The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874
Re: The Expendables

Příspěvek od Bambinot » 01.03.2017, 08:39 hod.

ad drop rate primal ancientek ... podle toho co jsem načetl na fórech se ten drop pohybuje okolo 0,1% takže bych to viděl, že v season vidět full primal gear asi nehrozí ... jinak jsem zvědav jestli ty PA zůstanou tak jsou teď (tzn verze 2) nebo se ještě dočkáme nějakých změn, protože mě přijde, podle ohlasu na fórech, že verze 2 se líbí ještě méně než původní verze ... každopádně se na nový patch moc těším >:D

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 01.03.2017, 09:47 hod.

necháme se překvapit co z toho vyleze (a za jak dlouho bude PA full gear :green: :green: ) a třeba vás zase zkontroluju :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.03.2017, 13:28 hod.

Řek bych nebo spíš abych parafrázoval Blacka, tak full PA gear bude sci-fi. Koukal jsem na YT a našel tam video jedné kočeny, co se snažila přes rare itemy v Cube zíkat PA Yang's Recurve luk. Nakonec se jí to povedlo až na 782. roll, což dělá krásných cca 20 000 Death's Breath a ostaního materálu :) Výslednej luk za to vypadá luxusně :)
Na videa můžete mrknout zde:
https://www.youtube.com/watch?v=TtGL1JR01NM
https://www.youtube.com/watch?v=8WhrkX9y8Ao zde je PA Yang's

Nutno dodat, že PA zbraň bude u dmg charů jaksi povinnost, takže pokud bude mít člověk ultra pech, tak na takovou zbraň může šetřit celou sezonu a naběhat klidně stovky Bounty, nehledě na to, kolik to pak sežere FS za Reforge. Myslím, že situace ohledně 100 pokusů Reforge bez PA rollu nebude nic neobvyklýho a to je hned 5000 FS v trapu za nic. A to se pořád bavíme jen o 1 konkrétním itemu. Je jasný, že ostatní části equipu nebudou až tak důležitý, aby byly PA. Tím myslím třeba boty, gatě, opasek atd. Tam bude víceméně stačit i dobrej Ancient roll. Drop Ancient ale bude snížen z 10% na 7%. Moc velký ponížení to sice není, ale o trošku těžší to bude :)

Drop PA itemu má být "údajně" s 1% šancí, ale vypadá to, že to je hodně pod 1%.

Do startu S10 ale ještě daleko a jak známe Blizz, tak jsou schopni všechno ještě změnit den před startem sezony. Každopádně pokud by získání PA itemu mělo tak vysoce zvednutou laťku, tak by měl u mě Blizzard jedno malé plus :)

EDIT: Teď mi došlo, že ty rare luky ještě člověk musí u kovářa vycraftit, což stálo dalších cca 20 000 bílého/mondrého/žlutého materiálu :) Takže suma smárum to vyšlo na 20 000 DB a 40 000 barevnýho matroše :) Tomu říkám výzva :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 01.03.2017, 21:35 hod.

Pokud gamblis u Kadaly, rare luky mas za blood shardy, ale holcinu stala jeji sranda presne:

782*(50+15) = 50 830 od kazdeho z barevnych materialu
782*25 = 19 550 db

Je garantovany OP roll PA nebo muze padnout srot?
Naposledy upravil(a) DEU dne 01.03.2017, 21:59 hod., celkem upraveno 1 x.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: The Expendables

Příspěvek od witekcz » 01.03.2017, 21:45 hod.

Garantovaný OP
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 01.03.2017, 21:51 hod.

Konecne napadlo Blizzard zvysit FS za sesrotovani ackovych veci. Toto jsem postradal uz predloni s jejich zavedenim. Jelikoz ja mam po nejakych 2 000 hodinach na NS cca 20 000 n/m/r materialu, 7 000 fs a nejakych 1 500 db, bude ziskani PA zbrane pekna fuska. Tvurci botovacich programu budou mit zne. Zajimalo by me, jak bude reseny drop PA Hellfire amuletu.
Naposledy upravil(a) DEU dne 01.03.2017, 21:51 hod., celkem upraveno 1 x.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.03.2017, 21:51 hod.

