Diablo 2 - Skiller (příběhy postav)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Diablo 2 - Skiller (příběhy postav)

Příspěvek od ZOMB » 17.08.2018, 23:03 hod.

Zdravím :)

Jak už jsem mnohokrát zmínil, zakládám téma na příběhy postav hrajících v modu Skiller. Vidím to takto - pro každou postavu zde mějte jeden post, který budete aktualizovat a doplňovat. Pro diskuzi prosím používejte hlavní téma modu.
Postavy hrejte jak je libo - HC není nutnost, klidně měňte buildy, ale budu rád, když se o tom rozepíšete ;) Toto téma tak bude sloužit mimo jiné i jako cenná zpětná vazba od vás pro mě, abych mod dokázal vypilovat v dokonalosti :)

To bude ode mě vše. Pokud máte nějaké dotazy, ptejte se v příslušném tématu. Budu se těšit na vaše příběhy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 - Skiller (příběhy postav)

Příspěvek od ZOMB » 17.08.2018, 23:03 hod.

Jméno: DeathIsNear
Styl hry: HC
Level: 70
Pozice: A1 Hell
Build: Poison necro podpořený golemy (jmenovitě: 20 Poison Dagger + Explosion + Nova, 20 Attract, 3+ Lower Resist, zbytek Golem Mastery)

Díky nové synergii u Poison Daggeru a Explosion z Attractu budou tyto skilly použitelnější, neboť jejich jed bude prudší, násobně prudší než ten z Novy. Na kompletní build (i s 3 body do LR) je potřeba dost bodů, ale přeci jen něco málo zbude, a to po uvážení půjde do golemů a golem mastery, budou tedy sloužit jako tanci, kteří budou poskytovat aury (sice na lvlu 1, ale i to se hodí).


Normal
Postupoval jsem svým obvyklým iterativním způsobem. Tedy zastávky u: Rakanishu, Countess, Dark Elder, Sarina, Eldritch, Pindleskin. Během postupu normalem mi dropl pěkný MF amulet. K Pindlovi se mi moc nechtělo, protože má dost vysoké poison resistance. Nakonec ho víceméně rubal hlavně merc. Používal jsem pak hlavně Posion Explosion. U Larzuka jsem si nechal vyrobit meč na Spirit. Zbytek bez problémů.

Nightmare
Díky své vysoké nadlevelovanosti jsem ho prosvištěl. Radost mi udělal 4. akt hned dvakrát - nejdřív Guli helmou a pak Pulkou z hellforge. Radost mi udělal ale i 5. akt - padla mi Gul! Docela jsem čuměl. Zatím jsem nejvyšší runu z NM za svou diablo historii měl Ist z Pindla, nový rekord je tedy Gul. Po dokončení NM jsem na chvíli nakoukl na hell, ale radši na NM ještě nějakou dobu zůstanu. Proběhl jsem tedy párkrát Lower Kurast, během kterého mi droply hned 4 dobré charmy - java skiller, small resistance charm, large resistance charm a borec na konec - FHR + Poison & Bone skiller. To je mimochodem asi poprvé, kdy mi s postavou dropl skiller, který jsem mohl s tou postavou hned použít :D
Zatím tedy kempím v LK a u Mepha na NM, neb doufám v setové Trang ruky, šanci na drop mají slušnou, tak se třeba i dočkám :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 - Skiller (příběhy postav)

Příspěvek od dawemorraless » 18.08.2018, 09:06 hod.

Jméno: Blaze-Druid
Styl: HC
Level: 21 A2

Build..Fissure
Pukliny mě neskutečně baví už sem jednoho puklináka dojel v klasice ted zkusíme buffy. Dudlíka bych si chtěl vypilovat na maximum a dát mu echt výbavu pokud někde nepotkám smrtku :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“