Privát u Shadouka

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od hulkxxxl » 25.11.2014, 07:44 hod.

s tou dovčou to není blbej nápad, všera jsme to zapl, v celém fl online asi 4 lidi, pak došel jeden člen klanu dali jsme gr30, pár t6 a zapíchli jsme to

nebejt toho že mi padla parádní hůl pro monka, kterou jsem chtěl do patche abych pak přešel na wol tak to bylo totálně oničem

PS: to byl ale aspoň adrenalin hrát s monkem s gearem naprd GR30 :D, každou chvilku jsem utíkal s hnědým poplachem
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 25.11.2014, 08:18 hod.

to Mlok: aha, no já jen, že když měl přijít ten převratný patch s těmi GR, tak jsem na PTR dával s WD s blbým gearem na pohodu 32 tier a pak na live až to přišlo jsem nedal pořádně ani 27ku :) Tak jsem myslel, že teď to je to samý, zlehčili to, aby otestovali vyšší patra a pak to zas ztíží a bude se pěkně umírat :D Jestli je to tak, tak pak nechápu smysl. Aby malý američtí kluci dávali 45 solo, když teď dají "jen" 38ku? To je podle mě tím pádem patch na ho*no. Měli se na tyhle věci vyprdnout...když chtěli, aby se hrály jiný buildy, nebo u některých hráči víc hráli a míň stáli, tak provedli změny, to chápu. Ale s tím, že přidají staověký věci, který každýho brutálně boostnou, tak měli zvednout i obtížnosti...ale zlehčit grifty a přidat ty super věcičky, jaký to má smysl? Zas měsíc bude každej farmit grifty než si najde svůj limit a pak ho to přestane stejně bavit protože se přes ten limit nedostane, lepší věci nenapadaj......já bych změnil komplet celou koncepci a místo zlehčení bych to naopak všechno přitvrdil. Aby na T6 byli opravdu jen ti nejlepší s nejlepším gearem a ne všichi. Každá lamka hned po doexpení když vymění modrý věci za žlutý hned chodí T6 a s prstem v nose, ti co gear mají vytuněný, ty už to nebaví slepá fast farma pro nic...normálně bych to přitvrdil tak, že by se chcípalo i na T1 a lidi chodili postupně a T6 by byl vrchol jen pro vyvolené...pak by hra měla pořád nějaký cíl posunout se dál...tohle mi přijde dost trapný...

to Hulk: tak tak, ale snad to po patchi bude zas chvíli zábava, když se budou farmit ty lepší věci :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Mlok » 25.11.2014, 08:32 hod.

Můj odhad jsou následující důvody:
- spolu s ancient legendárkami udělat soft wipe žebříčku pro non season (tady je ale ve hře i varianta, že žebříčku i na non seasons stejně resetnou)
- balanc monster: tohle chválím i když nepotřebuju hru zlehčovat, ono je to ale jedno, budou se jen hrát vyšší lvl GR, takže to ve výsledku stejně lehčí nebude a budou GR zase o trošku méně závislé na konkrétním rollu moster (+ snad bude poladěná aspoň trochu densita a mapy, takže by na konkrétním rollu GR už tak moc záviset nemuselo)
- snaha zrušit nesmrtelné mody (perma SS) a k tomu dát šanci nedostávat tolik one hit kill (to se jim ale stejně nepodaří, na určitém lvl GR to tak bude vždy)

T1-T6 podle mě moc ladit nebudou. Cílem Blizz. je více nalákat do GR. Pokud výsledná úprava XP v GR bude dobrá (bude to stát za ty XP), tak se jim to aspoň částečně i podaří.
Pak ani není tak moc důvod přitvrzovat obyč rifty, když tu bude už použitelná alternativa v GR (teď není kvůli skoro polovičním XP).
A pokud se jim podaří omezit trial, tak s tím i souhlasím. Bohužel trial větší změny dostane až v následujícím patchi, teď tam budou jen kosmetrické změny (což nic neřeší).

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 25.11.2014, 09:11 hod.

tak co jsem vypozoroval v těch pár griftech co jsem šel, tak tam mi přišlo, že hustota mobů je větší a mapy byly příznivé, ty tragické bludiště jsem zatím nepotkal, ale zas jsem toho neodchodil na tom ptr tolik, co bych měl, abych mohl soudit, ale takhle mi to pocitově přišlo, že tam byla hromada mobků, fialový bar celkem přiskakoval i za ten trash, ne jen za elitky, jak tomu bylo doposud. Takže se i vyplatilo mobky zabíjet, padaly na ránu a něco to "hodilo"...takže na tomhle možná trošku zapracovali, nebo jsem jen měl štěstí, to nevím, uvidíme :)

