Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od ZOMB » 02.01.2013, 12:12 hod.

Zdravím všechny hráče ;)

Toto téma zakládám na základě hamiho návrhu... tímto Ti hami děkuju ;)

Jedná se o to, že se podělíte o své zkušenosti s jinými hráči a se mnou... porovnáte sílu buildů, jak to zvládáte, jakou taktiku jste na jakého bosse použili a všelijaké jiné postřehy...

Každý hráč (uživatel) bude mít pouze jeden příspěvek, který bude editovat, a do kterého bude vkládat info o všech svých postavách...

Přidejte taky svou postavu, ať nás je co nejvíc ;)

Příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od ZOMB » 02.01.2013, 12:12 hod.

Můj nový necro:
Necromancer
Level: 13
Build: Není vyhraněn

Build jsem žádný nezvolil proto, že ještě nevím, jak všechny skilly a kletby budou fungovat... to teprve otestuju ;)

Začátek byl nejtěžší. Jakmile jsem sehnal luk a nějaké to základní vybavení, šlo to mnohem lépe. Pomocnice však pomohla nejvíc - jakmile jsem si ji mohl najmout, udělal jsem tak :) . V Blood Moor se velmi pěkně expí, pak jsem se přeštěhoval na Cold Plains - expil jsem dál, a hurá na Corpsefireho :!: Dostal co zasloužil, neřád jeden :twisted: (video: http://www.youtube.com/watch?v=qHkG6wNX ... e=youtu.be)
Jako další mě čeká Blood Raven a Bishibosh, tak snad to nějak zvládnu :wave:

Bishibosh dal celkem zabrat, nejdřív jsem musel zabít jeho miniony, kteří se od něj zrovna moc odtrhnout nechtěli...
S Blood Raven byla sranda, zombíků bylo všude kolem dost, takže jsem měl pomocí CE co odpalovat :) (btw padl první Crafting Point)
Bonebreaker a jeho minioni dávali hodně velké "šlupky", použil jsem Bone Wall pro uvěznění v jejich místnůstce a s mercyní to kropil z dálky... a opět CE :D
Bohužel kostěná bariéra dlouho nevydržela a brzy se kostry dostaly ven, cca 5, s Bonebreakerem v čele... pozabíjeli mi všechno, ale nakonec jsem upižlal jeho miniony a jeho si nechal nakonec, ale to jsem si už skočil do města pro mercyni :)
Rakanishu - s ním jsem si dal honičku, potřeboval jsem ho odlákat od minionů, ale nakonec zhebnul a jeho minioni s ním... ale neříkám, že to bylo jednuduché ;)

Dále mě čeká Dark Wood a Tristram, kterého se docela bojím...
Naposledy upravil(a) ZOMB dne 24.07.2013, 14:55 hod., celkem upraveno 4 x.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od Attia » 02.01.2013, 12:48 hod.

Amazon - SC -> Nanna
10 level
Aktuální build: 9b Critical Strike, 1b Dodge
Plánovaný build: Smite/Zeal + Fana + Holy Shield

Dropy: zatím nic

Postup:
Asi první 3 lvl jsem šel pl1 abych nabral nějaký goldy a lvl. Pak jsem nahodil pl8 a šel mydlit faleny do Blood Mooru. Levely relativně rychle naskakovali a díky 3sox luku kam sem prdnul 2x chiped safir+1x chiped rubin to bylo dost save a poklidný. Na lvl8 jsem najal Hannah která mi neskutečně pomáhá (cold rogue), díky níž jsem právě úspěšně zdolal DoE na pl8...Jen ten Corpsefire byl neskutečnej oříšek...:-D rychlej jak cecky a dmg taky. Zatím ale nejhorší monstrum jsou championi od Anniong one, kor když se mi vygeneroval lighting enchant...bez šance na přežití :-D
Naposledy upravil(a) Attia dne 14.07.2013, 21:22 hod., celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od hami » 02.01.2013, 14:09 hod.

