HC Mumik a jeho brečící koutek

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814
Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 29.08.2014, 16:56 hod.

neprovedli neco ti bidaci s Kačkou? Je nějak lakomá a nechce vůbec podržet ... e teda dát něco aspon průměrnýho. Lakomka. Toho fire DH asi jen tak nepostavím. GRRR na ni :-)

Hra - asi vyzkouším sezonu. Bavit me to od zacatku nebude, toz co nejrychleji pasivku + 70, aby se dalo něco hrát :-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 31.08.2014, 08:27 hod.

Tak mam lvl 70+0, toz looser :-)

Jakmile budu mit trošku schopný gear a ne dmg 100k, tak taky protazení vrátím a děkuji všem pánové. Ono hrat od zacatku je pekný, ale kolem lvl 30 jsem se zacal strasne nudit. Na 70 to bylo utrpení, zž abych mohl hrat aspon relativne normálně, rekneme T1.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 04.09.2014, 21:18 hod.

no nic, uz je ta hra zase v tech samejch srackách. Otevrel jsem celkem 63 krabic od normal po T4 a kolik ringu mi padlo? 0

pocitano s hrou predtim, kdy jsem farmil ring po RIPech jsem uz u čísla presahující 200. Holt si to písu a zitra to ani nezapnu.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 09.09.2014, 07:48 hod.

vzhledem k tomu jaký ho*na mi poslední týden padaji, moc moc moc děkuji Serenthielovi (snad jsem nepoku*vil jméno) za to, ze mi daroval vše co mu padlo a já už můžu aspoň trochu rozumně hrát DH. Hlavně mara gatě jsou supr a amulet taky. ještě na něm časem rolnu CRT DMG 90 k mé spokojenosti a bude to fain.

Skoda jenom, že mu ještě nepadla helma do setu, pak bych používal cindercoat. MUHEHE. nebo dropnout natalka helmu s all bez crt + bouchčku :-)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Kuki10 » 09.09.2014, 09:54 hod.

Mi povídej ale konečně mám rorg a chybí me kus do marauder setu.
Jak budu online tak me hned znásilni a vlitnem na to.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 09.09.2014, 16:45 hod.

Jasný, zahrajem. Jak jede vic dh, tak se supr predavaj veci. budu kolem 20:30

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 15.09.2014, 18:15 hod.

dneska se usmalo stestí i na moxe. Padly mi boží boty a nemusim je ani upravovat. Muhehe.

Samo dycky muzou dropnout lepsí, ale me to all chybelo a jen si chrochtám. ted podobny mara ramena a hura do akce.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 09.10.2014, 10:09 hod.

je třeba si pobrecet:

Po vydání patche + sezona: Kridershot - 0, Calamity - 0.
Už 14 dni utracim u Kačky jen za helmu a nečekaně Mara helma - 0.

nechápu, jak někteří hráči muzou posbírat komplet set do 3 dnu a některý veci maj o třídu lepší než já. Prostě tuhle dropdemenci nechápu. No těším se zas na nějakýho debila, co napíše "Však to příjde". To dřív bude Diablo 4 nebo novej datáč než něco z toho padne.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Kuki10 » 09.10.2014, 10:11 hod.

Vsak to přijde neboj.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Shadou » 09.10.2014, 10:36 hod.

to máš jako já s kukri :) jestli se potkáme ve hře, tak poběháme a ono to padne a já předám ;)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Kubizek » 09.10.2014, 11:23 hod.

Úplně to vidím, jak do 2 dnů bude jásat, že hele, jak to padá, jako už tolikrát, co řval, že to nepadá :lol:
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 17.10.2014, 07:15 hod.

tak čeče nejasam, pada porad hhh, ale i tak jsem si vcera dobre zahral. Snazil jsem se neco dropnout pro mistra Bra, ale nec. Nastesti se zadarilo Kukimu, ktery drop supr Mara helmu (slint, slint) a jeste pekny ruce, takze chybi o 2 kousky min :-)

dneska snad bude pokracovani

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 22.11.2014, 23:56 hod.

Pri dnesni hrani DH jsem si nevim proc rozpomenul na Diablo 2. Ne ze by bylo lepsi / horsi, ale na postabu Nekra, jak jsem si tvoril kostlivce, magy a golemy a pak jen chodil. Sice to nebylo s tema kostakama na nejaky vysoky obtiznosti, ale me bavilo ze bojuji za me. No a ted s DH je to vlastne stejny. Jen stojim a cekam co sentry. Misto kletby mam vlkobonus. No ze mi to doslo az ted, proc me ten DH tak porad bavi. MUHEHE

Jinak mam paragon o 13 mensi nez kdyz zacaly sezony. Nejakych 417 - zadny magoreni. A svete div se - calamity 0, kriderluky 0 za sezonu + paragony predtim dohromady. Mor na ty curaky.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 12.12.2014, 15:27 hod.

