HC Mumik a jeho brečící koutek

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814
Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 26.06.2015, 05:34 hod.

tak vcera pri GR44 rip. Mel jsem dobrej cas, ale bohuzel prisla elita, kreta mela FROZEN+ZDI+JED+nevim. Celkem v klidu jsem ustupoval a strilel, ale pak prisla pasivka, kdy jsem byl obklopen zdmi. Hodne mi pomohla nesmrtelnost a lahev na prochazeni zdmi. Bohuzel jak jsem zacal zdrhat, tak ty zdi byskladali jeste jednou za me a tzv me uplne blokli, ze jsem se nemohl ani hnout. No aspon, ze jsem umrel v boji.

Dalsi DH je hotovej, tentokrat na mraz bez raket, ale 1 - se mi to hraje nejak divne, 2 mam 15???????? kamenu na zbran, ale 0 craft a 0 droplejch zbrani. Proste mi zadny nepadaj. Tak GR50 bude muset v parte pockat, protoze mam gemy jen lvl 40.

Hura do dalsich bojů :-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 09.07.2015, 13:40 hod.

641 paragonu a mam ANC natalku. HURAAAAAAAAA uz jsem myslel, ze mi do konce sezony nepadne. Toz konecne si zkusim poradne ten set. Neco mam, volaako upravim, vlezu do GR 40, ripnu, zanadavam ze su debil kam to lezu a dem znova. Ou jeeeeeeeeee

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.07.2015, 16:19 hod.

Tak jako jestli ju hodláš z fleku ripnout, tak to mi ju radši dej :green: Jináč ještě jednou gratz ;)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Kolmen1 » 13.07.2015, 09:00 hod.

ANC Natalka není vůbec potřeba, stačí ti ANC Belfire nebo Camamita...ANC zbraň stačí mít v main hande. v offku můžeš mít zbraň a točit u ní klidně základní dmg třeba na dmg do elit.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 19.07.2015, 17:27 hod.

1 minuta chybela + 4x pasivka. Sakr solo 45 je nejak rozbity :-)

EDIT:
2 pokus upna traga, krysak boss, predtim mouchy+skokani a ti bleskovaci litaci. Bleee, proste total propadak :-D, ale aspon jsem polepsil nejaky gem a neripnul, takze pohodička :-)

Edit:
3 pokus jsem dal rovnou 46, dobra mapa, ale vysvetlila mi to jedna elita, jak se mam protahovat, takze naskok byl v kélu. Modlil jsem se v dobreho bossaka, protoze jinak 0 sance a objevil se Koulař. Kurna kuchal jsem ho dlouho jak svina, ty porty na postravu proste nesnasim, ale tu jsem aspon mel cas zdrhnout a nebyla to autopasivka. Itak jich bylo tuna, takze opet to nebylo ani tesny :-DDD

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 22.07.2015, 22:07 hod.

Hura, 1/2 ukolů co jsem si dal pred sezonou je splnena. GR 50 v grupe je tam. Ted jeste ten solo 45 a je to :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 25.07.2015, 07:30 hod.

Dalsi pokus 45 dopadl pas + 5 sec lag = RIP. Je pravda, ze jsem pres pasivku hral dal, ale holt s lagem jsem pocitat nemohl. Pravdepodobne bych RIPnul i kdybych ju nemel :-(. Vybavu nemam (na ten set s cim to chci hrat), takze vylevlim nejaky gemy a do te doby snad neco padne :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 02.08.2015, 09:16 hod.

Hura MARA DH je zase k svetu i s gemy. Dalsi pokus o 45 valny uspech neme, ale aspon jsem neripnul :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 01.09.2015, 19:41 hod.

Hra na provizornim netu je oravdu příšerná. Je to HC jako prace, protoze latency nejde pod 200 a jak je velka mapa, tak je to mazec. Rychle potrebuju nabrat set na multishot, s kterym to budu aspon trochu moct hrat, ale za skoro 90 paragonu jsem nabral 1 vec, na natalku 2 a mara 4. No proste sezona uzasna,myslel jsem, ze to pripojeni pojede troška lepe, protoze sam si vubec hrat netroufam takze ve hre delam jen bonus na zkuš a MF :-((( o nejakych vyzvach nemuze byt moc rec

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Brawler » 03.09.2015, 07:03 hod.

Moxi, jak píšeš ... je to HC jako PRÁCE ... to se mi moc líbí to přirovnání, byť je to překlep asi :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 05.09.2015, 12:40 hod.

jj preklep, ale jak jsem ho objevil, tak jsem ho tam nechal, aby se i lidi zasmali :-D

Jinak jsem skompletoval diky Sonniho radam a vsem surovinam Multak a musim rict, ze ty veci mam na LOW urovni a krajim T6-7? Kurnik to me ta hra ale pekne nastvala, je to moc lehky, pro děcka, uplne to posrali minula sezona byla o 1000000000000000% lepsi. Nechapu.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 02.10.2015, 18:42 hod.

Tak aby jste se zasmáli jaky su kreten: Dneska jsem byl chcípnut PK (poprve)

ne ze bych o tom chtel nejak psát, ale zas takova klasika to nebyla, nebo aspon ja co hraju 95% public jsem se s tim nesetkal. Past byla klasicky v první mape, ale pánové byli 1/2 ve meste a druha v jiny mape. Navic práve zabili-proste chcipla elita, tak jsem si rikal, ze ok, ale stejne jsem sel do prvni mapy, ze to omrknu jak sou daleko. No neomrknul jsem, pockal jsem az se mi odblokuje PC a v klidu zalozil novou postavu (diky za protazeni Demone).

Kdybych se portnul na toho, co tam skosil tu elitu, byl bych nekde na mape a uplne v klidu, ale to na T10 s DH nedelam a ted je pozde naříkat. Mrzi me jen ANC opasek + luxusni zápestí a gemy na lvl 50, ale ty proste casem upeču. No holt to asi jednou muselo prijit, protoze ja sice nehraju tak casto, ale davam si hodne bacha. NO co, pouceni bylo, hraju dal a panum přeju at si to hrajou jak je to baví, protoze tohle byla moje a jenom MOJE blbost.

(zadny proflakly jmeno to nebylo, nebo jsem je neznal)

HURÁÁÁÁÁÁÁÁ OD ZNOVA, uz jsem chodil GR50, tak budu chodit snad aspon 40. Se to neposere :-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 22.02.2016, 20:29 hod.

krasny RIPák jsem si dnes dal v solu 72 u elity. V boji to nebylo, vypadek netu či ci, D3 mi zas rozesralo komp, nik se nestahovalo, proste klasika traparna. Ani obrazek z toho nemam, dival jsem se.

S mym casem nemam na to, abych farmil skoro top gear, ktery jsem mel a hlavne ty gemy, vlastne tunu gemu, protoze skoro vsude jsemmel +250 nebo 300. Jinymi slovy kaslu na tuhle sezonu, nema to uz pro me smysl se o nejaky ty mety pokouset a nekam se hnat.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.02.2016, 15:38 hod.

RIP. Škoda, že už se na sezoně nepotkáme :( Ale třeba se ti to ještě v hlavě rozleží a dofrčíš :)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 24.02.2016, 21:51 hod.

JJ vcera uz jsem pařil, 15 minut SC non sezonu

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.02.2016, 22:00 hod.

Tak to jsem jakože nečetl.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 28.02.2016, 19:32 hod.

jj byla to ostuda :-) pomatení smyslů

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“