hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330
hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Jojo WD » 14.02.2015, 10:53 hod.

Cawte hladam odvaznych troch hracov co by boly taky odvazny co by isli vysoke GR aby sme sa dostali do tabulky do 50 miesta a vyzsie
Ja hram za stun barbarian tanka - link na postavu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/joro ... o/42033132
a hladam hracov co by do toho sli somnou. Za normalnych okolnosti by som to siel z mojim klanom ale ty vsetci isli hrat novu sezonu a tak hladam tu, kto by mal zaujem to vyskusat tak staci napisat sem a dal link na postavu s ktorou by ste to sli. Mojim cielom je dostat sa co najvyzsie v tabulke, kedze prvy maju prejdenu 53 GR a chcel som sa dostat aspon do prvej 50ky tak by sme museli prejst aspon 46 GR.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Jojo WD » 16.02.2015, 10:31 hod.

TS je samozrejmostou :) vysoke GR sa bez toho neda ist
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od xpandelx » 16.02.2015, 10:36 hod.

Nazdar, pridaj si ma do FL.Som online denne od 18tej do cca 22:00 alebo od 15:30 do 22:00.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od hulkxxxl » 16.02.2015, 10:59 hod.

klidně se přidám s DH, chtělo by to jedno fear wd a ještě jedno dh

jak koukám žebříčky tak jasně vedou party sestava fear wd, který dokáže hezky garantovat nehybnost elit a omezit jejich afixy na nulu a pak crus, který zase udělá parádní dps boost a dělá kuličky pro dmg DH, nevím jak to dokáže ten barb potřeba vidět

TSko bohužel nevedu, je mi jasný že by se hodilo ale nedá se

můžeme skusit nějaký gr 40 a uvidíme jak to pujde, a kam se dopracujeme

PS: podmínkou u mě je hezké počasí (jsem na nestabilní wifi)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od McT » 16.02.2015, 11:15 hod.

No s barbarem si myslím že kolem té 50 je reálné pohybovat. Ale bez fear WD nemáte vůbec šanci.
TS není potřeba :-D

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od ellumiro » 16.02.2015, 11:17 hod.

Tak pak kdyžtak pisnete ve hře, fear dodám.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Jojo WD » 17.02.2015, 09:20 hod.

moj barbar spravy stun efekt na elitky lepsie ako fear WD, kedze som videl streami ked WDcku utiekli moboviac a uz to mam viskusane, viem dat stunn kazdu sekundu takze sa s urcitostou nepohne nik. a ja mam cas len cez vikend kedze mam tento tyzden poobednu smenu. v sobotu by ste maly cas, ked ano ja si Vas pridam do friend listu a pojdeme to skusit. podla mna je potrebny Dhunter, monk a mozno aj ten fear WD ale ten neni az tak potrebny podla mna by bol lepsi este jeden Dhunter kedze stuny zabezpecim ja s barbarom
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od DEU » 18.02.2015, 16:54 hod.

Ahoj, mohu se pridat se svym DH. Jedu pure DPS pekne odzadu a kdyz to tank umrtvi, muzeme jit okolo 40.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Jojo WD » 19.02.2015, 09:25 hod.

som tak rozmyslal ze potrebujeme WDcko koly totemu a mozno by bol dobry aj ten fear ked mne nieco nechtiac ujde, aby vas to nezabilo, tak ma napadlo ze by slo WDcko ako dmg + 2x DHcko alebo este aj monk. co vy na to?
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od hulkxxxl » 23.02.2015, 12:18 hod.

super hra v sobotu, těším se na další

trochu vázne dmg, udělat cruse je taky volba ale určitě u barb má nějaký možnosti který platí i pro cruse takže plz sehnat bracery strongarm na +30% dmg pro partu a amulet z kešek - AIII + 35% dmg (crus ho asi nemá jak procnout nevm neskoušel jsem), možná toxin gem? dalších 10%, jinak pro dmg dealery je tvorba globů naprosto nejlepší boost takže určitě shout nebo law u cruse na globy, u cruse sehnat flail na consecration pro partu a boty z kešky - AII (jinak jsi jasnej :D)

až na toho posledního RG kterej nám dal zahulit to docela šlo

jediný na co bych fakt upozornil je koukat na boční chodby, přesně si pamatuji situaci kdy jsme s deu smažili vše co jsme měli do dvou bejků kteří se nás chystali rozšrotovat a oba supporti byli kilometr daleko :(


pro inspiraci můj crus http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/45490120
Obrázek Obrázek

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od ellumiro » 23.02.2015, 13:01 hod.

