Carnevil build

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42
Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 11.05.2015, 18:40 hod.

ahojte...po dlhsej dobe som zase zacal hravat...

dnes som skompletizoval 6 set na zuni tak skusam Carnevil build...
zatial som dal 28 rift aj ked mi to nejak moc nejde nemam to v prstoch este :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Saaj ... o/60586358

mam tam este dost medzier ale ak je tu niekto kto to hra uz dlhsie a pozna to moze mi poradit co vymenit...nahradit...popripade zmenit skilly...psov tam mam lebo neviem co ine tam dat :)

dalej neviem co dat followerovi...cital som nieco o unity ale to mi nepadlo este ani jedno a neviem presne ako to funguje + neviem co k tomu aby bol follower "nesmrtelny" /tak nejak som tomu rozumel z videi :)/...opravte ma ak sa mylim...

oplati sa pouzivat ring of elements ? ak ano tak preco ?

dakujem za odpovede pripadne postrehy ;)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 12.05.2015, 05:32 hod.

Tak mrkni na můj podpis, tam se dozvíš vše podstatné. Gear nemám nic extra, nedávno rip, ale pro orientaci to stačí ;) Amulet bych potřeboval lepší, něco proti poison či lightning, ale zatím není a není :-|
Ring Unity musíš mít na sobě i followerovi, zároveň follower musí mít ten svůj specielní předmět (Templar relic např. u templáře) s vlastností že nemůže umřít - v takové kombinaci pak dostáváš jen poloviční dmg - což pochopitelně lze používat jen sólo :)
Ring na elementy je myslím celkem fajnovej - když vezmu 4 elementy u WD a 200% boost, pak 1/4 z toho je 50% což v průměru získáš - takže 12s nic, 4s pak dáváš brutální bomby, což zejména u guardiana znamená pořádnou nakládačku a HP mu hezky slezou dolů :)
Jinak náš klan CZMFT bere lidi kdybys byl bezdomovec :D

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 12.05.2015, 08:00 hod.

takze po poriadku :)

amulet...něco proti poison či lightning ? nechapem vysvetli prosim :)

ten elements ring skusim teda a uvidim

dalej by ma zaujimalo ci pasivka pierce the veil funguje aj na petov lebo ja som to trosku skusal a nejak sa mi to nezda...ale mozno sa mylim

skusal som aj locus swarm s opaskom ktory mobom znizuje rychlost a je to super lenze mam pocit ze pri locuse neplati bonus zo zuni setu...je to pravda ?

a neviem mozno som v nejakom starom klane este ale ani neviem ako to funguje :) hram skor solo ale nebranim sa nejak spolupraci aspon pokecame pri hre atd :)

vcera vecer som este dal 32 rift a mozno by som dal 33 34 ale len tak tak uz...ty si ako natom stym gearom co mas ?

Uživatelský avatar
Kid
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lisada#2453

Re: Carnevil build

Příspěvek od Kid » 12.05.2015, 08:56 hod.

Ještě bych vyměnil ramena a předloktí za craftěné Ancient Aughild.
Náhrdelníky jsou takové, že některé mají imunitu na poison, arcane ...atd. a navíc tě ještě tento element healuje za % damage.

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 12.05.2015, 10:08 hod.

no o tom sete na ramena a predlaktia som uvazoval ale zatial necham tieto...hlavne koli bonusu na predlaktiach...dost to urychluje hru ked bezne stretnem minimalne 3 4 tie pilony ci co to je...

amulet som videl zatial len mara kaleydoskop ale tak mozno raz padne :)

hlavne potrebujem vacsi atack speed...lepsiu zbran...

daju sa nejako vyresetovat followerovi skilly ? nejak neviem prist nato ako :D

a este otazka...rozmyslam ze ked najdem zuni ring tak si dam mojo Serpent kde mam 30% bonus ze zranenia obrdzia psy...+ zo skilu psov dalsich 10%...je to rozumne riesenie ci ani moc nie ? :) pouziva to niekto ?

