CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267
Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od babacho » 01.04.2015, 07:18 hod.

Neznam kdyby jsi mi to mohl blíž osvetlit. Dik.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk[/quote]



Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk
Prosim moderatora o smazani predchoziho prispevku. Trochu jsem se do toho zamotal. Omlouvam se.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Stanley » 01.04.2015, 07:27 hod.

Také se přidávám ke gratulacím. Je fajn, že to takhle táhnete furt dál. Obě skupiny, o kterých vím, že se u nás snaží takhle vysoko.

A jelikož nemám svoje vlákno, tak se alespoň mezi řečí zmíním tady :lol:, že jsem po ripu ogearoval DHčko na skoro stejnou úroveň a i když pořád slabší než to původní, tak pomsta proběhla a GR 44 jsem dal. Takže koukejte mazat na 46, protože Vám šlapu na paty :lol:

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od DEU » 01.04.2015, 07:29 hod.

Hosi, co si takhle prejmenovat nicky zde na forku na stejne, jako mate ve hre? Zacinam se v tom ztracet :D
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Predy » 01.04.2015, 11:49 hod.

Gratulace sem rád že jste se na to sešli :)

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 01.04.2015, 22:58 hod.

Stanley pokud to bylo na HC a solo tak velkej respect..to uz je hodne peknej pocin. ;)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Stanley » 02.04.2015, 07:29 hod.

To bych se neodvážil Vám to psát sem, kdyby to nebylo na HC :) a bylo to solo s Unity. Teď to frčím na HC sezóně. Na 45 už bohužel do konce sezóny nebude čas, na víkend jedu na Moravu na vínečko :) Ale po patchi chci zkusit novej set a upravenou Natálku a snad to půjde výš.

EDIT: jen škoda, že je to na sezóně, tam to byl Rank cca kolem 200 a na non season by to bylo do Ranku 30 :) Ale krásně to ukazuje, že na sezónu hraje dooost lidí, nebál bych se tvrdit, že víc než non season.

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 02.04.2015, 07:48 hod.

Natalku uz mam pripravenou ;) a na Hallowed se tesim moc >:D .

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 04.04.2015, 13:05 hod.

Raivo a ja vcera DC RIP a veci budu dropovat dlouho na dalsi DH pro GR a vzhledem k tomu ze uz hraju o dost mene to bude opravdu na dlouho :D .

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 05.04.2015, 11:45 hod.

Ale no tak chlapci, takhle by to fakt nešlo :D Budeš holt muset Natas začít zase trochu hrát no, gear se sám neposbírá :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od babacho » 05.04.2015, 17:39 hod.

No taky jsem si říkal, že hoši budou blbnout a vyšilovat, aby dali GR47 a já nemám čas se na to se supportem připravit (potřeboval bych konečně nějaký pořádný defens amu, Achestku) a teď vidím, že s takovou mám hóóódně času. :lol:

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 06.04.2015, 11:25 hod.

Ehh tak sem zatim pohlcen nekonecnou oblohou tak nevim nevim kdy se vratim mozna az prijde patch ale ten skill u letadel je neco co mi docela schazelo...takze kdo mne chce ted potkat musi do vzduchu ale pokud by mne potkal jako enemy asi by sel rychle k zemi >:D .

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 07.04.2015, 05:31 hod.

Hele hele koukej hrát :) My s Karlem zatím poctivě pilujem naše strašidla, GR50 čeká :D

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 07.04.2015, 15:50 hod.

Covece fakt nemam motivaci hrat...a opet sem chcipnul ani nevim jak stalo se mi to same co s wizznou jestli vzpominate full life najednou nula HP a ani pasivka proste nic jen obrazovka ze sem tuhej nechapu to proste demence.....jak rikam davam pauzu a uvidim az bude patch...letadla mne chytla nehorazne bavim se u toho neskutecne takze asi tak...ale nee ze se rozzutecete jen kuli jednomu cloveku dit ja se vratim nebojte ale ted uz to bylo tak monotoni ze sem byl zralej na chocholouzka :lol: .

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od babacho » 07.04.2015, 18:32 hod.

