HC WD-dotazy k pasivkám a více

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Seton » 04.02.2014, 14:43 hod.

Ahoj.
Mám WD na lvl 51 a vím kam se chci ubírat. Ale mám pár dotazů :). Předem díky za rady a pomoc, HC komunita se zdá být nápomocnější než SC.
1. Je rozumná hranice HP pro používání pasivky Blood Ritual? Něco jako minimálně 50K atd? A jde to na HC s touto pasivkou BEZ LS nebo LoH ?
2. Pasivka Grave Injustice má psáno 8 yardů a zvyšuje se s pickupem z itemů. Mám to brát, že pokud mám teď z předmětů 27 radius, tak pro tuto pasivku plati 8+27=35 pickup radius? A kdy už je radius zbytečný? Myslím tím, např. celá obrazovka je X radius, tak to mi stačí :).
3. Má cenu se ubírat strategií PickUp radius, když není jistý, že mi padne žabka? (Jedu NO AH).
Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/34701349
Díky.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Bit » 04.02.2014, 14:55 hod.

nevím jestli chceš poradit celkově s pasivkama nebo jen s tím co jsi psal...
1. na inferno beru jako minimum 60k hp tudíž při této pasivce bych volil značně vyšší HP
2.Podle mně radius kolem 15 je zcela vyhovující radiusy máš zobrazeny třeba zde
http://diablo.incgamers.com/gallery/dat ... ce_Map.jpg
3. Radius se dá nahrabat i z jiných itemů ale osobně bych ho nějak extra neřešil... místo Blood ritual nasaď Gruesome feast myslím že po spirit vessel je to druhý nejlepší pasivka... Jako třetí bych zvolil Buď jungle fortitude nebo pierce the veil ale osobně dávám přednost jungle fortitude
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Frozen » 04.02.2014, 15:10 hod.

Ahoj,
1. Ovšem, že bez LS a LoH to jde, ale je třeba +- 100k hp, nějaký ten regen a nebo inspiring presence od barbara a nejlépe štít. Osobně na všech postavách beru minimálně 70k hp na inferno a i to je dost málo. Nad 80 už se cítím bezpečněji.
2. Přesně jak si napsal, sčítá se. Záleží co chceš hrát, pokud baty, tak ti stačí i 7y radius navíc na komfortní hraní, samozřejmě, že čím více tím lépe.
3. Pickup má u WDčka značný vliv na hraní a komfort při něm. Pokud pojedeš Grave injustice rozhodně se vyplatí pár bodů do pickupu posbírat. Nejen, že sbíráš peníze, ale i globy a hlavně se ti snižuje CD za každého zabitého, takže jsem i třeba permanentně ve spirit walku, nebo resp. máš ho když potřebuješ a nemusíš čekat než ti dojde CD.


ale každý má na to svůj názor. Zkus a uvidíš co Ti bude vyhovovat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Stanley » 04.02.2014, 15:10 hod.

Já osobně bych tedy bez Grave injustice nevytáhl paty.

Jinak Blood Ritual s 60kHP dělá nějakých 1200life/sec coz se vzdycky hodí... ale bez LOH nebo LS by jsi to měl hodně těžký, hlavně s elitkama. S obyčejnýma mobama by ten liferegen a zivoty z grave injustice mohli stačit, samozřejmě se solidním armorem a allres.

S tím radiusem bych souhlasil, není úplně potřeba ho hnát do závratných výšek.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Seton » 04.02.2014, 15:17 hod.

Díky. No jen body co jsem vypsal...zatím :).
Právě že mám radius na jiných předmětech,ale strašně mě to omezuje, když dropne item s lepšíma hodnotama,ale bez radiusu...ten bych právě vyřešil jen žabkou a bylo by :). Ale to by musela padnout....
Ok, vidím to teda spíš na Gruesome feast, spirit vessel a Grave Injustice :).
Frozen: Baty hrát nechcu, jsou jich plný servery :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Stanley » 04.02.2014, 15:33 hod.

Jinak jsem dnes narazil na zajimavej build, zkoušel jsem ho jen v rychlosti a je to docela sranda. Efektivitu těžko posoudit, protože to bylo slabých 15 minut.
Postavenej je na velkém mana regenu, nikoliv (jen) z geary ale hodne ze skillů.

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/9582348560

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Bit » 04.02.2014, 15:49 hod.

Když jsme u těch zajímavostí...
http://www.youtube.com/watch?v=5eStErGTO14
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Seton » 04.02.2014, 16:33 hod.

Stanley: Moc pěkný :). Ale na HC nepoužitelný bych řekl....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Tapeworm » 04.02.2014, 17:08 hod.

