Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242
Re: Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Příspěvek od bolehlav » 09.02.2015, 09:33 hod.

Antabus: Torment se zpřístupní tuším až po dohrání kampaně, nebo dotažení postavy na lvl70, takže to chce posečkat, ale..... proč ne? :D

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Příspěvek od Brawler » 09.02.2015, 10:24 hod.

:-DD ja ty vole zaljane, runy na elitu v díře v old ruins na to sem skoro zapomněl, co se tam člověk naběhal než to tam našel a pak mu z té E padlo prd, natož vytoužená essence=))
A taky kolik charů tam lehlo tenkrát ... čest jejich památce ... jako u každého postu kde člověk psal že lehnul sem popravdě zavzpomínal ... a o pár postů dál sem se zase pousmál, když sem viděl něco ve smyslu "Zakládám sedmou postavu a jdu do toho!! Inferno těš se!!" ... SUPER!!

Já si teď to staré vlákno pročítal a narazil sem na to svoje video po přechodu na inferno :-D ... jó to bylo ještě diablo ...
Druhé video je ale naprostý mazec ... kluci tlučou největšího tehdejšího vrahouna postav, pana Belíka!!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Glf_G5MTUlk[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zHPrq1n6Lyc[/youtube]

Nejvíc mě pobavila asi zaljanova hláška ...
"cca po 70 minutach jsem sundal miniony, ted jeste elitu, porad ji zbyva cca 40 mil HP"
aby "chvilku" na to napsal ...
"wwwwauuuuuuu - prvni DS doma!!! - po hodine a pul, ale to nevadi a chestka "prekvapive" k nicemu, no co se da delat...."

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Příspěvek od Antabus » 09.02.2015, 11:01 hod.

bolehlav: to máš vlatně pravdu, rovnou zapnout t6 asi nepujde..?(potvrdí někdo) . Tak či tak, hrát t6 only , bez pl bodů, bez gemů, prostě opravdu poctivě, je nemožné (ano to si mnozí řikali i o mp10onlynoah :) ) Ale šak to zkuste, ja tomu pár hodin věnoval a je to insane:) Čili asi by se muselo jít s torment obtížností dolu, a otázka, esi je to pak ještě lákavé, t1 mi zase nepřijde taková výzva,ač to rozhodně lehké nebude a všechny ostatní vyšší, to prostě nemá takový zvuk:)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Příspěvek od hulkxxxl » 09.02.2015, 11:13 hod.

jo ono nepujde dát hnedka t6 kua to mě nanapadlo chtěli jsme skusit t6 s2 příběh :( abych udělal prvně postavu na 70 a pak to teprve půjde že?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Příspěvek od Brawler » 09.02.2015, 15:30 hod.

Ano je to tak, tormenty se odemknou až po dosažení úrovně 70, teď sem založil na xboxu a torment nende, takže PC bude to samé ...

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Příspěvek od vyrostek » 10.02.2015, 14:33 hod.

Jak jsem s HC zacal tak jsem i skoncil. S mojim soucasnym pripojenim je HC opravdu HC :-/

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Příspěvek od bolehlav » 11.02.2015, 14:00 hod.

tak jsem pánové zkoušel dát T6 ... ještě před wretched mother jsem měl lvl13 a bílý moby měly i 30k life a potkal jsem dva elitpacky ... drop z nich žádnej.... bez možnosti craftu s dmg cca26 peklo, po vycraftění to bylo někde kolem 70-80dmg a to už bylo lepší, ale i tak. Ten nárust life mobů s každým vašim levelem roste nehorázně.... nedovedu si představit, tak bych měl vykostit ty frozen elity ve sklepě. Nasadil jsem Wiznu a kitoval, co se týče melee charu, tak tam je to mission impossible. Každopádně forma MPXnoAH tak, jak jsme ji hráli, že craft pouze z dropu a vše se nosilo v ruksaku, žádný materiály z truhly, je v T6 uplně někde jinde. Každopádně bychzkusil s někým Wizze, WD a DH, možná protahovat monka a počkat si na auru, kam bychom se mohli dostat, ale dál než SK to nevidím. Opět by to musel max. Crowd control a WD netopýry, ale i tak, s T6 bude SK to co byl Belial na MP10.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Proc jsem zacal hrat hardcore (pribehy hracu)

Příspěvek od Antabus » 11.02.2015, 15:32 hod.

bolehlav koukni na topic torment only S2. Ideální obtížnost pro challenge je t1. Uz jsem to testoval sam- solo rip 18lvl, pak jsem zkoušel i v páru, a i v partě (dvou) to není žadná sranda, 21lvl, odehraných něco přes 2hodiny a SK down -ale meho společníka právě SK IKčkoval, takže obtížnost myslím dobrý :D )

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“