Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.

Hlasování: Myslíte si, že se podaří T6 only challenge dohrát?

ANO
12
52%
NE
11
48%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 06.04.2015, 17:21 hod.

TORMENT 6 ONLY CHALLENGE


Níže psané není žádný zákon a může se upravovat, měnit. Je to záležitost, kterou si tvoříme my, fanoušci Diabla 3 a měla by být k obrazu našemu, takže se nebojte ozvat a diskutovat, ať už přímo zde na fóru nebo mně.


CÍL ?

Dohrát kampaň, tedy projít celou hru, zabít všechny bosse a to jen a pouze na torment 6 obtížnost v hardcore módu. To celé na sezóně 3, která startuje 10.dubna v 18:00.

CO JE POTŘEBA UDĚLAT PRO TO, ABYCH SE MOHL ZÚČASTNIT VÝZVY?

Pro potřebu dodržení pravidel výzvy je potřeba nehrát sezónu tři na HC jinak než v rámci challenge! Toto je zcela zásadní bod.
Založíte postavu novou, sezonní, nastavíte obtížnost TORMENT 6, zapnete kampaň mód a můžete vyrazit na vaši cestou za slávou. 8-) Zopakuji ještě jednou, nelze si paralelně mimo výzvu hrát klasickou sezónu na HC. Váš postup hrou se bude zaznamenávat zde na fóru, je potřeba aktualizovat váš postup hrou - vložíte příspěvek s tím, kam jste se probojovali, jaký level jste nabouchali, kdy jste umřeli, kolikrát:) a případně s kým a váš battle tag. Je vhodné pojmenovat Vaši postavu nějakým názvem odkazujícím na výzvu- ale to berte jen jako doporučení, netrvám na tom.

Využijte též možnosti připojit se do nově vzniklé komunity TSIXchallengeONLY , speciálně pro tuto výzvu, která vám pomůže navázat kontakt s ostatními challengery, poradit se, dozvědět se nové informace a urychlit tak váš progress.



ZAČÍNÁME 10.DUBNA V 18:00

KONEC VÝZVY - datum neznámé, ale očekává se délka trvání sezóny kolem 100dní




PRAVIDLA VÝZVY :



Zásadní pro dodržení pravidel výzvy je výše psané, budete hrát hardcore mód na nové sezóně 3, jen tuto výzvu a pouze kampaň mód. Pokud zjistím, že je pravidlo porušeno, jste z výzvy automaticky vyřazeni , proto si prosím pečlivě rozmyslete, zda jste ochotni si sezónu 3 vyčlenit pouze pro výzvu.

Je povoleno mít v rámci challenge rozehráno více postav.

Je povoleno si věci mezi svými postavami předávat.

Je povoleno využívat výhod plynoucích z předchozího hraní výzvy = vše co při hraní výzvy získáte a neumře s vámi, ( to znamená nafarmenené goldy, suroviny i věci v truhle) můžete při opětovném hraní používat - tento bod považuju za nezbytný, aby se tato výzva dala vůbec dohrát a neskončili jste po několika desítkách ripech v ústavu za spáchání trestného činu v návalu zuřivosti. :) Věřte mi, tuhle challenge nepokoříte na první pokus, ani na druhý :twisted:


Při hraní v partě je povoleno si mezi sebou předávat věci, je povoleno i darovat věci hrači, jenž nebyl u jejich dropu.

Pro hraní v partě není stanoven žadný limit pro rozdíl v lvlech postav, jediné co musí být dodrženo, že lvl hry je vždy podle lvlu nejvyšího v partě.
Pro zcela jasné pochopení, pár příkladů.
PŘÍKLAD 1: je zakázané založit hru s postavou lvl 1 a do takové hry pozvat postavy s vysokými lvly, aby mě protahovali/snadno farmili)
PŘÍKLAD 2: pokud hrajete s kamarády a umřete na 1O urovni, mužete se připojit zpět do party s novou postavou na lvl 1, pokud vás tam ostatní chtějí

Pro dokončení výzvy je třeba projít každou lokaci- tedy "nepřeskakovat" žadnou část příběhu pomocí dějově více pokročilých přátel, například vyhýbání se soubojům s bossy apod. Opět beru na pomoc příklady. Když některý z hráčů zabije Butchera dostane do aktu dva a vy si s ním chcete zahrát akt 2, musíte (klidně v jeho doprovodu) zabít butchera také.


JAK SE DOZVÍM O OSTATNÍCH HRAČÍCH, ÚČASTNÍCÍCH SE VÝZVY?

Zde v tomto vlákně nebo připojením se do komunity na battlenetu. Název komunity je TSIXchallengeONLY. Pro aktuální informace je třeba, abyste sem vkládali příspěvky o svém postupu výzvou, to vám pak usnadní hledání parťáků pro hru.

