Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Darkness » 26.02.2014, 14:24 hod.

Jen mala rekapitulace na co si dat pozor pro ty co si nezkusili Betu ani PTR

1. Nezapomen si rozdelit paragon body - diky toho ze si je muzes rozdelit sam, tak po prvnim prihlasenim budes mit min main statu a vitality a cim vyssi mas paragon, tim vic je rozdil znat

2. LS uz nna infernu pro lvl 60 je uccinne jen z 10% a ne z 20% - to je polovina!

3. Vetsina skilu a pasivek na regen nebo LS je bud zrusena nebo omezena, napr Wizard nema LS z Magic Weaopon, Inspiring Presence je jen 1% a ne 2%, atp..., pribyly jine skily, ktere se chovaji uplne jinak a je treba si na to zvyknout

4. Pozor na elitky a nove affixy, nektere kombinace jsou zvlast nebezpecne a muze se stat, ze i kdyz budes hrat treba 2 hodiny naprosto v klidu, tak najednou budes zivotem na nule a ani nevis jak ...
- zvlast zakerne je, ze pocet elitek se muze vic lisit nez ve vanile, a napriklad horde, jich muze byt opravdu hodne, a kdyz zacnou hazet, tak je najednou plna obrazovka

5. Nektere souboje s bossy probihaji uplne jinak a jsou zabavnejsi a dokazou poprve pekne prekvapit, prekvapeni odhalovat nebudu, ale tam kde o nic neslo, je to chvilkama docela mazec - treba Magda, Siege, apod..

A maly tip, co se mi osvedcilo na wizardovi navolit z paragon bodu
+ AR se vyplati nejvic s defense statu
+ LOH jsem daval na lepsi leceni
+ CC at to trochu slape
+ Movement speed, protoze na itemech zadnou nemam a vit a int mam naopak dost ...

GL & HF
Naposledy upravil(a) Darkness dne 26.02.2014, 18:08 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC v patchi 2.1.0

Příspěvek od hulkxxxl » 26.02.2014, 14:28 hod.

díky za rady klidně ještě pokračuj, myslím že bude velkej úbytek hc hráčů teda nedobrovolnej...

hodně lidí se do toho vrhne a nebude koukat jakej má regen vitku atd... a že ten skil co pěkně léčil (třeba rend) naráz je úplně k smíchu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.1.0

Příspěvek od Darkness » 26.02.2014, 14:34 hod.

to hlavni ceho bych se obaval, jsem napsal, a ze jsem asi 3x ripnul s hodne nadprumerne vybavenym wizardem ... az 2 mil EHP posledni krat a ne na vysoke obtiznosti (i kdyz to pak nerfli)

jeste snad jedna vec, elitky jsou nekdy i tam kde predtim nikdy nebyly, a dost casto se mi stavalo, ze byly treba 3 packy hodne blizko sebe, ale, zas tolik jsem nehral, abych dokazal rict, ze by to bylo vyrazne castejsi nez ve vanile

jeste snad, osvedceny fire build pro wize, ktery se da hrat s nizkym AS i bez APOC a s nejakym APOC slape jeste lip - jeste lepsi je s itemy na + fire% dmg a jeho vyhoda je ze hodne procuje (LOH i APOC nebo jen Conduit) a dmg dava i continualne ...protoze moby zapali, atd .. ale bacha, nemam v nem moc obrannych skilu, protoze mam wize jako napul tanka samo o sobe i bez novych itemu a diamantu do socketu ... (testovano na Torment I, mozna i Torment II, ted uz nevim) s cca 100k - 200k DPS, podle nalady a volby zbrane ...
a druha vyhoda, ice armor s runou ice reflect paradne moby mrazi, aniz by jste museli cokoli delat :) a navic dava dmg, a tim i LOH, APOC, proste male perpetu mobile :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 27.02.2014, 16:13 hod.

Děkujeme za rady. Já přidám dotaz. Pokud jsem pred patchem zvládal v pohodě inferno MP2 (WD,PL4) tak teď mám do začátku,než si zvyknu zvolit co? Hard? Expert?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Bit » 27.02.2014, 17:10 hod.

Ještě menší poznatek i když se to týká spíš toho když se nepovede začátek :-) Pokud někoho protahujete je výborný najít ve fieldech kryptu a pozvat k sobě expeného (ano i s lvl 1 se může na vás připojit)... Kryptu není třeba připravovat na master v plný partě zvládnete udělat i 3lvl na jednoho moba... Bohužel to expí jen do 50lvl... jak jistě víte na 59-60 bylo potřeba tusším 2,2m expů ted na lvl 59-60 je třeba něko kolem 18m expů
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Darkness » 27.02.2014, 19:01 hod.

