ondrous555 - Varování

Varování nebo bany udělené uživatelům za porušování pravidel
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
ondrous555 - Varování

Příspěvek od Javurek » 26.03.2011, 22:40 hod.

Za propagování botů a dávání odkazů na jejich stažení.

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 08:59 hod.

1 ja sem zadne boty nepropagoval jedine co sem chtel bylo sem dat informace
2 bot se pouziva k tomu aby vam nasel nejake vybaveni k nicemu jinemu neni
3 at se to nekomu liby nebo blizard to toleruje
4 ty hraci co my nadavali do idiotu hrajou singl a je velmy pravdepodbne ze ho hraji protoze nemaji original CD a to blizard netoleruje.
ani jeden z tech co my nadavali nema vubec paru co je d2jsp protoze nehraji na Bnetu

5 hraci co hraji na Bnetu ty informace chteji a ty co rikaji ,ze boti kazi hru nemaji nejspise zadne zkusenosti s Bnetem a je velmy pravdepodne,ze to je kvuli tomu protoze kradou a nemuzou se tam prihlasit.


mne to je jedno klidne my zruste ucet boti jsou soucat Bnetu a nevidim duvod proc by se tu o tom nemohlo mluvit.
ty co pouzivaji c3po a machpak je to temer schodne a ten kdo rika ,ze ne je slepy ono delat runy s mapou nebo bez mapy je velky hodne velky rozdil

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Javurek » 27.03.2011, 09:21 hod.

Bot je cheat, a kdyby to blizzradu nevadilo tak to nebanují třeba ve wowku. Diablo 2 je už stará hra aby se tím nějak výrazně zabývali a předělalávali hru, aby nešlo botit.

1) dával jsi odkaz ke stažení? to je jasná propagace
2) Ano používá se k tomu a je to cheat, kterej ničí ekonomiku a kazí požitek ze hry ostatním lidem
3)Opravdu to netolerují, přečti si jejich pravidla(tak jako naše)
4)Neřeš single a neoriginál, cracky tu taky nepodporujeme. A d2jsp? to taky kazí ekonomiku Diabla 2, nemusíš mi vysvětlovat co to je, znám to a neschvaluju to. V diablu 3 chtějí udělat nějaké lepší ingame obchodování, tak se snad něčeho podobného nedočkáme.
5)Poctivé hráče tyhle informace nezajímají, a nepoctiví nás nezajímají. Já mám několika leté zkušenosti s bnetem a znám i spoustu dalších lidí, kteří ví že to kazí hru značně.

Samozřejmě že maphack a c3po je také cheat nebo hack a není to na battle netu povolené a neviděl jsem že by to někdo podporoval tady aby to tam lidi používali.

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 10:01 hod.

udelejte anketu jestly hraci budou chtit aby tu o tom byli dostupne informace ci ne.
protoze s kazdym na bnetu kdyz sem se o tom bavil tak ty informace chtel.

jestly si nekdo mysli ,ze zapne bota a za par dni ma plnou truhlu HR to neni pravda k tomu by potreboval 10ky cdkey :)

a jestly neco kazi ekonomiku nevim jestly to jsou jsou boti s d2jsp s kterym nemam zadne zkusenosti

ekonomiku podle mne kazi d2diablo ci crixix ci tak nejak ty co prodavaji veci za penize na internetu ty nejspise pouzivaji 10ky ci mozna 100ky cdkey a ne hrac co si pres noc pusti bota a rano ma o 2pul vic :)


udelejte tu anketu podle toho rozhodnete :)

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od kolij » 27.03.2011, 10:12 hod.

Neni treba delat nakou pos*anou anketu! protoze kazdej kdo vi co je diablo tak zadny boty nepodporuje jako ty! a myslim ze te komedie uz bylo dost s tema botama! tady to proste nikoho nezajima! tady jsou ferovi hraci, pochop to!

Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Necrolyta » 27.03.2011, 10:15 hod.

boty sice neznám, ale zdá se mi to taky jako pěkná p*tomost. radši si najdu věci sám, než abych měl na ně nějaký cheat. ma hack se mi taky nelíbí a zdá se mi to jako pěkná p*tomost. a a co anketa? normální dialista si všechno poctivě všeho najde sám.
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 10:22 hod.

kolij píše:Neni treba delat nakou pos*anou anketu! protoze kazdej kdo vi co je diablo tak zadny boty nepodporuje jako ty! a myslim ze te komedie uz bylo dost s tema botama! tady to proste nikoho nezajima! tady jsou ferovi hraci, pochop to!
mam dotaz mas original cd? logni se bnet evropa a napis my mam stejne acc jako tu :)

pokut jsi ferovy hrac mas original cd

Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Necrolyta » 27.03.2011, 10:26 hod.

je rozdíl mezi frovím hráčem a hráčem, který nemá original CD. já ho například original nemám, ale to proto, že ho měl nejdřív něko jiný z naší rodiny a ten mi ho dal. takže za to nemůžu.

férový hráč zase nepoužívá map hack, ty tvoje boty, atd. TAK NÁM TADY NEVYSVĚTLUJ CO JE TO FÉROVÝ HRÁČ! ten kdo to používá asi neumí hrát d2 LoD či jenom D2.
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Fraxinus » 27.03.2011, 10:31 hod.

