bude probíhat až na lvl 70...tam je důležitý jak to bude vybalancovaný...ale to bude chtít alespoň měsíc plného hraní x milionu lidí aby to mohli nejak vyladit...když tady teď hraje x tisíc lidí betu určitě neposkládají gear jakej poskládá více lidí..osobně doufám, že ten torment 5 a 6 bude opravdu výzva a abych si mohl dovolit tam jít potvá třeba rok hraní nebo zatracenýho štěstí na mega supr čupr drop, ale to se nestane, protože děti si zase vybrečej nerf jak tomu už kdysi bylo ve Vanille :cry:
HL doufám aby trochu vyrovnaly sílu affixů u elit..určitě nechci abych když potkám elitu s nějakým affixem, tak jsme měl nahnáno a zbejvajíci nic nedělaly, má to nakládat vše stejně a když treba nabouchám mraky nějakýho resistu, chci aby to bylo poznat. Silně pochybuju, že s tim ještě něco závratnýho budou dělat..spíš to vydaj a pak se uvidí...

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od spiderer » 20.01.2014, 19:44 hod.

Kolmen - jasny pohoda, kazdopadne je znat brutalne rozdil buildu z vanilly a buildu v PTR a na T1 je to fakt easy jen to trosku dyl trva, lahvicku na life jsem jeste nemel duvod pouzit. ted cekam jestli se nekdo prida na T1 public, protoze v slusne poskladany parte si myslim, ze by to mohl byt narez slusnej. Padla mi prvni pouzitelna lege - fista skoro 1,2k DPS, dira a 300 VIT + nejakej healing a dobry :) sundal jsem vanilla sekeru s LS a hraje se dobre :)

Uvidime balanc na 70 lvlu, ale ta 60 se u postav se slusnym gearem da na T1 hrat na pohodu. Casem jeste testnu T2+ ale to uz bude asi neefektivni jak prase, evidentne 200k dmg unbuff neni zadna slava :D

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od maslo » 20.01.2014, 20:08 hod.

Ano ano vše bude jen o sestavení gearu a skillů. Padne jeden item co a úplně tě posune někam jinam a najednou co bylo těžké se bude zdát lehké. A s tím vyvážením můj odhad tak 1-2 měsíce po vydání a také se přikláním že doufám že to zas nezjednoduší pro ty co jen remcají jak je to těžké a přitom mají nahraných pár hodin. Jen ať je diablo pěkně těžké a ne zas procházka růžovím sadem.

spiderer: Osobně jsem to zkoušel v parte a když se dobře rozloží role tak se dá chodit na pohodu T2 a ani se k tobě nedostanou potvory a elity tě možná tak polechtají :D

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od Antabus » 20.01.2014, 20:42 hod.

určitě, monk solo- no nemám za něj moc nahraný,ale myslím, že je to o spravným pokladání party a rázem jde chodit o 1-2(3) obtížnosti výš. Jistý je, že s vydáním ROS balance nekončí a vše se zase bude měnit v průběhu času.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od spiderer » 20.01.2014, 20:57 hod.

Zjistil jsem, ze kdyz clovek nechce prakticky z niceho uhybat tak se to da docela jednoduse uhealovat pres lahvicky a ability a clovek stoji a jen to sazi do prostoru, uhybal jsem asi u 2 elit z cca 50 kdyz na zemi bylo hodne arcanu a to zeleny pole poisonu.. Takze i za monka jde hrat barbar styl :)

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od maslo » 20.01.2014, 21:10 hod.

Jo Jo jde v poho ale je vidět že si ještě nepotkal elity který ti opravdu zatopí :D mě teď zabili stačí chvilku nekoukat a dostat pod nohy 2x za sebou frozen + arcane + malá ulička v 3 act :D a ani promačkávání mantry ti nepomůže ale jde to tam stát nonstop jen ti nesmí dojít spirit :D

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od spiderer » 20.01.2014, 21:45 hod.

To porad jisti pasivka a serenita, affixu neprijemnejch jsem potkal myslim celkem dost :)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od Darkness » 20.01.2014, 21:52 hod.

horsi nez neprijemne afixy, jsou neprijemne afixy v blbem miste (Darkness PTR RIP cislo 3)



a nevim jestli jsou elitlky nejak rychlejsi, nebo je to tim stabilnim pingem okoli 300ms, ale prijdou mi, ze hazou vsechno rychleji nez v 1.0.8

a hodne neprijemne je, ze hazeji plague nebo molten nejen pod sebe, ale i primo na dalku na hrace
Naposledy upravil(a) Darkness dne 21.01.2014, 10:48 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od maslo » 21.01.2014, 06:25 hod.

spiderer: serenitku jsem vyplácal hned na prvních froznech a mantra ti je k ničemu když ti daj pod nohy frozen a ještě stojíš v zelených jezírkách to je pak jasná smrt :D

Darkness: taky sem si toho všiml že některé afixy elity používají o hodně rychlejš. Dokonce i někdy mi přijde že je hází hned za sebou a že tam není žádná prodleva a nebo se nám to možná jen zdá :D

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od Darkness » 21.01.2014, 15:15 hod.

K tomu videu vyse, udelal jsem chybu, i kdyz jsem na to pred tim myslel... ze jsem nezmenil ice armor na energy armor prismatic. V aktu1 funguje ice armor paradne, protoze tam jsou hlavne melee utokoy, ale jak je vice range utoku, vyplati se vic prismatic. I na to co je pod nohami v uzkych prostorach, s prizmatic armor bych pravdepodobne mel jeste sanci skocit zas zpatky smerem ke vchodu a nebo probehnout na druhou stranu.

ale vypada to, ze je se na co tesit ;)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od spiderer » 22.01.2014, 00:33 hod.

maslo píše:spiderer: serenitku jsem vyplácal hned na prvních froznech a mantra ti je k ničemu když ti daj pod nohy frozen a ještě stojíš v zelených jezírkách to je pak jasná smrt :D
To je ta chyba, ja serenitu pouzivm az kdyz uz smrtka lize obrazovku a nebo tesne pred koncem boje s elitama, na zacatku prakticky nikdy :) nicmene dalsi heal ma pak clovek na allikovi kdyz ma toho predposledniho tak za jeho aktivaci ziska full hp z cehokoliv = mas sanci na alika, lahvicku, serenitku, pasivku - to uz se da vydrzet celkem dost kdyz to clovek rozumne nacasuje.

Vcera jsem hral monka v bete a na 70 lvlu to bude jina kava, tam je mozny zdechnout i na normalu :D ten rozdil 60 a 70 bude celkem drastickej..

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od maslo » 23.01.2014, 07:25 hod.

spiderer: Já ji použil když už jsem měl červenou obrazovku a nas.... v trenkách :D jen to byla špatná situace. Úzká ulička frozen, arcane a zelené loužičky na zemi. Po tom co jsem dostal pecku ani nevím jak sem musel dát serenitu jenže pak pod loužičkami vyběhli frozen a já jsem si jich nějak nevšiml a z 70 hp byla najednou 0 :D ještě že je to jen PTR :D

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: PTR HC Torment I +

Příspěvek od Milion » 23.01.2014, 08:30 hod.

čaute.
Ten patch 2.0.1. si musím někde stáhnout. Nebo jak ho nahodím. Dík.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“