Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od ZOMB » 18.08.2018, 14:04 hod.

Morbid: Děkuju za nahlášení, taky jsem si toho všiml, právě jsem to u sebe opravil, opravu vydám buď dnes nebo zítra společně s implementovaným druidem ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od dawemorraless » 18.08.2018, 19:06 hod.

Počítám že ten odkaz na stažení modu bude vždy aktuální když něco přidáš? Zítra hned začnu jak to uploadneš >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od ZOMB » 19.08.2018, 11:12 hod.

dawe: Odkaz dám vždy aktuální ;) Jinak platí, že každá další verze obsahuje i změny těch předešlých :)

Já už se pomalu blížím do finále, změny mám už implementované, víceméně otestované, teď už jen zbývá dodělat to, aby se nové změny ve hře správně zobrazovaly, včetně nových vlastností skillů. Jako vždy, reálná verze se bude od konceptu mírně lišit. Verze bude ke stažení počítám někdy odpoledne - kolem páté, možná i čtvrté hodiny ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od dawemorraless » 19.08.2018, 11:58 hod.

ideál po koupáku popálit pár bubáků >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od ZOMB » 19.08.2018, 16:02 hod.

Tak jsem to stihl akorát na čas. Novou verzi si můžete stáhnout jako obvykle na ModDB, kde naleznete také seznam změn. Kdybyste náhodou narazili na nějakou chybku, určitě dejte vědět, budu moc rád ;)

Přeju vám příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od dawemorraless » 19.08.2018, 16:48 hod.

Super už jdu rubat :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od ZOMB » 19.08.2018, 17:10 hod.

Myslím, že se ti nový fire druid bude líbit ;)

Fissure a Volcano (s 20 body v Armageddonu) jsou brutální zabijáci :twisted:

Až dohraju svého poison necra, tak rozjedu asi nějakého hybridního druida, těch buildů, co by mě lákalo, je tam celkem dost :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od Morbid » 19.08.2018, 17:46 hod.

Ahoj,dík za update,zajtra vyskúšam,či sa Iron golem po vynutí a zapnutí hry nevyparuje. :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od dawemorraless » 19.08.2018, 18:24 hod.

Já pojedu čistě fissure + méda beda tank mercek dezertér...zkusím mu vyběhat infi at to má koule. Škoda že moulten boulder nemá synergii z fissure nějaká délka hoření by neuškodila do maggotu jak dělaný
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od dawemorraless » 19.08.2018, 18:50 hod.

ta komtesa je někdy pěkná svině furt mi háže jen jednu runu :OXO
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od ZOMB » 19.08.2018, 19:20 hod.

Morbid: Iron golem by už měl fungovat v pohodě, hraju aktuální verzi a se svým poison necrem s ním nemám problém :)

dawe: Přemýšlel jsem, že bych mu dal nějakou synergii, původně jsem chtěl větší explozi, ale tak jednoduché to nebude, protože ty ohnivé skilly jsou dost prasácky naprogramované :evil:
Konkrétně ohnivé poškození, když jsou plamínky na zemi, je úplně někde mimo tabulky, k tomu se vůbec nedostanu...
Jinak u komtesy si dávej /players1, s vyššími /players máš šanci na drop run paradoxně menší :roll:

Mimochodem u ohnivých skillů jsem zapomněl do hry zobrazit informaci o delay a že se snižuje, případně i ke skillům konkrétní hodnoty. Doplním to tam s další verzí. Ale pokud vás to zajímá - základní hodnoty jsem nechal tak, jak jsou. S investicí bodů se delay lineárně snižuje, až dosáhne pětiny své základní hodnoty. Jinými slovy mazec...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od dawemorraless » 19.08.2018, 21:15 hod.

Tak zatím gut lvl 21 jdu si zítra pro kostku...zatím vše na p8 ...hruběnka mi tu tal eth po té jedné runě dala nakonec :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od Morbid » 20.08.2018, 13:12 hod.

