SMRT POSTAVY HC = LAGG

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Misud
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vnosek
SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Misud » 31.03.2014, 17:45 hod.

Ahoj diabláři,
nohu se zeptat zdalipak někdo řešil smrt HC postavy díky laggu?? Haruju crusáreda lvl 16 a najednou se mi sekne obraz a vrátí se do původní polohy...já si říkam co to?? udělám par ktorků a zase...tak hned hážu portál a postava udělal pouze snahu o kouzlo ale portál nic a najednou hláška disconect...jenže postava v menu mrtvá !! nemáte stím někdo prosím zkušenost?? mác cenu psát na blizzárdy?? zkoušel jsem najít na sapprotu nějaký odkaz na email pro řešení mého problému a neprokousal jsme se tím jejich postupem. Stalo se to dnes 31.3.2014 18:20. Na general webu pár hráčů taky pohřbilo postavu...Děkuju pokud bude mít někdo snahu reagovat!!!
Mišud

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Kuki10 » 31.03.2014, 17:53 hod.

RIP Kamo.
Bohužel nic s tím nenadelas....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Misud
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vnosek

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Misud » 31.03.2014, 17:57 hod.

Opravdu ne?? Vypadá to, že právě ted mají problémy se servery...U mě je blbý, že jsem pouze sváteční hráč...takže když začnu novou postavu, budu pořád na začátku :)

StroggCZ
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od StroggCZ » 31.03.2014, 17:59 hod.

Já včera zařval včera na 50 lvl, 16 lvl ještě nic není, to máš zahraný za 20 min

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Petros » 31.03.2014, 18:01 hod.

Bohužel s tím nic nezmůžeš, Blizzard neobnovuje postavy, ať je příčina smrti jakákoliv. Ostatně to musíš odkliknout i při zakládání HC charu.

Misud
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vnosek

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Misud » 31.03.2014, 18:01 hod.

:D jojo, vím že jsem na začátku, ale smrt nebyla moje chyba a o to jde..to musí být nějak ochráněno.. PS. Bless tvému pošlému hrdinovi :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od v0kurka » 31.03.2014, 18:03 hod.

Možná by to mohl vyřešit nějaký reroll. Jenže problém je, že přeživší by to asi neocenili, pokud za ty dva dny něco nafarmili :) Chápu, že se to snadněji píše, než udělá, ale nejjednodušší je to HC s lagama prostě nehrát. Ale uznávám, že občas už je na reakci pozdě a nejde tomu (R.I.P.) předejít.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Kuki10 » 31.03.2014, 18:04 hod.

Rollback jde, ale neobnovi hc postavy, pac se to zneuzivalo.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Zaljan » 31.03.2014, 18:06 hod.

ja v tom mam uz celkem pekne potuneny WD (700k dmg, 9 mil thoug) - a porad nevim, zda jsem zivej ci ne... :(

ze je nevzal radeji moncicandu s 15mil :D

Misud
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vnosek

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Misud » 31.03.2014, 18:06 hod.

Dobře kluci, děkuji za info..a at se vám daří!! Nejlepší jsou stejně "magicky" pěkně u pifka v hospodě :)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Guru » 31.03.2014, 18:13 hod.

Vcera na Normalu zarval brblal s 1M DPS a 15M tucnes ... nechci vedet jak dlouho ho v te hre museli drzet aby ho sundali ... ten blijici smajlik tu vazne chybi :idea:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od v0kurka » 31.03.2014, 18:16 hod.

Rofl, to jako vážně? 15m T na normalu a skapal? Nenapadlo by mě to, že to jde :x Však to většinou odpojuje dost rychle, dle mých zkušeností. Začnou mi lagy a do minuty jsme venku. Máš k tomu nějakej link, screen nebo něco, rád bych to viděl.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Zaljan » 31.03.2014, 18:23 hod.

tak jsem to prezil, uf!

jak se 3 sec nic krome me nepohlo, tak Alt+F4 a pak uz jsem se 20 min jen modlil...

ale sundat babra s 15 mil though na normalu? to si ani nemumim predstavit... dneska jsem tam blbnou s moncicandou s podobnym thoug a mohl jsem stat v decar, poisonu a arcane a HP drzely

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Ride » 31.03.2014, 18:29 hod.

to se mi nezdá, opravdu to byl normal?

dneska to laguje jak prase. jen náhodou jsme s Bra prezili. Objevila se elita pic lag. Behal jsem bezmocne po mape, nic nevidel a najednou puf. mel jsem asi 1/3 zivotu, takze stestí jako prace.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Kubizek » 31.03.2014, 19:22 hod.

Včera ripnul na lag kámoš s barbuchou. byli jsme spolu před maghdou a všecko měli vymlácené až na skupinku ještě nezměněných vesselů stojícíh opodál - těsně za hranou screenu. Přišel mega lag, tak jsme to vypli, nešlo se dostat do hry, tak se špatnou zprávu dozvěděl 2 minuty poté na svém bnet profilu...

A dneska to laguje zase. A zase fest.

Jestli blizzard s těmi lagy něco neudělá, tak zahajuju protestní hraní softcore.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Mastrix6 » 31.03.2014, 20:00 hod.

Nejlepsi mate ten event v act5 kde branite nejake andely co opravujou zbran a kazdych cca 15s ta zbran vysila obrovske dmg vsude okolo a kdyz se neschovate za andela tak ti to veme 60%hp (při 13M toughness normal obtiznost) samozřejmně mě to hodilo 1500ms když jsem byl mimo a pouzil se mi spirit vessel ale prezil jsem se stestim, nedokazu si predstavit kolik to bere na torment...
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

Uživatelský avatar
Tullvan
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Tullvan » 31.03.2014, 20:29 hod.

Nebyla tu kdysi novinka kde se psalo něco ve smyslu ze by ve hře měla byt jakási ochrana proti těmto smrtím v lagu? Předevčírem mi také takto chcípla postava a co sem dnes ve hře četl general chat tak jak to laglo tak dost lidem chcípla postava..
Obrázek

HC Crusader lvl 70 Paragon lvl 20

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Bit » 31.03.2014, 21:30 hod.

DH 70 lvl... měl sem ho od září :-( 3h mi to psalo že je živej jen mi nešlo lognout tak jsem dia resetnul... a ejhle DH is dead...
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od Frozen » 01.04.2014, 06:28 hod.

Ale tak pokud máte takovéhle ehp.... tak v partě nemůžete umřít snad ani na T2... na lag
Obrázek

NONORMAL
Fallen Shaman
Příspěvky:83
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NoNormal#2841

Re: SMRT POSTAVY HC = LAGG

Příspěvek od NONORMAL » 01.04.2014, 08:28 hod.

No jedna vec je klasickej lag a druha vec co se deje v poslednich dnech. Hrajes v pohode x hodin, takze jsi celkem v klidu. Najednou vidis, ze postava vubec nereaguje na tvoje pokyny, pak ti zacne po mape skakat a zakonci to DC. Coz se stane cele parte. Ale nez te to odpoji, tak je to i minuta po kterou muzes jen bezmocne sledovat klesajici hp.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“