Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: Graveyard

Příspěvek od skyrim1988 » 15.02.2016, 13:59 hod.

Dik kolego :) Ale nastve to.Uz jsem si na pohodu ficel T10 a v GR 35 udelam takovou pi... a celo to pohrbim :( No hlavne,ze jsem si daval na vse majzla.No coz.Zacnu na novo.Nejake veci jsem za tech 35 HC hodin,nazbiral ;)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 15.02.2016, 14:18 hod.

Tak dnes druhý RIPík v sezoně na DC. Celkově 4. na této sezoňe. Tentokrát nasral, už jsem s tou postavou pěkně farmil, odsejpalo to a teď opět od začátku. Ještě včera pěkný RIP při powerlevelingu, když se na otevřené mapě Raivovi jedna potvora zatoulala ke vstupu do riftu, tak jsem se portnul na druhou stranu vstupu a tam byl zombík. Takže neřešitelná situace. :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Graveyard

Příspěvek od skyrim1988 » 15.02.2016, 15:38 hod.

R.I.P pane :( Ja taky cekal smrt diky DC nebo lagum a ono ne :D Nj hral jsem si na nesmrtelneho :D ,tak to mam za to...

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 15.02.2016, 16:05 hod.

Tad nezbyva nez hrat toho klokana. Je to docela zabava, ale porad mam problemy s fury a nekdy se mi zda ze u toho hrani mackam klavesy jak vysinuty

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Graveyard

Příspěvek od Stanley » 15.02.2016, 16:15 hod.

RIP oběma ;)

Strecho: co pasivka, to si sel pres nebo ji nemel? :)

Babacho: skokan je fajn. Strasne mi ted bavi a jeste k tomu mi hned po vyexpeni jako prvni lege padla Ackova zbran na earthquake :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Graveyard

Příspěvek od skyrim1988 » 15.02.2016, 17:18 hod.

Ja si ani nevsim jestli pasivka procla.Stalo se to strasne rychle.Vim jen,ze jsem chtel pred tim chtel utect a misto toho jsem jak trotl nabehl na smrt :(

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 15.02.2016, 19:01 hod.

No taky mne baví, oproti WW waste barbarovi je bezva, že dává takové šupy. Hrál jsem to jenom chvíli a u gurdiena jsem oproti němu se skokanem jenom chvilku. Je dole na to šup. Je pravda, že jsem s ním nehrál žádnou vysokou hru, ale taky jsem se mu zatím moc nevěnoval. Tak po tom ripu mýho farmiče, ho zkusím. Ale bude to chtít trošku zacvičit. Jak říkám občas mi chybí fury a když nemám ještě protočenej leap, tak je to taková zoufalost, že mačkám tlačítka jak zběsilý. Asi to chce cvik. Ale teď mne zase čeká levelení gemů, na to zase nemám klíče. Tato sezona se mi moc nepovedla. Trčím furt vzadu, všichni mi utekli o parník a někteří i o dva. Ale jinak je dobře. :-)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Programos » 17.02.2016, 08:46 hod.

Kdyby nekdo, dost casto litam speed rifty 25-40 na gemy, rift pod 2 minuty. Tak pokud by chtel nekdo po RIPu naexpit gemy, zkuste napsat.

Jinak, zda se mi to nebo tuto sezonu se umira nejak malo? Zatim sem ripnul jen jedno DH a to uz mam 650+ paragon. To se mi nestava :D
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 17.02.2016, 10:46 hod.

No to by se mi docela hodilo, protoze jsem zvladl v poslednich 14 dnech 4 ripy na DC, ale hraju nahodile. Podle toho jaka je atmosfera doma. Ale v patek budu vecer pripojen, neb ma zena skolni ples.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 17.02.2016, 10:48 hod.

Karle přesně proto jsem nechtěl hrát sezonu - furt jsem pozadu a něco mi chybí :D Člověk musí bejt víc aktivní, a nebo neumírat, resp. ideálně obojí abys se udržel závisláků jako je Brawler :green:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 17.02.2016, 11:29 hod.

No na sezone mne vychcipane postavy tak nemrzi, zase bych vyklucil chary na non-season. Blby je ze ted uz muzu jenom supportovat a nebo jet reakora, toho bych snad poskladal, abych dal nejakou rozumnou obtiznost. A nebo zase neco skladat od zacatku. S tim WW waste barbarem jsem rad ze ufarmim neco na T8 ale tennprogres je potom zofalej.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2016, 12:26 hod.

babacho: 4x ripnout na DC za 14 dní? :shock: Chlape toto nebude mít s Blizzem nic společného, Tady bude nějaká krpa u tebe.

Tyckin: Z mého pohledu je non-season nuda, kde všechno mám :-| Proto u mě season vždy vyhraje.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 17.02.2016, 13:06 hod.

