Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 01.11.2015, 11:20 hod.

Včera mi na HC sezóně zařval static charge monk. Jelikož se mi dlouhodobě nedařilo získat Hellfire ring s potřebnou pasivkou, hrál jsem na hraně rizika bez Near Dead Experience. Cca 15 hodin to vycházelo, ale pak přišly na GR51 dva packy kladivounů, koupil jsem několikanásobnou pecku a sbohem a šáteček.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 01.11.2015, 12:27 hod.

RIP

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Graveyard

Příspěvek od Stanley » 01.11.2015, 13:10 hod.

RIP, bez pasivky uz je to opravdu jen otazka casu :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 01.11.2015, 17:09 hod.

RIP, já už teď po posledním ripu po pasivce jdu radši do města :) Jeden HF amu zařval po těch 118h, druhej běhá ve hře, třetí už nemám a se*u už případně na něj, moc práce :D

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 02.11.2015, 10:02 hod.

Je to jistejsi, protoze staci mala nepozornost, lag nebo dc a desitky hodin jsou kvuli tomu v trapu.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 02.11.2015, 11:10 hod.

Vcerejsi posledni rift s Tyckou byl tak vyzivny. Takovou cukaturu jsem jeste nikdy nezazil. Se nedivim, ze ses na to hned potom vybodl. Nevim jak ty, ale me to delalo tak snimek za dve vteriny. Normalne me na monitoru ty tvoje sipky staly ve vzduchu :-) To byl rift opravdu vo hubu. Ale zase jsem se mohl pekne kochat cisilkama co mi tam letala.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 02.11.2015, 13:58 hod.

Tak mě to běhalo normálka, šel jsem prostě spát dle plánu :) Ovšem rift fakt výživnej teda >:D Ale málem jsem tam RIPnul - utek mi support monk Raivo, zratil buff, dostal pasivku a jak jsem mizel, dohnal mne ještě takovej ten vysávací duch a jednou si cucnul :D Naštěstí mi nějaký HP zbyly. Až pak jsem si všimnul, že jdem GR60, vůbec jsem nekoukal že to ten dobytek Raivo zvyšuje z toho GR55 :green:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 02.11.2015, 22:40 hod.

Support monk Raivo už čuchá ke kytičkám vodspoda R.I.P. Sotva jsi dnes odešel, tak to zalomil v 70tce. Tak doufám, že dá brzo nového monka dokupy, přece jen se s ním ty 60tky hrajou dobře. Teda pokud to zrovna nelaguje.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 03.11.2015, 06:52 hod.

Ale. No na každýho jednou dojde :twisted: Předpokládám že záložního gearu má tuny, s tím jeho paragonem už toho naběhal dost a dost :)
Já si dám ve středu projímadlo, čtvrtek kolonoskopie + kapslová enteroskopie, když se nic neprotrhne a kapsle nezasekne ve střevech, v pátek půjdu shánět zase souly na ty HF amulety :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 06.11.2015, 11:11 hod.

Jo, jo, vcera uz s PanemTomasem vesele skotacil v GR62 :-)

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 08.11.2015, 22:23 hod.

Další RIP pouhých 21h po předchozím - WD Ayaka si dala na T10 rande s Perditionem >:'(
Byl jsem sólo, objevil se, portnul na mne než jsem se probral, pasivka, utek jsem skoro přes celou mapu pryč, portím se do města, najednou zase byl vedle mne, takže jsem port přerušil, spirit walk a útěk dál, ovšem on si mne našel a tentokrát už mi jí natáhnul definitivně - holt férovej souboj jeden na jednoho vyhrál no :twisted:
Co ale naštve, 10 minutek před tím jse oblíknul pěknej HF amulet (jedinej z 23 kousků dobrej), pocraftil Aughildy, hezky vylevelil gemy, a to všechno jen proto aby mne ten zmetek sundal >:D

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 08.11.2015, 22:29 hod.

Rip. Tenhle schmeid po tom co da ik portem chvili neportuje ale diskuje. Takze staci utect z jeho dosahu a ihned townportal.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 09.11.2015, 06:58 hod.

Njn, jenže ty disky mi daj solo taky IK asi v současném stavu :) Holt smolík, že se na mne portnul asi 1-2s před tím, než se mi dokončil port do města - já si netroufnul u něj stát a doufat že to stihnu, ale zase jsem začal prchat spirit walkem, a pak už si na mne fakt došlápnul :D Správnej guard prostě >:D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 16.11.2015, 23:00 hod.

Zase jsem chcípnul :OXO Šel jsem na T10 portem zpět s pasivkou s aktivním spirit walkem, ukrutně dlouhej load (7-10s!) a i po naskočení obrazu kdy už se mobky hejbaly, postava nereagovala tak 2s - svinstvo na to že mám SSD :evil: No neměl jsem se vracet no :) Nová zkušenost...
Yoko byla sejmuta kosou Death maiden, pěkný svině, už mne jednou sundaly když mi zatuhla hra :roll:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 16.11.2015, 23:45 hod.

RIP Mně procla pasivka pri sedmem pivu a čtvrtem fernetu a do ted zapasim doma s bossakem. [emoji16] Ale ona uz si za tech par let manzelstvi zena zvykla, tak to bude opet bez Ripiku. [emoji41]

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 17.11.2015, 11:35 hod.

:D Já zase nechtěl přijít o drop, kluci už byli blízko bosse, tak jsem hupnul zpátky i s tou pasivkou - najednou byly mobky kde dřív ne, a hlavně, ten loading byl neuvěřitelnej - normálka když jdu portem zpět na mapu, jsem tam hned, např. u kraviček se takhle běžně vysypávám, tohle bylo neskutečný a stálo mne to krk :roll: Chcípu moc rychle poslední dobou, nestíhám sbírat novej gear :) A už mám v prackách posledního ancíka :{

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Graveyard

Příspěvek od witekcz » 17.11.2015, 13:21 hod.

Twe, ty za jednu sezonu zrakvíš tolik, co jiní za celý život :D VRAHU! Masový vrahu! :D
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 17.11.2015, 13:46 hod.

:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 17.11.2015, 19:01 hod.

Dostávám se do formy prostě :D Ale RIPuju jen čistokrevný japonky :green:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 17.11.2015, 22:58 hod.

A byl jsi dnes na place?

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“