Skoro RIPy

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Kuki10 » 06.12.2014, 23:25 hod.

Já zas jedinne wormhole ale to si kazdej musí zkusí sám. :)
A mloku neptej se me proč protože to nevím. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 14.12.2014, 22:24 hod.

Tak poslední GR25 před spaním full parta - úzké chodby, nabito elitkama A4/5, většina z nich brutálně mrazící, k tomu vždy vortex, zeď či arcane apod. lahůdky, takže za ten jeden riftík 3x pasivka s WD, jsem měl docela staženou pr*el, ale byla to pr*el :D

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od witekcz » 17.12.2014, 08:55 hod.

Tak si říkam, díky bohu, že jsem šel prdět do peřin =))
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 21.12.2014, 18:49 hod.

Sólo GR25 - poníci, ale fakt milí - jail, všichni sentry, mortar nálety jako sviňa, nebylo kam si stoupnout, HP za chvilku v háji a pak už šla pasivka hned :D
Jsem je radši oběhnul zmetky :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 22.12.2014, 09:53 hod.

Další veselost při expení na T5 - Halls of Agony3, takoví ti velcí frajeři s obříma pazourama co vás odhodí kilometr daleko :) Byli hezky za malejma dveřma, takže než jsem se probral, byl jsem oblíčen mezi nima, páč měli vortex, podávali si mě jako fackovacího panáka, HP okamžitě v háji (tak 15%) než jsem vůbec pochopil která bije, potion, snaha utéct, nešlo pro sevření, HP zase dole, takže spirit walk, jenže vortex, navíc měli teleport a snad i fast či co, nebyl čas to číst, prostě furt si mě tahali k sobě a portovali se za mnou, navíc jsem mezitím musel kámošovi napsat "zmiz", tak se za náma táhli až kdovíkam (HP furt dole), utekli jsme do slepé uličky, tam už naštěstí naběhnul cooldown na potion, takže jsem se jim už postavil s tím že kupodivu furt neprocla pasivka a sundal je, ale fakt adrenalin :D
Normálka mne to nerozhodí ani na T6, bojuju s elitkou a mám přehled co a jak, HP dole no problem, ale tohle na mne tak vybaflo že jsem v první momenty ani netušil jestli mám pasivku v háji či ne, moment překvapení, nemilé, nemusím už zažít před spaním :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 22.12.2014, 09:58 hod.

Gz. My jeli vcera s Hulkem a iPetrosem gr pomerne nizko - 25, 28 a snad 2x 32 takze na pohodicku. Akorat dostal Peta dc ale ja to tusil, takze jsem pred nej hodil sentry a pomohl. Takze krome tohoto nic extra...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od babacho » 22.12.2014, 12:25 hod.

Jo, jo hlavní výdrb byl, že jsme neustupovali k portu, ale ke vstupu do dalšího patra, kde nás mohlo čekat cokoliv. Já jsem pochopil že je zle, když jsem byl od tebe na kilometr a najednou byla podemnou toxikaluž a hned jsem měl HP dole. Když je člověk prakticky nahej a má 65 lvl, tak je to hned. Ale dobře to dopadlo:-))

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 23.12.2014, 21:19 hod.

Dnes v nephalem riftu v klidu si s hulkemxxxl davame t6, vse krasne pada a u rg najednou dc a hlaska error 3007...Takze bobky jako hrom, ale po zalogovani nastesti stojim v townu zivy a zdravy. Timto vdecim hulkovixxxl za zachranu zivota a cca 270 hodin hrani. Thx bro!!!
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 08.01.2015, 18:19 hod.

Já tu Kurinu asi brzo pochovám se obávám :)
Tuhle jsem měl zrovna nižší HP a najednou kde se vzal tu se vzal, prd ho krásnej zásah od bejka a pasivka už frčela :D V takovejch situací je klika že nikde není nic dalšího, HP dole a stačí něco k tomu a to v háji.
Podobně jako o "chvíli" později - klátíme T6 guardiana kde se přicucla ještě nějaká elitka se sentry - všude hromada efektů (DH, wizz), nepřehledno, sypu žabičky, člověk se drží dál kvůli sentry, takže asi není šance si vlastně přečíst affixy a najednou šup, luxusní vortex přímo na střed minimálně jedné sentry, točily se tam určitě tak tři dohromady, takže než se člověk probere, pasivka už jela, spirit walk a potion prostě pozdě (já vím, jsem pomalej :D ), takže skrze pasivku zmizík pryč a potion, ale jsou to fakt nechutný momenty, vortexnout mě tam zpět ještě jednou po útěku a vypršení spirit walku...
No spirit vessel hodně pomáhá, ale nesmí hned těsně po něm nastat další malér a bejt kam se zdejchnout, pak už ani svěcená voda nepomůže :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Mlok » 08.01.2015, 19:07 hod.

Pak pomůže začít novou postavu :-)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 08.01.2015, 19:17 hod.

A mít záložní Kukrinu, nebo radši rovnou dvě :D
No ale je to HC, to k tomu patří - ale budu fakt nasranej pak, to WD mám rád a Kukri ještě víc :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od babacho » 09.01.2015, 18:19 hod.

