CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Tyckin » 23.06.2015, 15:59 hod.

Tak tak, já na CZMFT nemůžu říct vůbec nic špatného a odcházím s dost smíšenými pocity - vzpomínám když jsem tam vlez, jak se mi co by víceméně HC nováčkovi Natas a jiní věnovali, pak jsem později to samé činil vůči novým příchozím - pomáhal expit, gearovat, znova expit (věční RIPáci :D ) a ač to nakonec přišlo celé většinou vniveč (nakonec s tím stejně sekli), strávil jsem tam s fajn lidma co hráli častěji u hry přes půl roku příjemné zábavy. Jenže i přes přibývající počet lidí v klanu se nůžky mezi počtem aktivních a neaktivních stále více rozevíraly - takže jak jinde někdo napsal - nač udržovat tři pomomrtvé a umírající klany, když stačí jeden funkční. Bylo by hezké kdyby ty dva přešly pod CZMFT, ale tak nějak asi všichni víme, že to nebylo moc reálné. CZMFT byl fajn klan, teď si musím zvykat u "cizáků" na nové lidi, ale dál už to fakt nikam nevedlo. Nazvat mne likvidátorem klanu není moc fér - klany lidviduje upadající herní aktivita způsobená stářím hry a jejím stavem :{

Tímto se já osobně s CZMFT loučím, vzpomínám v dobrém a dnes zahajuji novou etapu u TheEx ;)

CZMFT jsem nechal funkční, nikoho tamodsud nehodlám vyhazovat a taky tam visí info pro členy o přesunu a důvodech. Co s tím provede staronový leader Natas už není v mých rukách.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Kubizek » 23.06.2015, 18:42 hod.

for Tyckin: udělal jsi to dobře.
Obrázek

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od motherfucker » 23.06.2015, 22:12 hod.

Noo dobre.... udelat leadera klanu nekoho kdo nehraje je blbost trochu se mne dotklo ze mi Tycka napise ze sem zase leader tam odkud zdrhnul s aktivnima hracema jako leader klanu a prislo mi ze se mi tim vysmiva ze jsem zase leader v klanu ktery uz prakticky neexistuje on jako leader mel ten klan uplne zrusit vsechny vyhazet s vysvetlenim jak to je a ende to bych udelal ja...no co uz se stalo....

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Jimmi » 23.06.2015, 22:18 hod.

Natas...podla mna sa este stretneme pri diable.teraz mas ine starosti a radosti ale ked vynde dalsi datac tak si najdes cas znova zaparit....a mozno aj skor:) rad si s teboi zasa zariftujeme:)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Tyckin » 24.06.2015, 05:53 hod.

Natas, leadera jsem na někoho hodit musel - a šoupnout to na aktivního kdo přejde k TheEx je blbost, a někoho kdo tam 2 měsíce nebyl taky, u tebe alespoň vím že mrkneš sem a jsi informován, navíc jsi zakladatel klanu.
A to rušení jak jsem psal - já to rozpouštět nechci - jednak nechat klan existující je jedinej důvod jak těm občasným hráčům co ještě dorazí dát info o tom co se děje a proč, ať pak nekoukaj jak vyvoraný myši :) My pravidelně hrající (5-6 lidí cca) jsme se dohodli na přesunu jinam, to ale neznamená, že tam někdo z těch ostatních nechce zůstat (ač jsou to fakt převážně mrtvé duše už teda až na pár výjimek - Raivo např. nebyl 4 dny online).
Pokud to chceš rozpustit či dát leadera někomu jinému, není nic jednoduššího než se jednou přihlásit do hry a pořešit to ;)
Kdybys chtěl upravit něco tady ve vlákně na úvodní stránce, stačí říct, no problem :)

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od motherfucker » 26.06.2015, 15:39 hod.

Jimmi fakt ne hele.... Dia bylo fajn v jednu dobu mne hodne bralo ale postupem casu to byla stale vetsi nuda....kdyz vidim co prinese novy patch tak se musim smat jen dalsi hovezi do gulase...to radsi zapnu WT a o opravdovou zabavu je postarano...takze bb v pristim virtualnim zivote .-)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Kubizek » 28.06.2015, 21:32 hod.

Hovězího v guláši nejni nikdy dost! :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Tyckin » 17.07.2015, 09:40 hod.

Natas škoda že už nehraješ, nuda fakt není :) Jako bývalí členi už jsme ve třech loupli GR50, v klanu GR51-52, a já si solovku už troufnul GR49 s fakt pěkným 8. místem na žebříčku ;)
Naposledy upravil(a) Tyckin dne 17.07.2015, 16:15 hod., celkem upraveno 2 x.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od DEU » 17.07.2015, 11:03 hod.

Jj, koukal jsem na vas a na te 50. vypadate vsichni moc pekne :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od motherfucker » 25.07.2015, 23:50 hod.

Sorry ale tahle hra je uz fakt easy a ja mam rad tezky hry kde se muzu merit treba i s jinym hracem jako protivnikem...to je pro mne zabavne...ne tupe mackat par tlacitek porad dokola a chodit jak guma jedno a to same dokola jen aby mi treba nekdy padlo...o tom ze ta hra a cil v ni je o hovne se nema cenu bavit... end game jako paragon diky nechci...zebricek uplne k smichu kdyz to kam se dostanes je ovlivneno tim jaky budes mit monstra to neni o skillu hracu ale o vychcanosti...takze ne opravdu nemam motivaci se vracet nebo spis zvracet kazdopadne sem rad ze vas to porad bavi...

PS:ukecal sem Caspera na hru WT absolutne to nedava...je videt ze u nekterych her je toho skillu potreba opravdu o hodne vic :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Tyckin » 30.07.2015, 18:57 hod.

Tak roll riftu má zaručeně solidní vliv (5x jsem vzdal hned úvod, šestý vyšel dobře), ale tak jednoduchý to zase není - s mým gearem by opravdu kvalitní (a odvážnější) hráč zvládnul sólo GR51 či možná i víc, zatímco já udělám pár menších chyb a nepřesností, a na výsledku je to pak znát - je to podobné jako v tenise hráč na 15. a 100. místě žebříčku - víceméně hrát uměj oba stejně, ale zvládnout klíčové a kritické momenty jeden umí prostě lépe ;) Tak hodně zdaru u WT :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Kuki10 » 31.07.2015, 16:38 hod.

Tak esi to hraje poprvé tak se nediv. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Casper
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Casper#2275

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od Casper » 03.08.2015, 15:44 hod.

Nehraji WT zas tak dlouho jako ty ... myslím tanky. A hlavně Diablo na hřebík nevěším ... takže zkušenosti lezou pomaleji.
PS: Mě nepřejmenovali. :)

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od motherfucker » 03.08.2015, 17:08 hod.

Taky to nehraju tak dlouho ale výsledky hovoří jasně :) prostě...bud to člověku jde a má výsledky nebo je lama každopádně WT v real battle je o skillu jako prase kdo nezkusil neví...s Diablem se to nedá srovnávat tam toho skillu potřebuješ opravdu hodně málo takže nejdřív zkuste pak tady dělejte chytré .-)

PS:no jo sem hold rebel :)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“