Is Alive - Beta

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 30.12.2012, 16:52 hod.

jo to vím mě jde o to jak udělám z normální esence tu s tím oranžovým řádkem kde se ti píše quantity...mám 3 magic esence a nevím jak z nich udělat víc quantity...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Azure » 30.12.2012, 17:26 hod.

nooo dává mi to slušně zabrat, je to moc povedený :)... championi tuhý, bossové tuhý, neni to žádná sranda :)... ale teď jsem přišel na bug, nejde mi přidat víc jak dvě rare essence do toho oka... a první crafting pot mi padl z toho rychlýho fallena :)
Naposledy upravil(a) Azure dne 31.12.2012, 17:40 hod., celkem upraveno 3 x.
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 30.12.2012, 17:36 hod.

ty crafting poty by měly padat ze všech monster jen z některých bosíků maj mnohem větší drop. Ještě v Alfa verzi měl zomb ty poty jen z bosů a bylo to naprd protože pak nastala klasická honička na nájezdech na jedno monstrum. Takhle je to lepší že to padá ze všeho možnýho protože člověk může ty poty nabrat i jinak než runováním bosů...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Azure » 30.12.2012, 17:38 hod.

jj je to fajne, já už chtěl začít chodit Bishiboshe a on mi padl z "fast fallena"... jinak ono to odemne vyznělo jako bug, né nemyslel jsem to jako bug :)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 31.12.2012, 11:02 hod.

"most powerful esence pro set/unique a jewelary pro ringy/amulety/charmy"

hele dva takový dotazy...na co jsou vlastně most powerful esence?

a druhej mám ohledně prstenů amuletů a jewelů...jak udělám rare a craft rindy/amulety/jewely když recepty jsou jen na magic?

to ještě nemáš dodělaný nebo nebudou?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2012, 11:36 hod.

Most powerful esence (MPE) získáš rozkladem unikátních zbraní a zbrojí
Používají se pro vytváření crafted zbraní a zbrojí :)
Nic jiného... jen zbraně a zbroje...

Ringy / amulety / jewely / charmy jsou jen magic, rare a craft jsem odstranil, protože s těmito věcmi mám ještě jiné plány :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od hami » 31.12.2012, 12:37 hod.

zomb: Co kdybys někam napsal shrnutí všech craftů??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2012, 12:58 hod.

hami: asi se do toho pustím...
Jak to vidím, je to třeba :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 31.12.2012, 13:14 hod.

tak jsem narazil na Nah-Ghula :-D lvl 12 werewolf...bez šance :-DDDD

sem se k němu ani nepřiblížil...2x FO a byl jsem dole...přes 350HP...musim nekde naexpit a nacraftit...

Thudor
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Thudor » 31.12.2012, 16:00 hod.

Čest, zkusil jsem tento nový mód a musím říct, že je opravdu dost zajímavý, akorát místy jsou monstra trochu více předimenzované, ale toto beru jako plus.
Měl bych dotaz, dostal jsem se do uber lvl 3 a pořád se setkávám se stejnými monstry. Četl jsem tady, že tato uber lokace by měla mít 20 lvlu, tak mě zajímá od kterého lvlu dojde ke změně. Jinak musím pochválit bosse v druhém lvlu, chlapec je tak rychlý, že jsem ho sotva zpozoroval že je u mě. Dále jsem si všiml, že v uber lvlu dost padá crafting point to bych asi omezil (ještě do teď jsem nepřišel na to jak funguje crafting a to mám amu lvl 20). Jinak jsem narazil na dva unikátní předměty, avšak vzhledem k obtížnosti hry jsou celkem na nic. Uvažoval jsi o úpravě současných uniq a setových věcí??

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od hami » 31.12.2012, 18:57 hod.

Taky se vám stává, že když založíte novou hru nebo vylezete z dungu vymaže se vám minimapa??
Jinak u sorcky je vzhledem k posílení monster nechutně málo many. Co kdyby investovaná energy % zvyšovala regeneraci many??
edit: nebo bych aspoň zvýšil přírustek many z energy alespoň na 3
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2012, 20:25 hod.