Seton píše:Díky. No jen body co jsem vypsal...zatím :).
Právě že mám radius na jiných předmětech,ale strašně mě to omezuje, když dropne item s lepšíma hodnotama,ale bez radiusu...ten bych právě vyřešil jen žabkou a bylo by :). Ale to by musela padnout....
Ok, vidím to teda spíš na Gruesome feast, spirit vessel a Grave Injustice :).
Frozen: Baty hrát nechcu, jsou jich plný servery :D.
Ono hodně záleží také na tom co přesně pojedeš za útočný skill.
Pokud budeš používat passivku Grave Injustice, chtělo by to pick up v takové hodnotě, aby byl stejný dosah jako dosah tvého hlavního DMG skillu.
To je dosažitelné v pohodě u netopejrů a u medvědů. Pokud pojedeš acid tak musíš hrát tak, aby si byl blíž k příšerám jinak je ti ta pasivka na nic.
Jelikož jedeš NoAH tak nepředpokládám, že by si jel sacrifice build, protože to neposkládáš z dropu a pokud ano tak seš největší lucker :D a hlavně tam by si to jel s jinejma passivkama.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Kolmen1 » 04.02.2014, 17:15 hod.

Tak pokud nechceš jet baty, určitě doporučuju jet medvědy:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... eTc!ZccbZb
k tomu mít pokud možno na každým itemu co jde regen many...90/s bohatě stačí
Místo psů a totemu můžes dát cokoliv jinýho, třeba horiffy na armor, místo locusu jde zvolit ještě Corpse Spiders s runou widowmakers (lepší na elity)
Psivku blood bych volil podle rychlosti zabíjení, když zabijíš pomaleji nevytváříš tolik orbů aby pasivka Gruesome byla efektivní a tim se ti ani nedobíjí tolik mana z ní.
Já odsobně jedu tento bild s pár změnama podle party a ta změna je převážně jen o té zmiňované pasivce.
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... eTc!ZcccZb
S tim, že medvědy jedu na skupiny a do elit a na jednotlivce jedu baty.

U WD platí čím vyšší picup, tim komfotnější hraní a má své důvody, ať už zběr orbů a goldů nebo snižování CD
Jinak bez LS nebo LoH bych asi nehrál, dřív nebo později by to byl tvůj konec i na nižších MP. V nynější fázi D3 ten pasivní regen prostě nevyženeš tak vysoko aby jsi byl v relatibním bezpečí. HP na HC na Infernu volím min 70k, ale u WD platí, že když nabereš armor (min jsou 3k a když budeš mít alespoň 4-5k) tak ani nepotřebuješ tolik HP. Určitě bych neřešil moc ten All Res ale spíš ten armor.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Stanley » 04.02.2014, 19:06 hod.

Seton píše:Stanley: Moc pěkný :). Ale na HC nepoužitelný bych řekl....
Prisel mi trochu riskantnejsi a byl jsem nejistej s tím buildem a to i pri mp1. Ale to spis je o zvyku, po par runech bych se toho nebal na HC ani pri vyssim mp. Rozhodne mi přijde vic rozmanitejsi nez COB build. Ale za to spis muze to, ze baty hraju 80% casu a 80% ostatnich WD, takze spis ten svěží vítr :-).

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Seton » 05.02.2014, 09:50 hod.

Tapeworm: Grave Injustice s medvedama, tak nejak sem si to predstavoval :). K tomu Gruesome feast. LS nebo LoH....nechci jet Skorn, spis jednoruč a žaba, tak nevím jeslti 1H itemy poskytnou takovej LS nebo LoH aby to mělo smysl...

To Kolmen1: Jojo, medvědy :).
Proč řešit spíš Armor než All res? díky inteligenci,která už mi resisty stejně dává?

Stanley: No právě, zatím nejsem ve fázi, kdy se mi chce na HC riskovat :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Lemurman » 05.02.2014, 10:00 hod.

spíš Armor, resisty naženeš inteligencí a Soul Harvestem
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC WD-dotazy k pasivkám a více

Příspěvek od Tapeworm » 05.02.2014, 10:04 hod.

Seton : LOH je výhodnější pro nižší DPS. Jakmile se s DPS dostaneš na 50-60K+ tak je lepší LS. I jednorušní zbraň může mít 3%. Čím větší DPS tím více to bude znát. Na většinu věcí LS z jednoručky stačí. Někdy se prostě musíš více hýbat :D S čím mívám problémy, jsou elitky s reflectem pokud jsou všechny pohromadě 3 - 4 nebo dokonce když jsou horde a jsou blízko u sebe. Pak když to do nich řízneš ještě plně nacuclej a s totemem tak to bolí :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“