Njn :-) ... tak byl to první pokus :-) ... všichni se učíme ... z mojeho pohledu jsem valil napřed, aby e nepustili afixy a nebylo možné vidět všechno :-) ... a někdy jsem měl problém zjistit, že vůbec něco řešite, pač většinu e jsem objevil ja a když byla nějaká za rohem, tak jsem přeběhl, narazil na další a vůbec mi nedošlo, že každý resime jiné e :-) ... ale super hra, kdy dame další? Středa večer? ... už ted mám v hlavě spooooustu námětů :-) ... ale hlavně by to chtělo nějaký kecadlo ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od hulkxxxl » 23.02.2015, 14:24 hod.

jasně že učíme já jen dávám postřehy z pohledu toho kdo moc nevydrží, a vím že jak budeme na gr 45 tak mi dá ik i malej imp

podle mě by mělo jít první wd, který spirit walkem dojde nepozorovaně k elitám a "uzemní je", jinak ty boční uližky jsou prokletí někdy fakt člověk neví co od tam může vylézt

jo situace s elitama na dvou místech a ještě blbejch taky nebyla nic moc, další jak se potkáme přes týden jsem fakt ko už o deváté

kecadlo bohužel... doma vadí i psaní :D natož kecadlo, vím že na rekordy by bylo super kvůli komunikaci ale nedá se

ještě tě inspiruji iPetr od nás z klanu to jel jako skákače barbara - mraziče + měl helmu která dělala to stejný co wd po shoutu, vysoký cdr = pernamentně zmražený co mu došlo do cesty a jasně že vysoká toughness
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Kuki10 » 23.02.2015, 14:30 hod.

Hulku doporučím ti se aspoň připojit a poslouchat je to lepší. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od DEU » 23.02.2015, 14:45 hod.

Ja dost casto ani nestiham cist affixe elitek a zjistuji je az kdyz se zacne hybat health banka :-) Jinak hulku na gr 40+ uz podle me nema cenu aby chodilo dh bez amu co preventuje arcane dmg. Jail = vetsinou ik a proc a kdyz ne, tak ti vezme min 2/3 zivota a procnes na ostatnich affixech. Jinak v sobotu to slo - procu bylo minimum a az na rg v gr 42 jsme vsechno zvladali temer bez jakychkoliv problemu. Dmg trochu chybi, ale pokud dam misto emeraldu do chestky a gati diamanty, bude ji jeste mene a ik dostanu obcas i tak...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od ellumiro » 23.02.2015, 14:52 hod.

Souhlas :-) ... taky jsem se potřeboval vypostrehovat, pač to by bylo, abychom nedali 45 :-) ... tak ono to časem? půjde pokud bude chuť i zautomatizovane ... ale budeme si muset ujasnit i některé mechaniky, protoze třeba moc netuším, jak to nejlíp nachystat dh, co potřebujete, jestli třeba sbírat globy postupne, nebo je to jedno a tak :-) ... nikdy jsem dh nehrál ... ale to je asi na reseni ingame spíše ... ale ten adrenalin :-) ... sem u toho radši ani nepil :-) ... naštěstí, jelikož jsem ráno dýchal a po standardním večeru u dia by to asi bylo špatné :-/ ... btw top10 začíná někde kolem gr50 ;-)

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od motherfucker » 23.02.2015, 16:31 hod.

přeju hodně štěstí..v pokořování gr 40+ je to docela pr*el :)))))kdyby mel treba nekdo nekdy zajem staci dat vedet...ted uz sme asi pro kazdou silenost...muhehe

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od Jojo WD » 23.02.2015, 19:18 hod.

tak si mam nechat toho barbara ci toho cruse vybavit? inak mam cas len cez vikend lebo praca atd. takze najskor v piatok. Takze podla mna by bolo lepsie mat toho barbara koly stunom na bossovy a vybavit ho tymi itemami co si pisal Hulk ja sa o to pokusim najst to vsetko cez tyzden aby som ich mal do piatku.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od hulkxxxl » 24.02.2015, 08:00 hod.

pokud barb dokáže ustunovat rg tak je lepší protože crus ani wd to neumí, no podle toho jak jsme dostali naprdel mi nepřijde že by ho moc stunoval teda

sežeň bracery aspoň to máš hnedka u kadaly

deu ty už víc papírovej nechoď budeš furt procovat :D už tak ti lítá život nahoru dolu

kuličky sbírat tak nějak průběžně postupně, určitě ne 5 naráz to je škoda
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od dawemorraless » 24.02.2015, 09:17 hod.

Hulk...crus to teoreticky má jak procnout ten amulet ale jestli to funguje netušim ...runa na shield Uncernaity (já ji používám a nemužu si ji vynachválit mobky se mrazej knockbackujou) s velkou cdr což není u cruse problém je furt něco charmed. Rg by ustunovat jít neměl nonstop páč je tam ta časová redukce......líp se mi na to jeví monk s SS pandemonium těch 7s než se zkrátí :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: hladam partu na vysoke GR mimo sezony

Příspěvek od motherfucker » 24.02.2015, 12:31 hod.

Nic proti DEU ale gear na vysoke gr vypada teda jinak...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“