Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry?

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět

Hlasování: Menite itemy behem hry?

Ano (jen jeden)
3
17%
Ano (vice)
3
17%
Uvazuju o tom
1
6%
Ne
11
61%
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth
Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry?

Příspěvek od Darkness » 24.03.2014, 16:33 hod.

S novou itemizaci pribylo hodne uzitecnych itemu a kombinaci. Zajimalo by mne jestli nekdo sebou nosi nejake predmety v inventari, ktere v urcite situaci nahodi?

Ja to kdysi zkousel se stitem misto offhandu, ale to se mi nevyplatilo. Ted, ale jsem si prehazovat itemy zvykl a hraje se mi tak dobre.

Jako primarni skill pouzivam na wizardovi Wave of Force, proto mam helmus s 15% a boty s 13% na sobe, ale pro souboj s bossy pouzivam primarne skill Arcane torrent, ktery je ucinnejsi a muzu ho spamovat skoro neomezene a proto prehodim boty i helmu a bonusem 15% na Arcane Torrent.

Navic nosim SOJ s redukci na Arcane Torent, ktery prehazuju krom na bosse taky na gobliny a zlute elitky, ktere trvaji dele sejmout. Jinak radeji pouzivam ring, se kterym mam na bile moby o 10% vetsi dmg a +600 LOH.

Dale nosim nemesis bracers na shriny, ktere se normalne mit na sobe nevyplati.

A nosil jsem amulet s imunitou na arcane, ktery jsem nasazoval jen na arcane elitky, (nez jsem s nim s fire wizem ripnul)

Maly tip: abych si ulehcil otevirani inventare, mam namapovanou jako sekundarni klavesu, klavesu nalevo od klavesy "1", takze se na ni bez problemu trefim kdykoli i poslepu.
Naposledy upravil(a) Darkness dne 24.03.2014, 16:41 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry

Příspěvek od Kuki10 » 24.03.2014, 16:37 hod.

Já zatím tohle nepoužíval, uvidíme esi bude časem potřeba....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry

Příspěvek od Ride » 24.03.2014, 16:42 hod.

bracers na shriny - to chapu, to bych asi delal taky. Ale 1 je nemam a 2 mozna i tak bych na to prděl :-)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry

Příspěvek od Antabus » 24.03.2014, 16:58 hod.

Já sem nosil soj už predtím na žlutý elitky/bosse na mp10. Ze začatku hraní sem použival MF výbavu, těsně před killem elit sem přiklikával, než sem zjistil, že mf je k ničemu:) Ted to asi zase bude mít smysl, příklady co si uvedl rozhodně mají svý opodstatnění, z pohledu HC hráče např určitě ten amu proti arcane, to by zachránilo mnohé životy nephalemů :) nicméně zatím sem nic, co bych mohl takto přehazovat, nenašel.

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry

Příspěvek od SilverHandCZ » 24.03.2014, 17:10 hod.

V patchi jsem nic nenašel co by za prohoz stálo. V BETĚ jsem měl Nemesis Bracers, ale to je asi tak jediné co bych přehazoval. Výbavu na hru jako takovou asi ne, pokud už něco na sebe dám, tak proto, že je to nejlepší co mi padlo a asi by mě i štvalo si prohazovat věci podle monster.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry

Příspěvek od Kolmen1 » 24.03.2014, 17:11 hod.

chvíli jsem používal vristy na shrine, ale vzhledem k tomu, že z elit skoro nic nepadá a jsou převážně jen ztrátou času a větší mozností to někde položit, tak jsem se na to vyprd. Dříve jsem klasicky jako antabus přehazoval mf gear před killem elit, to ted ztrácí význam a hl je jen pár itemů co mf vůbec mají (zatim jsem narazil jen na ring) Určitě by nebyly špatná ramena na port do města s tou redukcí když by šlo do tuhýho, nebo ten amulet jak vás oživí, ale při tom se zničí.

Problém je, že jak začne jít do tuhýho hodně lidí zmatkuje a dělá chyby. Já bych si asi nelajsknul s min hp bez jaké koliv záchrany v bordelu od elit otvírat inventář a přehazovat byť jen jedinou věc. Přece jen je to otázkou sekund, ale to je i to že po vás vyletí šíp a vy nezarágujete, protože to nevidíte. Když už chci mít nějakou záchranu, tak tomu obětuju jiný staty, tak to prostě má být a né nějaký ochcávky s přehazováním gearu. Itemů užitečnejch tam je spousta, problém je, že jsou v 90% normálně nepoužitelný :/

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry

Příspěvek od Darkness » 24.03.2014, 17:37 hod.

Souhlasim, ze kdyz jde do tuheho, tak je pozde. Proto se mi neosvedcil ten stit kdysi.

Ale ted menim gear pred tim, nez do neceho jdu. Tj v dobrem teamu, ktery drti vsechno bez zavahani, necham standartni gear (monk/barb v parte), nemam duvod prehazovat.

Ale kdyz je team jen z range characteru. Tak nektere elitky daji vic zabrat a tak prehazuju hlavne ring za SOJ. A kdyz mam moznost pred bosem navysit dmg o 30% tak toho prehodim vic, tam je casu dost a je to znat.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry

Příspěvek od Kubizek » 24.03.2014, 18:13 hod.

Zatím jsem to praktikoval jen u barbara na ubery, kde se mi po hodinách laborování nejvíce osvědčil dualwield - hota. Na runy jsem hrál většinou skorn - ww. Ale to byla jediná výjimka. Jinak během hry za kohokoliv to nedělám, nejsem toho fanda. Snažím se vždycky najít optimální řešení bez přehazování. Určitě se musím při zajímavém dropu rozhodovat, který item používat, ale zatím se mi nestalo, že bych si nevybral.

edit: i když teď si tak říkám, že podle týmu to před runem přehazovat je dobrý nápad. na vyšší tormenty je to určitě vhodné. A myslím si, že mě dlouhodobě nebude bavit hrát furt jeden build, takže si budu syslit itemy a hrát i podle chuti - arcane, fire...u wizze. u witche pety, acid cloud, atd...
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Co si myslite o prohozovani gearu z inventare behem hry

Příspěvek od Frozen » 25.03.2014, 07:10 hod.

Používal jsem to když jsem hrál za wd, tak jsem na elity přehazoval SOJ za HR. Klávesu na inventář mám nabindovanou na "E", prsten byl umístěn vlevo nahoře, takže pokud jsem měl kurzor přibližně v půlce obrazovky zmáčkl jsem E, tak byl kousek od kurzoru a stačilo na něj jen kliknout pravým a byl prohozený.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“