TIPY TRIKY DO ZAČÁTKŮ :

Na úvod, smiřte se s tím, že umřete, a to ne jen jednou nebo dvakrát, ale umřete opravdu tolikrát, kolikrát jste dosud ještě neumřeli za svou HC kariéru.

S melee postavou umřete ještě rychleji a zoufaleji, na začátek hry jsou témeř nehratelné, ač vzhledem k pravidlům si myslím, že časem bude možné hrát i za ně.

Zpočátku bude pro vás problém mít s lootem, proto přemýšlejte, jak nakládate se zdroji a používejte jich velmi uvážlivě. V této výzvě budete mít prostředků nesmírně omezeně, aspoň prvních desítek hracích hodin.

Počítejte s hrací dobou v řádech desítek hodin

První opravdu hutně zákysný bod vaší cesty se nachází za Old Tristramem - v lokaci ADRIA´S HUT - tam zcela jistě umřete, mějte to na paměti, jestli se tam odvážíte vstoupit.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LISTINA TORTURED SOULS :

Armada #2262 230 PARAGON LVL - 70 lvl BARB ; 61 lvl BARB ; 61 lvl WD ; - nahráno 208,5 hodin
Zaljan #2717 178 PARAGON LVL - 70 lvl WD ; - nahráno 107 hodin
SuperSheep #2120 23 PARAGON LVL - 70lvl CRUS ; 8 lvl CRUS ; - nahráno 32,5 hodin
LordNajmi #2665 49 lvl WIZZ ; 43 lvl WD ; - nahráno 46,5 hodin
JimmiSVK #2473 43 lvl WIZZ ; 32 lvl DH ; 23 lvl WIZZ ; 19 lvl MONK ; - nahráno 31 hodin
Frozen #2576 nyní bez postavy ; - nahráno 0,5 hodin


DarkDeamon #2454 nahráno 175 hodin - Odstoupil
hnu5ak #2242 - nahráno 55,5 hodin - porušení pravidel
Desty #2331 - odstoupil
Talis #2996 - odstoupil




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


HAIL TO CHAMPIONS ! :


Mira #2109 WIZZ Carifuk - nahráno 73hodin 44minut - výzva dokončena 29.4.2015 (19dní) - celkově ve výzvě náhráno 114 hodin
SirBenni #2120 WD BejkII - nahráno 71hodin 42minut - výzva dokončena 29.4.2015 (19dní) - celkově ve výzvě nahráno 80 hodin
Zidy #2293 CRUS MamToRadHard - nahráno 63hodin - výzva dokončena 29.4.2015 (19dní) - celkově ve výzvě nahráno 69 hodin

Antabus #2689 WD OSMICKA - nahráno 41hodin 59minut - výzva dokončena 8.5.2015 (29dní) - celkově ve výzvě nahráno 81,5 hodin

rudisek #2111 WIZZNA MrchaII - nahráno 107 hodin - výzva dokončena 10.5.2015 (31 dní) - celkově ve výzvě nahráno 240,5 hodin

LordBENN #2909 WIZZNA TSixIV - nahráno 60hodin 30minut - výzva dokončena 24.5.2015 (45 dní) - celkově ve výzvě nahráno 162 hodin






------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Příspěvek je stále vy výrobě a jeho obsah se může měnit :)
Naposledy upravil(a) Antabus dne 24.05.2015, 20:38 hod., celkem upraveno 31 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.04.2015, 19:12 hod.

Já do toho půjdu. Tady je aspoň kulervoucí progress :twisted: Radost z každého rare itemu, ultra radost z unikátu/setu a pomalu "půlhodinová" oslava po každé zabité elitě :green:

Pokud někoho nebaví zabíjení na 2 rány, tak by si měl toto vyzkoušet. Nejprve to chce ale posvačit trpělivost, protože toto nemusí být pro každého.

Jen by mě zajímalo, jak se bude šéfovat ten čáryfuk v Adria's Hut, protože ten jeho Frozen je hodně přísnej, když není moc kam zdrhat...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od dawemorraless » 06.04.2015, 20:28 hod.

Já to ještě promyslím.....btw koukal sem že ted dost často trenujete kam jste se nejdál dostali?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 06.04.2015, 20:39 hod.

Adrias hut jsme nepřešli, expili jsme tedy před ní, dostali jsme se kolem 37lvlu, - určitě to pujde i dále. Je to mravenčí práce, a trpělivost musí být ta hlavní zbraň.

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od SuperSheep » 06.04.2015, 21:43 hod.

Taky přidám poznámku. Vzhledem k tomu, že veškeré hraní probíhá mezi Novým a Starým Tristramem (tak jest v našich testech), tak technicky nemáme přístup k vendorovi s amu/ring, jewellerovi, transmog a dalsim vendorum. Budeme s tím smíření, budeme to obcházet adventure modem nebo něco mezi tím? (např. když potřebuju vyndat gem z armoru od vendora (=cannot salvage)).

