The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world
Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 27.04.2016, 07:47 hod.

teď se koukám, že oni budou dávat jiný sety za challenge :shock: . akhana teda za cruse ee :roll: . vopička dostane innu (tak že by přece? :green: ) nebo marauder? když mě to skákání s lukem moc neba....
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od Kolmen1 » 02.05.2016, 00:59 hod.

Tak jsme otestovali možnosti archona :) Na třetí den to není špatný :lol: Ještě se podvedlo 86, 87 už to chce jiný build, nebo vic paraganu..

Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 02.05.2016, 05:50 hod.

Bože >:o Chlapci vy asi nechodíte ani do práce, ani spát co :D Já se včera večer plácal na T2 a za úspěch považuji posun na T5 s provizorním gearem :)
Jinak bych bral mít peta za odměnu nějakou Japonku :green:

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od Kolmen1 » 02.05.2016, 09:56 hod.

Jen pro info cca za 6h od spustění season jsme behali T10, nyní mám nahráno 36hodin a paragon 717...T10 das s jakymkoliv setem i charem. Z diabla udělali v průběhu času hru pro dětičky a už ani HC není žádné HC :cry: Je to smutný, taky mě to za 14 dní přestane bavit :(

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: The Expendables

Příspěvek od vyrostek » 02.05.2016, 15:04 hod.

Respekt, slusny progres. Jen tak pro info za 6h hrani jsem byl tak na lvl50, ted mam nahrano kolem 20 hodin a paragon 172. TX nedam ani s nohou v nose. HC je pro me porad HC a je super ze i kdyz nejsem decko, tak me diablo na pohodu bude bavit i za mesic :-) Nekdo docura mega vysoko, az mu to pak pada na hlavu, tak toho radsi necha a nekomu staci kdyz se v klidu vycura pred sebe a nepochci si u toho nohy. ;-)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 02.05.2016, 17:41 hod.

Hezky řečeno :D Jinak 36h za sotva 3 dny, tomu se říká zažranost - já mám asi 6h a paragon cca 80 :) A ač mám komplet Zuni set, tak T10 ani náhodou - set sám o sobě nefunguje optimálně, toughness chybí a bez dalších legendárek dmg prostě nebude ;) Ale co, sezona je 3 měsíce, takže ono se to postupně nasbírá. Nějaké laddery půjdou asi mimo mne - na to nebudu mít dostatečně kvalitní gear, augmenty ani paragon, ale depku z toho mít nebudu :) Akorát když vidím v klanu ty paragony 500, je mi trošku šoufl :green:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.05.2016, 19:18 hod.

Tyckin píše:Bože >:o Chlapci vy asi nechodíte ani do práce, ani spát co :D
Tvle ty musíš být nějakej kapitalista, že bys ty lidi hnal do práce i o víkendu :green:

Kolmen1: Pěkně jste tam u vás řádili :) Jsem vás po očku sledoval a bylo fajn včera večer vidět, že jste ve 4 lidech dosáhli na 2.nejlepší výsledek v EU :) Jaký bude finální složení 4p se myslím ještě v průběhu S6 uvidí. Možná to bude Archon + 3x sup, možná ne.

Co se týče toho brzkého běhání T10, tak musím jen souhlasit. I já v sobotu večer bezproblémů sám utáhl T10 Rift s full partou.

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: The Expendables

Příspěvek od xpandelx » 03.05.2016, 12:30 hod.

Gratulka k výsledku.Ono je to tak keď je dobrá parta tak ide všetko ako má.

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: The Expendables

Příspěvek od Brawler » 06.05.2016, 09:19 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=_w7zttITCXM

trocha toho farmení aby řeč nestála a večer vám nahraju nějaké vyšší GR když budete hodní =)

Uživatelský avatar
Winny
Quill Rat
Příspěvky:21
BattleTag:Winny#2898
Bydliště:Praha

Re: The Expendables

Příspěvek od Winny » 19.06.2016, 14:54 hod.

zdar borci, tak ako ide sezona? ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.06.2016, 15:27 hod.

Ahoj. Tak jde to. Některým lépe, jiným hůře...klasika :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 19.06.2016, 16:05 hod.