co se týče toho GR, je jasné, že tam ty lidi nalákat chtějí, ale dělají to špatně. Já když potřebuju modrý a žlutý věci na kraft a nechtějí se mi chodit bounty, tak v GR to těžko získám. Nehraju soft kde musejí mít všichni tuny toho matroše, protože nepotřebují víc kraftit, když neumírají, ale na HC když ripnu a potřebuju nový tohle, támhleto, tak ten matroš lítá :) V GR bohužel tolik věcí nepadá, spíš nepadá nic a z guardiana toho taky není tolik, jako když jdu normální rift nebo bounty a sbírám všechny krámy, který pak rozložím...a jestli mám chodit já nevím 34 a pokoušet se o 35, nebo chodit 40 a pokoušet se o 41, když to samé chodí každá druhá lamka, to mi moc jako vylepšení nepřijde :) To ať se na mě v blizzu nezlobí, ale je to jako kdybych šoustal s dvěma gumama a jednu si pak sundal...stejně to není ono...ta varianta jak jsem psal, ta by byla lepší, ale to už nebude, to by se ti malí amíci posrali...když by najednou nedávali pořádně ani T2...to by byl konec blizzu a přetížený fora...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kolmen1 » 25.11.2014, 14:59 hod.

Shadou: k té sezoně 2, nejsem si zcela jist co bude v sezoně, zda ty nové gemy a upravené legendárky budou jenom v sezoně nebo i v nonseason, ale předpokládám že to bude vše i v nonseason krom určitejch lege na každej char. Jedu pouze DH a tak za něj můžu říct, že se bude hrát uplně jinak (zábavněji). dá se postavit různými způsoby jeho gear a vždy to bude dost efektivní. Moje oblíbená varianta je asi cridershot s bombardýrem. Jinak k tomu sezonímu luku - není vůbec špatný a dá se na něm postavit fajn build, ale není to nutnost a proto se obejdeš úplně v pohodě bez něj. Jinak DH boostli neskutečně a nyní crity přes 200Mio a když to vyladíš přes 300 není problém. Ještě vim o pásku na cruse který je pouze v sezoně 2. Ten je asi nejvíc mass heft. Jinak k ostatním clasám moc nevím.

Necháme se překvapit co nám ještě blizz nabídne, nicméně seznona má podle mě co nabídnout a když hře věnuješ tolik času co třeba já, tak tě to za měsíc přestane bavit. Sezona ti dá novej začatek a to je moc dobře. Když vemu první seznu tak do pár dnů jsem mohl hrát T6 a to jsem začal s holou prdelí. Tak tomu bude i v S2. Jediné co doufám že udělají je, aby navýšily obtížnost. Teďka T6 je totální výsměch. Za sebe doufám, že když už by to zvedly, tak jen zase slepě nezvýšej Hp a demage monster, ale přidají jim třeba ještě affix navíc nebo jiný vychytávky. Ale to je už asi trochu utopie :-D

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Kolmen1 » 25.11.2014, 15:08 hod.

Jo někde jsem včera četl jak jsi porovnával sentry s Tat a bez nich. TaT nejsou vůbec potřeba a ve finále ani RorG, mám jedny naprosto topoví a líp se hraje bez nich. Sentry jsou závislé na tom, jak střílíš ty a co jsi tam psal o těch šipkách ze sentry, tak ty critují za pár mio a to je v porovnání třeba s element arr nebo clustrem nic. Pro příklad jak je to navýšené, tak za těch pár dnů tam solo Dh daly GR 47 na HC a třeba já v S2 mám GR42 bez sebemenších problémů, jen na reflect si musíš zatraceně dávat bacha :-D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Mlok » 25.11.2014, 21:47 hod.

Akorát, že na PTR je pořád ta první iterace DH a už více dní je připravená nová výrazně nerfnutá varianta (která se bude nahrávat s novou verzí PTR, odhaduju, že by to mohlo být i tenhle týden).
Tu stávající verzi je od té doby co je známá ta nová připravená varianta už zbytečné testovat.

A GR jsou o dost lehčí, takže nejde srovnávat s 2.1 a v druhé iteraci DH to bude výrazně horší na vyšších GR (už nepůjde v těžkých situacích střílet do zdi, protože nebudeš tak dělat skoro žádnou dmg, jak bude nerfnutá ta část dmg, co dělají sentry).
Pro první iteraci DH to dle žebříčků PTR ještě je slušné. Jen Barb utekl ještě mnohem více než na live. Otázka co Wiz., když je bugnutý FB set a nejde tedy pořádně testovat a tím hodně ztrácí.

Tu druhou iteraci doufám také nenechají, to by byl skoro konec DH (pro vyšší GR solo).

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 26.11.2014, 05:51 hod.

Zdravím,
včera jsem neměl moc čas na hraní a tu chvilku co jsem měl jsem věnoval spíš LoLku s klukama v partě bez cizáků to bylo super. Dneska to asi vidím stejně, v diablu jestli je to tak jak píšete není moc co získávat. DH testovat, když ho komplet předělají je ztráta času a normální hra jak jsem už někde psal, kde co padne je krap to je ztráta času ještě větší :)

Je fajn vědět, že druhá sezona je o ničem. Pak na ní s největší pravděpodobností určitě nepůjdu. Ono kdyby se začínalo úplně z ho*na, tak třeba možná i jo. Ale když začneš a sice nemáš nic, ale můžeš chodit adventure, kde naexpíš hned a s tím jak na PTR padají lege jsi na T6 oblečenej hned. Když to pak převedeš do normální hry, tak ti zbyde jen ten adventure mod, ale lege moc padat nebudou a tím pádem to vše bude trvat :)

