Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.

Hlasování: Myslíte si, že se podaří T6 only challenge dohrát?

ANO
12
52%
NE
11
48%
 
Celkem hlasů: 23

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293
Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zidy » 22.04.2015, 23:40 hod.

Zdravím, tak přináším pár horkých novinek!
Trošku jsme se posunuli, nasbírali pár itemů - konkrétně nějaké části Jade setu, Maximus, nějaké části Harness setu + nějaké lege drobnosti. Asi určitě největší boost byl právě zmíněný Jade set pro Benyho WD. Elitky už zabíjíme celkem obstojně rychle, před žádnou už neutíkáme, ikdyž nějaké kombinace affixů jako např. arcane, wall, jail, mortar jsou pořád nepříjemný.
Dneska na Benyho svátek jsme se rozhodli mu dát nějaký ten menší dárek. Jaký, že to dárek byl? Dárek přímo krvavý! Butcher...

Jak to dopadlo? Viz. níže ;)

Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 23.04.2015, 14:38 hod.

Jste borci :!: Gratulace, GJ.

Dotáhněte to už do konce

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od dawemorraless » 23.04.2015, 15:44 hod.

GZ GJ :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
LordBENN
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordBENN#2909

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od LordBENN » 23.04.2015, 22:48 hod.

Gratulka k pěknému postupu. Já jsem pouze v sólo hře wizárda zdolal Jondara. Elitky si musím vybírat. Aspoň, že existuje pasivka Temporal flux a Paralysis. No čekám, že dropne něco zásadního protože 200k dmg a 15M toughness je celkem bída :).

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zidy » 24.04.2015, 11:25 hod.

Tak dneska dopoledne jsme se sešli a dali krátký run po 2 aktu. Výsledek je, že jsme udolali 3 pack elitek, Magdu a teďka jsme skoro před Zoltanem ;) Zatím nic zásadnějšího nepadlo, možná jen Mirovi nějaká lepší ancient 1h a Benymu ancient Mojo, myslím, že Homonculus nebo jak se to píše :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.04.2015, 11:33 hod.

Koukám, že to pro vás začíná být brnkačka :)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zaljan » 24.04.2015, 19:45 hod.

nejak se mi nedari, ted me sejmul SK na 49 a to uz mel cca 3/4 dole :( asi jsem mel pockat na nekoho a jit na nej v parte :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.04.2015, 17:13 hod.

Takže já ve výzvě končím. Ripnul jsem naprosto stejně jako posledně...Vyhodilo mi to nějakej error a koplo mě to windows. Absolutně nechápu, proč to najednou od nového patche začalo dělat. Stane se mi to minimálně 2x denně. Už jsem D3 i reinstaloval, ale změna žádná.

Equip už začínal být slušnej. Měl jsem 3 kusy Nataly setu (zbraň, boty, gatě), opasek na RoV, použitej Rama gift, parádní ancient amulet...to vše je pryč. Aby ten rip byl ještě zajímavější, tak se mi to seklo zrovna v boji s elitou a v okamžiku, kdy jsem Vaultoval přes Arcane. Takže slain by Arcane Sentry.

Dost možná toto bylo na delší dobu mé poslední spuštění D3.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zaljan » 26.04.2015, 03:57 hod.

RIP... :(

a ted prijemnejsi zpravy:

Zaljan (WD) a Armada (Barb!) prave dosahli lvl70! :) v campagni jsme asi uz 20 lvl pred SK a jeste tam nejaky cas zustaneme, tedy pokud prezijeme

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 26.04.2015, 21:06 hod.

Blahopřeju dalších sedmdesátníkům v našich řadách. Též jsem rád, že to Démon ještě nevzdal a stále s náma ve výzvě bojuje. Já teď nemám příliš na hraní čas a výhledově to moc nadějně nevypadá i v přístích dnech, se svým WD parkuji před SK.

Vedoucí trojice solidně pokročila a je nachystaná před Kullem, věřím že až se sejdou brzy nás čeká další progress a pan Zoltan dostane po KULLEch a Belial pozná, že lhát se nemá ;)




Aktualizovaná listina tortured souls k 26.4.2015 22:00.

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Tomovous » 26.04.2015, 21:11 hod.