Dobře. Při minulé jsem 7x ripnul na DC, tak jsem koupil novej router, překopal zapojení, telefonní bránu dál úplně samostatně a zatim, musím zaklepat na dřevo, v této sezoně ani jeden RIP.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Winny
Quill Rat
Příspěvky:21
BattleTag:Winny#2898
Bydliště:Praha

Re: The Expendables

Příspěvek od Winny » 22.06.2016, 17:16 hod.

ripla mi grafika, ale S8 hadam stihnem :D

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 26.06.2016, 11:54 hod.

Do čeho jdeš? A taky uvažuji nad novou. Mám GTX 760 a zvažoval jsem koupit GTX 960 4gb ale za chvili ale sna bude GTX 1060 a pokud by člověk nechtěl čekat, tak teď GTX 1070 ale to už jsou poradny prachy [DISAPPOINTED FACE]

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Winny
Quill Rat
Příspěvky:21
BattleTag:Winny#2898
Bydliště:Praha

Re: The Expendables

Příspěvek od Winny » 28.06.2016, 18:04 hod.

Evga 1070 ACX3.0 SC... mam ju v CZC objednanu, mozno do tyzdna bude. rozmyslal som aj nad tym novym radeonom 480 ale to je do 1440p slabe

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 28.06.2016, 20:02 hod.

No to by byl pro mne sen. Z D jsem už byl otravenej, tak jsem koupil Dooma a jsem z toho nadsenej, ale na té 760 se to někdy šílené škube. Budu muset začít šetřit a odkládat kačky, protože obrat rodinu naráz o 14 tyček nedokážu.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 29.06.2016, 11:08 hod.

fakt je ten doom dobrej? já bych si ho i koupil, jenže by to dopadlo úplně stejně jak na vánoce-koupil/dostal sem witchera3, mad maxe, fallout4 a starcrafa ten poslední datáč. a ani jedno sem vlastně nehrál (2 h witcher, 15h mad max, a ve falloutu sem na 25 lvl už po drhuhé). a v d3 mě nasraly ty rychle střídající se sezóny. asi mám syndrom vyhoření hraní na pc :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 29.06.2016, 13:44 hod.

Vyhovuje mi maximálně, krásná řezba, provedení soubojů te nutí jít do emzaku, protože když jses s nimi v kontaktu, tak je můžeš dorážet útokem rukou a pak z nich padaj lékárničky. Máš 7% života, vrhnes se na nejbližšího, sejmes ho a ejhle, hned jsi na 60%. Dobře udělané. Vizuální stránka je úžasná. Navíc mně baví hledat skryté lokace kde se dají najít zajímavé věci, které můžeš použít k upgradu zbraní a vylepšení postavy. Nejsem zatím moc daleko, protože se snažím splnit v každým level vše co jde, tak prolezam celou mapu. Mimo jiné zobrazení mapy je také bezva, za použití kompasu se nedá nikde moc bloudit a víš kam máš jít. Jediný co mne sere je že tam není quicksave a quickload, jsou tam checkpoint. Ti je jediný mínus, ale dá se na to zvyknout.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 30.06.2016, 05:51 hod.

Tak to já D3 teď absolutně nepostrádám - jak je hezky, jsem víc venku (koupaliště, kolo, venkovní práce), sedět u kompu můžu až bude hnusně, stejně tak u asijských filmečků, Číňanky apod. jsou k vidění živě po Praze teď :D Zkusím s kámošem nakousnout PoE, ale hraní je teď fakt málo. Jestli v D3 budou sezony tříměsíční, tak tu další asi taky vynechám a pak se někdy v říjnu uvidí, jak to bude vypadat - ale když vidím ty "změny" v aktuálním patchi, tak z toho nemám dobrej pocit - to je furt jen boost z 600% na 900% apod., takže T13 bude na podzim stejně směšné a nudné jako je T10 nyní :roll:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 06.08.2016, 17:27 hod.

Si tak říkám, hraje to ještě vůbec někdo? :) Abych se případně v listopadu nevrátil do mrtvého klanu :D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“