Jo, já kkt jsem to šptaně spočítal. Jak jsem dlouho nic necraftil a netočil, tak jsem myslel, že obojí stojí 25 od každýho matroše. Teď koukám, že u kovářa stojí rare craft 15 a v cube 50.

A pokud bys měl v Cube craftit jen to, co vytaháš od Kadaly, tak to taky možná ještě budeš běhat za Kadalou 2 měsíce po konci sezony :D Protože než nabereš BS a proměníš je na rare luky, tak to taky zabere fest času. Nehledě na to, že se to maximálně nevyplatí, protože zbraně stojej kapitalistických 75 BS. Když pak z každé várky vyřadíš modrý a lege/set zbraně, tak ti zbyde pár kusů na pokusy v Cube. Dalších pár pokusů bys takhle udělal jestli rychle, tak řekněmě za 10 minut nejdřív?

Momentálně je garantovaný max roll na PA itemech, ale do live verze se ještě může všechno 5x změnit. Seton a jeho WD by mohli snad každé PTR vyprávět :) Nejprv to vypadá všechno skvěle a pak se to většinou vše ze*ere :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 01.03.2017, 21:53 hod.

Nejde mi o garantovany max roll, ale o garantovany roll s urcitym typem statu. To znamena aby naprilad nepadl Yang bez discipline a soucasne napriklad s life per hit. Coz by znamenalo samozrejme srot a desetitisice matrose do kamen.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.03.2017, 02:45 hod.

A přesně toto se může stát.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: The Expendables

Příspěvek od Bambinot » 02.03.2017, 10:03 hod.

DEU píše:Nejde mi o garantovany max roll, ale o garantovany roll s urcitym typem statu. To znamena aby naprilad nepadl Yang bez discipline a soucasne napriklad s life per hit. Coz by znamenalo samozrejme srot a desetitisice matrose do kamen.
... v popisu k PA je psáno, že budou "na míru" pro postavu, které to dropne ... co jsem viděl PA zbraně tak vždy měli to co bylo třeba, takže doufám, že PA šrotů moc nebude >:D :green:

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 02.03.2017, 15:22 hod.

Idealni by bylo, kdyby PA padnul se stejnym typem statu jako item, co mas na sobe a s max staty. Prece jen, kdyz uz padne 1-2x za sezonu, at jde o TOP OP roll.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 04.03.2017, 10:51 hod.

Ultra anc ko*ot:

jako D3 je uz ted o prdu a bude jeste o vetsím. Za sezonu kolikrat nedropnu/neucraftím/nevygamblím anc manticoru. A to je 3 mesíce, takze ted to bude, že jednou za rok budu mít na 3 mesíce tuhle zbran? WAW, fakt o ničem. A co dál? Zaplatíme nekra a s ním třeba budem mít lvl itemů 80 a budou triple-ultra-mega-waaaaawww-ancienty. Pecka.

A vysledek, behat se bude o x GR víc, ale přínos hře je nulový :-(

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.03.2017, 10:59 hod.

Tvle co tě štve? :) Dyť teď frčíš SC. Stačí ti cokoliv dropnout 1x s dobrým rollem a už víš, že o to nepřijdeš. Další sezónu zas můžeš mít luck a zbraň budeš mít za pár hodin hraní :)

Teď koukám, že v S9 s tím DH máš jen 5100 elite kills a PL 731, takže se na druhou stranu zas až tak nelze divit, že jsi toho moc nedropl, protože tato čísla jsou velmi nízká.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 04.03.2017, 11:57 hod.

no proc jsou nízka? Protože 24/7 u toho sedet fakt nemá smysl. A jasny na SC o to nepříjdeš, ale s 3měsíční sezónou o to příjdeš na konci sezony. A pokud spolubojovníci hrají sezony, tak je hraju taky (uznávají jako já, že sezony smysl nemaj, ale tak nějak je hrají a ukacají me). Ono jaka bude sezona 10, to už ví každý dopředu. Ze začátku honba a tuna hráčů, po 2 max třech týdnech bude online polovina, po měsíci a pul to bude do 5ks lidí. Holt protože to bude stejný a suprugeranc neřeší problém D3 jako naprosto nudný hry, která má to nejlepsí za sebou. Bohužel. A to mě štve.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.03.2017, 22:30 hod.