A malé doplnění pro ty, co ještě s challenge neměli tu čest: Jakékoliv melee vás zabije na max 2 rány, ti tučnější dávaj rovnou IK. Od nejslabších dikobrazů vydržíte tak 4 šipky. Efekty elit nápodobně. Na jakémkoli vašem levelu/vybavení.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Javurek » 07.04.2015, 16:11 hod.

1)můžu úkoly opakovat?
2)musím zabíjet vše na co narazím?
3)proč nemůžu hrát adventure mod?

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od dawemorraless » 07.04.2015, 16:43 hod.

Adventure mod tam je přístup ke všemu a věř že i na T1 to nebylo easy než člověk doběhl a získal port....je to mission imposible :!:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 07.04.2015, 17:20 hod.

sheep a 3. bod javurka:

ADVENTURE MOD - moc se mi to nezamlouvá, beru adventure jako nadstavbu hry. Jedním z důvodů proč ho nehrát je právě ta výhoda volnosti pohybu po celém svetě Sanctuary, aniž bys dosáhl jakkýkoliv progress, máš vše doslova u nosu, chybí mi v tom kontinuita. Můžes si vybrat kteroukoliv lokaci na farmení a jakkékoliv úkoly, z nichž některé jsou dost jednoduché za získanou odměnu. Dostupní všichni obchodníci a artisani, to je též dost velká výhoda. Dále bounties a z nich jisté legy na t6, chození riftů, na 70lvlu i GR a tedy i zisk gemů, to jsou věci, které hru strašně usnadnují. Učel výzvy vidím v potenciálu využít story módu a hry ve smyslu možnosti nastavení brutální obtížnosti ( ostrý kontrast proti tomu, jak ve skutečnosti při běžné hře je T6 lehké, což už určitě nudí mnohem více lidí než mě - proto se dávam na tuto výzvu) Pravidla jsou myslím velmi volná, myslím že se to celkem blíží situaci, kdy se první z vás pokoušeli dohrát první verzi diabla na inferno - s tím, že je to ještě těžší ve smyslu porovánání čisílek, ale zároveň, hra je už mnohem více "friendly" a nabízí hráči mnohem více, než kdysi.

javůrek:

1) ano, můžeš
2) rozhodně nemusíš, taktiky, jak se dostat dále, jak farmit, to je otevřeno hráčské fantazii

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Javurek » 07.04.2015, 17:38 hod.

Nevím no, zkusil jsem to a je to hrozně frustrující a strašne nudné koukat minutu než padne obyčejný zombík.

Tahle challenge už je dost přehnaná. Možná že kdyby to bylo softcore nebylo by to tak hrozné, ale tohle rychle přestane bavit, když musím začínat vždy ten začátek únavnej.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 08.04.2015, 18:18 hod.

javůrek:


jestli máš v pátek večer čas, zkus to s námi, v partě je to přece jen lepší a když umřeš, pomužou ti se rychleji dostat zpět do hry. Bez pořádných překážek není sladký pocit z jejich překonání. SC by byl jenom kamikatze styl - to je k ničemu, to není výzva, a proto SC neuznávam.

Zhruba těch pět lidí už se mi ozvalo, že do toho pujdou, doufám že pár odvážlivců ještě přibude.

Vězte, že slovo nejde má hranice přesně tam, kde vy sami připustíte :


video z testování t6 only

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.04.2015, 20:53 hod.

Pěkná práce :) Největší pomocí ti bylo, že se monstra pomlátila mezi sebou a zbyl jen šéf.

Ještě by mě zajímalo, kolik jsi měl zhruba life. Nějak jsem to nezaregistroval.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od hulkxxxl » 09.04.2015, 05:59 hod.

t6 začátek bude úplná katastrofa a pro melee chary fakt nemožný skoušel jsem tu t1 a už i to bylo dost těžký

možná to skusím za DH ale s ohledem na enrage bosů je šance podle mě minimální to dohrát

dost to ulehčí schování surovin a předávámí gearu mezi postavama i hráčema ale i tak to vidím na moře ripů
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.04.2015, 15:17 hod.

Takže...Mladá je smířená s tím, že jsem dneska v modu invisible. Nabalím si dopředu pár špinek, kolem klávesnice si vytvořím švédskej stůl a můžem začít :twisted: :green: Jen pak během večera budu muset skočit se psem.

Vemu Wize s cílem o co největší zpomalení monster. U DH mám za posledních 6 měsíců namotaných 800 hodin, takže to chce herní změnu.

Pokud bude s kým kecat, tak TS není problém.

Takže za necelý 2 hoďky čao :)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Ride » 10.04.2015, 16:58 hod.

