Fallout 4

Další hry z rodiny RPG.
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Fallout 4

Příspěvek od ZOMB » 07.06.2015, 18:11 hod.




Tak tu máme trailer k jedné z nejočekávanějších her posledních roků. Jakmile začal po sociálních sítích kolovat obrázek od Bethesdy, bylo jasné, že už to tu je. A sledování odpočítávání na oficiálních stránek Falloutu bylo taky něco. Jsem se těšil jak malý kluk na Vánoce :D

Obrázek

Taky jste tak natěšení?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Fallout 4

Příspěvek od NargarotH » 07.06.2015, 18:20 hod.

Ano.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Fallout 4

Příspěvek od Kuki10 » 07.06.2015, 19:56 hod.

Snad mě to bude bavit poslední dva díly mě nějak nechytly.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Fallout 4

Příspěvek od Slw » 08.06.2015, 11:30 hod.

sem zvědav co z toho vyleze. doufám, že se to aspoň přiblíží F:NV a F3 to kvalitou nechá za sebou. PiPboye připravit, nabít zbraně a hurá na mutanty :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Fallout 4

Příspěvek od Tib3rian » 12.06.2015, 09:37 hod.

Fallout 3 bol pre mna fantasticky zazitok. Taku hru som dovtedy nehral. Fallout New Vegas ma uz viacmenej minulo, mam ho na Steame cez vypredaj, ale to nadsenie z herneho sveta a obsahu je jaksi fuc. RPGcka ma pomaly ale iste prestavaju bavit :) Naviac atmosfera uz F: NV jaksi chyba. V porovnani s 3 dielom. Dufam ze 4ka sa ukaze v plnej krase a vytazi z temy viac a bude to konecne nastupca legendy tak ako ma byt.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Fallout 4

Příspěvek od Slw » 13.06.2015, 12:05 hod.

Tib3riane jsi první člověk od kterého jsem slyšel že F3 byl výrazně lepší než F:NV. Neříkám že F3 byla úplně špatná hra (nejsem fanatický zastánce F a F2), ale mě tam nejvíc štvaly bugy a padání hry. Ale co si budem povídat, z pohledu Vault Dwellera je nejhezčí výhled na explodující hlavu čeholiv při kritickém zásahu :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Fallout 4

Příspěvek od NargarotH » 13.06.2015, 13:22 hod.

Já se teda s žádnými bugy ve F3 nesetkal, ale je fakt že hru jsem vnímal kvůli 3D dost kriticky a zahrál si ji až někde po roce vydání.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Fallout 4

Příspěvek od babacho » 13.06.2015, 21:47 hod.

Take jsem se nikdy nesetkal u F3 s byt, sebemenšími, technickymi potizemi. Vse mi vzdy jelo hladce a bezproblemove na prumernem zeleze.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Fallout 4

Příspěvek od NargarotH » 16.06.2015, 14:44 hod.

Už jsou venku i nějáké gameplaye, ale na spoilery se nedívám, tak alespoň takhle:



edit: dfans nebere youtube https Obrázek
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Fallout 4

Příspěvek od Slw » 17.06.2015, 10:58 hod.

tak to sem měl teda extrémní smůlu, nebo jste luckeři. na jakémkoliv pc/ntb sem f3 hrál tak byly hw/sw problémy. btw nové videjka f4 vypadají zajímavě :shock:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 4

Příspěvek od Wishmaster » 23.06.2015, 18:36 hod.

na Fallout 4 sa tesim.. F1,2 mam prejdene spredu, zozadu, zlava, zprava, zhora, zdola.. brotherhood of steel sa celkom dalo.. Fallout 3 mi treba este prejst a Fallout New Vegas bola supa.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Fallout 4

Příspěvek od Tib3rian » 27.06.2015, 11:35 hod.

Co myslite ako to bude s dostupnostou colektorky? Nemam vela zberatelskych premetov a chcem dalsie. Zrovna ten Pib-Boy vyzera luxusne a teraz ked uz mam aj smartphone...
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Fallout 4

Příspěvek od Wishmaster » 27.06.2015, 19:50 hod.

pre cesko bolo dostupnych 4-5 collectoriek a uz su vypredane.. pre slovnesko boli dostupne 3 a tiez su uz out :D

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Fallout 4

Příspěvek od Tib3rian » 06.07.2015, 16:21 hod.

Takze dalsie CE uz nebudu? dufam ze hej.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Fallout 4

Příspěvek od Javurek » 08.07.2015, 21:26 hod.

Fallout 3 za moc nestál, jediné dobrí tam je otec hlavní postavy kterého dabuje Nielsen.

Fallout New Vegas má určitě lepší atmosféru a příběh. Taky to dělali Obsidiani, bohužel na debilním enginu od Bethesdy.

Tohle opět dělá Bethesda, takže se obávám že to zase podělaj.


Neříkám že jako samostatné hra jsou Fallout 3, NW přímo špatné, ale oproti původnímu Falloutu 1 a 2 to je slabé. Pipboy rozhraní je hnusné, inventář nepřehledný, neskutečně moc bugů a glitchů. Málo možností jak řešit úkoly a chovat se ve světě atd atd.

Uživatelský avatar
Bonobon
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bonobo#2534

Re: Fallout 4

Příspěvek od Bonobon » 09.08.2015, 19:48 hod.

Sice mi Fallout série nic moc neříká, ale když jsem to viděl v re-play, tak mě huba spadla na zem... Těším se na to!

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Fallout 4

Příspěvek od witekcz » 10.08.2015, 20:48 hod.

OT: Bonobone, zmenši si podpis!
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Fallout 4

Příspěvek od Tib3rian » 25.08.2015, 12:13 hod.

Takze Pip-Boy ediciu som nedostal :D
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Fallout 4

Příspěvek od Slw » 12.11.2015, 09:48 hod.

tak je to venku... eště víc zabugované jak f3 (a to sem si myslel že víc už to nejde). děsně neintuivní ovládání. to co fungovalo v f3 a NV je pryč... no co už. brblat sice budu ale dohraju to :green: Bostone těš se :wave:
edit: o smysluplnosti questů se rozepisovat nebudu, sem na začátku. ale otázky Sole survivala stojí za to :shock: (f3 jak přes kopírák)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Fallout 4

Příspěvek od Kuki10 » 12.11.2015, 10:01 hod.

Jj bohužel ale dám tomu chvilku ještě.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“