Myslím, že s příchodem PA itemů bude u S10 daleko dýl a víc lidí. Člověku trochu času zabere, než udělá jen ten GR 70 a až teprve pak můžou začít padat PA itemy (pokud to teda ještě Blizz nezmění), takže zas tak rychlej si myslím ten odliv lidí nebude. Aspoň teda ne v S10. Ale možná se pletu, že jo :)

Jen mě trošku zaráží, že zrovna na SC nemáš s kým hrát... Jasně, náš clan je z 90% HC, takže pokud tam z těch 60 lidí hraje SC tak 6 a to ještě tak napůl, tak chápu tvou frustraci, že nemáš s kým hrát. Ale je tu přece spousta různých komunit, aby si sám hrát nemusel. A řekl bych, že na SC jich bude tak 10x víc jak na HC.

Nakonec tomu stejně vůbec nerozumím....Nedávno si mi ve hře psal, že SC hraješ protože na to nemáš moc času a teď defacto píšeš, že bys chtěl mít víc času, ale nejsou lidi, se kterýma bys hrál. Pokud chce mít člověk u nás v clanu větší šanci zahrát si s někým (SC vs HC), takže vždy víc uspěje v kolonce HC.


A to, že by hra mohla/měla vypadat krapet jinak, tak to je zas nekonečná debata na jiný téma.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 04.03.2017, 23:57 hod.

ja si nestezuju ze nemam s kym hrat (jen ze spoluhraci vali sezony, coz podle me nema smysl, ale co valim ju taky), to nevim z ceho jsi to vydedukoval, v tomto ohledu OK. Vadi mi vyvoj D3.

Ted je to u me o casu (to je jeden z duvodu SC). Ono by se mozna i nasel, ale vzhledem k vyvoji D3, mi prijde zbytecny u toho travic vic jak 30 minut za den a i to je mozna az moc.

Cekam na zazrak co me pritahne k D3 zas naplno, abych se do toho zas zažral (HC). A ten nepřijde, takze se každý 3 měcíce pravidelne naseru. Kolik sezon ted bylo naprosto stejnych jen s malyma zmenama? Velka zmena bude snad s Nekrošem - ja doufam.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 06.03.2017, 20:20 hod.

Ja hraju non season na pohodu. S 7 a 8 jsem si obehal jen srandy na truhlu, kterou mam nyni kompletni. Abych se s DH opakovane dostaval v zebriccich do 50. mista, musel bych u toho dennodenne sedet prikovanej. Vylevelit si pres supporta gemy na minimalne 90, lepe 100+. Dale augmenty stejne vysoko a pote bych se mohl pustit do solo zebricku. Ale neni cas a hra uz tolik netahne.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: The Expendables

Příspěvek od Y0G1 » 20.03.2017, 06:52 hod.

Zdravim chalani prepacte ze sa pytam.Ako ste natom s ludmi do s10? hladam nejaky clan viac menej od 2 sezony som sam hravam len pub ci uz gr puby alebo bounties.

Ohladne pub riftov my to nevadi , ale rad by som hraval GR s ludmi ci uz na augument , alebo na progress hravam len a len cisto HC na sc nemam vobec nic

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.03.2017, 20:45 hod.

YOG1: Ahoj. V clanu nás je 62. Všichni určitě aktivní nebudou. Pár jedinců jede SC, ale v drtivé většině se jede HC. Kolik lidí bude aktivních, toť otázka, ale věřím tomu, že minimálně třetina hrací bude. Jestli chceš, tak mi pošli inv a můžeš prozkoumat situaci :) Jen dopředu upozorňuju, že v období "temna" mezi sezonama není hrací téměř nikdo.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 21.03.2017, 09:33 hod.

já jedu v pá 31.3. do sklípku, tož start sezóny nedám ani náhodou :green: taky "vstupní" sety mě moc nelákají. but never say never :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“