Random Hero Challenge - season 7

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice
Random Hero Challenge - season 7

Příspěvek od Marast » 31.08.2016, 22:38 hod.

Jak už jsem pár klukům z klanu slíbil, tak činím.
Abych si udržel aspoň malý zápal při hraní Dia 3, rozhodl jsem si to okořenit jednou výzvou na kterou jsem kdysi narazil na battlenet fóru.
Nechal jsem se inspirovat a se začátkem sedmé sezóny jsem využil té možnosti to zkusit.
Upozorňuji, že ten můj progres je docela pomalý. Trochu je to podmíněné i tím, že jsem dostal vygenerovanou vůbec tu nejnižší možnou obtížnost, a tak si to jedu hodně na klid.

Základní princip této výzvy je ten, že si vše vygenerujete zcela náhodně. Postavu, pohlaví, jméno, obtížnost, dovednosti a společníka, který vás bude doprovázet po jeho získání. Pak už se jen stačí objevit u Nového Tristramu a naplnit svůj osud. :D Já pro svou postavu jen přejal pravidla, která se svého času používala u Diabla 2 LoD. (Full clear, no re-run, single pass.)

Pro ilustraci jsem to zdokumentoval následovně.

Až nyní jsem zkoušel vygenerovat několik desítek charakterů, abych se ujistil nejvyšší možnou obtížností a dostal jsem tak pouze master. Bude to nejspíš způsobené tím, že byl daný generátor vytvořen pro svou dobu, kdy, jestli si dobře pamatuji, nešlo začínat na obtížnosti Torment. Samozřejmě pokud by se tu našel někdo, kdo by to chtěl zkusit na Torment, ať použije jiný generátor speciálně přímo pro obtížnost.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge - season 7

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.09.2016, 16:45 hod.

Měl sis dát do losovačky jen T1-T6, protože Normal atd., to je o ničem.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Random Hero Challenge - season 7

Příspěvek od Marast » 20.10.2016, 23:47 hod.

Tak jsem si konečně našel čas a nahrál ke shlédnutí to, čeho jsem byl schopen v dané výzvě dosáhnout. Nakonec jsem se to rozhodl udělat s obtížností tak, že jsem každý další akt začal o obtížnost výše. Pátý akt tak vyšel na T1 a to už bylo docela zajímavé. Bohužel jsem se vrátil příliš pozdě, abych to nějak rozumně dokončil. V osobním životě se potýkám s velkými nepříjemnostmi a na hraní vůbec nemám náladu, tudíž výzvu v sedmé sezóně lze pokládat za neúspěšnou....
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“