Necrolyto, jsem na tebe hrdý ;)

Ondrous555 Vsadím se, že lidi, co o to mají zájem, jsou podobnýho ražení jako ty. Já original instnutej mám a na battle-netu jsem se přesto celé měsíce už neukázal. Do značné míry kvůli takovým jako jsi ty!
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 10:34 hod.

Necrolyta píše:je rozdíl mezi frovím hráčem a hráčem, který nemá original CD. já ho například original nemám, ale to proto, že ho měl nejdřív něko jiný z naší rodiny a ten mi ho dal. takže za to nemůžu.

férový hráč zase nepoužívá map hack, ty tvoje boty, atd. TAK NÁM TADY NEVYSVĚTLUJ CO JE TO FÉROVÝ HRÁČ! ten kdo to používá asi neumí hrát d2 LoD či jenom D2.

mne osobne to je jedno jestly ma nekdo original ci ne,ale pokut nema original CD nema zadne zkusenosti s Bnetem tak at nenadava a nehraje se tu ne svateho a ten kdo pricichne k bnetu uz nikde jinde hrat nebude opravdu velmy malo lidi pujde hrat nekam jinam.


A ty co hraji na Bnetu ty informace chteji. kazdym na bnetu kdyz na to prisla rec ty informace chteli a ty original hru maji zaplatili si za ni.

Podle mne ten kdo nema original a nehraje na Bnetu at mlci.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Spellsword » 27.03.2011, 10:41 hod.

ondrous555:
BTW, "mi" se píše s měkkým i - MI, ne MY :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Fraxinus » 27.03.2011, 10:49 hod.

Vysvětli mi JEDINÝ rozdíl mezi botěním na battle.netu a nacheatováním si na singleplayeru věci přes třeba Hero Editor a děláním ze sebe drsňáka, že mám vše nejlepší, co mohu sehnat. Jednoho dne pochopíš, že je to to samé jako když bys například byl na velkým atletickým turnaji, dělal tam výsledky, vychlouBal ses jimi do nebe, a přitom bral doping! :ble: A PAK HO JEŠTĚ K TOMU NABÍZEL OSTATNÍM! :ble: :evil:

Na single playeru je cheatování běžné např. pro testování průleznosti s danou postavou, kterou chce někdo rozjet, a pak si ji rozjede od levlu 1 znovu a poctivě. Ale na battle.netu se za boty banuje. Sice to nehlídají 24hodin denně, ale jednou za půl roku se podívají do černé listiny cheaterů a boterů a rozdají 100000 banů. Polovinu z nich perma....co ty na to? :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 10:51 hod.

Fraxinus píše:Vysvětli mi JEDINÝ rozdíl mezi botěním na battle.netu a nacheatováním si na singleplayeru věci přes třeba Hero Editor a děláním ze sebe drsňáka, že mám vše nejlepší, co mohu sehnat. Jednoho dne pochopíš, že je to to samé jako když bys například byl na velkým atletickým turnaji, dělal tam výsledky, vychlouBal ses jimi do nebe, a přitom bral doping! :ble: A PAK HO JEŠTĚ K TOMU NABÍZEL OSTATNÍM! :ble: :evil:

Na single playeru je cheatování běžné např. pro testování průleznosti s danou postavou, kterou chce někdo rozjet, a pak si ji rozjede od levlu 1 znovu a poctivě. Ale na battle.netu se za boty banuje. Sice to nehlídají 24hodin denně, ale jednou za půl roku se podívají do černé listiny cheaterů a boterů a rozdají 100000 banů. Polovinu z nich perma....co ty na to? :D

jake mas zkusenosti s Bnetem? napis my tam prosim je to evropa acc ondrous555?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Javurek » 27.03.2011, 11:09 hod.

ondrous555 říkám ti naposledy že tady žádnou diskuzi o botech a jinym svinstvu podporovat nebudeme. Žádné ankety o tom tu dávat nebudeme, protože nechceme. Si o tom třeba založ nějaký web, když to mermomocí musíš diskutovat, ale sem odkaz na něj nedávej a nediskutuj tu o tom.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Bemik » 27.03.2011, 11:46 hod.

