PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 06.03.2015, 14:11 hod.

... ale jo, já Ti rozumím, ale beru to z jinýho pohledu a asi většího nadhledu ... ta hra mě baví, ale rozhodně tou hrou "nežiju", prostě je to jen hra a přirovnání k real life a pod. úplně neberu, prostě toto je jen hra, čistokrevná zábava, která nemá nic společnýho s tím kdo je jakej ve skutečnosti a pod ... a mě taky PK zabilo postavu, dokonce moc pěknou postavu, ale prostě jako byla to HLAVNĚ moje chyba ... diablo nedává PK hráčům do ruky vůbec nic, jen hloupost toho kdo se nechá zabít ... tzn. zabil mi char, byl jsem nasranej, ale ne na něj, ale na sebe ... a promiň toto mi v té debatě chybí, každej furt PK mi udělal to , PK mi udělal ono ... ale nikdo tu už nenapsal, já jsem byl pěknej debil ( ano já jsem byl pěknej debil, že jsem lezl kam nemám ) a proto mě sejmuli ... a nebo možná ne, úplnej debil nejsem, protože se mi to stalo jednou, před cca 2 roky a od té doby se mi to už nestane :-) ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 06.03.2015, 14:14 hod.

MdmT tys to zabil. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Stanley » 06.03.2015, 14:53 hod.

Nechci to tu jeste vic rozdmychat :), ale pro uplnost... Ze zacatku, diky bugu, byly i takové pripady, ze jsi mohl umrit i ve meste, kdyz te tam typek natahal moby.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 06.03.2015, 14:55 hod.

A ještě šlo chcipnout ve městě s unity. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 06.03.2015, 15:41 hod.

... Stanley to vím, ale to už je fakt hodně dávno :-)) ....

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od motherfucker » 06.03.2015, 15:50 hod.

Tak s real life to sice nema nic spolecne ale take to vypovida neco o charakteru dane osoby ktera toto provozuje...a je to v rozporu s nepsanym pravidlem HC komunity....pokud muzu pomuzu...samozrejme pokud nekdo naleti na PK nekolikrat tak asi neni ouplne v poradku...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 06.03.2015, 15:55 hod.

Tak někdo je prostě moc duverivej....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od mdmT » 06.03.2015, 16:20 hod.

... ale však v pořádku, já taky nehájím PK, ale prostě je potřeba říct i tu druhou část pravdy, když postavím průhlednej pytlík s prachama na svoboďáku na lavičku mezi bezdomovce a feťáky ( tomu odpovídá cca ten skok na vlajku do riftu ), tak prostě musím počítat s tím, že o ně přijdu ... a jo ty feťáky co mě okradou taky nemám rád, ale idiot jsem v prvé řadě já ... a vůbec já se s váma antiPeKáčama nehádám :-))) ... ale nic není černobílý a prostě lidskou blbost hájit nebudu, sám jsem si nabil v životě hubu několikrát a vždycky mě to něco dalo , v té hře je to úplně to stejný :) ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 06.03.2015, 16:31 hod.

Mno a nejlepší je když je PK tank a ostatní to o něm tvrdí a dělají si z toho srandu :-D
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 06.03.2015, 16:56 hod.

Mdmt tesat do kamene!
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 06.03.2015, 20:32 hod.

mdmT: Chapu co chces rict, ale nemuzu s Tebou souhlasit. To ze nekde napr. odlozis svou penezenku (nebo cokoli jineho) nedava nikomu pravo Ti ji ukradnout. Anebo nechas odemknute auto, tak to nedava nikomu pravo Ti ho vykrast nebo ukrast. To ze jsou zamky a ruzna opatreni tak jen proto, ze mezi lidma jsou taci jez jim neni nic svate, a kvuli prave takovym musi byt ve spolecnosti zakony (a stanovena pravidla) a ani to kolikrat nestaci. A pak takovej vychcanej typek Ti rekne, ze ja mohl jelikoz mi to system umoznuje, jojo to jsou Ti bezpaterni smejdi. A chtel bych kazdeho z vas videt kdyz by vam do oci nekdo rekl: "Ja jsem Ti to mohl udelat jelikoz system mi to umoznuje", co byste v tu chvili udelali. A jak uz jsem tu rikal, vytvorena postava na HC je vytvor jako kterykoli jiny, a je uplne jedno jestli je to vec virtualni nebo fyzicka. Proste jsi do toho investoval svuj cas, aby jsi neco vytvoril. A pak prijde nejaky kokutek a Tvuj vytvor Ti znici a nikoli Tvou vinou opakuji nikoli Tvou vinou a bude Ti ten smejd tvrdit ze muze jelikoz mu to system umoznuje. Pravda je takova ze kdyz vidis ze system Ti nepomuze tak se logicky snazis branit sam a predchazet nebezpecnym situacim. Ale ikdyz dana obet to nepochopi a nabehne na past zmrdeckovi vicekrat, tak to z te obeti nedela vinika. Vinik je a stale bude ten smejd.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od fuxicek » 06.03.2015, 21:21 hod.

ee z te obeti to dela pekneho debila, co tam leze kdyz na to nema a chcipne? at chodi t1 ne?