Attia: jj o tom sjednoceni sem přesně psal v jinym topicu. Jen bych nedával tak výrazně jméno pstavi

Luthien
Sorceress
12. level
Build : Plánuju FO/Fb - zatim na to neni lvl
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Thudor
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od Thudor » 02.01.2013, 18:54 hod.

Javazon
Level: 41
Build: Charged strike, Lighting fury

Jedná se o tradiční amazonku zaměřenou na lighting skill. Zpočátku je problém o zásah do monster, ale toto hravě vyřeší předměty mající zvyšující attack rating. Od lvlu 6 je k dispozici první lighting skill Power strike, který umožní udolat první větší bosse (raven, bishishop). Po splnění cain questu je Amazonka již dostatečně silná na první uber bossy (Gremak). Posléze stačí vyexpit na lvl 18 a dosáhnout na skill Charged strike). Od této doby amazonka nepotřebuje provést úspěšný zásah a přesto vytvoří lighting skill, který udolává nepřátele. Uber bossové jako Nah-Gul, Troubleshooter je snadné udolat, stačí mít vyšší resy na cold (v případě Nah-gul) a troubleshooter prakticky nedokáže vydržet nápor charged strike. Dark Fighter je prakticky normální boss, který nedělal vůbec žádný problém.

Od lvl 18 je amazonka schopna odolávat uber lokaci crypta v prvním patře a porazit prvního bosse v patře druhém. V současné době se amazonka prokousává nekončícím třetím patrem, které je prakticky stejné jako první (časově náročná, jediné nepříjemné monstrum jsou zatím lučišnice vybavené vysokým dmg). Po prvním plošném skillu lze očekávat rychlý průchod prvními lvly.

Jak se dalo předpokládat, od lvl 30 v uber lvlelech neměla amazonka prakticky moc velkou práci, všechny lvly trvaly vybít možná cca 1 hodinu, ale i tak sem tam byl boss, který překvapil. Nejvíce se vzpíral boss Nah-Gul, avšak i ten během krátké doby padnul.

Pokud bude čas, doplním další postup.
Naposledy upravil(a) Thudor dne 04.01.2013, 16:50 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od Azure » 04.01.2013, 10:35 hod.

Paladin
30. level
Build: Smiter (Smite + Fanaticism + Holy Shiled + Defiance)

Drop: The Gnasher, 2x Death's hand, Hotspur, Chance guards, Sander's Paragon, Ichorsting, Dimoak's Hew, rare Ring (30 li rez, 26 fi rez), Death's Guard, Hsarus Iron Fist

Ještě než jsem zapnul mód IsAlive jsem chtěl hrát Hammeredina, tož po pár minutách se můj Hammeredin honem rychle přeorientoval na Smitera xD.

Snažil jsem se procházet hrou jako v normálním diable, ale nešlo to. Musel jsem opakovat nájezdy na bosse, aby mi padly nějaké lepší rare věci. Když jsem se dostal k Andy, tak jsem na ní koukal jako péro z gauče a zase jsem se klidil z cesty.
Při nájezdech na Blood Raven/Bishiboshe mi padly první Death's hand což se rovná 50% odolnosti na jed a 75% redukce trvání jedu, tak jsem zkusil Andariel znovu. Tentokráte jsem si dal větší pozor a mlátil jsem štítem až jsem jí umlátil no a drop stál za starou bačkoru. Tak jsem začal opakovat nájezdy na Andy a začaly padat rare a unikáty takže jsem se trošku vybavil :).
Jednou mě napadlo zajít za naší hraběnkou co nám straší ve věži, no lehký souboj to nebyl, ale vzhledem k 20% CB a 50% OW jsem je tam umlátil a čeho jsem si nevšiml, expy exponenciálně vzrostly, nu tož jsem začal expit a skončil jsem na 30. levelu, protože už to moc neexpilo a já už měl vysněný Fanaticism :).