Dotaz ondrousi555 : Podle tebe je někdo kdo používá boty poctivej ? Pořád se oháníš originálním CD keyem a battlenetem...
Chlapče probuď se ! Jestli máš originální CD key a hraješ na battlenetu, tak si poctivej maximálně tak konzument, nakupující... ale jestli používáš ke hře cheatů, nechápu jak se můžeš s čistým svědomím nazývat čestným hráčem...
Jak psal frax : na singlu se používají třeba hero editor, aby lidi zkusili svoje návrhy a buildy který, potom co je odzkouší, realizují POCTIVĚ ...
Nevím jak každej jednotlivej diablista tady, ale za sebe můžu říct, že upřímně NECHCI ani žádný informace o cheatech tohoto ražení... myslím že podle komentářů je očividné, že nejsem sám...
Mám pro tebe dvě rady, doufám že tě nenaštvou, protože by ti spíš měly pomoct...
1. Nenabízej tu dále a ani neobhajuj cheaty...
2. zamysli se nad tím co je česné a co ne... Potom se zamysli, jestli s botama a případně dalšíma cheatama co možná máš (pokud) si spokojený a hrdý. Jestli za postavy a itemy co na nich máš si spokojený, že sis je sám vybojoval vlastníma silama a čestnou hrou... Jestli ano, lituju tě... jestli ne, zkus si zahrát na singlu, kterej tu podceňuješ, s věcma co sám najdeš a jednom charu, bez MH, C3PO, botů a dalších věcí... Pochopíš význam slova "poctivé" ...
Naposledy upravil(a) Bemik dne 27.03.2011, 11:56 hod., celkem upraveno 2 x.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Garn » 27.03.2011, 11:54 hod.

Používání externích programů je smluvními podmínkami s Blizzardem zakázáno. Žádná anketa nebude, není se o čem bavit. To že boti pohřbívají hry je holý fakt a nic s tím nenaděláš. A když se tu oháníš tím kdo je a kdo není poctivý a kdo má a nemá orig, tak mě by zajímalo kolik ti je let. Tvůj slovní projev je pod úrovní základní školy a tvoje mentalita sedí na člověka, který si za vlastní peníze v životě nic nekoupil.

Ale jak jsem řekl, diskuze je u konce, ve chvíli, kdy Blizzard ze smluvních podmínek odstraní zákaz používání 3rd side programů, tak se můžeme bavit o nějaké morálce atd. Dokud to tam je, tak bohužel.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Andrew26 » 27.03.2011, 12:03 hod.

Hehe, co to je tady? Nějakej vocas si myslí, že když má orig diablo tak je ten nejvíc čestnej a hra s botama je teda ok? Takový to "on to dělá taky tak proč ne já?" ? To si nech příteli. Většina hráčů tady na foru má orig diablo stejně jako ty a mohou si kdykoliv zahrát na bnetu. Takže tím se tu moc neoháněj. My tu boty nechceme. Pokud si myslíš, že to není správný a boti by se tu měli propagovat, tak si udělej vlastní forum a můžeš si o nich psát tam. Tady ne, děkuji.

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Lyon » 27.03.2011, 13:43 hod.

ja to vidim na dva bany.prvni na tyden,za porusovani pravidel fora a druhy na rok za tu fantastickou gramatiku.

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 13:50 hod.

Andrew26 píše:Hehe, co to je tady? Nějakej vocas si myslí, že když má orig diablo tak je ten nejvíc čestnej a hra s botama je teda ok? Takový to "on to dělá taky tak proč ne já?" ? To si nech příteli. Většina hráčů tady na foru má orig diablo stejně jako ty a mohou si kdykoliv zahrát na bnetu. Takže tím se tu moc neoháněj. My tu boty nechceme. Pokud si myslíš, že to není správný a boti by se tu měli propagovat, tak si udělej vlastní forum a můžeš si o nich psát tam. Tady ne, děkuji.



takle sem to vubec nemyslel ja se bavil hlavne o bnetu ty co se tu vyjadruji tam nehraji maji malo zkusenosti fukory se mi tam ozval jestly sem zkomolil acc omlouvam se.Ale 87 LVL champion to nic neni pro mne to je dva dny prace poctiveho hrani bez jakychkoliv chatu.14 dni lazo plazo.

AT se tu nekomu liby ci ne ted uz to je nesdilna soucast Bnetu tak mam za to ze by debata o tom tu mohla byt.

A s kazdym hracem co hral na bnetu a bavil sem se s nim o tom chtel informace.

mozna ,ze na siglu 87 lvl uz neco znamena na bnetu to neni nic :)

za tri dny po resetu tam budou bechat 90lvl a k tomu vam zadny bot nepomuze ten to neumi hrat jako clovek ten musi byt silnejsi aby to zvladal nez postava s kterou hrajete vy.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: ondrous555 - Varování

Příspěvek od Fraxinus » 27.03.2011, 14:11 hod.

Jestli tím "fukory" myslíš mě, tak těch 87 lvl byl Guardian, hezky červeně obarvený. Žádnej lamáckej šampón, kterej je fakt jak říkáš lážo plážo. :lol: A to tvé řekněme lámání rekordů na to udělat lvl 90+chara co nejrychleji, zajímá možná tak nějaká děcka.

Svým způsobem máš možná pravdu, boti jsou nedílnou součástí battle.netu. Ale díky nim tam mnozí z nás a tuny normálních hráčů už nepáchnou. Takže tam zbyl tak akorát odpad, který o to zájem má, tedy takoví jako ty.

90.lvl po 3 dnech resetu? Není to náhodou dle režimu no sleep, no food no drink no WC, death as a result? :P
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Zamčeno

Zpět na „Varování & Ban“