Spoluháči na SHC

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539
Spoluháči na SHC

Příspěvek od Hyp3rion » 17.09.2015, 18:37 hod.

Zdravím, hledám nadupané spoluhráče na season hardcore progress, farmení a zábavu. Pouze hráči schopní efektivně farmit gr 60+.

Pište tady, do hry či se můžete přijít podívat na můj stream a domluvit se :-)

Budu se těšit - Hyperion

http://www.twitch.tv/hyp3rioncz

cotanapadne
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od cotanapadne » 18.09.2015, 06:22 hod.

heh ale zabudol si napisat, ze kolko barbarov ste uz zabili pri vasom efektivnom farmeni :) a ze nech to nieje WDcko ktore robi naj dmg :D

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Hyp3rion » 18.09.2015, 10:38 hod.

Barbarů padlo zatím jen 6 :D A hrát s WD to je na další RIPy :D a to se mi už moc nechce hele ...

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Stanley » 18.09.2015, 11:13 hod.

Nekde jsem cetl a nam to taky pomohlo, vypustit area dmg... Efektu je sice stejne, takze dropy fps muzou byt, ale lagy jsou pryc, a to ve 4, dve HT WD a grupa pres obrazovku.

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Hyp3rion » 18.09.2015, 11:39 hod.

ono je vice veci nez jen area ... ono WD vetsinou ani zadnou area damage na gearu nemaji a Kazdy char ma tu svoji zakladni a i tak WD laguje ... ono nejen WD treba i pain enhancer gem a podobne ale ne v takove velke mire jako WD ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od hulkxxxl » 18.09.2015, 11:53 hod.

co jsem četl tak hlavně ten pain když se sejdou dva a víc barbarů dokáže hezky zalagovat hru

celkově s vyšší obtížností roste počet živejch mobů (nepadá to na IK) a tím to jde celé do kopru
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Hyp3rion » 18.09.2015, 11:58 hod.

hulkxxxl píše:co jsem četl tak hlavně ten pain když se sejdou dva a víc barbarů dokáže hezky zalagovat hru

celkově s vyšší obtížností roste počet živejch mobů (nepadá to na IK) a tím to jde celé do kopru
To bych netvrdil Chodim gr 60+ s 2 barbama co maji pain a v pohode se to da (obcas malickej kousanec) ale s WD je to jina pisnicka :D

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Stanley » 18.09.2015, 12:02 hod.

V zakladu zadnou area dmg nemas. Ale davas si ji na paragonu. Ja kdyz jdu do party tak AD vyndam z paragonu a je vsechno cajk.

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Hyp3rion » 18.09.2015, 12:13 hod.

ano ale kazdy to ma v paragonech naklikane :-) a prece nestratis potencionalni bonus damage jen kvuli tomu ze to mozna obcas malicko lagne ... to jsem tim myslel A tou zakladni jsem samozrejme myslel paragon ktery ma kazdy

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Stanley » 18.09.2015, 12:34 hod.

No, taky hraju HC a 5-10 vterin dlouhej lag na 55+ neni uplne fajne. Kdybych nemel LpS Monka, tak jsme byli vsichni pod drnem :) Me WD bavi, sere me, ze je Blizz neschopnej, tak to aspon resim takhle a kamosi uz me pousti do hry :DD

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Hyp3rion » 18.09.2015, 12:50 hod.

tak to je snadna pomoc :-) hraj neco jineho :D

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Stanley » 18.09.2015, 12:57 hod.

Proc? Ja mam vyreseno ;) Lagy nejsou, parta nedrzkuje a s Blizzem nic neudelam :)

cotanapadne
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od cotanapadne » 18.09.2015, 14:22 hod.

Stanley ty mas aspon stastie na partu :) nie ako Hyp3rion, ktory len potaba barbarov a s wdckami sa nebavi :) ale kazdy sme dajaky :)

Uživatelský avatar
Hyp3rion
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hyp3rion#2539

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Hyp3rion » 18.09.2015, 14:46 hod.

kurde :D to WD si to nejak da ale co chudaci ostatni s a ty lagy .... zzz navic s tebou je mame hrozne :D

cotanapadne
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od cotanapadne » 18.09.2015, 16:01 hod.

hehe mno barbari ked pri tebe umieraju to ti nevadi :D ale pri mne aby moncicaci umierali? to uz sa panovi nepaci ze?:D:D

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Spoluháči na SHC

Příspěvek od Brum » 05.03.2016, 08:27 hod.

Ahoj,

Nechci zakladat nove vlakno, tak ozivim tohle. Sezonu jsem zacal opet jako mekýš, ale kolem PL 700+ mi došla šťáva. Tak jsem si řekl, že bych konečně více vyzkoušel HC, kde nemám žádné achievmenty a tak. Od releasu D3 proběhlo jen pár nesmělých HC pokusů. Mám na season HC WD jen pár hodin (PL cca 140) a solo to dá na T8 max. Ale už jsem se začal rozhlížet po lidech, že bych si spestřil hraní občas. A tady jsem narazil na problém. Nemůžu nikde najít lidi, a teď nemyslím jen pro T6-8. ale obecně. Jako čekal jsem, že lidí kolem bude míň, ale kanály, které jsem pro HC našel jsou úplně mrtvé.

Kde sháníte lidi do grupy (jedno jaká obtížnost), když pominu Váš klan, nebo sehrané party? Jsem v CZSK klanu, který je svým zaměřením spíše softcore, ale nechci odcházet, páč tam jsou fajn lidi a žije to tam. Možná jsem jen netrefil ty správný chaty, ale šel jsem po těch s nejvíce členama ... Máte nějaký tip na kanál pro random lidi na season HC? V kanálu SEASON HC CZSK, který je zmíněn někde tady, za poslední 2 dny ani noha, respektive ani čárka v odpověď.

Hraju skoro každý večer, byť to střídám s Planetside 2 teď (na to, že jsem za svých 20+ let strávených u her FPS nikdy nehrál, to fakt žeru :))

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“