HC Mumik a jeho brečící koutek

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama
Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od motherfucker » 15.02.2015, 22:38 hod.

T6 strík strík

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 18.02.2015, 23:28 hod.

Děkuji panu Bra za INV na krabicu. Konecne mam ring. MUHEHEHE a je mi jedno ze neni nic moc. HURAAAA jasam :-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 08.03.2015, 20:04 hod.

Po navratu z dovoleny me Diablo pozdravilo moc peknym The Ringem a k tomu 2x Wičulák opasák, navíc moc pěkný. Tož po tý sadě věcí se SIL, INT, meču atd atd mam radost :-). Toz snad se na 1000 pokusu uz povedei nejaka pekna Ancient bouchačka a ne ten luk, co jsem stvoril misklikáčem.

(k videní na postave Kuratko)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 16.03.2015, 22:55 hod.

dnes mi padl moc krasny pasek WH na wize. Sakr ja ho asi budu hrat, padaj mi pro nej jen top ancientky. Asi je prestanu rozdavat nebo likvidovat :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 05.04.2015, 21:52 hod.

Tak sezona skoncila. Moc slavny to s dropem nebylo a best bouchačku jsem dostal (diky Demone). Dokonce mi už 2x dropl i kriderluk a ze jsem mel radost, i když nebyl k nicemu :-). Co mi od vydani paragonu + sezona1+2 porad nedroplo ani jednou je ta zasrana Calamita. Jak dlouho by mel tu hru normal clovek hrat aby ju drop? Osobne me to prestava bavit, takze hrajem dal, prece me nemuze tohle vytočit, sem uplne klidný .......... GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 09.04.2015, 19:19 hod.

Co se dneska deje? Me se vubec nechce otevřít Diablo. Můžu klikat na ikonu do alelůůůůja a nic to nedela, pritom vsechno ostatní normálne funguje :-(

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od babacho » 09.04.2015, 19:32 hod.

No taky jsem se tesil ze si zahraju a vidim ze asi ne.
Edit:
Musím to sem napsat. Budiž mi to administrátorem odpuštěno, je to poprvé a snad naposledy. Blizzárdéé ty mě tak sereš. Hilm Laudon, mám tak málo času na hraní, po dlouhé době je stará dobrá manželka pryč, děcko chrápe jak doga, patch je spuštěn a já místo abych si zahrál musím čumět do zdi. :OXO

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 09.04.2015, 21:15 hod.

ty woe ja to mam stejny, zena sla na nejaky Zumbání-hopsání, deti sli spát v pohode, zadny bugr, hadani atd, proste ideal a prd. Serou me kreteni Blizáčtí

EDIT - su ve hre. Doba prihlaseni 2,15hod. Noooo vstavam do prace, tak se muzu v klidu odhlasit :-(

EDIT2: ANother comp is loged with your information a KICK! UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

EDIT3: no ve hre jsem byl minutu. Po dalsich 10 minutách, kdy me to nechce lohnout na to se*u

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 18.04.2015, 07:02 hod.

Stal se zázrak. Poprve jsem dropl Calamitu. OU JEEEEE. Sice je uplne spatna, ale nechavam si ju. No trvalo to hodne dlouho teda. Jestli tak dlouho budu cekat na nejakou druhou, tak za 2 roky zase napíšu :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 23.04.2015, 21:36 hod.

No ja se pose*u. Padla mi dalsi Calamita a to jsem ju cekal tak za 2-3 roky. OOOOO jake bylo me prekvapeni, ze zrovna ancient. Uplne jsem se bal podivat, aby to nebyl takový ten ancoš za trest, kdy si clovek povzdechne a v klidu to rozloží. takže takhle:

Mrknul jsem ... infarkt ... krísení manzelkou (ale pro baseball batem??? Asi me doražela) ... znovu mrk ... hurá výskok + rozbitej lustr, následně polálený pazoury od žárovky, vychladnutí, 3 štamprle a OUJEEEEEEEEEEEEE.

k vidějí tu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Moxm ... o/58370851 a jukejte rychle, ocekavam nejakou RIP/DC/KRUTOLAGOBLIZZZZOHMYZO pomstu

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.04.2015, 22:12 hod.