Uživatelský avatar
Kid
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lisada#2453

Re: Carnevil build

Příspěvek od Kid » 12.05.2015, 16:14 hod.

sajrajt píše: daju sa nejako vyresetovat followerovi skilly ? nejak neviem prist nato ako :D
Prostě na tu jinou abilitu jen klineš myší :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 12.05.2015, 18:20 hod.

Zuni ring můžeš použít pokud nebudeš craftit Aughild, což je ale velká ztráta :)
A předně jsem u tebe neviděl pasivku na dmg :)

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 12.05.2015, 21:02 hod.

mne ten Aughild set nepride nejak extra super :) teda hram len 35 rift lebo nemam atack speed ani dobru zbran nato...
radsej mam ten bonus na wristoch...
a ved som sa pytal ci pierc the veil funguje aj na petoch a nikto mi neodpovedal :D....funguje ?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 13.05.2015, 06:03 hod.

Tak Aughild je na vyšší GR u WD celkem nutnost - redukce dmg na blízko i dálku, v dalším bonusu pak z elit a bonus do elit, to už je hodně znát :) Na GR47 při jailu jsem dostával téměř IK :twisted: A reflect bez komentáře, to je humus nejvyšší >:o
Pasivka PTV samozřejmě funguje, sice to pak baští víc many, ale většinou s tím člověk docela solidně vyjde a těch 20% dmg navíc je znát. Pasivka na globíky může bejt fajn na T6 či v nižších GR, ale tam zase všechno padá stejně tak rychle, že je to fuk :D
A nechceš k nám do klanu? Že bych tu jako WD nebyl takovej opuštěnej :P

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 13.05.2015, 08:02 hod.

uz som aj vycraftil ten set a skusal ale nejak mi zatial nepasuje :) resp nepotrebujem ho...ten GR 35 davam celkom v pohode aj bez toho a vyssie ist moc nechcem lebo nemam nato este veci...PTV ak funguje tak urcite si dam...
a ten locus swarm funguje alebo nie ? mne sa zda ze niekedy ano niekedy nie :)
a do klanu ist mozem ale ja hravam skoro len solo...za cca mesiac idem do UK cize tam budem mat nato viac casu a chute hrat s ludmi tak potom by som hraval zrejme :) saajt18#2110 alebo neviem ako si ma mozes pridat :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 13.05.2015, 09:46 hod.

S Aughildem uvidíš, je to celkem fajn věc. Ty tvoje bracery v partě můžou bejt pak v GR pro ostatní celkem překvápko, když je dopředu nevaruješ že budeš vyvolávat elitky :)
Klan CZMFT si buď vyhledej v komunitách a dej požadavek, někdo ti to odklepne, popř. si tě přidám večer do friendů a pošlu ti pozvánku. Hra v partě má své výhody - víc exp, jde do rychlejc, bezpečnější, větší sranda, předávání dropu, případně honba za RoRG v bounty A1 jde ve čtyřech na split fakt svižně...
Ale nikdo tě do ničeho honit nebude - když chceš hrát nižší obtížnost, sólo, tvoje věc, jde jen o to k čemu se necháš vyhecovat - já bych taky normálně GR47 nikdy nešel, ale nakonec jsem si dal říct, a přežil jsem :)

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 13.05.2015, 11:29 hod.

ked som bol v UK som hraval v parte dost casto...ale to este nebol ani datadisk :) a sranda to bola super tak isto si to rad zahram ;)
otazka - ten ring RoRG je mozne najst len v A1 v bounty ? a ked ano tak v hociktorom ci len na nejakom mieste alebo z nejakeho konkretneho moba ci elitky ? v normalnom rifte to nemoze padnut ? a este ancient legendarky mozu padnut hocikde alebo tiez len v bounty ? neviem ja taketo veci zatial cize potrebujem poradit :)
a stale mi nikto neodpovedal ci funguje ten LOCUS SWARM pri zuni sete na tych fetishov ? :)

Uživatelský avatar
Kid
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lisada#2453

Re: Carnevil build

Příspěvek od Kid » 13.05.2015, 11:45 hod.