No já mám taky problém s motivací, samotné hraní jenom kvůli expům je v okamžiku kdy tii to pomalu naskakuje o ničem. Ještě to bylo dobré při buffu, ale teď a navíc po té 600. to leze pomalu, zvlášť když nikdo nechce hrát vyšší GR :). Motivace ve formě lootu od Blizzu je Fata-Morgana. Kdy mě naposledy padl pěkný kousek? Ani nepamatuji. Padají mi šitový ringy, amulety o niče, chestky o ničem atd (a to nemluvím o tom, že nejsem nijak vybíravý, neb se mi hodí i defenzivní věci na supporta, ale o je snad ještě těžšší dropnout než offensive věci). Nějaký pěkný kus do FB setu, to je snad zakázané vidět. nehraju moc, ale zase pravidelně a občas by mi mohlo něco padnout. Jo naposldy mi padl ten áčkovej maxík, to je pěkný kousek. Třeba s ním někdy něco zahraju. Jinak moje zkušenost je, že alespoň osobně nejlepší kusy mi napadaj, hned na začátku nějakého období, začátek RoS prvních pár dní týdnu a pak h...., stejně tak po jakýmkoliv patchu. Tak se těčím na tento týden, jestli budu mít radost ze hry. Pokud ne, a ztratím definitivně motivaci ke hře tak se můžu aspoň těšit na Wolfenstein: The Old Blood. Return to Castle Wolfenstein jsem hrál snad 10x, tak mne bude snad bavit toto.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 07.04.2015, 19:22 hod.

Tak ono už máme docela vytuněný main chary, takže posun dál je dost problém - aby mi padnul povedenej ancík, to už musí fejt fakt klika :wave: A stejně, WD je tak na pytel už dlouhodobě, že to stejně není znát, jsem pomalej jako šnek :) Nicméně co jsem čet, tak ani nová verze Zuni to moc nezlepší, Blizz WD hodlá asi pohřbít...
Motivaci mám taky slabší, chci udělat pořádný strašidlo, ale to musí Natas a Raivo dát dohromady své zabijáky ;) Taky tomu hraní už moc nedám, jednak zdravotně furt nic moc, ale proháním víc asijské filmy v telce než D3 i tak :lol: A snad brzo kolo když na to bude energie, pohyb je zdravej :)
Mimochodem patch by měl vyjít teď :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 13.04.2015, 05:52 hod.

Neboj šéfe, na náš klan nezapomínám, jen mi přišlo kolegiální to napsat konkurenci když jsem to zjistil - cellar v The Old Ruins už prostě na expení jiných hráčů na HC nelze použít - chvíli jsem to prdnul do message of the day a své zprávy pro friendy, přecijen naštve když někoho vytáhnete na 45lvl a pak vám ripne v cellaru protože Blizz něco změnil :roll: A přitom zrovna tam to tak krásně expilo :OXO

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Frozen » 13.04.2015, 06:41 hod.

my nejsme konkurence :roll:
nebo aspoň to tak nebereme, teda aspoň já. Nemohu mluvit za zbytek :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od hulkxxxl » 13.04.2015, 06:49 hod.

já bych tomu říkal zdravá soutěživost :D

jinak díky za upozornění, ale v cellar už dlouho neexpíme, přišlo mi že už to nedává ty expy jako dřív
V1: halls 1 - 3 + bounty v katedrále a SK, expený čeká na vyčištěnám wp
V2: vyčistí se začátek patra riftu a tam si expený stoupne

osobně rád expím na normální l70 hře, padá to jak muchy a aspoň je příležitost nabrat nějaký materiál
Obrázek Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od motherfucker » 13.04.2015, 07:10 hod.

Ja osobne teda konkurenci ani soutezivost v teto hre neprodukuji za prve to zavani honenim Ecka a za druhe v teto hre se to provozovat ani neda protoze dle meho nazoru na to neni delana duvod proc si to myslim psat nebudu bylo by to na dlouho a ja uz sem po nocni unaven brou...a vecir se dneska ukazu tak snad tam nekdo bude jinak roztocim vrtule....to je hra kde se da soutezit a konkurovat ;) .

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - představení a nábor duší

Příspěvek od Tyckin » 13.04.2015, 07:46 hod.

Tu konkurenci berte s nadhledem :D
Cellar jsem vždycky fouknul jen prostě když se objevil, což není moc často, a tuším že tam to byly třebas tři čtyři levely - např. z 41 na 45 level jen za tu díru, což bylo fajn - no bývávalo...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“