Uber bossovia

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473
Uber bossovia

Příspěvek od Jimmi » 09.09.2014, 08:16 hod.

Zdravim pani

Rozhodol som sa ze by sa mi zisiel nahrdelnik od uber bossov ale sam sa mi do toho urcite nechce:)
Mam par klucov ale tusim 7 2 2 0 cize este aj tie by sa patrilo trochu pofarmit.
Ohladom tormnetu neviem na ktorm by sme to mohli skusat..asi by sme mohli ist od nejakeho mensieho a zistit ci to je v pohode(este som hc uber bossov nenavstivil)
Ponukam do boja mojho fire monka elemental damage 2M a T 47M(nerad by som onho prisiel:))
http://www.diabloprogress.com/hero/jimm ... n/43439674
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jimm ... o/43439674

Nasli by sa nejaki bojovnici co by doplnili partu?

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Uber bossovia

Příspěvek od Shadou » 09.09.2014, 08:36 hod.

Já asi jako většina jedu sezony a na nonseason skočim tak jednou týdně a počítám, že ty ubery myslíš non season vid? Až ripnu sezonní postavu, tak sem si řekl, že už další vyrábět nebudu, tak pak se zas budu věnovat nesezonním a pak bychom to zkusit mohli, určitě se snad někdo přidá :)

Ale spolu s klíčema bych být tebou pofarmili inna set, aby byly všechny mantry, to je strašně znát, sice nedáš takovou dmg, ale ty bonusy pro partu jsou myslím lepší, než těch pár desítek tisíc dmge...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Uber bossovia

Příspěvek od Jimmi » 09.09.2014, 08:44 hod.

Caf shadou
Hej myslim nonseason pravdaze..som to tam zabudol spomenut.
A innas set mam nejake kusky ale sa mi vyhyba opasok:(
Moj plan na final equip pre mojho monka je prsten a topanky z natalys setu (nemam ani jedno ale levelim pomaly season DH:)) a z inas chcem pouzit opasok gate a helmu aby som mal tie vsetky mantry co si spomenul..ale zatial mama otrasne innas gate iba a ziadny opasok a helmu..takz eeste budem musiet pofarmit

Tento equi by som rad doladil o super nahrdelink z ubber bosov:)

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Uber bossovia

Příspěvek od An7yk » 09.09.2014, 08:51 hod.

Přijímam zdarma pozvánky na Uber Bosse na jakoukoliv obtížnost :D
Myslím tím to, že vás protáhnu a za odměnu nebudete po mě chtít otevřít port, deal? :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Uber bossovia

Příspěvek od mdmT » 09.09.2014, 09:03 hod.

... tak to jsem zvědavej, jak budeš protahovat někoho kdo na to nemá přes diabla na t6 :-))))) ... ale nechci rejpat Reptile :-))) ...

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Uber bossovia

Příspěvek od Zaljan » 10.09.2014, 00:29 hod.

tak nejak si neumim predstavit, ze by HFA vyvazil amu na imunitu nebo BT amu do setu... nehlede na to, ze kombinaci main+element+CD+CC/AS a jeste pouzitelne pasivky clovek narolluje tak za 100 let :)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Uber bossovia

Příspěvek od Kubizek » 10.09.2014, 07:46 hod.

Stačí main, cd, cc. Díra, nebo element už se vždycky udělá. Co se týše elementu, tak si nejsem jistý, jestli jej umožňuje každý amulet, ale předpokládám, že ano. Pasivka je loterie, stejně jako dobrý roll. To souhlas. Co jsme zatím zkoušeli spolu se dvěma spoluhráči každý po jednom kusu v nonseason, tak já jediný vyhrál použitelný. Ale i tak ten amu je něco, co nezavrhuji, naopak bych rád farmu uskutečnil, teď ale momentálně v sezoně. U barba je slušných pasivek dobrá 1/5, možná i 1/4, takže z mého pohledu je o co stát.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Uber bossovia

Příspěvek od Kubizek » 22.09.2014, 14:57 hod.

Nazdar panstvo, hledám spolubojovníky na skolení uberů (nejlépe T6) SEASON. Momentálně jsem vlastníkem 6-6-6-6 klíčů a asi je škoda, abych je vypiplal sám. Pokud máte alespoň 2-2-2-2, tak pojďme do toho - vyjde to na 2 komplet runy. Přihlásí se někdo? Nemusí to být dnes, ale pokud byste někdo řekli, že se půjde třeba zítra večer, nebo jak se domluvíme, tak to tak bude :)
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uber bossovia

Příspěvek od Kolmen1 » 22.09.2014, 15:56 hod.

přidej si mě do frendu, jsme 2 a máme hafo klíčů. Já budu dnes cca do 23h a druhej bude od pul9. Ale chce to ještě jednoho, pokud přijde roxi od nas s klanu, tak ten má taky min 4

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Uber bossovia

Příspěvek od Kubizek » 22.09.2014, 16:15 hod.

Tak to je úplně super. Přidávám :-)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“