PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 08.10.2014, 13:04 hod.

všechny akty do patnácti minut, to bych tě chtěl vidět :D zrovna tenhle conquest zkoušíme, moc lidí ho nemá, je to všech pět aktů do hodiny...zkoušíme a zatím se nedaří, ale ono se zadaří :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 12.10.2014, 18:09 hod.

Neco bych tu chtel rict lidem co si mysli ze je v poho delat vsechno (cokoli) co jim system umoznuje! Tak presne kvuli temto debilkum musi existovat zakony a ani to nestaci, pac temto dotycnym jsou slova moralka a empatie necim dosti neznamym. Ve svete debilnich lidi nikdy zakony (nebo nastaveni systemu) nepojme vse, a pak uz tu zbude jen ta moralka. Jak uz jsem tu psal vytvorena postava je vytvor jako kazdy jiny i jako ten fyzicky. A chtel bych vas chytraky videt kdyby vam nekdo "znehodnotil" (dumyslenym zpusobem) neco ve vasem vlastnictvi a pak vam ten kripl rekl, ze to muze pac mu to system umoznuje. No myslim ze minimlane byste mu chteli ublizit :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 16.10.2014, 11:19 hod.

Souhlasim s admiralosem, lepe bych to ani nepsal.

Jo - dnes behem dopoledne jsem odzkousel public - vzdy jsem zalozil private game t4 a nasledne open to public. Hraci se prubezne pridavali a slo to ok. Prece jen riziko dc (a na vyssi diff prakticky jisteho ripu) ve hre je a timto jej snizite. Samozrejme na vas muze potrnout pomatenec co vam bude behat okolo a tahat na vas moby a elitky. Tomuto byste ale meli umet utect. Doporucuji defenzivnejsi hrani, protoze nevite co to je za hrace a jak hraji. Dalsim poznatkem bylo, ze vetsina hracu (hral jsem celkem 3 hodiny) ani nevi, ze ve hre jsou PK. Kdyz jsem jim popisoval, co delaji a jak, tak mi dekovali. Takze kdo mermomoci chcete hrat public, nejoinujte jiz rozbehlou hru, ale zalozte si svou. Riziko ze vlezete na PK a ripnete za to nestoji.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 20.10.2014, 07:59 hod.

nevím, nikoho neobhajuju, sám jsem PK potkal a několikrát a nebylo to příjemný. Ale po víkendové zkušenosti můžu říct, že bych radši naskočil na nějaké PK a tam se snažil chvilku bojovat, než bych chcíp, než když jsem v sobotu šel normální run a přišel disconnect...to pak je člověk bez šance...víc to nasere, když se o ten život člověk nemůže ani poprat...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 20.10.2014, 11:55 hod.

Ono to pred vydanim ROS slo obejit. Ted uz to vsechno cpou ke vstupu do riftu, k tomu latence v cervenym, moment prekvapeni, panika. Pokud tam nevlitnes s tank gearem (toughness alespon 30m, spis vic), nemas sanci a jsi mrtvej behem par sekund.

DC je hnus, ja ho dostal dvakrat. Jednou v parte, jednou solo. Nastesti jsem to zatim vzdy rozchodil.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 20.10.2014, 12:45 hod.

nevím, já když jsem ty PK potkal, tak to bylo na takovým tormentu, kde jsem to vyřešil s grácií :) Já mám zásadu, když už public(moc ho už nemám potřebu chodit) tak na obtížnost o tři stupně nižší, než v klidu dám. Když chodím na pohodu T6 jednou rukou, tak public maximálně T3 a nebo si založit svou hru a otevřít jí...na T3 můžu stát ve všem ty dvě tři vteřiny a sebere mi to tak půlku, pak spirit walk a utéct z toho nejhoršího, nebo valut a je to...ale ono taky hodně záleží na disku a kompu, mě to do hry skáče relativně hned, ale kdo má pomalejší načítání tak je nahranej i na normál...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 20.10.2014, 13:47 hod.

Ja jsem uz nekolikrat premyslel, ze si vylevelim barbara s PK gear a budu cilene vyhledavat PK a rubat jim to. Ale zase s DPS nejakych 20, 30 tisic bych jim to likvidoval cely den :)

Se snizenim diff na public souhlasim. Ja chodim t2, vyjimecne t3 a vzdy hru zakladam.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 26.10.2014, 23:26 hod.