Zdar lidi, rád bych se též připojil do výzvy. Tedy hrát jsem začal už asi 2 dny zpátky :) Zatím to moc slavné není, farmím Wretched mothers a mám Wizz 18lvl, DH 12lvl a WD 12lvl. Ripnul jsem s Wizem asi 6x :lol:

Koukám, jak to valíte už na 70tce a těžce vám fandim...kdyby někdo chtěl začít nějakou záložní postavu, tak se rád připojím, páč v partě je to vždycky radostnější. Jak budu online, kdykoliv piště ;)
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zaljan » 27.04.2015, 23:07 hod.

tak dneska spanila jizda od SK dale... antabus pak musel do betle a arma pracovat, tak jsme pokracovali jen s rudym... no krajelo se to pekne, zdana elitka neobstala... a pak jsem ho prekecal na butchera... no zkratim to, chybelo nam 10 sec a lezel, takhle jsme lehli my na enrage... asi poprve jsem citil, ze je fakt snizenej proc koeficient na zaby, protoze fetishove se nechteli moc obnovovat na single target :( mozna kdybych mel misto diamantu v hadrech zlutaky, tak tech 500 int mohlo stacit... kdo vi. Zitra zacinam od nuly :)

rudi
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rudisek #2111

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od rudi » 28.04.2015, 06:30 hod.

Do cca 2/3 HP butchera to slo dobre. Pak totalne vazl dmg. A nakonec upaleni za ziva. Chybelo z 6.5G HP jen 100m (tj cca 5s). Ten enrage je humus.
Hm, ze ja se nechal ukecat. 40h+ prace na nic. Znova equipovani mi nevadi, ale ten postup na 70 uz me totalne sere. Nevim, jestli obetuju dalsich cca 10h totalni pocatecni nudy s 1 spellem a cekanim odkadkoli na skoro IK. Delam to uz asi po 20ty.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 28.04.2015, 15:51 hod.

hošííí ! ! !

Je vám jasný, že společně bysme ho zabili že ? :( proč jste nepočkali, to je velká škoda. Až bude čas, kterýho ted ale mám hodně málo, a když, chci hrát a ne dělat videa:) dodám nějaký další z cest. Jondara mám, SK, nějaký elitky i to jak už to pěkně dáváme na fields of misery s KW i elitkou a stromama..teda dávali jsme.

RIP

takto zahodit už moc pěkný postavy :( :(

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 28.04.2015, 20:32 hod.

Pár videí :




Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 29.04.2015, 18:05 hod.

Aktualizovaná Listina Tortured souls k 29.4.2015 19:00 hod.

Jinak vítam Tomovouse (Lordnajmi) ve výzvě.

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Stery11 » 30.04.2015, 16:31 hod.

Tak jelikož Zidy na pozici sepisovatele a kapitána rezignoval, tak to za něj ve stručnosti shrnu, s jakou krásou jsme pokračovali postupně jednotlivými akty a skončili ... teda vlastne neskončili ale Manthael náš nápor nevydržel. :)

Takže ve druhém aktu, tam kde Zidyho deníček skončil, jsme postupně porazili Kuleho i Beliala, bez větších problemu, nikomu snad nespadly HP ani pod polovinu a Belial stihl dát jen jednu várku výbuchů.

Třetí akt jsme projeli rychlostí, že si ani nevzpomínám, zda se tam stalo něco zajímavého a něco vzrušujícího. Snad ani né, dropy žádný extrémné boosty nepřibývaly a jeidné co stojí za zmínku a probudilo u nás jen malinkou várku pozornosti byl Azmodam, který je tak lehce upravený ale žádná sláva to furt není.

Čtvrtý akt je znám plnou škálou nepřijemných mobů, tím největším a zatím nejhorším byl ten ze začatku ( nevím jak se jmenuje,ale jsou vyvola hodně tech černych mobu kolem sebe, tušim nějak Iskatu:D ) i s tím jsme počítali a zezačátku to šlo opravdu v pohodě, poslední bos s enrage Rakanoth se na nás nestihl ani usmát a už udopočíval v pokoji. Poté nás "přijemně" překvapil klíčník v garden2 a pak hurá cestou k Izualovi, který byl opravdu slabý, až na to věčný jeho zdržování frozenem. Diablo padl nad naše očekávání velice lehce, dávali jsme si pozor aby jsme sundali rychle klony a to se povedlo a bez větších problému jsme prošli i 4tým aktem.

