Is Alive turnaj (návrh)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět

Hlasování: Máte zájem o účast v turnaji?

Anketa končí za 28.08.2015, 12:12 hod.

Ano
1
100%
Ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 1

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Is Alive turnaj (návrh)

Příspěvek od ZOMB » 21.08.2015, 12:12 hod.

Zdravím všechny diablisty!

Nějak to tu ožilo a já si říkám, že je pravý čas přijít s návrhem turnaje, který jsem měl v hlavě už delší dobu. O co by šlo? Turnaj, kde by základním pravidlem byl mod Is Alive sám o sobě. Tedy nebyl by to striktně HC turnaj (kdo chce, může... ale nedoporučuji), nešlo by o klasické hledání předmětů. Body by se přidělovaly za zabité superunikátní bosse a superbosse (noví bossové v modu). Co se týče délky turnaje, viděl bych to na 10 dní (pátek - neděle). Za tu dobu se možná někdo dokáže probojovat až k Baalovi (na normalu :D).

Má otázka tedy zní - máte o takový turnaj zájem? Jsem si vědom toho, že by to nebyl turnaj primárně o výkonu, ale o poznávání modu. Jen pro připomenutí, v Is Alive jsou nová monstra (běžná i bossové), upravena některá původní mostra (jsou nebezpečnější), některé nové lokace (Palace Sewers, Hell Realm), nový systém craftingu, nové questy (dobrovolné), gemwords, nové kvality gemů. Pár opravených skillů (např. Sanctuary, Decoy, druid pets (AR) a pár dalších...). Celkově je hra nebezpečnější, temnější, náročnější a bohatší. Žádné nové unikáty, sety, runy ani runová slova však nečekejte. Chci, aby toto zůstalo z původní hry zachováno.

Budu rád za každého člověka, který projeví zájem. Zejména pak za zpětnou vazbu a hodnocení modu. Proto se ptejte, na co chcete, ať už k turnaji nebo modu samotnému, rád odpovím :)
Případně sami můžete něco navrhnout ;)


Přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“