sajrajt píše:otazka - ten ring RoRG je mozne najst len v A1 v bounty ?
Ano
sajrajt píše: a ked ano tak v hociktorom ci len na nejakom mieste alebo z nejakeho konkretneho moba ci elitky ?
Z odměny za celé bounty. Na T6 je 100% drop legendárky a jde o to, jestli budeš mít štěstí z tabulky itemů co tam padají.
sajrajt píše:v normalnom rifte to nemoze padnut ?
Nemůže.
sajrajt píše:a este ancient legendarky mozu padnut hocikde alebo tiez len v bounty ?
Kdekoliv a i vycraftit jdou.
sajrajt píše:a stale mi nikto neodpovedal ci funguje ten LOCUS SWARM pri zuni sete na tych fetishov ? :)
Nerozumím otázce, nechápu souvislosti :)

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: Carnevil build

Příspěvek od ellumiro » 13.05.2015, 13:03 hod.

Locus funguje, je to mana spender, občas ho používám. Rorg ještě padá z a5 bounties, resp. z krabice, ale šance je menší, jelikož tam padají všechny věci z ostatních čtyř aktů.

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 13.05.2015, 13:16 hod.

Kid - pytam sa nato ci locus funguje ako mana spender a teda plati ten 275 % bonus pre fetishov ak pouzivas zuni set a mas 6 kuskov...

ellumiro - ja som to skusal a nejak sa mi nezda ci to funguje ci nie...funguje to mozno 1 2 s ale mam pocit ze nie po cely cas jeho trvania...tym som si skoro isty...niekedy je to sice dost tazke odsledovat...ak by to funfovalo preco by to nikto nepouzival ? ved locus oproti acid rainu alebo piranam zasiahne neporovnatelne viac mobov, dlhsie trva a ked mas opasok ktory spomaluje mobov tak by to bola idelna volba pre tento build nie ? a dik za odpovede ;)

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: Carnevil build

Příspěvek od ellumiro » 13.05.2015, 13:30 hod.

Tak zkus dát creeping pasivku ... ja ho nepoužívám, pač když jsem rozjetej, tak furt klikám a pak mi dochází mana :-) ... a pak nejsou zdroje na tornádo apod. ... a navíc to má málo damage a haunt ti může dát navíc 20% dmg ode všech (když jses v partě) a stoji podstatně méně ... takže za mne zhruba tak

Uživatelský avatar
Kid
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lisada#2453

Re: Carnevil build

Příspěvek od Kid » 13.05.2015, 13:41 hod.

sajrajt píše:Kid - pytam sa nato ci locus funguje ako mana spender a teda plati ten 275 % bonus pre fetishov ak pouzivas zuni set a mas 6 kuskov...
Jo ták :) už chápu.
Jak psal ellumiro, je to mana spender, takže ano, ale nikdy mne to nenapadlo použít :)
Je to na krátkou vzdálenost a Acid cloud hodím kam chci, trefí velký prostor, napopuje fetishe a procne Zuni.
Proc ze Zuni je na 4 sec, ať to aktivuješ čím chceš ne? :)

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 13.05.2015, 15:00 hod.

no dik hosi...skusim ten haunt...inac som zabudol ze to trva len 4 sekundy :D takze asi preto mi nesedelo ze ten locus fungoval len na zaciatku :D ...ale inac ten locus s opaskom kde spomaluje mobov je super vec na vysokych GR podla mna...skusim to nejak otestovat a dam vediet ci som prezil :D

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Carnevil build

Příspěvek od sajrajt » 16.05.2015, 08:39 hod.

tak som ripol akurat do p..e
rift 39 ale uplne skurveno nalosovany....same musky, skakajuci kkti, samani a velky otvoreny priestor...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Carnevil build

Příspěvek od Tyckin » 16.05.2015, 10:46 hod.

RIP. Doufám že už jsi přijal mou pozvánku mezi friendy abych tě mohl přihodit do našeho klanu :) Ačkoli nevím jestli vůbec tenhle víkend půjdu online, hokej je hokej :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“