Skoro RIPy

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Twister
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Twistercz#2722
Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Twister » 03.11.2014, 16:31 hod.

Tak já sem hodim jeden bohužel ne skoro RIP, ale RIP :)) O víkendu jsem si hezky farmil se svým DH bounties, riftíky, občas v partě, občas solo a k večeru mě napadlo, že bych mohl zkusit zase po delší době Grift a zvednout si maximum (prozatím jsem měl 28), tak jsem se lognul, 29 sem si dal docela v pohodě, jednou sem musel použít láhev, ale pohodička. Tak sem si to zvednul na 30 a šel sem na věc, celej rift v klídečku, možná jedno napití z lahve a šel sem na bose, měl sem na něj asi 5 minut, takže no stress. Vyfásnul sem Man Carvera (upgradnutej butcher), sentry si to dávaly a já to občas podpořil nějakou peckou z rohu, jinak sem si tak pobíhal kolem a uhybal jeho hookum, smál se mu do ksichtu ať si seřídí mušku a pic najednou mě přitáh a dostal sem palicí po čuni, pasivka procla... Docela mě to překvapilo, ale co hrdinně sem zůstal v boji s tim, že podruhý se mi to už přece stát nemůže. Velká chyba, stejná situace a IK :))
Tuším, že sem tam měl 142 hodin, takže pro mě velký poučení pro příště, nehraj si na hrdinu :))

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kubizek » 03.11.2014, 19:32 hod.

:lol: rip
Obrázek

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Gladiator91 » 03.11.2014, 20:00 hod.

Jedna zásadní věc, a to jakmile na HC procne pasivka tak okamžitě pryč :-) stačí krátkej lag a nazdar bazar
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 26.11.2014, 00:09 hod.

Tak tak, po procu okamzite do townu. Ja dostal pred tydnem lag jako krava ve frozenu. Probral jsem se procnutej s asi 10% healthu pred elitkama. Takze kvapem vychlastal potion a okamzite asi 6x vault a port do townu... Zatim nejblize smrti za tech cca 250h na dh.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od witekcz » 26.11.2014, 09:58 hod.

Za tenhle víkend skoro dva RIPy.
První hned ze začátku o klíčníka v druhym aktu. Něco mi tam kritlo a obrazovka najednou svítila rudě, ale bez procnutý pasivky.
Druhej už byl o něco horší. Nějak jsem nedával pozor a vběhl do monster a dvojtých elitek jak cikán do tuzexu. Procla pasivka, mi se stáhly půlky k sobě a měl jsem co dělat, abych to ustál.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 27.11.2014, 14:18 hod.

Ja si vcera nedal rict a po serii brutalnich lagu, kdy jsem mel latency ve zlutem i cervenem jsem dal dalsi rift t6 solo a prisel dc. Nastesti v dobe, kdy byla mapa prazdna, takze jsem prezil.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 28.11.2014, 08:57 hod.

než to napíše Deu se kterým jsem byl tak musím napsat skoro rip ze včerejšího večera... šli jme si hezky T6 riftík (DH+Monk), sejmuli rg a protože to byl hřbitov, kterej mám rád tak jsem napsal že dočistíme, oba jsme šli sell, já jsem skočil dolů první a hnedka narazil na elit pack, k němu se asi za sekundu přidal další popoběhl jsem od nich bohužel směrem do neznáma takže další pack byl na světe, no kvanty arcane, blesků, wallerři všechno dokupy zdrhal jsem s procnutou pasivkou, potka na cooldownu a vyčerpaný charge dashingu, života tak 50k byla to fakt prd*l po ceste pryč jsem potkal ještě jeden pack, ale tomu už jsem zdrhnul a povedlo se mi sebrat nějakou kuličku co jsem tam nechal, ještě že jsem před riftem předělal gear abych měl víc cdr jinak nevím jak by to dopadlo

deu taky procl a psal něco otom co to ku*va děláme :D, oba jsme počkali na pasivky a postupně to vymlátili, mě se to líbilo konečně zase nějakej adrenalin ve hře sice těsně před spaním, ale lepší jak u toho usínat a nebo jen dostat IK a koukat na You have died.
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 28.11.2014, 16:38 hod.