Seton, zkus a uvidis ..., radeji zacni niz, za to nic nedas, a zkus projit alespon jeden cely akt i s bossy ....
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Kubizek » 27.02.2014, 20:06 hod.

Pokud jsi jel mp2, zkusil bych hard, když by to šlo, zkusil bych expert. na mastera to nejspíš nepůjde. nebudeš mít dmg a některé elity ti budou moct dát ik - záleží,jaké máš ehp.

edit: kámoš, co má hc barba a viděl jsem ho naprosto bez problémů dělat mp5, tak říkal, že master je tak akorát.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 28.02.2014, 08:32 hod.

Díky....zkusil jsem Expert, je to trošku tužší,ale je to výzva a o to přeci jde,hlavně na HC. Zatím to dávám, takže udržím nějakou chvíly Expert a uvidíme,jestli mě loot posune na Master :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Frozen » 28.02.2014, 09:21 hod.

@Seton: důležitý je LoH... jakmile budeš mít třeba 1000, tak si dej psi s runou na Leeching beast.... aneb jak udělat z WD tanka.... jsem zvědavej kdy to nerfnou....
Obrázek

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Slw » 28.02.2014, 12:58 hod.

já se s monkem (optimal MP3-4) udržím i na tormentu - ovšem skilly přeházeny. např. daleko víc dmg dávám s retribution/collateral aurou než klasika overawe. člověk opravdu musím zkoušet/měnit a hlavně se nespoléhat jen na klasické rozdělení skillů. nicméně u magdy moje nová wizzna čubrněla :green: expy letí, skilly ok. souhlasím s Leem ve všech výše napsaných bodech :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Smelina » 28.02.2014, 21:52 hod.

No před patchem jsem hrál na pohodu mp4, kde jsem mohl stát ve všech s*ač a díky IAS a LOHu jsem to úspěšně přežíval. Po patchi stejným stylem můžu na Master, T1 ani omylem. Z monka mi udělali pěkného šneka. FoT v prdeli, DS v prdeli, mantra v prdeli.

bacikmino
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stone#2112

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od bacikmino » 02.03.2014, 15:10 hod.

Ja som osobne v HC len na začiatku Barbarka lvl 47. Vo Vanile som to prestal hrať pre časté lagy. Teraz som s pačom 2.01 veľmi spokojný. Každú chvíľu upgrade z lootu a craftu. Vo vanile som siahol po upgrate aj do AH ale teraz to nemá zmysel. Nejaké LS momentálne neriešim.
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od dawemorraless » 03.03.2014, 07:25 hod.

Dal bych pozor na meteory co padaj na hrady v A3 dávaj slušný pecky a klíčníci taky nejsou žádný ořezávátka
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Petros » 03.03.2014, 07:58 hod.

Při procházení oficiálního fóra jsem narazil na téma s nebezpečným poznatkem ohledně amuletu The Ess of Johan. Pokud Enchantress použije skill Erosion současně se stažením monster na jedno místo (z amuletu), může vás affix Electrified u Elitek údajně okamžitě zabít. Takže pozor na to!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od hulkxxxl » 03.03.2014, 08:21 hod.

taky se připojuju s varováním před meteorama... včera jsem měl lagy a neuhnul jsem a barbar to schytal, půlka života byla v pr...
char se slabší obranou by mohl docela klidně ripnout
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od maslo » 03.03.2014, 08:54 hod.

No já včera na T2 nevím už kde ale někde cathedral v act1 dostal pecku za 90% HP (z 106k Hp) a to když se vynořoval ze země tlustý potvorák a to jsem od něj stál kilometr. Přitom jsem tam měl ještě elity.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 03.03.2014, 10:22 hod.

A taky bacha na ty plivače ohně ve 3 aktu, nevím jestli je to jen můj osobní pocit, ale dávájí pecky jak ko*ot :D. Včera tím proběhl kamoš a půlka life dole....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Frozen » 03.03.2014, 11:10 hod.

Mno hlavně bacha na Elity příběhové / achievové. Pokud nemají popis a mají reflect, hodně to bolí.
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od kolij » 03.03.2014, 11:22 hod.

Seton píše:A taky bacha na ty plivače ohně ve 3 aktu, nevím jestli je to jen můj osobní pocit, ale dávájí pecky jak ko*ot :D. Včera tím proběhl kamoš a půlka life dole....
Jj davaji velkej dmg, malem sem tam ripl

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Par tipu pro bezpecny zacatek na HC pro patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 03.03.2014, 12:11 hod.

přesně, člověk je zvyklej před patchem, že se v tom v klidu zastaví a rozdá si tam klidně i level, nebo prohrábne truhlu. a najednou tím proběhneš a máš strach o postavu :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“