T6 vyzva - pekny, opravdu o tom premyslim, protože nějak hledam duvody, proc D3 hrat. V kazdy hre by mel byt nejaky cil - farmit T6, dat GR40, 45 ... co si kdo zvolí. Bohuzel tim jak sekli s2 to podle me vetsine tak nejak vzali. A jaky jsou cile hrat vubec s3? Skoro vsechno mame uz ted tak proc to nezkusit?

jedina nevyhoda je, ze zavedli ty debilni paragony, bez nich si mohl človek vyclenit jednu postavu a truhlu a bylo to, takhle asi vítr :-( takze se porad rozhoduju, i kdyz zabava jako v MP10noAH uz to asi nikdy nebude.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.04.2015, 02:09 hod.

Takže první seance je za náma ve složení 2x Wiz + 2x WD. Pokud mě pamět neklame, tak každej zatím ripl minimálně 3x :D Ti lepší už i 5x :green: Nejhorší to bylo pro Wize (i mě), když jsme u prvního waypointu narazili na elitu, co měla Frozen. Rip následoval asi za 0,5 sec :D WéDéčka se zachránili díky Spirit Walk. V tu dobu měl každej level cca 21.

Momentálně máme level 42 a už to celkem jde. WéDéčka mají výhodu v pasivce, takže chodí na průzkum, aby se vědělo co má elita na sobě :)

Padlo už i několik unikátů :) Itemy si hážeme jak jen to je možné, aby posílily slabšího spoluhráče. Adrenalin pracuje na plné obrátky...prostě supr hra, i když se občas ripne.

Za Kapitánem se zatím ještě nebylo.

Já to zatím jedu takto: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dark ... o/58620450 (jméno postavy označuje, kolikrát jsem ju už musel založit :D)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 11.04.2015, 08:02 hod.

Takže výzva se rozběhla na plné obrátky a hned první den si vzala pod kosu mnohé nephalems :)

Navážu na Démona nad sebou. Včera po 18 hodině jsme vyrazili v partě ve složení darkdeamon, Mira, Rudisek a já, s menšími přestávkami jsme tomu dali tak zhruba 7,5 hodiny čistého času a byl to vpravdě velice kvalitně propařený čas :lol: Na kapitána zatím nedošlo, dost možná pro velmi fatální setkání s FROZEN elitkou na plus minus 21lvlu, co zredukovala náš tým na polovinu mrknutím oka :shock:
Já jsem nic neponechal náhodě a soutěž o nějvětší lamu výzvy jsem rozjel na plné obrátky a jsem s 5 RIPy suverenní lídr tabulek :lol: :lol: Moc děkuji klukům, že mě strpěli v partě po posledním ripu na 26 lvlu a pomohli mě tak se k nim relativně rychle dotáhnout. Jak WD dingne 30lvl hra se pro něj přece jenom hodně mění, pasivka je nesmírně mocná věc. Rozhodně platí stále, že rozjezd je to nejhorší, po určité fázi strašného pekla přichází peklo s lidštější tváří :D

Jen zmíním,( a příběh nechám na nich:) ) že ač my jsme odvahu na Daltyna nenašli, jiní challengeři už sem s ním v naší výzvě střetli 8-)

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od SuperSheep » 11.04.2015, 13:55 hod.

Škoda že jsem měl včera 'mimořádnou' noční; mám teď co dohánět!

Přemýšlím co vzít za classu; 2x WD/Wiz už máte, tak jestli vzít DH nebo i tak dalšího WD/Wize kvůli cc...

Levelování přicmrndáváním za ostatníma jde teda dobře?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.04.2015, 18:07 hod.

SuperSheep píše:Přemýšlím co vzít za classu; 2x WD/Wiz už máte...
Jedna blbá elita a nemáme nic :D Nebo spíš Wizové nebudou, páč chřipkáči s vodním pupkem už pasivku mají, takže se promění v kostru a v panice doběhnou přes celej akt až do Trsitramu :green:

Já bych se snad dneska večer mohl ve hře objevit, pokud teda dřív nevykopřím. Pokud se objevím, tak bych to viděl kolem 22-23 hod.

Jinak přemýšlím, jak to u Kapitána ošéfovat. Zkusím to časem i solo s DH, i když to asi neklapne. Vyzkouším iks různých variant. Jako první bude SS s runou na 100% run/walk. Ten kovář už je potřeba. Mám plný 2 bágly všelijakýho šrotu. Na třetí ruxak (200 litrů) jaxi nésó love :D

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Talis » 12.04.2015, 10:07 hod.

Dneska, až dojdu domů, tak to taky zkusím, rozjezdu asi WD :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od motherfucker » 13.04.2015, 04:02 hod.

V ty ankete mi chybi moznost zvolit...je mi to uplne jedno ;) :D .

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“