Já jak nemám už teď moc času a až malá bude batolit, tak ho bude ještě méně, tak to vidím na non season, kde mám DH v uvozovkách vymazlenýho a doktora taky. Asi to budu střídat, jeden den WD, další den DH pokud se do hry vůbec dostanu. Nějaký základ mít budu, tak nafarmím ty lepší věci a bude. Jestli bude T6 tak easy jako je teď nebo to ještě víc zlehčí lepšíma itemama, tak to bude lahoda a akorát pro mě na tu půlhodinku hodinku denně. Jo kdybych věděl, že budu moct hrát jako dřív, tak nejspíš tu druhou sezonu prubnu...ale jak píšu, první sezona byla obrovský zklamání. Adventure mod hned z kraje, ta vyhlášená sezonní legenda mi nepadla ani jedna, přitom mi jich za tu sezonu co chodíme napadalo tak milion (myslím legendárek) a z toho ani jedna ta vyhlášená sezonní, takže asi nemá moc smysl čekat, že když budu hrát ještě méně, že mi třeba v tý druhý sezoně padne...tak díky za info pomohlo mi rozhodnout :P
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Stanley » 26.11.2014, 06:54 hod.

:lol: Na PTR je brutalni boost na drop lege. Ten by logicky nemel zustat az pujde novy patch na live. I kdyz... :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 26.11.2014, 08:29 hod.

to těžko, to by se blizz zastřelil vlastní pistolí :) 2000% drop rate nebo jak se to jmenuje, prostě, že to padá jak hrušky ze stromu. Tím stylem by každý měl vše do týdne a za čtrnáct dní by to zas nikdo nehrál. Oni na PTR ten boost dali jen z jediného důvodu a tím je, že to chtějí pořádně otestovat. Tudíž ti všechno napadá na PTR hned a ty pak jedeš všechno a tím jim ty věci a změny nejlíp ottestuješ, než kdyby ten boost nebyl a ty bys to i na PTR farmil měsíc, jak dlouho bys pak testoval? :D

Takže až najede live v tom únoru , nebo kdy, tak dají nějaký mírný boost na první týden, aby nalákali lidi, ale určitě to nebude těch 2000% možná uberou jednu nulu, ale víc bych to neviděl...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Stanley » 26.11.2014, 08:38 hod.

To je jasné, že ten boost nenechají a je jen pro účely testu. Jasně to i píšu v minulém příspěvku.


Shadou píše:...Ale když začneš a sice nemáš nic, ale můžeš chodit adventure, kde naexpíš hned a s tím jak na PTR padají lege jsi na T6 oblečenej hned. Když to pak převedeš do normální hry, tak ti zbyde jen ten adventure mod, ale lege moc padat nebudou a tím pádem to vše bude trvat :)...
Nicméně jsem asi přeskočil druhou větu citace (viz. výš) a myslel jsem, že právě počítáš s tím ponechaným boostem co je teď na PTR do normální hry :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 26.11.2014, 11:53 hod.

No vidíš jakej jsem lolek, já jak to čtu v práci "na tajnačku" rychle, tak jsem si místo "neměl" tu větu domyslel a hned rychle reagoval než někdo přijde :D Tak to se omlouvám :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Stanley » 26.11.2014, 15:55 hod.

V pohode, to moc dobre znam :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Shadou » 01.12.2014, 08:08 hod.

Zdravím vespolek,

chtěl jsem jen pozdravit staré známé a alespoň tu jim říct, proč nejsem a nebyl jsem tak dlouho ve hře. Dal jsem si oficiální Diablo dovolenou po nějakých třech a půl letech. Ze začátku to bylo těžký, chtěl jsem do tý hry skočil, ale po pár dnech mě to už přestalo lákat a teď o víkendu jsem si na diablo ani nevzpoměl.
Podle mě to je hlavně tím, že v současném stavu je to jak ve hře, tak v PTR o ničem. Zjistil jsem, že nový set pro DH na PTR ani zatím dávat nebudou a ani do hry, že to bude až v nějakém dalším patchi, takže v únoru to bude týden farmy ascient krámů a pak zas asi nůďo, ale třeba taky ne. Když teď pár týdnů vynechám, tak pak ta hra bude mít jiný náboj, než když jsem tam šel každý den na pár hodin, to ztrácelo lesk.

Momentálně hrajem s klukama z diabla to LoLko, celkem to už jde, hlavně hrajem v partě na TSku, tak je to fajn změna. Určitě pak bude stejné nadšení až se vrátíme do diabla a budou tam nový věci :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Zaljan » 08.01.2015, 02:59 hod.

jen tak mavam a uz si ani nepamatuju, kdy jsem D3 zapnul... :) mozna se zase na par dnu ukazu v S2...

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Privát u Shadouka

Příspěvek od Jimmi » 19.01.2015, 19:50 hod.

Cafte

kedy otvoria privatek u shadoua?:)
Novy patch je vonku a stale je zavrete...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“