Pátý akt byl také bez větších problému, postupně nám zatopil Uzrael, který ve třetí fázi pusobil lehce dost nasraně a už to od něj dost bolelo,ale naštěstí padl rychle, tak nedošlo k větším komplikacím, Adria asi nebyla moc ve formě ale určitě taky lehká nebyla, bylo to značně nepřijemné jak kolem bylo dost těch slizu, tak takové o trošku zdlouhavější ale bez problému... postupně jsme postupovali k pánovi všech pánu, cestou nám snad nepadl ani žádný boost co by stál za zmínění a závidění. Když jsme došli do 3.patra a chyběla nám už jen poslední rovinka, najednou jsme tak znejistili, jestli na něj opravdu chceme jít. Bylo to naprosto bez připrav, trenování a spolehání jen na to jak jsme silní a nikdo nás zastavit nemůže. Docela jsme ho "podcenili" a sotva se objevil tak benyho první slova byla "mám pasivku" :D Což bylo značne vtipné a na začátek trochu znepokojující, ale beny jakožto zkušený Doktor od jezera hrochů to zvládl statečně a pohlídal si další naskočení pasivky. Dal nám pořádně zabrat, šlo to pomalu, dával nám dost dps, v jednu chvíli se Zidakem hráli na babu a běhali snad 30sekund kolem dokola - jenže nevědel, že Zidy odkoukal běhací techniky od zdadného koně a neměl šanci ho doběhnout. Když přišla druhá fáze boje, začlo to ještě překvapivě dost přituhovat, při prvním rozstřelu koulí, mi spadli HP uplně na minimum ale zvládl jsem to bez pasivky ale tlačitko na potku mám ještě ted promáčkly. Beny už takový štěstí neměl a prcnul... zase .. :D .... Další části boje jsme si dávali pozor, protože jsme vědeli, že cokoliv nám udělá, jakkoliv se nás dotkne bude velice bolestivý a skončime na pasivce, snažili jsme se vyvinout co největší sílu a zabit ho rychle než cokoliv stihne. Což se docela i dařilo do chvíle, kdy mu zbyvalo asi poslední 2mld hp ( při 3pl měl asi 15,5mld) najednou se na mě nějak ošklivě portl a okamžitě mi skočila pasivka, (lahvička byla na cd) měl jsem asi 200k hp, předemnou ty jeho "skvelý" mraky, kterých tam mimochodem bylo jak na srazu mraků, a já začal plašit a křičet, že jsem umřel, protože jsem neměl kam běžet, minimum hp, pasivka proclá a lahvičce doběhávalo posledních pár sekund. Zidy jakožto chytrý hráč, díky nošení věci s inteligenci, ho napadlo že mi sebere fontánku.. rozeběhl se pro ní se vší vervou ale jaksi jak k ní přiběhl uplně žiznivej a unavenej, vypil ji sám a na ostatní se nedostalo a mě se HP nehybly ani o milimetr. Naštěsti po 5 sekundách běhání do neznáma mi došla potka a mohli jsme se na něj vrhnout a zabit ho !

Tímto jsme zakončili celou výzvu t6 ve stejném složení od začátku (skoro) až do konce

ZIDY - CRUS
BENY - WITCH
MIRA - WIZ :twisted:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.04.2015, 16:54 hod.

Ještě jednou velká gratulace! Docela rád bych ten fight s Mathaelem viděl na videu. Mohla to být celkem sranda :D Jo a co se týče zajímavých dropů, tak jste zapomněli, že vám Diablo dropl Taskery pro WD, což si myslím, že není zrovna zanedbatelnej item :)

A pak že je to nemožný :)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Antabus » 30.04.2015, 17:11 hod.

jj, ty taskers byly bez přehánění lege- počkej si- dární :)

Jinak veliká gratulace, jste borci, na 70lvl bez ripu, díky tomu jste taky už v cíli a klouboček dolů za to, parádní výkon. Jinak Malthael je zloun jak má být, epické finále, zatopí i postavám co chodí gr30+, takže se nedivím, že vás tak prohnal. Je fakt, že tohle by mělo hodně velkou sledovanost a taky bych stál o video:)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Mission Impossible - T6 only challenge na S3

Příspěvek od Zaljan » 03.05.2015, 00:20 hod.

butchi down, magda down... para 100 :)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“