No bud prestanu hrat a nebo to budu muset resit. Ale nemam predstavu od ceho se odpichnout. Jediny co muzu rict, ze je to vzdy na zacatku hry. Pustim PC, blizz klienta zalozim hru, sup do riftu a po par minutach, snad do minuty a je to. Co mne napada, tak jedine chvili zevlovat ve meste a pockat jestli bude vse ok a pak hrat. Jinak nevim jestli ma cenu neco zjistovat u poskytovatele. Jedu na net po kabelu od Netboxu.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 17.02.2016, 13:07 hod.

Samozrejme, ze ty DC jsou i ve hre ale to neni tak casty, obcas mne potka DC kdyz jsem ve meste.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Graveyard

Příspěvek od skyrim1988 » 21.02.2016, 03:50 hod.

Bohaaa ja zase zarval :( Ty Anc veci a gemy me opetovne pekne serou :( A znova to byla podivna smrt,asi molten.Cosik ke me pribehlo,zablesklo se a DEAD...Predpovidal jsem to ale :( Za celou hru 5x pasivka...Znameni se vyplnilo.No coz.Zalozni veci nahozeny a jede se dal.Vidim to,ze to dorazim na 600 PL a dam si chvilu pokoj.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 21.02.2016, 11:21 hod.

RIP. Asi to chce změnit přístup ke hře a nebejt tak divokej :) Jak prolítne pasivka tam se musí šupem pryč ;)
Ale hlavně se nevzdávej, jen si musíš asi zvyknout na HC styl hraní no :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Graveyard

Příspěvek od skyrim1988 » 21.02.2016, 11:48 hod.

To byl proste mimo den.Nemel jsem dal pokracovat.Vzdyt byl moment kdy si tak beham a koutkem oka vidim CD na pasivce :D Vsak proc ne ze :D Ee neodradi me to.Jen me to stve,ze to byla zase zbytecna smrt.Vzdyt ja nestihnu zemrit ani na ty lagy :p

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Graveyard

Příspěvek od Slw » 22.02.2016, 12:48 hod.

babacho píše:Samozrejme, ze ty DC jsou i ve hre ale to neni tak casty, obcas mne potka DC kdyz jsem ve meste.
Zkus to pingovat na pozadí jak sem ti psal. A při DC šup ven na ping a hned uvidíš jestli provider je viníkem.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Graveyard

Příspěvek od Mlok » 22.02.2016, 13:09 hod.

Pingem většinou nepozná nic. Pingem by pouze poznal, že provider zcela ztratil konektivitu do Telie. To se sice stát může, ale častější problém je občasné rozpojování vytvořených připojení.
Tzn. nějaký aktivní prvek po cestě sem tam sestřelí připojení. V tu chvíli ping nepozná vůbec nic, protože ping pokaždé navazuje spojení nové. Sám jsem si tímhle problémem prošel a ping na pozadí bylo první co jsem zkoušel a nevedlo to nikam (ve chvíli DC pingy vždy v pohodě, přesto problém u providera byl).

Větší šanci má při monitorování Wiresharkem, ale tam už tomu musí aspoň trochu rozumět (a samozřejmě pustit předem monitorování a čekat na DC a pak analyzovat záznam kdy došlo k DC). Ale ani tohle nemusí přímo ukázat na problém (tedy uvidí tam jasně, že došlo k resetu připojení a jestli přišlo zvenku nebo ho inicioval počítač na kterém hraj, ale tím ještě neodhalí kde a z jakého důvodu po cestě k resetu došlo).

A dočasná ztráta konektivity nevadí. S tím si D3 poradí. To si lze vyzkoušet odpojení ethernetové kabelu od PC třeba na 1s. To D3 rozdýchá a zůstaneš pořád ve hře (netestoval jsem jak dlouhé odpojení to rozchodí, 1-2s určitě ano, to jsem zkoušel).

Ovšem reset spojení od aktivního prvku po cestě už ne, to dojde k okamžitému DC.

A problém DC je v 99% na straně uživatele/providera, prostě mimo Bliz. To 1% jsou případy, kdy to na serveru Bliz. sestřelí celou hru. V tu chvíli ale nejde ani umřít, protože samotná hra dále nepokračuje. A pak se párkrát občas objevil nějaký globální problém u Bliz. kdy chvíli docházelo k velkým DC u hodně uživatelů, ale to bylo vždy po chvíli vyřešeno.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 28.02.2016, 09:13 hod.

Tak mi zařval můj hýčkaný monk s armádou alíků, do kterého jsem narval půlku augmentů. Prostě na začátku farmení GR57 naběhnu mezi elity, stáhnu k sobě a hra se kousne. Mačkal jsem klávesy jak blázen, ale půl minuty se to nehýbalo, DC a po přihlášení do D3 monk dead. Pravděpodobně spolubydlící vstali na neděli neobvykle časně a zapnuli wifi, když jsem začal hrát GR, protože do té doby mi hra ani neškubla. Pěkné nasrání po ránu. :evil:

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“