Dalsi video. Takhle vypada cinnost PK hracskeho a lidskeho odpadu v praxi z pohledu obeti.

https://www.youtube.com/watch?v=A66HfUpdJHI

Jinak Kuki10 jsou i na sezone, ale ty lagy tam jsou sileny...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 27.10.2014, 05:31 hod.

no poslední týden a kus jsou lagy i když nepotkáš PK, mám celkem dobrej komp a stejně mám latency cca 39ms a najednou to skočí na 350ms a jsem pořád v zeleném pásku a tudíž to nepoznám hned, jen když elitky hodí nějaký s*ač a chci z toho uskočit, tak neuskočím. Včera jsem kvůli tomu zas málem zkapal :( Myslel jsem, že to opraví jak měli tu údržbu a asi nic...

Jinak pěkný videjko, ale moc nechápu toho wiznu, kdyby teleportoval pryč od portu, tak to přežil určitě, dvě pasivky by ho zachránili, takhle se akorát "zazdil"...pak to mohl upálit firebirdem a ještě se jim vysmát. Ta latency byla v červeným to jo, ale namířit myš pryč a zmáčknout teleport by určitě zvládnul, když zvládnul skočit z těch s*ač do volnýho prostoru...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 27.10.2014, 12:07 hod.

Podle me zprvu vubec netusil, ze byl player killed. Kdyby utekl na jihovychod, tak by to podle me prezil. Ale jak rikam - sok, panika, spatne vyhodnoceni situace a je vymalovano.
Naposledy upravil(a) DEU dne 27.10.2014, 12:11 hod., celkem upraveno 2 x.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 27.10.2014, 12:09 hod.

to ne, měl pár vteřin právě :) a skočil do slepýho konce, přitom rozum a reflexy velí skočit fadši tam, kde můžeš utíkat dál...já to tak dělám v GR i v riftech, když jsou elitky hned u portu a u vchodu(což jsou neustále)...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 27.10.2014, 12:11 hod.

Jinak vcera 2x pres 1000msec, 1x pres 300msec a 1x DC (hra zamrzla v griftu, bezel pouze countdown, progress se zasekl na 71%, kluci rikali, ze jsem uspesne portnutej v townu, ale ja zustal zamrzlej v griftu, neslo ani leave game, ani exit diablo, po dvou minutach hra spadla)...Nastesti vzdy v parte.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Shadou » 27.10.2014, 13:54 hod.

jj to je přesný a má to každej druhej aspon občas, takže to je chyba blizzu, můžem se modlit, že na tom dělají a brzy to bude cajk, jako cca před týdnem a půl...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 05.11.2014, 10:21 hod.

Ahoj, na internetu jsem narazil na dalsi seznam PK, ze ktereho jsem vyzobal zde zatim neuvedene EU "darecky". Radeji aktualizujte seznam na titulni strane.

https://docs.google.com/document/d/1iQB ... LAHjK8/pub

Aktivni PK k 10.10.2014 dle vyse uvedeneho odkazu:

Bnetplayer#219370
Chudy#2715
houmi#2475
MrPerezz#2449
Proigex#2383
Pr0t0N666#2475
Teemu#2600
utilizator#2533

"Neaktivni" PK k 10.10.2014 dle vyse uvedeneho odkazu, nicmene vsichni jsou na lvl 70:

NeakBeHereNow#2756
Hisaghi#2396
Murvel1#2178

---

A zde je navod v aj jak se jim vyhnout a na co si dat bacha:

http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... d-part-two
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 05.11.2014, 15:04 hod.

Koukám, že někdo okopčil můj seznam, který jsem postnul i na d2jsp :-D

Jinak díky, ale...ten první se mi na bnetu nezobrazuje a ten druhý nemá pk char. My tady máme podložené PKčka, nepřidávám tu někoho zbůhdarma na dobré slovo, čímž mám na mysli ten seznam, ne to, že jsi to tu postnul, to samotné je super. Vždycky musí být buďto screenshot, který pořídí někdo, kdo PK potká, který dokazuje, že dotyčný je PK, nebo video (což je trochu úlet a ani to nečekám) a nebo je 3. možnost a to ta, že dotyčného dohledám na bnetu a má tam pk char.