Jj. Vlitli jsme tam jako do povidel a malem se nestacili divit. Ja procnul prvni a hned jsem zdrhal do townu - hulk na tom byl o poznani hure, protoze na nem visely snad 4 packy. Ale nakonec jsme to po cooldownu pasivek vymlatili. Nikdy neustupujte tam, kde to neni ciste :)

Jinak dnes jsem dal po hodne dlouhy dobe sc jen tak pro pr*el. Hral jsem asi 3 hodky a kolem me porad vsichni chcipali a to meli mnohem silnejsi chary nez ja. Ja neripl ani jednou - procnul jsem xkrat, ale rip zadny. Skola hc je po nejakych 250h videt a nezapre se :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 01.12.2014, 06:59 hod.

Jak tu čtu, asi ten HC hraju špatně, musím trochu dovočit, ať to má adrenalin, zatím 70h bez pasivky, ale už jsem byl blízko v GR25 :D
Soft není ani tak o zkušenostech jako spíš o přístupu - tam prostě vlítnu do čehokoli a vůbec nečtu affixy elitek, nedávám bacha, prostě to mydlím hlava nehlava rip nerip, proč to řešit :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od hulkxxxl » 01.12.2014, 07:30 hod.

gr 25 to je jako t6 to už dneska "nic" není, kolem gr30 začíná bejt sranda, kolem 35 už ti dají monstra většinou takovou pecku že procneš (mortar a podobný chuťovky) nejvíc jsme byli tuším 38 tam mě naháněl s dh takovej ten malej červenej fallen a jednu ranou mi ubral asi 2/3 života :D

pasivky jsou momentálně druhej život jak je proc potřeba hnedka zdrhat, protože další rána tě dorazí (jako třeba ty vežičky s bleskama v a5 mapách apod)
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 01.12.2014, 14:07 hod.

Ja sel solo zatim max 25, V patre 34. Slusi se zde napsat, ze jsme tam s Hulkem malem ripli. V lokaci tech skalisek V. aktu (oblibena lokace pk). Meli jsme stesti, ze jsme byli dal, narozdil od kolegu Frozena a mdmt, kteri tam skapali na elitce s frozen a frozen orb (mozna i s waller). Gr 25 jsem dal v poho solo. Na gr 38 bych se ani nedostal, protoze v tom trialu ty mobky tak rychle nesundam. Osobne hraju na pohodu, ne na ripy...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 02.12.2014, 07:03 hod.

Tak GR25 mi dával dost zabrat když jsem neměl ještě offhand "hady" a psi bez TMF taky dostávali zabrat - reflect mi zatopil, k tomu se přidá třebas jail a HP byly skoro v řiti :D Ale hlavně mi na to chybí dmg abych tam vůbec mohl chodit, Mask of Jeram podmínkou vstupu no :roll: Pak samo budu hrát T5/6, lítat bezpečně T3/4 není zábava, musí to být HC, to je jasný :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od babacho » 06.12.2014, 19:41 hod.

Tak jsem si dnes poprve uzil poradne HC hru. Nemam na te hre tolik zkusenosti, tak to hraju spis u zdi? Opatrne. Mel jsem bedne jeden klic na GR15 (jsem opravdu zacatecnik). V pohode jsem postupoval riftem HP max o 20% dolu az jsem se dostal do lokace Hellrift. Na dolni plosince u vstupu prazdno, na te kratke ulicce vedouci k horni plosine byli jenom ti mali bouchaci sraci, tam jsem si dal flasku abych doplnil zdravi a pres tu ulicku jsem si pro zrychleni postupu dal dva teleporty. Jenze ouha v zatacce pred horni plosinou elite pack, zlatej saman s trojkou modrych co hazely lavu pod nohy a arcane mrize. Samosebou mne hned do tech mrizi zavreli, lavu pod nohy, to by tak nevadilo ale vsichni co byli kolem do mne prazili firebally. V momente jsem mel HP na 10%, uz jsem cekal ze procne pasivka, abych mohl zdrhnout, ale nastesti mi jeste nespustila. I tak jsem nemel CD flasky a teleportu a nebylo mi moc dobre. Mrize zmizely v okamziku kdy se na zemi objevili frozen bally, to mi jeste chybelo. Jak jsem byl volny tak jsem bezel hned k nejblizsimu health globu a ven k vstupu do nizsiho patra. Pekne jsem byl z toho vyklepanej. Nakonec jsem to dojel, ale uz jsem si daval sakra majzla a teleport si setril na pripadnou dalsi krizovku. Pouceni do dalsi hry pro mne je, zatim nelest na GR vyssi nez 15 a setrit si teleport.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kuki10 » 06.12.2014, 19:45 hod.

