Black desert

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
msicko
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Black desert

Příspěvek od msicko » 19.08.2015, 10:14 hod.

black-desert.com

Slysely jste o tom?Neni moc informaci,ale melo by to vyjit nekdy koncem tohoto/zacatkem novyho roku. Za me to vypada na dost slusny mmorpg

WaynEorg
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Black desert

Příspěvek od WaynEorg » 16.04.2016, 20:03 hod.

Videl som na youtube gameplay video s touto hrou a tak som sa pre jej skvelu grafiku rozhodol si ju kupit. Co ma vsak sklamalo po stiahnuti a spusteni hry bola grafika. Na youtube to vyzeralo krasne, ako pohadka. No ja som taku grafiku nedostiahol ani v 4k rozliseni. Velmi spatna graficka optimalizacia. Textury sa nevykresluju ako by mali. Stovky ludi s tym ma problem. Mozna preblem Nvidie, na radeonoch neviem ako to funguje. Tak ci onak je to neustale preblikavanie textur otravne a hnusne.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Black desert

Příspěvek od HELLERcz » 17.04.2016, 13:02 hod.

Já propadl této hře :) poslední týdny, když je čas, tak nedělám nic jiného, než pařím BDO :)
Obrázek

WaynEorg
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Black desert

Příspěvek od WaynEorg » 18.04.2016, 18:04 hod.

HELLERcz: a mas tiez problem s tymi texturami? Myslim to vykreslovanie,

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Black desert

Příspěvek od HELLERcz » 18.04.2016, 22:21 hod.

Ano , to je holt známý problém ve hře. Nezbývá než doufat, že to opraví časem.
Obrázek

WaynEorg
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Black desert

Příspěvek od WaynEorg » 20.04.2016, 18:17 hod.

No, videl som, ze uz urobili vela patchov a tusim aj 2 nove lokacie. To premna znaci, ze graficku optimalizaciu vobec neriesia. Takze som to pekne zmazal a za par rokov sa mozno dockam a znova to stiahnem :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Black desert

Příspěvek od HELLERcz » 20.04.2016, 19:16 hod.

Ono hra je i celkově mizerně optimalizovaná, high-end sestavy mají problémy kus od kusu s dropem framerate atd. Taky mě to sem tam štve, že musím pro lepší plynulost hrát jen na medium detaily, navíc ty textury ... je to těžké. Hra teď hodně dohání to, co už dávno mají v korejské (původní) verzi, nedá se stihnout vše najednou. A trochu mě to mrzí no a zároveď připomíná situaci v Diable 3 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Black desert

Příspěvek od Ryliah » 21.06.2016, 20:04 hod.

Náhodou BDO je super. Po dlhom čase hra ktorá ma baví, open world štýl je super. Trošku to Daum ničí poslednými updatmi a to hlavne PvP a bugnuté classy ale inač je to super. Hraje to niekto ? Na Croxuse mám Rangera lvl 57, prešiel som na Jordine EU, zatiaľ 53 sorceress za 3 dni : )
S4 Monk 1100+

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“