Is Alive - Beta

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Fraxinus » 09.12.2013, 19:05 hod.

Attia: Tebou navrhované změny by šly už trochu proti smyslu tohoto modu. Především se mi nelíbí posilování golemů, vlků i medvědů o možné synergie.
Kdyby měl třeba Clay Golem za 20 bodů všechna svá posílení a za zbytek by jel nekro třeba kosťáka, nebo by měl plně vyvinutého medvěda a 80+ bodů by měl na elemental skilly nebo na werewolfa, tak nebyli by díky tomu trošičku moc silní v porovnání s ostatními?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 09.12.2013, 19:14 hod.

Vím jak to myslíš a taky jsem na to myslel. Na Druhou stranu by to šlo vychytat menším bonusem než dostávají peti ze synergií. Druhou věcí je fakt, že to je celkem velkej zásah a dost by změnil styl druida. Šlo mi ale o to dát petům/golemům smysl. Protože z mého pohledu jsou golemové i peti u druida naprosto nevyužitou částí...pokud do nich někdo dá body, tak se jedná jen o klamné cíle...

Ale chápu kam míříš a svým způsobem s tebou souhlasím, jen se mi nelíbí že když chci jet třeba shapeshiftera a chci k němu smečku vlků, je to zbytečný protože ti vlci jsou na hell k prdu protože je nemůžu maxnout i se synergiema...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Fraxinus » 09.12.2013, 19:27 hod.

Tento build by nebyl sám...nelze mít třeba dokonalej chain lightning a na switchi dokonalej fireball.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 09.12.2013, 19:38 hod.

Děkuji za vyjádření ;)

Inferno/Arctic Blast - jdu na to ;)

CoS - Dobře, co to teda udělat tak, jak psal Frax...
Místo klasických 25 snímků by se prodloužila doba efektu na 10 snímků za level.. tnz. na levelu 20 by doba trvání byla 7 + 10*20/25 = 15s (namísto 27s)
To by bylo fajn, ne?
Nevím totiž, jestli to nechávát na shadowovi je nejlepší volba...
Mám to tedy tak udělat, nebo jinak?

Golemové a peti: Attio, zajímavý nápad ;)
Myslím, že by to šlo... všechny synergie bych převedl skillu samotnému s tím, že ty bonusy by byly poloviční a s tím, že se započítají jen za investovaný skill point...
Tzn. skill by čerpal synergii sám ze sebe, +skills by neměl efekt na synergii
Příklad: Summon Dire Wolf čerpá synergii z:
Summon Spirit Wolf: 50% def základ + 10% za kevel (platí i s +skills)
Summon Grizzly: 25% dmg základ + 10% za level (opět účinkují +skills)

Výsledek by tedy byl, že mimo své klasické bonusy by skill za investovaný bod získal 5% def a 5% dmg (+ jednorázové bonusy 50% a 25%)

Nebo ještě nějak jinak? :D

Fraxi: Vypnutí automapy... to by bylo pro opravdu HC hráče :D
Vím že Gramm to udělal v Avalonu... taky mi trvalo, než jsem se zorientoval :D )
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 09.12.2013, 19:43 hod.

Svým způsobem s Fraxinusem souhlasím, ale taky se mi nelíbí že jsou prostě peti i golemové prakticky nevyužití protože pokud nemaxneš všechny synergie, jsou nanic. Ono oni i když maxneš ty synergie jsou slabí, oproti třeba nekrovi s kostrama, ale tam hraje spíš roli kvantita...

Jinak to jak jsi to napsal, jsem netušil že skill může brát synergii sám ze sebe...tím by se vyřešil problém s tím že by +skilly nedávaly takovej boost těm petům ale jen hard body...Mě osobně to cos napsal vyhovuje a líbí se mi to, ale ať se k tomu vyjádří i Fraxinus, páč mě jeho pohled na tohle zajímá...Chtěl bych pety i golemy zatraktivnit, ale nechci z nich udělat IMBA pomocníky protože přeci jen oproti kostrám nepotřebuješ mrtvoly na vyvolání takže je můžeš castit kdykoli...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 09.12.2013, 19:48 hod.