Ahoj,myslím,že v tvojom mode problém nie je,ale som pred chvílkou skoro PC z okna vyhodil,zapnem hru,a (používam iba ju)shatered stash prázdna.Tak som ju vymazal v save zložke a nahral som si zálohovanú stash,opat prázdna,skušal som to viac krát.Myslím,že to bude zrejme tým,že sa mi včera neviem prečo,zle uložili syvy s plugynom.Ešteže som našiel starší stash save v koši PC,ale i tak:hodne vecí v miestach,kam slnko nesvieti,najviac ma mrzí strata set wand pre necra.Ak hráte s lugy tak si dajte na to pozor.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od ZOMB » 20.08.2018, 14:21 hod.

dawe: Hodně štěstí ;) Tak hlavně že ten Stealth je :D

Morbid: Problém asi nastal při instalaci nové verze, kde byl i prázdný plugy soubor truhel ve složce "save". Z tvého popisu se ale opravdu jedná spíš o problém s plugy, chápu že to zamrzí...

Jinak já jsem se svým poison necrem opustil NM, už to byla nuda (kromě toho jsem taky měl skvělé mapy a při výběru postavy jsem se překlikl na Hell místo Nightmare, takže mapy fuč :D). Aktuálně chodím Pity, cca 8 bosspacků na run (1. + 2. patro), takže mapa skvělá. Aktuálně level 82, už mám maxnuté poison skilly a cpu to do Attract, zatím se mi ale nova vyplácí stále nejvíc, takže jedu víceméně klasického poisonmancera. Během dneška rozjedu ještě Rabies / Raven / Grizzly druida, na něj jsem hodně zvědavej :)

Přeju vám příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od Morbid » 20.08.2018, 14:39 hod.

Ahoj a dík,ak je to s tým preinštalovaním,ako si načrtol ty,pri dalšej inštalácii dalšej verzie modu si to "SS" najprv zálohujem a inštalujem potom novú verziu a ak to s tým premazávaním truhly tak bude,napíšem sem.Nalepil som si aj postup na sodok monitora,aby som nezabudol.PS Aspon ako bolestn padly Artic rukavice,uz mam 3 ks setu.

alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od alesh88 » 22.08.2018, 21:33 hod.

tak jsem svůj plán se skeleton mage mancerem vzdal. jedu bonemancera, resp. skil zuby + synergie. jsem na 31 lvl a baví mě to :twisted:

zombe děkuji

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od ZOMB » 23.08.2018, 07:53 hod.

Morbid: To snad nebude potřeba :) Taky na to budu myslet a mod budu distribuovat tak, aby to nepřepisovalo dosud uložené savy ;) Ale obezřetnosti není niky dost :)

alesh88: Necro mága jsem taky kdysi hrál a taky jsem to vzdal, tenhle pasivní způsob hry (summonner) mě moc nebere :D Možná by to bylo lepší, kdyby se ti podařil splašit teleport (Enigma asi ne :D ale jako charges na holích...), pak je ten summonner úplně o něčem jiném. U revivemancera je teleport nutnost.
Hodně štěstí s bonemancerem. Zesílení zubů je znát, že? Přitom stačila jen malá změna (aby více zubů mohlo zasáhnout jedno monstrum), a najednou se jedná o konkurenceschopný skill :twisted: Akorát teda pro maximální účinek musí být necromancer hodně blízko monster, takže ono to má obzvlášť na HC i své nevýhody...

Jinak já začal s druidem Raven + Grizzly + Poison Creeper + Rabies, zatím mám vymaxované první dva skilly a hra jde pěkně svižně, během dneška vytvořím příběh o druidovi :)

Mějte se pěkně a přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od Morbid » 23.08.2018, 11:19 hod.

Zdravím,orosil by som prehladný zoznam D2Lod runewords v 1.13,to čo som si vygooglil,je dost zmatočn a nerehladné.Na Diablo 2 cz trebars ani nie su uvedené otrebn levely na ostavu,a z da sa mi ich aj akosi malo.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od ZOMB » 23.08.2018, 11:55 hod.

Morbid: Já například používám tuto jednoduchou webovou aplikaci :) http://dclone.eskysse.com/rwcalc.php
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Diablo 2 - Skiller (koncept nového modu)

Příspěvek od Morbid » 27.08.2018, 13:06 hod.

Zomb:Zdar,celkom by ma zaujmal, ako chces zmenit/vylešit barb skill find otion,ja by som mal napad: Namiesto find otion dat nejak vylešenie dosahu/efektov/damage hádzacích potionov ( tie výbušn a jedovaté). A dnes ma tiež naadlo ako zatraktívnit poisonmancera zo Skilleru: Na otráven dýku pridat aj skok/teleport,tak podobne ako je skil v D2 lod median xl Angel of death (len by asi nemusel byt tak silný ako v mediane). Cav,idem hrat asi 2 a pol dna som mal prestavku). :wave:

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“