Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 28.02.2016, 10:09 hod.

RIP, holt doma je doma no :) Tak si alespoň sprav chuť nějakou Japonkou :D Já jdu okukovat mladou Aoi Miyazaki :P

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 30.03.2016, 21:10 hod.

Tak jsem u Raekora získal IM palici a tak jsem si říkal, ž euž s mým stylem hraní na něm není co vylepšovat a kam se posouvat, tak jsem se rozhodl, že si zase udělám klokana. No byl hotovej raz dva, v bedně bylo dost krámů. ZH jedný jsem ho skoro celého vohákl do Ačkovejch věcí mimo asi tří kousků. Dnes jsem si chtěl jenom potáhnout na něm gemy na 50tku. A opět DC. V této sezoně už pátý Ripík na DC, a teď i druhý klokan. To je na nasrání. Už aby byla šestá sezona.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Graveyard

Příspěvek od skyrim1988 » 31.03.2016, 08:20 hod.

RIP pane :( To ja nestihl zhynout na DC.4x to byla ma chyba a hloupost...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 31.03.2016, 16:30 hod.

RIP. Hele Karle a to si myslíš, že v šesté sezoně už nebudeš mít DC? :D
Mimochodem já ji rozjedu taky, ale nedělám si iluze, že bych ostatním v klanu stačil :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Graveyard

Příspěvek od babacho » 31.03.2016, 18:35 hod.

No psal jsem na netbox a odpověděli mi, že mám dát extra pevnou linku a internet na jiný router, tak to zkusím jinak prehazet a pak pojedu a budu zkoušet kde je zakopaný pes jenže tam mám ještě naveseny síťový disk a tak nevím co to zpusobuje

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 04.06.2016, 16:03 hod.

Vypadly pojistky a můj dobře rozehraný DH se na GR58 odporoučel k pánu. Moje spolubydlící z toho měla záchvat smíchu. Ale byla v místnosti, takže událost se stala bez něčí sabotáže. Takže už si v bytě nemůžu být jist výpadkem wifi nebo elektriky na žádném místě. :evil:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 05.06.2016, 10:48 hod.

Tohle by se ti v Soulu nestalo :twisted:
Já chtěl včera zase po delší době zahrát (rýma už dobrý), ale zvítězil korejský seriál "My Love From Another Star" :D

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 06.06.2016, 14:46 hod.

Byl jsem ubezpečen, že teď v létě tu budou výpadky elektřiny na denním pořádku, jak nejen Malťani budou ve velkém zapínat klimatizace a větráky, tak to ta síť prostě sem tam neunese. Holt malý ostrov. No paráda, abych zase neskončil u SC.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Graveyard

Příspěvek od Slw » 07.06.2016, 10:13 hod.

malá upska za pár šupů by třeba píchla. já bych o ni uvažoval být v Tvé pozici
edit: ale je fakt, že pokud spadne celý ostrov i poskytovatelem, tak nepomůže ani svěcená. člověk by musel znát tech detaily
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Graveyard

Příspěvek od Tyckin » 08.06.2016, 19:33 hod.

Nemá se poflakovat v zahraničí, stejně tam nejsou žádný asiatky :D Jináč já asi delší dobu neripnu - přestávám to hrát, nuda nuda nuda bohužel :{

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Graveyard

Příspěvek od DEU » 23.11.2016, 18:41 hod.

Je to asi dva tydny co jsem zrakvil svoje DH, se kterym jsem hral od konce 5. sezony. S vyjimkou max 10 hodin behala vzdy max Torment a max GR. Sel jsem GR 65, kde jsem skippoval moby, abych mel RG co nejblize vchodu. Bohuzel jsem si vzal prilis velke sousto, dosla mi behem vaultovani discipline a pak me usmazil nejakej radovej mob. Dosahla na 475 hodin, 64.426 elite killu, coz je po prvni 590 hodinove postave muj druhy nejlepsi vysledek v survibilite.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“