Rozhodl jsem se tedy zajít do uber lokace, a kupodivu to jde. Zatím jsem vymlátil 1. level. Teď se chystám na 2. level.
2. level brnkačka. A padl mi pasek Death's Guard... lučištnice těšte se xD
3. level těžký :)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Fingolfinjas
Quill Rat
Příspěvky:23

Re: Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od Fingolfinjas » 01.03.2013, 10:09 hod.

Nekro
52 lvl.

taktika: Summon + CE
equip : brnko Venom Ward, hulka Gravenspine, hlava (+ 3 skel. mastery, +3 rise skel.), rukavice rare(5) (+20%cold + 20% light, + 34% poison), helma Tarnhelm, Hotspur botky

Crypt:
-Do 18 patra to jde v pohode, 19 patro je krec... 20 ujde. Dno jsem vybil az na 52 lvl. s poustnim mercem z Nightmaru, potreboval jsem zvysit dmg. koster.
- z bossu je nejhorsi Corpssfire, chce to rychlost. Gremaka zabijet je na dlouho (jed je best). Nah-Gul trapi, ale pomuzou rozmazovacky. U zbytku se nezapotim

Boss:
Gremak - ani si neskrtne
Nah-Gul - skrabnul me
Troubleshooter - zdrha mrcha, boji se xD
Fighter - pohodicka

Ze zacatku to bylo dost tezky, kostlivci se zacali chytat az tak od 5 lvl. Vsechny gemy jsem prodaval a setril na hulku (17k). Od 15 lvl. jsem chodil do tristramu a tam dropnul stit. Pak uz vse slo bez obtizi. Anadriel dost trapila, musel jsem 10x doplnit kostry. Crypta je do 7 lvl. vcelku bez problemu, kostry tankujou, staci sundat 2 monstra a pak je pres CE konec. Stvou me lucisnice, protoze sundaj kostry do par ran, narozdil od ostatnich a porad zdrhaj z CE. Zatim nejhorsi Uboss je ve 2. patre crypty.


Amazonka
23 lvl.

taktika: Cold/Fire bow
equip : nic zvlasniho

Zatim hardcore... neni co rikat

Barbar
20 lvl.

taktika: Stun/Concentrace, mec
equip : brnko rare(5) ( +33 rep. life), Shadowfang mec (+9% life/mana steal je dost dulezity), Duskdeep helm.


Zacatek je dost tezky. Me se povedlo dropnout rare throw spear, takze jsem hazel. Do 4 lvl. se chce vyhybat anoyum. Do 10 lvl. chodit do Den of Evil na bosse a pak co nejrychleji do Tristramu. Diky stunu si dokazete drzet v pohode 2 Stone Apy na players 8. S lucisnici i 3 (diky snizeni obrany). Na 20. lvl date Anadriel jak nic. Tak na tri lahvicky. Doporucuju sehnat Shadowfang, s nim to jde jak pomasle diky cold dmg. a sani zivota/many.


Brzo doplnim podrobnosti
Naposledy upravil(a) Fingolfinjas dne 23.03.2013, 14:17 hod., celkem upraveno 8 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od ZOMB » 01.03.2013, 11:17 hod.

Fingolfinjas: Vitej do party :!:

Moc Tveho nekra nepotesim, protoze v nove verzi bude monster v crypte podstatne mene nez ted...
Sam uvidis ;)

Kdybys chtel, tak si muzem zahrat - bud pres hamachi (to je spis na chat) nebo tunngle (viz viewtopic.php?f=119&t=7905)

Prijemne hrani ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Is Alive - Charaktery, buildy, taktiky...

Příspěvek od Attia » 14.07.2013, 21:23 hod.

jelikož nemám žádný postavy z dřívějška, tak jsem musel úplně od znova...Nanna, Bowzonka zatím lvl10 úspěšně zdolala DoE...;-)

(uplej můj post nahoře)

Odpovědět

Zpět na „Mods By ZOMB“