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od vacicak » 06.03.2015, 21:42 hod.

admiralos píše:mdmT: A chtel bych kazdeho z vas videt kdyz by vam do oci nekdo rekl: "Ja jsem Ti to mohl udelat jelikoz system mi to umoznuje", co byste v tu chvili udelali.
rad bych videl tebe co bys delal. ale myslim ze by to vypadalo nejak takhle: sevrel bys ruce v pest, zavrel pusu, rozzurenim zcervenal, otocil se na podpadku a odesel pryc. protoze pochybuju ze bys mu dal pres drzku a sel kvuli tomu k soudu kde se obhajoval tim ze te zabil v diablu, to by sis nakalel do vlastnil kalhot a dostal kazajku pro vsechny pripady :-)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 07.03.2015, 00:21 hod.

vacicak: Co Ty si myslis je mi naprosto volny. Meles tu jen bezduchy plky a vynasis tu soudy, ze kterych je zrejmy, ze ty k tem smejdum nebudes mit daleko.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 07.03.2015, 09:00 hod.

kaindra píše:Uz se tesim, az si naexpim HC char a zacnu delat PKcko a budu tancovat nad hrobama techle HC hustejch hracu, to budeee prdeeeeel :D
Tak s tim moc neotalej, protoze se nemuzu dockat az si nahrabem zdarma expy a nejlepe na vysokem gr :D
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od vacicak » 07.03.2015, 10:38 hod.

admiralos píše:vacicak: Co Ty si myslis je mi naprosto volny. Meles tu jen bezduchy plky a vynasis tu soudy, ze kterych je zrejmy, ze ty k tem smejdum nebudes mit daleko.
ja tu vynasim soudy? :) vsak ty tu spojujes realitu a onlajnem ve hre. ja tu netvrdim ze ten kdo takhle zabiji hrace ve hre je stejnej v realu. by me zajimalo co si myslis o hracich strilecek, ze sou to potencalni vrazi? :D

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 07.03.2015, 23:19 hod.

vacicak: Promin ale je videt ze Ty to stale nechapes. Docela by me zajimalo kolik Ti je let. Pokud kolem 20 (nedejboze mene), tak se vubec nedivim tomu co tu pises. A pak se Ti uprime omlouvam za to ze jsem byl na Tebe tak osklivej ;) Pokud je Ti zasadne vice tak zrejme mas leccos co dohanet jeste. Ono totiz co tu resime vubec nema nic spolecneho s hrama ruznych typu strilicek totiz.
Premyslel jsem ze bych se tu o tom zas rozepsal, ale neudelam to, pac bych se uz jen opakoval a navic Ty bys tomu stejne asi nerozumel...
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od vacicak » 08.03.2015, 00:45 hod.

jo mas pravdu, zbytecne to tu nevysvetluj. osocovat lidi jak moc bezduchy bezpaternaci sou v realu kvuli hre je fakt zbytecny :-)

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od motherfucker » 08.03.2015, 02:48 hod.

Kuci nechte se stejne se kazdy bude tvrdohlave drzet sveho a bude to jen o prudu nic vic...

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 08.03.2015, 10:07 hod.

moterfuker: Jojo mas pravdu. A o prudeni nikdo nestoji :)
Ale ted zpet k tomu k cemu toto vlakno vzniklo. Slysel jsem ze v jedne hardcore komunite (myslim ze to bylo HardcoreEU) radil PK (jeho battleTag se jeste pokusim zjistit). Napsal lidem ze tam ma goblin gang, nevim kolik lidi z komunity tam zarvalo, ale nekolik jich prej bylo. No jsem zvedav kdy se neco takoveho zacne dit na urovni klanu. Pac jak jsem rekl temhle PK smejdum neni nic svate. A tento pripad jen ukazaje to ze jim nejde jakoze eliminovat lidi co na HC nemaji, ale skodit proste vsem. Kdekoli a jakkoli. Ovsem existuji i lidi, kteri i toto budou obhajovat. A zrejme budou i tvrdit, ze kdyz by se s nima PK na oko skamaradil a pak je sejmul, tak budou veselosti cely bez sebe :D A budou si rikat, ten PK je proste uzasnej, ze me tak suprove dostal :D Vlastne toho PK jeste pozadaji, aby byl jejich nejlepsi kamarad za to co udelal :D Takze na takovy hodne bacha, pokud vam "kudly v zadech" nevytvari dobry pocit.

PS: A sakra Tvuj nick se nejak nedari napsat, tak jsem ho malicko upravil :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“