Skoro RIPy

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kuki10 » 28.09.2015, 15:45 hod.

pan HU píše:Boha to jsou teda stresy ... na to bych neměl :-) Jen by mě zajímalo, zda je to chyba ve hře nebo normálka. Už se mi NĚKOLIKRÁT stalo, že když jsem dostal přímý zásah od Malleta (ať už normálního nebo bosse, to je fuk), tak ač mám Skeletonkingovy ramena a pasivka byla v rezervě, tak stejně okamžitá smrt během zlomku vteřiny. Jakoby to na tyhle mlátičky prostě nefungovalo.
Dyt tam je jen šance že procne ne?

Tyckin dobře ty, goblini nesmí utéct.
Taky jim dycky nadbehnu a pak mě celkem hoří zadek. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Slw » 28.09.2015, 18:02 hod.

mnoo, ty pauldrony mají nějakou neurčitou šanci že procnou na "pasivku" já bych na ně nespoléhal :green:
""
When receiving fatal damage, there is a chance that you are instead restored to 25% of maximum Life and cause nearby enemies to flee in fear.
""
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 11.07.2016, 00:34 hod.

Dnes krásná GR 70 ve třech lidech, plague tunnels, jedno patro. RG samozřejmě v půlce mapy, Perdition a jako na potvoru v úzké chodbičce. Nebylo na něho vůbec vidět a hned prvním blinkem mě poslal do pasivky. Ani 168m toughness nebylo dostatečných. Následoval port do města se svěšenými půlkami a poté nahánění kolegů po klávesnici ať utečou, ale když se nedařilo, ať ho dotáhnou ke vchodu. Nakonec se povedlo. Další blink už nebylo problém ve větší místnosti vaultnout a zmetek ležel. Nicméně jsme tam mohli všichni tři zhebnout a nebylo divu, že se jednalo o poslední GR ten den :D
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“