MF/MP/run efektivita

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54
MF/MP/run efektivita

Příspěvek od zenit » 29.11.2012, 16:03 hod.

Kámoš (DH) a já (Barb) - běháme runy Aktu 2 MP0, který zvládáme v pohodě i MF gearem, takže, alespoň já, se dostanu s paragonem, NV a gearem na přesně 300% MF. Jsme schopni chodit docela bezpečně i Akt 3, ovšem bez MF gearu - což i přes navýšení dmge znamená prodloužení runu a podstatnou část.

Rozhodnout se jestli běhat Akt 3 na MP0 či 1 je volba jednoduchá. Mě by spíše zajímalo jestli je podle vás lepší běhat Akt 2 MP0 s MF gearem - cca +200% MF z gearu (celkově rychlejší a i s MF gearem a rozhodně více bezpečné) nebo Akt 3 MP0 s damage gearem (pomalejší, krapet větší nebezpečí, jen cca 100 MF, ovšem lepší iLVL).

Jak jsem říkal, rozhodnout se jestli Akt 3 běhat s MP0 či 1 je lehké, protože iLVLy budou pořád stejné, ovšem na MP0 je člověk schopen zabít o MOC více mobů než na MP1, kde je zvednutí MF vzhledem k zvýšení HP mobů absolutně neefektivní.

Já osobně si myslím, že než upgradujeme gear, je pořád výhodnější chodit Akt2, kde za minutu padne více rare itemů než Akt 3, kde jich padne méně, ale (velice relativně) "lepších".

Jaký je váš názor?

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: MF/MP/run efektivita

Příspěvek od Reve » 29.11.2012, 16:17 hod.

ja si myslim, pokud davate akt III na MP0 vpohode tak to je jasne lepsi...XP a i ty itemy...

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: MF/MP/run efektivita

Příspěvek od zenit » 29.11.2012, 17:03 hod.

Akt 3 pro nás představuje -200% MF...

Asi by bylo nejlepší udělat nějaké testy... hmm...

EDIT: BTW při posledních testech představoval rozdíl 200% MF (100% jeden 300% druhý) na Akt 1 MP1 přřibližně 30-40% více rare dropů.

saaajt18
Fallen Shaman
Příspěvky:60

Re: MF/MP/run efektivita

Příspěvek od saaajt18 » 29.11.2012, 18:58 hod.

radsej chodievajte act 1 mp1 ak zvladate ak nie tak mp0 s vysokym mf a relativnou bezpecnostou ako chodit act 2...pokial vas osobne extremne ten act nebavi tak nema ho zmysel chodit...ja chodim s velkym mf act1 hlavne pretoze ma bavi a je to bezpecnejsie a s mensim mf act 3 pretoze padaju relativne lepsie predmety a hlavne viac xp...vsetko mp0...za priblizne rovnaky cas mi padne viac veci v prvom acte ale vacsinou ilv 60,61,62 a malo 63...v tretom pada ovela viac 62 a 63...cize je to relativne co sa oplati viac chodit vo vasom pripade :)

coolgee6
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: MF/MP/run efektivita

Příspěvek od coolgee6 » 18.12.2014, 05:52 hod.

all rezz, armor a hp mas v pohode :) ...cize dps...a to bud cez as alebo crity :) co je lacnejsie nato sa zameraj...ted je AH nejaka dodrbana takze tam nic poriadne neni aby som ti poradil :) ale ringy by sa mohli dat aj lepsie najst, tak isto amulet a tak isto aj ruky :) hladaj ;)
we are the pioneers in providing 1z0-027 exam dumps and test king tutorials with ndm pass guarantee. Download our latest testking www.bgsp.edu questions to pass real exam of mcitp training in Pittsburg State University

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: MF/MP/run efektivita

Příspěvek od Stanley » 18.12.2014, 06:52 hod.

:lol: :rofl: :lol:

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: MF/MP/run efektivita

Příspěvek od Kubizek » 23.12.2014, 11:10 hod.

:D
Obrázek

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: MF/MP/run efektivita

Příspěvek od babacho » 23.12.2014, 18:28 hod.

Co to je chalani, nejake nove okenko pro obveseleni?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“