Cortyxův šlendrián

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588
Cortyxův šlendrián

Příspěvek od Cortyx » 14.09.2014, 22:13 hod.

Zdravím HC komunitu,

je tomuž již skoro druhý rok co hraju HC DIII, chvíli proběhla i SC, ale to mě moc nebavilo. Z historického hlediska jsem hrál tedy i D1 a dost D2, oboje jen SC a bez multiplayeru, teda když nepočítám set players options :-) Hrával jsem toho hodně a nebudu ani počítat ty dny a možná i měsíce, které jsem tomu věnoval(myšleno spíše v hrách jako Lineage 2, Warhammer online,WoW,Aion). Myslím, že se můžu považovat za občasného nolife hráče s tím, že čas od času proběhne i ten den či dva něceho smysluplnějšího :-D Jsem typ člověka, co je spíše itroverního charakteru, ale rád si s lidmi povídám a nerad oslovuju. Rád se tu s Vámi budu dělat o mé strasti, neřesti, výkony a hlavně můj "humor" :-D
Ne teď vážně :) Zkouším sezónu na HC, hrál jsem mága, ale přijde mi slabý na výdrž, tak jsem se rozhodl, že pojedu cruse a je to hned o něčem jiném, přeci jenom ho mám i na nonseason, takže nějakou tu zkušenost mám. Přátel mám v FL docela spoustu, ale málokdy někomu napíšu sám od sebe, ale rád bych začal hrát i partově, přeci jenom k tomu hra a vlastně i Blizz dost přemlouvá a solo je to fakt pomalý .. Takže budu rád, když se mi tu a ve hře někdo ozve, nebere to nějak kách ale vlastně je to workoholik v Diablu, rád si pokecá, napije :-D a poexpí. Nejsem proti pomoci třeba v expení nového charakteru atp.
K tomuhle všemu mě dohnal topic od Shadou, který tak dobře vystihl své "orální" služby na TSku :-D

Abych to zhrnul, budu rád, když se seznámím s novými hlásky na TS, kdy si pořádně zařádíme v Sanctuary :-)


zde je odkaz na můj profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/CORT ... o/32418432 , jak jsem říkal, nejsem sice žádný TOP hráč, ale je se mnou sranda :-D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“