Mloku ty se moc nesmej, tebe je taky skoda na SC.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Mlok » 09.01.2015, 18:37 hod.

Mám nahráno hodně hodin HC v D2, vím o čem to je (i když teď je HC aktuálně v D3 o dost snažší). A vím, že ho hrát nechci z více důvodů (GR, možnost dostat gemy a výbavu výše na SC, hraní unavený večer a samozřejmě i riziko DC). SC mi baví dostatečně a když bude méně, tak se mi aspoň trošku uvolní čas, kterého je málo.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od babacho » 09.01.2015, 19:28 hod.

No ja jsem na D2 moc nehral a kdyz uz tak samozrejme jen SC. A nezlob se, nedalo mi to, musel jsem si popichnout.


Sent from my iPhone using Tapatalk

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od DEU » 10.01.2015, 00:43 hod.

Mne na sc prestalo bavit prave to ze kdyz ripnes, akorat se opravis. Kdyz se mi chce spat, jdu spat a proti lagum a dc hrajeme v parte. Hc te nauci hrat na co mas, bezpecne, sledovat affixy, proste lepe. Sc je v tomhle proste hura hrani a nuda. Muj nazor.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 12.01.2015, 06:57 hod.

GR22 disconnect u elitky zrovna, naštěstí full parta, tak to asi rychle sundali, ale ty nervíky při logování, Kukri bych fakt oplakal :)
Házelo mi to error 3005 a 3007 i po opětových zalogováních, ač net vypadal funkční (webovky se načítaly), tak nevím kde byla chyba soudruzi :)
No ale na herní pohodě do budoucna mi to nepřidá teda :twisted:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Mlok » 12.01.2015, 08:00 hod.

S tím hraním lépe na HC bych byl opatrný. Já bych to viděl vždy dle konkrétního hráče. Na HC tu jen pár vyjímek hraje vyšší GR (tím myslím opravdu vyšší). A až to je místo, kde je nutné pro úspěch zahrát opravdu dobře. Na HC si to většina hráčů ani netroufne, takže v tom pak nemá vůbec žádnou praxi. Také hodně hráčů z popředí HC žebříčku začínalo a dlouho trénovalo vyšší GR na SC.

Spíš bych to viděl tak, že na HC nejsou hráči, kteří to hrají úplně blbě, protože by nepřežili. Na SC takových bude opravdu dost.

Když se mi chce spát, tak taky jdu spát. Kdybych ale měl hrát jen když jsem opravdu připravený hrát slušně (nebudu psát perfektně, od toho tu jsou nejlepší hráči, což já nejsem), tak si nezahraju téměř vůbec. Prostě večer unavený bývám dost často, abych neměl už nejlepší reflexi. Ale na to jít spát to opravdu není (nepůjdu spát v 19 hodin, abych se pak zbudil ve 4 hodin ráno).
Taky třeba s GR to tak dělám, že je jdu hrát jen když unavený nejsem, jinak to nemá cenu. Samozřejmě to ale není tak hrozné, na T6 jsem s Wiz. neumřel s FB setem ještě nikdy. S DH pak sem tam ano, ale to hraju s nízkou tougness a bez Awareness, to pak právě při únavě sem tam něco prostě přehlédnu a vůbec nezareaguju.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 12.01.2015, 18:31 hod.

Tak únava je určitě velkej nepřítel, krom disconnectu :D DC je jediný na co fakt nechci umřít :evil:
Tuhle mne ukecali na GR27 s buffem od barbara a pak "nechtěli pochopit", proč nechci GR29 bez buffu od barbara - prý že jsme to dávali krásně - jenže ono dmg není problém že :) Hned druhej den co jsem našel po téměř roce Kukri jsem ji fakt neměl v plánu pohřbít ;) Ono párkrát takovej GR člověk projde a pohoda, ale nic neprochází věčně. I na "obyčejný" T6 člověk hraje třebas 10-15h pohoda bez větších potíží, a pak se najednou něco semele a šup ho, už jede na záchranné pasivce ani neví jak :wave: A nemusí to bejt ani nepozornost či herní neschopnost, prostě špatné okolnosti se sejdou a neštěstí je (skoro) na světě - takže hlavně nezískat pocit nesmrtelnosti po 200h s postavou bez ripu :D
Zejména když se hraje full parta (např. WD + 2x DH + Wizz), je dost nepřehledno a prakticky nelze si u každé elitky přečíst affixy než se rozpoutá peklo, navíc sem tam se scucnou dvě dohromady a pak už se prostě nedá hrát "safe" s přesným přehledem s čím máte tu čest - že něco má frozen, sentry a vortex zjistíte třebas až vás tam do toho sajrajtu vcucnou :twisted:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od babacho » 12.01.2015, 22:41 hod.

Dnes večer jsme si dali s Natasem a Raivem 29 rift, vše bylo dobrý, než DCčko Raiva vykoplo ven. Pak jsme to s Natasem došušnili, ale bylo to těžký, já starej pan opatrnej jsem jenom couval.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Skoro RIPy

Příspěvek od Tyckin » 13.01.2015, 11:50 hod.

Tak Raivo je na DC expert, nechápu jak může s tím DH pořád bejt živej, fakt lucker :)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“