Co hraješ za build?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od babacho » 06.12.2014, 19:54 hod.

Zatim skoro zadny, nemam komplet FB set. Zatim to jedu spis do fire. Asi bych to mel trosku poladit. Pokud mate nejake navrhy na upravu buildu, tak budu za ne jenom rad. Dnes mi v riftu padl docela pekny sledge, ale nemam RG a ten Maximus mi s tim retezem hodne pomaha tak sledge mam v bedne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kuki10 » 06.12.2014, 20:55 hod.

Esi pojedeš s fb setem tak už si teď zvykej na teleport a Mirror Image a hlavně pasivku iluzionist.... Dostaneš ránu za 15% a teleport a Mirror Image se ti vyresetuje pecka věc!

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od babacho » 06.12.2014, 21:08 hod.

Ten ilusionist bude asi nutny, kazdopadne v tu chvili byl na miste, ale vsimam si na tom HC ze mam velmi nebezpecne zvyky ze SC.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kuki10 » 06.12.2014, 21:13 hod.

To se odnaucis rychle. :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Mlok » 06.12.2014, 21:59 hod.

Tak ale ilusionist se hraje úplně vždy a to i na SC. A k tomu na HC určitě nehraj Wormhole (použil bych safe passage). Já to tedy nehraju ani na SC už ani na T6, protože wormhole runa je divná. Problém téhle runy je v tom, že v případě, že zrovna nevyžiješ druhý tp do 3s, tak v tu chvíli máš cooldown na teleportu o dost delší než bys měl s jakoukoliv jinou runou (protože na ty první 3s nefunguje CDR). Takže nakonec není wormhole ani o moc rychlejší na přesuny.

Až budeš mít postavu vybavenou, tak na T6 (nebo tedy adekvátně na GR25) s Wiz. umřít snad ani nejde (když se hraje safe passage + ilussionist). I bez UA jsem s FB buildem na T6 neumřel nikdy. A to hraju s nízkou tougness (mohl bych hrát pro větší bezpečnost klidně s 2,5x větší tougness). Na T6 už ani dlouho nepamatuju, že by mi procnul FB set (párkrát se to stalo když jsem hrál hodně laxně a nedával pozor, ale už je to dlouho co naposledy).
Takže ani na HC bych neměl žádný problém (kde bych navíc hrál s trochu vyšší tougness a možná i s UA). Tedy pokud bych nepokoušel příliš vysoké GR.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od babacho » 06.12.2014, 22:55 hod.

Diky za vase rady, trochu ten build predelam, Wormhole dam pryc, UA pouzivam, bez FB setu bych to bez nej nedal(k nemu mi chybi botky, coz by nemel byt problem) jen nevim nakolik mi s FB setem bude chybet Asheara ´ s kalhoty a boty.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Edit: tak jsem přišel z hospody, že upravím ten build, měl jsem ještě asi 350 shardů, tak jsem zkusil u kadaly co dá a hned první kaťata byly ty do FB setu. Tak ho mám kompletní, ale po šesti pivech a čtyřech fernetech jsem ho zatím nezkoušel. :lol:
Naposledy upravil(a) babacho dne 07.12.2014, 00:01 hod., celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“