S Lady jsem dokončil akt 1, šlo to dost rychle... jednak kvůli /players 1, také Blade Sentinel je velmi rychle sílící skill, a také už v modu umím chodit :D
Zemřel jsem jen jednou, zato hned i Bishiboshe... skoro mě zabil, dodělalo mě jeho FE...

A pár videí...


Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Fraxinus » 09.12.2013, 20:13 hod.

Co dodat, je to ZOMBův mod. :)
Ovšem touhle změnou nebezpečně překračujeme hranici nepředělávat skilly tak, aby byly silnější nebo fungovaly jinak než původně (vyjma oprav neoddiskutovatelných bugů) Dneska golemové, zítra ten fireball. Ale to je můj názor, na golemech a medvědovi/vlcích bych raději nic neměnil. Když chcípnou, prostě je vyvolám znovu. Jinak ZOMBův kompromis je celkem elegantní, to uznávám.

To že může skill synergizovat sám sebe, teda taky slyším poprvé.

ZOMB: A nejsme snad opravdu HC hráči? :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 09.12.2013, 20:50 hod.

Je fakt že v tomhle s Fraxem souhlasím. Je to celkem velkej zásah do hry a dost to mění možnosti ohledně buildů atd...

Na druhou stranu pokud se peti nechaj tak jak jsou, tak jsou defakto totálně odvařený, protože už i ve vanille jsou slabí. Když k tomu vemu obtížnost Is Alive, myslím že si tu vlci absolutně neškrtnou...

Pak jedině to nechat jak to zatím je, tzn nijak skilly neupravovat, jen nechat možnost volat zvířata současně a uvidíme co to udělá. Pokud to bude moc silný tak se s tím něco udělá. Ale zatím bych to asi nechal tak jak to je. Myslím že to bude menší zásah do hry než rušit synergie a upravovat skilly...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 10.12.2013, 17:10 hod.

Jak to tak vidím, tak s tímhle rozhodnutím počkám, až to někdo bude v gammě za necra / druida hrát... pak se o tom budeme bavit dál :D

Fraxi: No... my dva asi HC hráči jsme, ale musím myslet i na ostatní ;) :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 11.12.2013, 21:25 hod.

Zdvojnásobena škoda u Inferna / Arctic Blastu, trvání účinku CoS sníženo z 25 na 10 snímků za level...
Dále jsem trochu poupravil questy v aktu 1 - pro odemčení je potřeba méně Crafting Pointů :)
Poupraveno i pár popisků...

Ještě nějaké skilly, které bych měl upravit?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 13.12.2013, 20:02 hod.

Tak dneska jsem měl konečně čas si zase zahrát, na řadě byl Radament :D
Ten jeho jed byl opravdu dost prudký, a když jsem utíkal směrem od něho do portu, zabil mě svým boltem, jelikož jsem měl kvůli jedu (nechal jsem se zasáhnout) zdraví na jednom životu...
Jelikož jsem si to nedával na poušti jak jsem si představoval, pofarmil jsem v aktu 1... splnil dva questy, padly dva unikáty, a takhle vypadá moje truhla po asi dvouhodinové farmě :D
http://zomb.webzdarma.cz/1312131.jpg
Můžete si všimnout pár nových předmětů... jen teda doplním, že jsem runoval Bonebreakera + Blood Raven, Pitspawna a Gremaka + bosse co jsem potkal cestou, na /players 4... mám už skoro 200 magických esencí :D
Už se těším, až je budu moci využít... ale na to potřebuju goldy a víc splněných questů :D
...a také další akty :)
Jako odměnu za první splněný quest (mimo jiných) jsem dostal svitek, který mi vyrobil rare zbraň (tier 2 = potřebný flawed gem)... a výsledek?
http://zomb.webzdarma.cz/1312132.jpg
Měl jsem štěstí na self-repair, a celkově to je moc pěkná zbraň :D