Vokurky z UPC mi dnes vymenili modem za nejakej novej. Pry uz nepotrebuju aniten muj WWWifáč, tož su zvedavej. PC jsem mel stejně kabelem natvďáka a zažil jsem vlastne jen 2 lagy. Tech bylo samo víc, ale když to blbne uplne vsem, tak to nepocitam.

No dotedka mi to jelo v naproste pohode, ted se uvidi.

EDIT: uz to zacina, brutal DC a total ni vypadek netu na moji strane. Musel jsem resnout modem a nahodilo se to - asi za 20 minut. ku*vy Z UPC :-(, nastesti ziju. UFFFF

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 26.12.2014, 12:16 hod.

Zatr sakr, jak je mozny, že zapnu PC a nemam internet? Jsem pripojenej kabelem a musim oboje (PC, modem) aspon 3x restartovat, nez se to rozbehne. Protim wifič funguje celou dobu na pohodu :-(

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 04.01.2015, 14:40 hod.

sice nemam ideal vybavu na bleskáče, ale i tak je to zabava jak svina i bez kriderluku. Muhehe, zkuste nekdy :-)

holt uz jsem rezignoval na cekani na kačko/dropoveci a treba soket na SOJi jsem tocil asi 30x, takze nemam live šutry. Ale co je to jen hra

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 06.01.2015, 22:43 hod.

Ostuda, hanba, kreten a debil su. A ted proc:

GR 35, 4x DH. uz jsem podobnou prasarnu jel (36 public magorina s neznamyma lidma), tak jsem si rikal, to dame, nejde o cas a postoupit dal. No Vzdy, kdyz jsme vlezli do nejake mapy, tak 2x elita. V jedny mape (4act ty maly mapy) hned u vchodu 2x elita. Nevim jestli tam sli vsichni nebo kdo jak rychle zdrhal. ja videl jen tohle:

pan Bra to tam kosil o sto péro, ja by u vchodu bloklej (nepouzivam a nebudu kotoul) a bojoval co disciplina lahev a pasivka stacila. No nestacila, musel jsem srabacky zdrhnout, protoze to tam moc neslo. Nechapu jak to tam mistr prezival tu minutu, protoze jak mi dobehla pasivka jsem se vratil, i kdyz u vchodu zrovna cisto nebylo. Toz jsem daval co jsem mohl, ale nijak uz to nepomohlo. Bra daleko a navic dalsi Elita nekde vzadu ho dosmahla. uz nebylo kam spechat, tak jsem se vratil a myslel, ze zbytek pude to dokosit. 1 kousek sel hned a druhej za chvilku. proste banda co na HC drsnaky jeste nedorostla a ja osobne si to vycitam, protze jsem mohl kosit lip :-(

No s kotoulem bych tam z5 nemohl, takhle slo hned IDDQD a pak jsem mohl aspon neco delat, ale nestacilo to a pekne me to sere.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 16.01.2015, 08:35 hod.

tak to včera zapichl muj DH pro GR 31 se Sonnim. ANi nevim nejak blbe se mi po tom patchi s nim hralo, ale necekal jsem tohle. Krajeli jsme vse uplne na pohodu a pak jsem se nejak zasek či co, ani uplne nevim.

ceho lituju - gemu 39, Kriderluku (konečne mi první padl a ani jsem ho neužil) + mel jsem celkem pekny vecim ale ne TOP

ceho si cenim - bez TOP veci SOLO 37, ve dvou 36, ve trech 37, ve čtyřech 38 před patchem, protoze ted bych si troufal i na 40+ "v pohodě"

No je to muj prvni RIP na sezone, tak dekuji za lvl novy postavy. Kdo me zna vi, ze se to pokusim nejak poladit a zase budu chodit prasečinky, zadny trapny T6 donekonečna, protoze tam jsem to hral jednou rukou a nudil se a to me nebavi. Hlavne jsem odpurce takove hry a hodlam zas chodit nejakou tu magořinu. Jen co navevlim gemy a neco malo podropuju - spis dostanu, protoze ted budu 10 dni fuč a vy uz budete mit vse + přebytky mi date :-D. neni nad dobry partaky a ti u nas v klanu sou, vlitnu na to.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 16.01.2015, 08:36 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Moxm ... o/53595480

vylevlovanej pan tu, holt ma dost rezerv, na ktery jsem zvykly :-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho brečící koutek

Příspěvek od Ride » 15.02.2015, 15:00 hod.

Diky Kolmenovi a jeho partakovi za veci do zacatku 2 sezony. T3 ustojim, ale dmg je pouhych 350k, takže 0. Toz vsak je teprv zacatek :-)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“