Ride píše:Tak sezona skoncila. Moc slavny to s dropem nebylo a best bouchačku jsem dostal (diky Demone).
Sice trošku se zpožděním, ale nemáš za co ;) Zastávám názor, že když pro item nemám využití, tak ho radši věnuju někomu jinému, než aby se mi válel v truhle.

Gratulace ke Calamity :)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 24.04.2015, 10:13 hod.

no bohuzel nekteří hrabači si vec radeji daj do truhly, aby ju nikdy nepouzili nebo ju rozloži a nepočkaji ani chvilku. Ja taky rozdam tunu veci :-), treba i na publicu veci postnu a sem tam se nekdo ozve. Vsak matroše uz mam ted celkem dost :-)

EDIT: hraje nekdo vubec ten natalka set? ja tak nejak nevim jak to spravne valit.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.04.2015, 11:10 hod.


Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 24.04.2015, 15:39 hod.

diky demone :-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 25.04.2015, 10:27 hod.

je to strasna sranda:

dneska bublic GR a co jsem nevidel. DH 70+320 a ALL ANCIENT. WAW ja mam jen zbran a gate (zadna slava) + ucraftenou 1 vec. nechapal jsem opet. No aspon ze to hral jak blbec, to jsem se bavil. Chce jit 40+ bez tanka, divi se ze nechcem vic a pak porad lita do mesta s pasivkou. No asi to bylo malo ne pána.

No ale poradte mi, kde to teda nabral? Jo kdyby to byl nejaký magor s paragonem 600+ co u toho sedi 24/7 a stříká si to u barbarky, to bych se nedivil. SAKR s tímhle, mit to co on, tak uz jsem tu svoji vytouzenou 45ku pokořil.

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od motherfucker » 25.04.2015, 14:17 hod.

Zavist je hnus a to ze Dia je o smart dropu ti jeste nikdo nerekl...? kdyz uz ti to samotnemu nedoslo...

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 28.04.2015, 13:05 hod.

Dneska jsem si pal RIPáček v trialu. No uplne zbytecny a vcelku nepochopitelny. Po vlne 45 jsem mel pasivku, tak jsem si rek, ze ok, napsal jsem pas Sonnimu a sel ven. Jak jsme se na krajicku oba portili (ja zacal driv samo), tak se stalo neco ... no ja nevim co protoze jsem najednou koukal na ducha. Slain by Lacuni Huntress. Toz partak stal uplne na stejnym miste jako ja a rikal, ze mu normal teleport bezel a nic se mi nestalo.

Toz GR 40+ budou muset počkat, prosel jsem o:
1x supr bouchačku+ring
1x supr Ancient RING+RAMENA+BRACERY
1x slabsi ancient gate
1x prumerna helma+zbroj+toulec
3x gem 43

no asi nejvic je skoda tech anc ramen a ringu, ty byly supr. zbran nejakou vyhrabu, sli jsme 2, tak mi zustala calamita. Vlastne jsem z toho nevysel "tak spatne", protoze ta moje vybava nebyla TOP ani omylem. Ale i tak je to skoda, preotoze to nebyl zadny epic boj a i tu moji slabcackou vybavu budu farmit taaaaak .... s mojim stestim .... do konce sezony :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 14.05.2015, 20:39 hod.

Sakr, zase RIP. Zkousel jsem solo 43 a prd, elita, pasivka lahev a zed. jen jsem cekal az zed zmizi, ale holt jsem nemohl dat IDDQD a pffff supr DH je v nebičku. No co se da delat. Paradoxne chodil vestsi GR nez jeho predchudce s horsi vybavou a daval to. Problem zase budou kameny, nastesti mam nejakou zalohu, ale regeneracni nemam. No co se da delat, me ebavi nekonecny farmy, kdy stejne nic nepada, tak udelam dalsi DH. Chjo, to sem asi zas na chvilu GR 45+ v parte dochodil.

Tak a z vesela dal :-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.05.2015, 20:46 hod.

Podle mě je Vault daleko lepší na ústup jak SS.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 14.05.2015, 21:51 hod.

to je pravda, ale tady by me nepomohl. Ta zed tam byla hned a drzela me prave ta nesmrtelnost. podle me chbelo tak 0,00prd a bud by zed zmizla nebo bych to mohl dat znova. Ale to uz je jedno, novy DH je vyexpeno.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“