A jaký mám zatím dojem z modu? Úžasný!
Přesně takhle jsem si mod představoval... máte ve hře tolik možností!
...jak využít goldy, co craftit, jak craftit, můžete plnit questy (za odměnu materiály na craft, gemy, runy, jewely, charmy, heroscore - potřebný zase pro jiné věci)
Hratelnost je skvělá - mám sto chutí zkusit si mod s jinou postavou, ale zároveň chci pokračovat s tou co mám teď, protože se moc těším na další akty a spoustu možností...
Pocit během hraní je velmi podobný jako u vanilly, jenom ten pocit, že cokoliv děláte, se vám nějak vyplatí, je prostě skvělý :D (opakované nájezdy jakéhokoliv superunikátního monstra, nájezdy superbossů, nájezdy akt bossů, plynulý postup hrou - aneb dohrát hru na jedno projití, či jen takové flákání a zabíjení všeho kolem :D )

No nic... jdu zase hrát, uvidím jak na tom jsou další akty ;)
Brzy očekávejte nějaké další videjko ;)
Mějte se moc krásně a zůstaňte naladěni... už jen 8 dní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 15.12.2013, 21:30 hod.

Takže... s Lady jsem dokončil akt 2 na /players 4 :)
Akt 3 jsem teprve začal, ale opět cítím jak postava slábne... chce to zase pofarmit :D
Ten rozdíl mezi obtížnostmi aktů jde fakt znát, a to je dobře...
Natočil jsem takové menší video, kde craftím rare helmu... s anglicky psaným komentářem ;)


Mějte se moc pěkně a nezapomeňte... už jen 6 dní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 15.12.2013, 22:34 hod.

nějak ti tam nedošel self repair :-D škoda...;-)

jinak super videjko, ta tma v těch městech je super...;-) hlavně v tom kurastu to vypadá dobře...i když se mi zdá že celý to video je nějaký moc tmavý...ty máš v nastavení snížený gamma ?

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od siky8 » 16.12.2013, 01:10 hod.

Niesú náhodou farby skreslené tým programom čo ZOMB používa? viewtopic.php?f=10&t=9666

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 16.12.2013, 06:42 hod.

Attia: Není self-repair -> merc :D

Jinak ta tmavost je způsobená programem který používám... jak píše siky8 (flux)
Ne, že by ta hra nebyla dost tmavá sama o sobě, ale tohle ještě zaplo "noční barvy" :)
Popravdě... bez toho programu si ani nedokážu představit práci / hraní na PC...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 16.12.2013, 21:45 hod.

Přidávám dvě videa, tentokrát se jedná o akt 2... Lady si to v prvním videu docela dává, protože je už v aktu 3, ale v druhém videu je jeden z nejtěžších bossů z aktu i celé hry - Hack'n'Slash :D




Už jen 5 dnů ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Attia » 17.12.2013, 01:06 hod.

ten boss má Slows Target By xy%? :-D protože nejdřív tě zmrazil, ale i po tom co ti opadly omrzliny jsi byl jak šnek :-D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 17.12.2013, 06:26 hod.

To dělá ta aura :D
Zpomalí rychlost běhu / chůze, ne však útoku / kouzlení... proto je smrtící pro missile charaktery... neutečou mu ;)
...a to jsem měl ještě nahozené Burst of Speed :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.12.2013, 12:49 hod.

V případě Assy bych ho řezal Mind Blastem a doufal, že ho ukvedlá merc :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Beta

Příspěvek od ZOMB » 17.12.2013, 16:58 hod.

Použít se dalo i třeba Psychic Hammer :)
Nešlo mi o to ho porazit, ale spíš ukázat jeho schopnosti :)
...a doufám, že si mod někdy zahraješ a pořádně si pohraješ s assassinkou ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“