Attia: zvyš si resistance :)
Ale i s vyššíma res je to oříšek :)

Thudor: vítej mezi hráče ;)
K dotazu... monstra se postupně obměňujou... ve čtvrtém patře už rozdíl na 100% uvidíš ;)
Drop crafting pointů v cryptě snížím, mám to v seznamu změn do příštího patche, ale díky za upozornění ;)
Upravovat unikátní a setové předměty nebudu... to by bylo zase moc lehké... ale uvažoval jsem o nových setech :)

hami: mě se to taky stávalo, můžeš prosím uvést u jaké mapy? já bych se na to podíval... děkuju za ohlášení ;)
ohledně many... zkus to pořešit craftingem zbroje se safírem - ten přidává energii ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 31.12.2012, 22:44 hod.

osobně bych do itemů nešahal. Protože to dělá ten mod těžkej. Pokud se upraví itemy aby byly silnejší tak pak strácí smysl obtížnost modu.

A osobně bych nerad aby se z toho stal druhej avalon. Nic proti avalonu, rád sem ho občass hrával ale co je moc je příliš. Tady se mi líbí že se to drží při zemi.

Pokud by ses vrhal do nových setů, šahal bych na to opravdu velmi opatrně a spíš bych setama pomohl posílit nepoužívané skilly. Třeba kdyby byl nějakej set pro assu kterej by dával masivní mnárůst dmg do Psychic hammeru. Nebo set kterej by přidával nějaký spešl efekty ke skilům.

nevím jestli je to možný, ale třeba set pro sorcku kterej by po skompletování dal bonus k Infernu, které by bylo s tímhle setem 3x širší, nebo set kterej po skompletování zvyšuje barbarovi def v berzerkru na 50% místo úplnýho vynulování. apod...tohle by bylo suprový a líbilo by se mi to.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2012, 22:54 hod.

Nebo třeba set pro necromancera, který by přidal 1 kostlivce k maximálnímu počtu vyvolaných...

Jo jo, přesně o tohle mi jde ;)

Někdy to musíme dát dohromady... co jsi sem napsal se mi zamlouvá ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 31.12.2012, 22:57 hod.

tak teď nevim jestli jsi to myslel ironicky nebo vážně :-D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2012, 23:01 hod.

Vážně... fakt dobré nápady :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 31.12.2012, 23:10 hod.

hele ale nechtěl bys povolit shared stash v pluginech? podle mě to zakázání nemá smysl. 1) pokud budu chtít podvádět tak si otevřu HE, 2) když chci přehazovat itemy, spojim si postavy přes TCP/IP jen je to mnohem zdlouhavější.

ale jak chceš :-)

jinak těch nápadů jak posílit nevyužívané skilly je dost, jen nevím jestli jsou nejsou reálný.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 31.12.2012, 23:28 hod.

Tak to můžu hned posoudit :)

Berserk se dá nastavit v pohodě, kolik % armoru to ubere
U Inferna se dá nastavit, do jaké míry bude plamen dlouhý (bohužel ne široký)
Dmg u Psychic Hammer se dá zvýšit jednoduše :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 31.12.2012, 23:43 hod.

nebo třeba u toho inferna hodit že po skompletování setu by ti dalo k infernu třeba -35% enemy rezistance. Ale jen k infernu aby se to nezneužívalo na klasickou fire sorcku.

set pro sorcku kterej by snížil spotřebu many třeba na 10% u tohodle skillu.

u assy set kterej by zvýšil skillu blade shield range. by bylo hustý kdyby kolem assy lítaly ty šavle v range 4-6...apod...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od hami » 01.01.2013, 01:23 hod.

ZOMB: mě osobně se to stává se všema lokacema. Jak vlezu do Jail, under. passage apod. mizí mapa
určitě se to dá zvýšit, ale ne o moc mam asi 140 many a ten chip. saphire moc nedá. Určitě bych přidal tu mana regen. z invest bodů.
Attia: určitě souhasim s tebou že bych nepřidával uber itemy. Na tom sou založený skoro všechny módy co znam a už mi to přijde trapný. Jako havní smysl tohohle módu bych viděl investované staty, a tak bych se nebál a dal bych jim relativně silné vlastnosti
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“