Ostatní kromě těch prvních 2 jsem zatím neviděl, ale určitě je zkouknu.
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 05.11.2014, 16:08 hod.

Také mám problém zobrazit některé btagy přes bnet. Dokonce i lidi, co jsou v mém friend listu.

http://www.diabloprogress.com/hero/bnet ... s/49200550

Toto by mohl být jeho PK barbar.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 05.11.2014, 17:24 hod.

To jo..projedu si to.
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 06.12.2014, 11:34 hod.

Jen bych okomentoval to video co tu dal DEU. Bylo videt ze ten hrac jez byl obeti PK to mohl zvladnout a prezit i pres ty lagy. Rozhodne diky dvema passivkam na to mel jisty prostor. Tez bylo videt ze jisto jiste vubec netusil ze je tercem PK hracu. Pak zpanikaril a byl konec. Skutecne stacilo kdyby se portnul na relativne ciste misto a postupne to vyrubal. Ale je to proste tak hodne PK obeti dojede prave na moment prekvapeni. Ja kdyz jsem tehda jeste pred vydanim ROS vyhledaval PKacka a likvidoval jim jejich praci (nahromadena monstra) se svym CM Wizem, tak jsem to rohdne jel postupne ikdyz mam dosti vykonny komp. Zadne bezhlave portnuti mezi hordy mobu. Cim vice je na obrazovce aktivnich mobu tim vice se pak zvysuji Latence. Jednou mi to PKacka nachystaly hned za vchodem do nove lokace, jestli jeste pamatujete Leoric Yard - no tak ten byl uplne celej plnej mobu vcetne Elitek :) Rozjel jsem boj, ale po chvili se to zacalo trhat, tak jsem se vchodem vratil zase zpet. Clovek jez by zpanikaril by se mozna portnul nekam mezi monstra, nevim... Kazdopadne jsem jim to pak obesel a postupne vycistil do posledniho moba :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 16.12.2014, 18:05 hod.

Ono dnes uz to jinak nez portnout se do hordy mobu ani nejde. PK stavi hromadky jen do vstupu riftu a nelze je obejit. Dle meho nazoru je drtiva vetsina obeti PK lidi jich naprosto neznalych. Pokud nekdo na PK lostne char vickrat nez jednou stejnym zpusobem, pak uz je to jen blbost onoho hrace. Toto v zadnem pripade neni obhajovani cinnosti PK. Povazuji je za lidsky odpad a mor jakychkoliv hc online her.

Mimochodem ti nejznamejsi z nich se presunuli na season a radi tam. Zejmena Ares, Shilda, Fei a FFF. Takze kdo hrajete season public nephalem rifts, dejte si na PK veliky pozor!
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od DEU » 27.02.2015, 12:00 hod.

Hosi, nezapomente, ze PKcka se presunuli na novou sezonu a opatrny bych byl i na non season. Takze pozor na publicu!

Btw cas od casu hraji sezonu a pripojuji se standardne do public game. S mainem toto nedelam, tam vzdy zalozim private game a pak davam open to public. Jak ale poznate ze public hra, do ktere jste se prave pripojili, je safe?

Predne, liknavejsim hracum, kteri skacou naslepo do her durazne doporucuji na public vubec nelezt :D Ti, co se maji radi, necht ctou dale:

1. zkontrolujte, ze se ve hre nenachazeji zname firmy dle PK blacklistu (Ares, Shilda, Vladme a podobni blbecci...)
2. kontrolujte chat
3. pokud toto nechcete delat, mrknete, ze jsou vsechny tri chary ve stejne lokaci a vsichni pripadne bojuji s elitkami
4. normalni hraci elitky behem 10-20 sec zabiji, jakmile bojuje/bojuji s elitkou neustale a jeste vam pisi, ze je to safe, pockejte, nebo leavnete
5. uvedomte si, ze joinovanim publicu tak ci tak zvysujete sanci na potkani PK, takze na toto budte dopredu pripraveni
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“